Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
a ja już poodkurzałam i umyłam podłogi 🙂 jeszcze tylko kuchnia mi została no ale zaraz siostra z córcią do mnie przychodzi a po 13 druga siostra żeby ją ufarbować 😜 więc kuchnia musi poczekać 😜

emilia ja to widzę że te nasze dzieciaczki to mają raz lepszą a raz gorszą noc 😉 U mnie też słoneczko ale zimno 🤢

MajaCh
widzę że Zuzia ma zajęcie jak się patrzy a moja od wczoraj chodzi dookoła stolika z tą różnicą że dzisiaj robi to szybciej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam,
u nas nocka straszna, ciągle płakała i dostała katarek 😞 już wczoraj wieczorem jak piła mleczko to się dusiła 😞 chyba się zaraziła do mojego brata wczoraj bo chory jest a cały dzień tam byłyśmy 😞 a ledwo powiedziałam że mała nie choruje... o 1 zabrałam ją już do nas bo ciągla na spaniu płakała i się odkrywała, no i była zimna, więc nie chciałam żeby się jeszcze dorobiła... no a dziś leje się jej z noska, za cholerę nie da sobie wyciągnąć katarku więc tylko wycieram chusteczką to co wypłynie;( oby to był tylko katarek!

Ania moje gratulacje!!!!!! ja też chcę!!!!!!! ale jeszcze niecałe 3 tyg 🙂 jak się oczywiście obronię i zdam dzisiejszy egzamin 🙂

maleńka zasnęła znowu z trudem bo jak ma smoczka to oddychać nie potrafi, a bez smoczka nie zaśnie 😞 no ale utuliłam ją i jakoś zasnęła... oby spała jak najdłużej, dałam jej przed spaniem Ibum w razie czego...

nic zmykam się uczyć i zajrzę wieczorem jak wrócę z katowic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂

Wy tu o jedzeniu a mi odrazu wymiot się załącza 😮 Mam tak bolesną miesiączkę,że ledwie wyrabiam 😞 😞 😞 Mam dość, zwyczajnie! Tak mnie męczy to napięcie,że już rady nie daję 😞 Hormony parują uszami, brzuch rozsadza,żołądek ściśnięty, pozostaje tylko lament 😞 U mnie waga cały czas w miejscu- 50.4 w porywach do 50.9... Jem zdrowo, czasem zaszaleję,ale co z tego jak nic mnie nie cieszy,a jeszcze ta kurewska pogoda 😮 😲

McDa mój Olek chodzi pod paszki,ale dalej pełza na brzuchu ☺️ Sam nie ustoi bo zaraz cłapie na dupsko 🤪 Także relax 😉 Zresztą On ma taki rozwój fizyczny zapisany w genach 🙂 Ja po roku ruszyłam, mąż też 🙂

Emilciu ja te firany zaplątuję w warkocz i wrzucam do worka 🙂 Nie miałam problemów z supłami 🙂

Agapurka ja bez biegania wytrzymuję maksymalnie dwa dni 🙃 Nie dałabym rady dwa tygodnie bez ćwiczeń 🙂 Poza tym do odchudzania zmobilizowałam jeszcze dwie koleżanki 🙂

Gosiaczek ten kilogram chyba poszedł Ci w uszy 🤪 😁 😉 Pałuj lody ile wlezie, Chudzino 🙂 To najlepszy słodycz 😜

A wczoraj wieczorem Olek miał gości (2-letni chłopczyk i roczna dziewczynka) i wywijali specjalny taniec razem z Teletubisiami 😁 😁 😁

Miłego popołudnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja coś czuję się podziębiona ostatnio, dziś mnie dynia boli,ale ogólnie jest ok.
Wczoraj Maksior zjadł rosołek pierwszy raz (za przykładem Suzi Majowej) i jest super, wywary mięsne -zdane! noi lecimy już pomału z mlekiem 3ką 🙂

Ania_1988 Martynka super chodzi!! a na agu już nie mam albumu, ale konto nadal, zaglądne 😉

Tymczasem coś mnie tak zmotywowałyście to ja też podłogi pomyję w salonie i u Ewki ,bo Maksior ma próbę (jakże bym chciała!) zasypiania ,także jego sypialnia poczeka 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieńdobry!

Gosiaczek już tyle posprzątałaś? Ja to dopiero sama sie ogarnełam i posprzatałam co nie co 😮

Pogoda tak beznadziejna że nic mi sie nie chce 🤨 Tęsknie za słońcem 🤔
Troche na dziś sobie zaplanowałam...Musze skończyć napis "FIFILANDIA" do pokoju filipa...zostały jeszcze : NDIA ...troche przy tym roboty mam..wycinanie malowanie, klejenie brokatowanie,konturowanie..
oczywiście potem sprzątanie, zakupy 🤨

Jak myslicie, można uzależnic sie od ćwiczeń? Dzisiaj mam szanse pójść po 20:00 - to dobra pora na ćwiczenia czy lepiej rano ćwiczyć??

Mam nadzieje że do wyjazdu na urlop zrzuce te 5-6kg...wiem że potrafie..już dawałam rade 🙂

Nauczyłam Fifiego pokazywac co nie co...otwieram książeczke i pytam gdzie jest kwaituszek to pokazuje ładnie paluszkiem - ot taki nasz maly sukces 🙂
By mieć małego z głwy na pół godziny to daje mu kawałek jabłka do gryzienia - spokój i cisza 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam,

gratuluje dzieciaczkom postępów 🙂
Pięknie nam rosną.

Ja juz też chatę ogarnełam, nawet spacer zaliczyłam i truskawki kupiłam 🙂
Wczoraj pierwszy raz sama autem z Lenką jechałam do dziadków - 20 m 🙂 Dałam radę juz się tak nie boję. Ale mam problem z parkowaniem 😉

Kiniek ja też już kupiłam 3kę i będę wprowadzać po niedzieli. Mieszasz z 2ka, tak?
Rosołek to Lenka już wciaga od dawna. Nic jej nie jest 🙂

Kurdę martwie się tym kaszlem, ile ona moze trwać? Co prawda jest sporadyczny no ale jest... 🥴

Firanki zamówiłam, jeszcze dywan i wazon - pokój zmieniony. wyśle Wam foty 🙂

Miłego dzionka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agapurka raczej uzależnić się nie da o ile tego nie lubisz 🙃 Mój Mąż ćwiczy od 17-go roku życia (teraz ma 30) i twierdzi,że w taki sposób się relaksuje 🙂 Uwielbiam patrzeć na ten Jego durnowaty uśmiech i satysfakcję jak przychodzi po siłce i gada: ,,Kochanie,ale jestem styrany" i jeszcze przez dwie godziny męczy Olka przed snem 🙂
Ja z kolei od biegania też nie jestem uzależniona,ale bardzo to lubię, to mój sposób na rozładowanie emocji 🙂 A zdecydowanie lepszy taki sposób niż zapychanie smutków jedzeniem 🙂

Edytka pokazuj fotki 😜 Swoją drogą bardzo lubię oglądać zdjęcia Waszych mieszkanek- to w pewien sposób pomaga mi wykreować Wasz obraz 🙂

Kinia aż dziwne,że Maks ma problem z zaśnięciem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko mieszałam 3 pierwsze porcje ale właśnie mi się 2jka skończyła to już nie będzie co mieszać, ale Maksik chyba nawet nie zauważył,że coś się zmieniło 🙃

Emiliaeem a żebyś wiedziała odbija sobie przespane "niemowlęctwo" ,dla mnie to terapia szokowa, bo już przywykłam do spokoju, a tak jestem styrana po 4h zaangażowanej zabawy z nim , co prawda udało mi się za przykładem poodkurzać i pomyć podłogi, mieliśmy też wojnę rosołkową ,bo Maks nie lubi jeść nic co nie jest gładkiej konsystencji i są problemy,a musi się przyzwyczajać do jakichś gęstszych konsystencji 🤢 masakra niech tylko córa ze szkoły wróci to ja się rzucnę na chwilkę ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mam problem!

Dziewczyny prosze jeśli któraś z was miała podobnie to prosze o odpowiedz.
Od ok. 2 tyg moj mały ma taką bladą wstege na jednej rączce i obok aż do dłoni plamki. To wszystko jest dużo bledsze niż kolor skóry i bardzo sie boje że to oznaka bielactwa... 😞
Nikt u mnie w rodzinie tego nie miał...Wiecie co to może być? :unsure 😁enerwuje sie...moja Kinderzrzt przełozyła wizyte i nie wiem czy dzwonić i sie wybrać w miedzyczasie czy dać sobie spokój bo to nic poważnego? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem

Jej co za dzień pełen odwiedzin 😉 Lenka spała tylko 30 min na cały dzień, poszła spać o 20 bo znajomi przyszli później no i musiała dotrzymać towarzystwa 3 letniej Gabrysi 🙂

McDa zdrówka dla Paulinki oby katarek szybko przeszedł 😘

agapurka no widzisz jaki z Filipka pojętny uczeń 🙂 Co do plamek to nie wiem jak to u Filipka wygląda ale z tego co wiem ale takie rzeczy dziedziczy się co drugie pokolenie wiem bo moja mama ma bielactwo ale dostała to jak już była dorosła i miała to jej babcia 🤢 Ale nie zamartwiaj się idź do lekarza 😉 ja bym tak zrobiła 😁 moja mama ma plamy na nadgarstkach, dłoniach szyi i w koło oczu ale ma jasną karnację wiec to jakoś tak nie rzuca się w oczy no chyba że się opali to wtedy tak. Nigdy nawet nic z tym nie robiła tylko latem musi smarować się 50 bo słońce te plamy szybko opala i wtedy ją piecze, ale tak jak pisze Kiniek lepiej to sprawdzić niż się zamartwiać 😉 bo może być to alergia 😉

tedit
ja też czekam na fotki bo uwielbiam oglądać wnętrza 🙂 co do kaszelku może to przez ząbki i ślinkę tak pokasłuje? bo to Lenka pokasłuje?? ☺️

Mąż wrócił o 18 bo wyjechał dopiero o 13 z Poznania i wkurzyłam się na niego bo umawialiśmy się inaczej miał wyjechać z rana 😠 I wielce zmęczony ale i tak wykąpał i nakarmił Lenkę 😉 nie miał wyjścia ja musiałam pranie poskładać 😜 a w nocy go obudzę na karmienie i rano też nie dam mu pospać jak Lenka wstanie chyba już się wyjeździł i wybalował 😠 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, ja miałam styczność z bielactwem, bo w rodzinie się przewinęło, myślę,że jak nie miałaś przypadku to prawdopodobieństwo jest małe, jeśli jednak nawet jest to bielactwo to lekarz,nie lekarz nic z tym nie zrobią, to choroba do zaleczenia,ale po latach i w sumie nieszkodliwa, może uciążliwa przez swój aspekt kosmetyczny . Nie wiem czy Cię to uspokoi,ale moim zdaniem to po prostu jakaś reakcja alergiczna ,która przejdzie, koniecznie skontaktuj się z lekarką , bo jeśli Cię to niepokoi i nie znika to tak należy ,ale nie podejrzewaj od razu najgorszego 😉
Z mojej wiedzy bielactwo najczęściej najpierw obejmuje okolicy oczu, pępka ,odbytu , aczkolwiek wiem też, że jest ta odmiana segmentowa czy jakoś tak ,która obejmuje tylko połowę ciała - nie wiem jak to z nią jest. Obserwuj .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tak ja po ostatnim egzaminie! mam nadzieję że zdanym bo raczej wszystkiego byłam pewna 🙂 ale nie cieszę się na zapas, dowiem się w niedzielę 🙂 jesli tak to potem tylko obrona i dołączam mgr Aniu do Ciebie 🙂

maleńka biedna z katarkiem się męczy, miała wieczorkiem taką małą gorączke, niecale 38 ale dałam jej ibum, może lepiej będzie spała.. oddycha przez buzię bo nosek zapchany 😞 zasnęła po 21 a już 2 razy płakała tak że musialam ją troszkę ponosić... będzie cięzka noc 😞 jutro rano jeszcze na kurs jade więc tatuś się będzie opiekował...

zmykam spac,
dobrej nocki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry!

U nas standardowo od kiedy jest chora. o 24 herbatka i o 3 mleko. Boję się że już się tak nauczyła i znowu będę musiała ją oduczać 😞

Wczoraj cały wieczór malowałam to drzewko w salonie. Kolor jest super, ale idzie mi jak krew z nosa. Mam wrażenie że nigdy nie skończę 😉


Witam Ania 🙂 i gratuluję Martynce postępów i tobie tytułu 😉

Kiniek Trzymam kciuki :*


Gosiaczek u nas też ciagle tvn turbo i Discovery…. Masakra tez mam tego dość. A Top gear już chyba na pamięć znam wszystkie odcinki, bo w domu mamy tylko 1 telewizor…

Majach To fajnie masz. Sabinka by go podarła w 30 sekund 😉


emilianem Współczuję bólu a wagi zazdroszczę

Tedit Gratuluję pierwszej jazdy. Teraz będzie coraz lepiej.
Sabinka już 2 tygodnie ma straszny kaszel i nie zanosi się na koniec
Czekam na foty. Uwielbiam oglądać wnętrza! na żywo i na zdjęciach 😁

Co do mleka to ja po roku mam zamiar wprowadzić krowie. Jogurty już je, budyń na normalnym mleku, koktajle. Więc wydaje mi się że nie będzie problemu.

Agapurka przykro mi ale nie mam pojęcia co to


McDa Zazdroszczę Ci tej obrony... Przede mną to najgorsze 😉 W piątek mój mąż ma obronę, więc ogląda mecze z notatkami w rękach 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

U mnie nocka nawet ok mleczko o 1.30 bo wody nie chciała i potem o 5 wstała o 8 🙂

Tilii to nasi mężowie by się dogadali mój też ogląda Top gear kurcze jak mogłam zapomnieć 😜 ale np. Uwaga pirat to oglądam z nim 😉 Zdrówka dla Sabinki 😘

McDa
na pewno wszystko zaliczysz i niedługo będziesz opijała mgr 🤪 Oj no i jeszcze raz zdrówka dla Paulinki nie dość że się dzieciątko umęczy to wy też 😘

Idę na śniadanko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no no ale cisza najwidoczniej korzystacie z pięknej pogody 🙂 Lenka znowu spała tylko 30min na cały dzień oby jej tak nie zostało 🥴 no i o 19.00 jak tylko przyjechaliśmy wykąpaliśmy, nakarmiłam ją to zasnęła w sekundę 😉

Dzisiaj u nas koncert Bajmu no ale pozostaje mi tylko słuchać z domu bo mąż pracował do 19 wiec nic z tego ale za to dzień spędziłyśmy u mojej mamy 🙂

McDa hehe dla facetów temat aut to "temat rzeka" 😁

a i mąż mnie zaskoczył kibicuje ze mną w domu chyba to prezent imieninowy 🤪 no i mamy chipsy, bake rollsy, raffaello imieninowe 😜 no i mąż pije Mojito a mi zrobił blue lagoon 😜 😁 mniam 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczek to wszystkiego najlepszego z okazji imienin!!! ja też oglądam z mężem na projektorze meczyk, mała tu biegała po pokoju, dopiero teraz zasnęła... wróciłam z sypialni i czesi gola strzelili 😞

małej katarek przechodzi, ale z buzi jej się leje ciągle woda, nie wiem czy to ślina czy co, ale ma napuchnięte dziąsełka, może to zapowiedź zębów... no i jest strasznie marudna, często płacze bez powodu, bawi się a zaraz płacz 😞 oby się przebiły i przestało ją boleć 🙂

dobra spadam, oglądam dalej z nadzieję że chociaż zremisują 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDa na pewno to przez ząbki tak jej z buzi leci 😉 a co do meczu hmmm no cóż wygrali lepsi 🙂 zresztą taka jest piłka nożna Rosja to byli faworyci naszej grupy a też z niej nie wyszli 😉
i dzięki za życzonka 😉

Tilii to oklask i dla Ciebie 🙂

a ja kończę drinka i zmykam spać 😉 Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny

Ale pogoda ja z bolem siedze teraz wczoraj rano bylam na truskawkach 4h i tak bylo cieplo ze bez bluzki je zrywalam i od wczoraj plecy zjarane na krwisty czerwony hehe teraz pozostalo spac mi na brzuchu i chodzic w sukienkach

Maly od wczoraj znow drepta sam , ladnie wczoraj bawil sie pileczka u znajomych nio i pchal Batusia ktory ma 10 kg ma chlopak sile, czasem zastanawiamy sie czy nie bedzie mialo ADHD bo go tak sila rozpiera i drze sie bez powodu a w nocy sie wierci musimy mu wiecej atrakcji zapewnicy by sie chlopak porzadnie wymeczyl

Gratuluje Sabince za odwage i stawianie 1 kroczkow w jej malym zyciu

Lece bo do kosciolka trzeba isc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...