Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Kasia ja np. białego pieczywa Olkowi nie daję, bo sami jemy razowe i Jemu z ziarnami bardzo smakuje 🙂 Makaron i ryż raczej brązowy wybieramy. Do jedzenia dodaję tony pietruszki, koperku, marchewki, cebuli i trochę czosnku... ☺️ Poza tym staram sie tak komponować jedzenie,żeby wszystkiego było po troszku. Ale deserki dostaje jeszcze słoiczkowe. Poza tym mleko modyfikowane, jogurt naturalny, twarożek, Danonki i jogurty z Nestle...

McDa
ja niestety parówkom mówię nIe... ☺️ Ale tak sobie ostatnio wymyślałam,że domowa tortilla byłaby ok z grillowanym mięskiem z kurczaka i masą świeżych warzywek 🙂 Mój Olek nawet sałatę wcina 😁

Najgorzej jest podczas wyjść na jedzonko... ☺️ Wczoraj byliśmy na kebabie i tak się darł na cały lokal ,,am",jakby nic od rana nie jadł... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Mcda ja już daaawno nie kupuje słoiczków bo ona tego po prostu nie chciałą. Je to co my, tylko tak nie doprawiam, ale daję np jedną kostkę rosołową na cały gar zupy i tak jak emiliem daję dużo koperku, piteruchy(mam z ogrodu babci 🙂)

rosołek, krupniczek i włąściwie wszystkie zupy (za wyjątkiem grochówki, fasolówki) daję od dawna. Ostatnio, tak jak pisałąm, woprowadziłam kaszę gryczaną i było ok.

Emiliaem my tez jemy razowy chleb i wszelkie makarony i ryże pełnoziarniste, ale małej daję chlep biały bo wydaje mi się, że ciemny jest zbyt ciężkostrawny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jeszcze na chwile zajrzę
McDa87 JA WCZORAJ ZROBIŁAM BUDYŃ NA MLEKU 1,5 % i smakował Natalce 😉


kasia Najchętniej to Natalia zje ziemniaczka z masełkiem 😉 a tak to je wszystko to co my 🙂 Waży 9 kg 🙂 do picia kupuje sok do rozcieńczania malinowy i tylko to pije, w nocy wodę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDa mój Olek zjada 3 plasterki wędliny do jednej kromki 🙂 Do tego kawałeczki świeżego ogórka 🙂 Gryzie idealnie 🙂

Kasia bardziej ciężkostrawny to fakt,ale takiemu przemiałowi jak ma mój Mały to te ziarenka na pewno nie zaszkodzą 🙂 On nie puszcza bączków, a kupki wręcz piękne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
emilia1 napisał(a):
jeszcze na chwile zajrzę
McDa87 JA WCZORAJ ZROBIŁAM BUDYŃ NA MLEKU 1,5 % i smakował Natalce 😉


kasia Najchętniej to Natalia zje ziemniaczka z masełkiem 😉 a tak to je wszystko to co my 🙂 Waży 9 kg 🙂 do picia kupuje sok do rozcieńczania malinowy i tylko to pije, w nocy wodę 😉


a budyń robiłaś kupiony czy sama robiłaś z mąki??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
emiliaeem napisał(a):
McDa to straszne,ale w mojej rodzinnej miejscowości tez mieszka dziewczyna, która cierpi na podobne schorzenia, ma 32 lata i biega po chodniku, tańczy i skacze, bo wygania złe duchy ze wsi! 😮


takim osobom powinni zabierać dzieci! dla dobra wszystkich! pisze tam też że nie brała leków to czuła, że jej stan jest stabilny 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDa87 kupny 😉


dziewczyny które przechodziły 3 dniówkę napiszcie mi co mam robić jak postępować. Daję nurofrn tak co 6 godz. teraz Natalia ma 38 stopni a nurofen dostanie dopiero o 24 i przebudziła sie bo było jej zimno miała gęsia skórę to przykryłam kocykiem i spi . A spi w samych bodach na krótki rękaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emilia ja nie pomogę bo na szczęście paulinka jeszcze nie miała 🙂 życzę przespanej nocy i oby Natalce zbiła się gorączka iżeby się nie męczyła!!!

a mąż pojechał do mr hamburgera po jedzonko, ale zgrzeszę dziś! piszecie wszystkie o jedzeniu i burczy mi w brzuchu jak cholera, a lodówka pusta 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emilia1 przy 3 dniowce bardzo cięzko zbic goraczkę, spadnie tylko trochę po czopku czy syropie.u nas spadła z 39 do 38 cgyba tylko.
nic nie robić tylko dawac dużo pić. A ja osobiscie bym ja ubrała w cos cieplejszego, bo przy goraczce może mieć dreszcze i może jej być zimno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
emilia moja przechodziła 3dniówkę ale łagodniej bo mała zaledwie 38 stopni i nawet jej nic nie dałam na drugi dzień caluśka zsypana była, lekarz kazała dawać w razie gorączki ibufen w syropie i calcium w syropie na następny dzień wysypka była mniejsza a kolejnego dnia w ogóle jej nie było 😉 oby Natalce szybko przeszło 😘

jej ale piszecie przynajmniej od was wiem jaki wynik meczu bo my z mężem film oglądamy 🙂

McDa ja też muszę małej dać wędlinkę dzisiaj dałam jej taki ciemny chlebek z masełkiem bo aż podeszła do mnie i robiła yy yyy i mlaskała ustami 🙃 a o budyniu też pomyśle

o 4:1 dla Niemców 🤪 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...