Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
Kornelka7 napisał(a):
Inez napisał(a):
A ja zgapiam od siehankowej i wstawiam zdjęcie w foczce 😁 😁 😁


I super 🤪 🤪 Śliczny chłopak, coraz ładniejszy 🙂 🙂 Brązowe ma oczka chyba, takie mi się bardzo podobają 🙂
Ostatecznie mówię dobranoc 😁


No właśnie z oczkami to nie wiadomo, bo niektórzy mówią,że ciemnoszare inni, że ciemnoniebieskie a jeszcze inni, że ciemnobrązowe 😁 Sama nie wiem...

DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ni i nie doczytałam...zajęłam się skręcaniem szafy i nijak jej nie mogę ustawić bo podłoga krzywa 😠 😠 😠musi coś mój m wymyślić ech...
zdjęcia śliczne 🤪 🤪 🤪
Inez i Siehankowa napiszcie mi czy wygodnie się kąpie szkraby na tej foczce proszę 😆
i cóż mówię Wam dobranoc 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moniczek napisał(a):
ni i nie doczytałam...zajęłam się skręcaniem szafy i nijak jej nie mogę ustawić bo podłoga krzywa 😠 😠 😠musi coś mój m wymyślić ech...
zdjęcia śliczne 🤪 🤪 🤪
Inez i Siehankowa napiszcie mi czy wygodnie się kąpie szkraby na tej foczce proszę 😆
i cóż mówię Wam dobranoc 🤪 🤪 🤪


monia ta foczka jest naprawdę super. Tymek sobie leży a ja go polewam, chlapię, bawię się z nim. Potem myję i znowu się bawię. Nikt nie musi go trzymać, daję radę wszystko zrobić sama jeśli muszę. Przesyłam zdjęcie w większej perspektywie 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/202/p131011190001.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/4378/p131011190001.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez napisał(a):
moniczek napisał(a):
ni i nie doczytałam...zajęłam się skręcaniem szafy i nijak jej nie mogę ustawić bo podłoga krzywa 😠 😠 😠musi coś mój m wymyślić ech...
zdjęcia śliczne 🤪 🤪 🤪
Inez i Siehankowa napiszcie mi czy wygodnie się kąpie szkraby na tej foczce proszę 😆
i cóż mówię Wam dobranoc 🤪 🤪 🤪


monia ta foczka jest naprawdę super. Tymek sobie leży a ja go polewam, chlapię, bawię się z nim. Potem myję i znowu się bawię. Nikt nie musi go trzymać, daję radę wszystko zrobić sama jeśli muszę. Przesyłam zdjęcie w większej perspektywie 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/202/p131011190001.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/4378/p131011190001.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Inez, dobrze, że siuraka zasłoniłaś, bo jakby kiedyś Tymek znalazł w necie swoje zdjęcie z klejnotami, to by ci nie wybaczył 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siehankowa napisał(a):
Inez napisał(a):
moniczek napisał(a):
ni i nie doczytałam...zajęłam się skręcaniem szafy i nijak jej nie mogę ustawić bo podłoga krzywa 😠 😠 😠musi coś mój m wymyślić ech...
zdjęcia śliczne 🤪 🤪 🤪
Inez i Siehankowa napiszcie mi czy wygodnie się kąpie szkraby na tej foczce proszę 😆
i cóż mówię Wam dobranoc 🤪 🤪 🤪


monia ta foczka jest naprawdę super. Tymek sobie leży a ja go polewam, chlapię, bawię się z nim. Potem myję i znowu się bawię. Nikt nie musi go trzymać, daję radę wszystko zrobić sama jeśli muszę. Przesyłam zdjęcie w większej perspektywie 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/202/p131011190001.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/4378/p131011190001.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Inez, dobrze, że siuraka zasłoniłaś, bo jakby kiedyś Tymek znalazł w necie swoje zdjęcie z klejnotami, to by ci nie wybaczył 😁


Aj tam...ma się czym pochwalić to by nie miał za złe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nareszcie doczytałam w trakcie pisałam i dlatego może wyjśc z tego duży post 😜
dupce napewno lżej 😁 😁 ale śmierdzące pierdzioszki nadal są 🤢
Pati moj Michałek też nie potrafi przewracać sie z brzuszka na plecki 😞 narazie udaje mu się z boku na plecki przewracać i na odwrót 🙂
Marta nie wolno nosić małego w pozycji na "krzesełko"??? mi tak kazał nosić lekarz ten co badał bioderka. Ja michałka nosze w takiej pozycji ale jestem odchylona do tyłu. A i długo tak nie nosze bo mały ciężki i ręce nie wytrzymują 😁 Marta ale twoja Julcia ślicznie trzyma główkę Michał to podnosi ale nachwile i przy tym strasznie stęka i nie ma szans zrobić zdjęcia a Julia to jeszcze do tego ślicznie się uśmiecha 🙂
Daniela zumba to takie tańce naprawde polecam. Można potrząść dupcią powyrzywać się i nawet pokrzyczeć super. Chodze na zumbe w ramach areobiku 🙂
Magada i Justyna Inez maluchy śłiczne 🙂
moniczek urocze zdjęcie w avatarku 🙂
Mapa mój to z 1 min wytrzyma z odniesioną główką ale teraz próbuje podnieść jeszcze klatke i się strasznie przy tym spina. Co do karmienia to ja staram się karmić z dwóch.
Inez ile czau ci zajmuje sciągnięcie 150 ml.? Dużo masz pokarmu? Bo mi połóżna powiedziała że jak będę ściągała to mi szypciej pokar zaniknie 🤢
a my jutro z rana idziemy do poradni audiologicznej (czy jakoś tak 😜 ) na badanie słuchu 🤢
idę się kąpać i spać bo nie wiem kiedy będzie pobudka 🙂
Słodkich snów mamuśki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!
Nie daję rady was doczytac..tyle naprodukowałyście...

My byliśmy po południu jednak u lekarza. Jagódka jest przeziębiona 😞 Dostała leków za prawie 100 zł i teraz musze ją tym faszerować... na razie dostała krople do nosa i mamy sypialnię pachnącą Olbas, bo pani doktor kazał krople na grzejnik dać.... posmarowałam jej maścią pod noskiem ale nie mogę zaaplikować syropu bo jest tak gorzki, że nawet mi się chce rzygać 😮 nie mam pojęcia jak go przemycić Jagódce do buźki... Na rzie usnęła, choć przez tą chorobę całkowicie jej się wieczór rozregulował i zamiast ok 20 spać to ona do 22 płakała... ech szkoda mi dziecka...

U prezesa byłam.. początkowo spokojnie mu powiedziałam czemu nie grzeją.. ale jak zaczął do mnie warczeć, to taj go zje***am, że chyba teraz to mi iglaki na ogrodzie roundapem zaleje... stwierdził idiota, że nie będzie na razie palił, bo wspólnota nie ma na koncie kasy nawet na tonę węgla............no tym to mnie sprowokował i poszło... normalnie gdybym miała piłę, to chyba bym mu w tym biurze zrobila teksańska masakrę.... ech, wkurzona jestem na maxa..a zmęczona jeszcze bardziej, bo Jagoda charczy przez sen i co chwila sprawdzam czy czasami się nie dusi... mam nadzieję, że jutro będzie lepiej...

Dobranoc dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anya napisał(a):
Marta nie wolno nosić małego w pozycji na "krzesełko"??? mi tak kazał nosić lekarz ten co badał bioderka. Ja michałka nosze w takiej pozycji ale jestem odchylona do tyłu. A i długo tak nie nosze bo mały ciężki i ręce nie wytrzymują 😁 Marta ale twoja Julcia ślicznie trzyma główkę Michał to podnosi ale nachwile i przy tym strasznie stęka i nie ma szans zrobić zdjęcia a Julia to jeszcze do tego ślicznie się uśmiecha 🙂

Anya chodzi o pozycję kiedy ty trzymasz rękę dokładnie pod dupą dziecka, jakby on na niej siedział. Można nosic dziecko podobnie. tzn podtrzymywać go za nogi i lekko unosić je do góry-przodu. Wygląda to niemal identycznie jak "krzesełko" ale dziecko wtedy nie "siedzi". Być może lekarz pokazał tą prawidłową. One wyglądają niemal identycznie.

Dzień dobry 🙂

My zabieramy się za ćwiczenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anya napisał(a):
Dzien dobry 🙂 u nas strasznie zimno 😞
Dzieki marta 🙂 my juz jestesmy w dordze na badanie.

Nie dziękuj, bo nie ma za co. Wiesz ja tam ekspertem nie jestem. Wiem tylko to co mi mówi lekarz i rehabilitant.
A myślę że wiedzą co mówią.
Czasem sama nie wiem, bo wiesz jak jest. Ile lekarzy, tyle opinii.
Anya jakie badanie? I jak ty piszesz z drogi 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kornelka7 napisał(a):
Paninka napisał(a):
ale slicznie sie wasze dzieciaki usmiechaja..lila tez caly czas sie szczerzy a jak tylko wyciagne aparat albo telefon to zaciska usta i koniec...ale ja wiem po kim to ma...ani ja ani m. zadnego zdjecia od 15 lat nie pozwolilismy sobie zrobic ☺️ 😉


Paninka że tak zapytam... a na sierpnióweczkach to po ile macie latek? 😉 🙃 🙂


na sierpnioweczkach droga kornelko jestem z moim tata 🙂 🙂 🙂 zdjecie bylo z zazskoczenia i tylko dlatego na nim sie znalazlam 😁 😁 😁a m do yego stopnia zdjec nie lubi ze jak ostatnio do dowodu robil to wzial dwa a reszte podarl 😮



dzien dobry!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień Dobry 🙂
Niestety nie dam rady Was nadrobić. Ale mam nadzieję że u Was i bobasków wszystko dobrze 🙂
U nas nocki do d..y 😞 Juz druga noc z rzędu Oliwka budzi się co półtorej godziny, zjada 60ml potem spi strasznie niespokojnie że w miedzy czasie jeszcze muszę jej smoczek poprawiać bo wypada i tak do następnej pobudki a jak zrobie jej 90ml zeby się najadła i dłużej pospała to i tak je 60 🤢 🤢 🤢 😠 W dzień za to spi jak aniołek tylko za duzo jest do roboty żebym mogła odespać nockę 😞 😞 😞 😞 😞
Martusia Julcia suuuper juz główke podnosi 😁 😁 😁 😁 😁 My niestety zaniedbalismy Oliwke pod tym względem dlatego troszkę słabiej sobie radzi leżąc na brzuszku ☺️ ☺️ ☺️ Za mało ją kładliśmy a teraz kiedy chcemy juz częściej to ona raczej w dzień smacznie sobie chrapie 😠 😠 😠 😠 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc dziewczyny 🙂 Wreszcie widdzę avatarki 🙂) Śliczne dzieciaczki 🙂 Ja wczoraj miałam problem na mamusiach nie mogłam nic pisać 😠 pewnie admin stwierdził że za dużo postów piszę i mi zablokował 😁 ale dzisiaj juz wszystko ok.
Nocka u nas w miare bo były niestety dwie pobudki. Jak młody zasnał o 7 30 to pobdka o 11 30 i o 4 i o 7 a teraz już smacznie śpi 🙂
Idę teraz kawke wypić 🙂 miłego dnia wszystkim 🙂
PS Uwielbiam piątek bo to ostatni dzien i weekend 😁 Moj m w weekendy nie pracuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marta-lion napisał(a):
Aniołek dobra rada uwierz mi. Odpuść jeden dzień i skorzystaj, ze Oliwka śpi i sama odeśpij. Jeden dzień nic się nie stanie. A jak ty będziesz masakra padnięta to jaki pożytek z Ciebie.


Zgadzam sięw 100 % 🙂 Aniołek ja też tak robiłam nie szłam spac bo pranie bo obiad itd a potem oczy same mi sie zamykały i podzas karmienia małego usnełam a karmie butlą więc on biedny pusty smoczek ciągnął i popłakiwał ze nie leci a ja nic. Dopiero jak głosniej pokazał niezadowolenie się obudziłam i miałam wyrzuty bo Oi nałykał się powietrza i miał pózniej kolke.
Od tego czasu spałam w dzien z młodym.
Teraz już nie spie bo młody spoko nocki przesypia ale Oliwka w konu tez badzie a do tego czasu pomysl że dziecko i cała rodzina bardziej skorzysta na mamusi wypoczętej i wyspanej 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry 🙂
mój kochany m. przedwyjściem do pracy (a wyjezdza ok 5.30) zdążył jeszcze napalic w kominku i teraz mamy taaak przyjemnie i cieplutko 🙂 tak więc Foga, zapraszam do mnie 😉
Inez, niestety nie doszła do mnie twoja wiadomosc z mailem...
aniołek, popieram marte - odpusc, nic sie nie stanie...
a zaraz wybieramy się do 🙂 laryngologa, zeby na wszelki wypadek sprawdzic ksawierowi uszka, bo juz nie wiem, który lekarz ma racje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...