Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
inez ja miałam chrzciny w lokalu i miałam tylko obiad i ciasto,i to wystarczyło.Obiadek był o 13,30 ok 15.30 kawa i ciasto i ok 17,30 goście zaczeli zbierać się do domu
mapa mój Filip też mkiał szorstką skóre,ala na brzuszku,zaczęłam go kąpać w oiillan i smarować kremem oilatum i jest zdecydowana poprawa, mogę ci polecić krem diprobase,mi go polecała pielęgniarka która robiła zastrzyki małemu i nasza pani doktor,ja jej nie kupiłam,bo nam się skóra poprawiła.Przez kilka dni też go kąpaliśmy w wodzie mineralnej 🙂
andzelika ja korzystam z wody mineralnej,ale nie jodowanej
Dziewczyny co jest z mężem Magdy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za rady odnośnie suchej skóry 😉

Inez no bo Ty spec filmowy jesteś 🤪
Kojarzysz mi się z dobrym filmem...stąd demot... 😉
A co do chrzcin ja bym w lokalu zmówiła sam obiad + deser 🙂
Ale robimy w domu Rodziców.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lydzia ja piję rozpuszczalną i tak między 11-12 później nie piję.....Tosia ma dalej problemy z brzuchem więc ja nie ryzykuję ale Twój Szym...jemu nic nie dolega...ale sama nie wiem dosyć późno już jest ja bym nie wypiła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniela napisał(a):
Lydzia ja piję rozpuszczalną i tak między 11-12 później nie piję.....Tosia ma dalej problemy z brzuchem więc ja nie ryzykuję ale Twój Szym...jemu nic nie dolega...ale sama nie wiem dosyć późno już jest ja bym nie wypiła.


No chyba sie obejde smakiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Andzelika napisał(a):
Nie chciałam mu zbijać tej gorączki nie będę go faszerować. Mam nadzieję, że sam sobie poradzi. Dzięki dziewczyny 😘

Nie za ma co Andżelika 😁 😁 😁

Moja Maja niestety dziś od rana gorączkuje, miała nawet 38,7 bidulka 😞 😞 😞
Już dwa razy zbijałam i wraca, no nic pewnie ciężka noc przed nami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo, kawa na tapecie. No więc ja... piję oczywiście 😁 😁 😁
Do południa obowiązkowo dwie, czasem małe a czasem duże, ale zawsze mocne 🙂
Po południu kawa traci na atrakcyjności więc raczej jej nie piję.
Co do wpływu na dziecko to nie zauważyłam żadnego. Na wszelki wypadek staram się żeby druga kawę pić tuż po karmieniu.
Marta -ja też popijam sobie Karmi, w zasadzie to nawet codziennie wieczorem ☺️, tyle że classic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez napisał(a):
Dzieczyny ponawiam pytanie w sprawie chrzcin. Niech wypowiedzą się mamy, które miały lub będą mieć przyjęcie w lokalu. Czy oprócz obiadu i deseru powinnam też wziąć jakieś zimne zakąski?
Ja miałam w lokalu i mieliśmy przekąski na stole. DO tego mogliśmy przynieść swoje ciasta i owoce. My nie zapraszaliśmy nikogo do mieszkania po tym obiedzie, tylko moi rodzice i brat przyszli na chwilkę.
Taki normalny obiad (zupa, drugie, deser, kawa/herbata) to szacują w restauracji na około 2 godziny, a taki obiad z dodatkowymi przekąskami na stole (sałatka, wędliny) to na około 4-5 godzin. U nas się zeszło 3-4 godziny (część rodziny pojechała sobie wcześniej) i to było w sam raz dla małego. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kobitki 🙂

Dziękuję Wam kochane, za wsparcie dla m. Okazało się, że nadwyrężył sobie mięsień pod łopatką. 🤔 A miał takie napady bólu, że brakowało mu oddechu. Ja myślałam, że to może serce i tak promieniuje. Normalnie leżał na podłodze i zwijał się tak go to bolało. Na pogotowiu dostał zastrzyki i wypisali mu lekarstwa takie, że ciągle śpi. Matko ja to ostatnio mam te przygody 🥴 🥴 Jeszcze trochę to cała osiwieje 😮 🤢 🤢
Buziaki dla Was 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dokładkę miałam dzisiaj nalot koleżanek z pracy i to przyszły dopiero po 16 bo do 16 pracowały. Poszły dopiero gdzieś o 18,30. Jestem wykończona. 😞 😞

Dajcie mi czegoś z procentem to się chyba upije 🤨 😮 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez - my robiliśmy imprezę w knajpie. Obiad był o 12.00 więc dość wcześnie (zupa+ drugie danie) a potem ciasta i owoce. I tyle. A goście siedzieli tak gdzieś do 17, może 18.
Według mnie jedzenia było wystarczająco dużo, gdyby nam zapodali jeszcze zimną płytę to prawdopodobnie niewiele gości spróbowałoby jej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękuję za odpowiedzi 🙂

mapko może specem filmowym nie jestem, ale fakt uwielbiam filmy. Jak jestem w Polsce to chodzę prawie codziennie, a tutaj to tylko na megahity, na które nie mogę się doczekać. Jestem typem co woli iść do kina niż czekać aż będzie na necie. No i nachosy z sosem serowym...mniaaaam

Magda przesyłam uściski i mnóstwo siły. Dobrze, że z m. nie okazało się to najgorsze. Trzymaj się. Może Ty w siebie nie wierzysz, ale jestem zdania, że jesteś najsilniejsza z nas wszystkich. Buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez napisał(a):
Ja jakoś nie przepadam za piwami typu Karmi czy Gingers. Uwielbiam za to Żywca z soczkiem, mniaaam... 😜 Albo Heineken...się rozmarzyłam 😁


U nas zimny Leszek króluje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...