Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
To dokończę przerwanego dawno posta...
Paninka Rysio urodził się z główką 34 cm, teraz ma 40 i mi się wydawało że ma za dużą głowę ale powiedzieli że jest ok. On ma po kim miec taką 😉 w tatę poszedł 😁
Anya ja rumiankiem znów przemywam ale to dorażnie bo na dł€ższą metę to egzaminu nie zda. Może spróbuję tej herbaty zanim do lekarza się wybierzemy 🙂
Foga mój ostatnio też tak długo spał i też sie bałam. Pamiętam jak siostra tak spała i spała jak miała 7 miesięcy. Spokojna taka była i senna i jakaś dziwna. Okazało się że ma zapalenie opon mózgowych i mi sie to wszystko przypomniało i też się bałam ale najważniejsze to obserwowac dziecko. Rysio tak czasem ma że śpi w dzień i 4-5 godzin ale tylko na powietrzu. Jagódka pewnie odsypia i nic jej nie jest 🙂
Marta ale Julka rośnie 🙂 Ty pewnie jej drożdże dajesz 😉 🙂 Oczy ma takie wielkie i ładne 🙂
lydzia Ty karmisz małego tylko piersia czy też mm? bo piszesz że nie chcesz go przyzwyczajac tak bardzo do piersi. Ja się zastanawiam właśnie nad tym przyzwyczajeniem bo pokarmu to ja już raczej nie mam tylko tyle co sobie possie troszkę rano i wieczorem i koniec a wczoraj na noc to ssał smoka od butelki, bo normalnego nie chce, i dopiero spokojnie zasnął. I tak się boję co to bedzie jak już ani kropla z bimbołków nie poleci. Co wtedy zrobic, co mu dac?
I polecam rajstopki z BIEBRONKI 🙂 Są ocieplane i fajne. I hagisy tez chociaż ciężko się wyciągają ale są fajnie nawilżone, podobnie jak Dada, których używam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

madalena20 napisał(a):
Dziewczyny to wpadajcie do mnie właśnie piekę jabłecznik z

przepisu naszej Fogi 🙂 hehe na pewno przegoni

wszystkie smutki hehe 🤪 🤪


Oj ale mi smaka narobiłaś....za mną tak chodzi ten jabłecznik a jeszcze nie mogę korzystać z piekarnika 😞 a dalszym ciągu czekamy na prąd.............. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczkare22 napisał(a):
Ja idę uszykować obiadek.
magdalena czy możesz wkleic przepis na ten jabłecznik??


Oto przepis na magiczny jabłecznik Fogi 🙂

2 szkl. mąki
2 łyżki mąki ziemniaczanej
kostka masła lub margaryny
4 jaja
1 szkl. cukru
1 mały proszek do pieczenia

Utarte jabłka wymieszane z cukrem, cukrem waniliowym i cynamonem (ilośc wg uznania)

Tłuszcz roztopić i wystudzić, wlać do cukru i miksować, dodając kolejno całe jaja, mąkę przesianą z proszkiem do pieczenia i mąką ziemniaczaną. Dobrze wymieszać. Blachę wysmarować tłuszczem i posypać bułką tarta lub mąką - wylac połowę ciasta, ułożyć na nim jabłka i wylać na wierzch pozostałą część ciasta. Piec w 180 C ok. 50-60 minut

SMACZNEGO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Magda Ty to mnie nie przestajesz zadziwiac. Boże kobieto jak Ty to robisz. Encyklopedia przy Tobie to mały pikuś.
Patrzę na zdjęcia i to jest takie jak na pierwszym od góry. Czyli jadnak naczyniaczek. Dziękuję kochana 😘 Ciekawe co doktor na to.
Daniela a Tobie któryś by pasował do tego co ma Tosia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka7 napisał(a):
Magda Ty to mnie nie przestajesz zadziwiac. Boże kobieto jak Ty to robisz. Encyklopedia przy Tobie to mały pikuś.
Patrzę na zdjęcia i to jest takie jak na pierwszym od góry. Czyli jadnak naczyniaczek. Dziękuję kochana 😘 Ciekawe co doktor na to.
Daniela a Tobie któryś by pasował do tego co ma Tosia?


Kornelka, żaden mi nie pasuje.....ja myślę że ona to tam ma chyba otarte.........bo jednak jest taka papuśna............no nic będę nawilżała linomagiem i zobaczę czy będzie się zmniejszać......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
daniela napisał(a):
Kornelka ja tez zakupiłam te chusteczki Huggies ale jeszcze nie próbowałam...zobaczę o której małż z pracy zejdzie to wieczorem może podskoczę do Pierdonki............. 😁 😁 😁 😁

U nas tych rajstopek za wiele nie było ale małych dzieci też dużo nie ma, to udało mi się kupic. Trzy pary tj sztuki kupiłam bo nie mogłam się zdecydowac. Mam beżowe, czerwone i białe a Hagisy to odrazu otworzyłam z ciekawości 🙃 🙃 Jak będą gdy pójdę następnym razem to znów kupię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rany jaka ja zła jestem. 😠
Wczoraj mieliśmy podpisać umowe w sprawie tego przyjęcia na chrzciny, a ten facet nam mówi, że ta sama już zajęta jest 🥴
a my rezerwowalismy ja we wrzesniu i daje nam jakas konferencyjna bez okien 😠
o nie, a jak robilismy rezerwacje to bylismy pierwsi.
taka jestem zła, że nie chce u tego faceta robic
dzis jedziemy oglądac inna sale, chodz zaproszenia były juz wysłane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny my już po szczepionce. Strasznie było mały darł się aż sie zanosił. Nigdy nie słyszałam takiego płaczu. Tesciowa była ze mną to mówi że tyle szczepionek przeżyła u dzieci ale takiej nie widziała. Wbiła szczywawke jak w zwierze nie dała mu nawet nabrac powietrza i zamach i wbiła w drugą nóźke 😞 NIe mogłam go odłożyc nawet żeby go ubrac i całą drogę do domu na rekach bo cały czas płakał 😞 Mały nawet teraz śpi i szlocha przez sen 😞 Serce mi pękło 😞

A z dobrych wiadomości to OLi waży już 6100 🙂)

Siehankowa piękny ten Twój budda 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
daniela napisał(a):
A tak z innej beczki zjadłam właśnie sos pomidorowy z pulpetami......ze słoika...........i teraz się modlę oby Tosi nic nie było brzuszkowego i wysypkowego.......... 🤨 ech........... 😞


Ja jadłam własnej produkcji i nic mu nie było ale ja się tak nie katowałam jak niektóre z was i Rysiowi nic nie było poza 4 dniami kolki ale nie w takim wydaniu jak u Tosi. Daniela może Ty zrób sobie herbatę z rumiankiem i koperkiem i pij dużo. Rysiowi pomagało. Rumianek na trawienie, koperek na pierdzioszki. Ryszard koperku nie cierpi a mi smakuje i tak w dużym kubku 0,5 l torebka herbaty, torebka rumianku, 4 łyżeczki koperku. I wiatry miał takie jak dziś na dworze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka7 napisał(a):
daniela napisał(a):
A tak z innej beczki zjadłam właśnie sos pomidorowy z pulpetami......ze słoika...........i teraz się modlę oby Tosi nic nie było brzuszkowego i wysypkowego.......... 🤨 ech........... 😞


Ja jadłam własnej produkcji i nic mu nie było ale ja się tak nie katowałam jak niektóre z was i Rysiowi nic nie było poza 4 dniami kolki ale nie w takim wydaniu jak u Tosi. Daniela może Ty zrób sobie herbatę z rumiankiem i koperkiem i pij dużo. Rysiowi pomagało. Rumianek na trawienie, koperek na pierdzioszki. Ryszard koperku nie cierpi a mi smakuje i tak w dużym kubku 0,5 l torebka herbaty, torebka rumianku, 4 łyżeczki koperku. I wiatry miał takie jak dziś na dworze 😁


Kornelka ja już jem kminek z rana 1łyżeczkę,jem gotowane jabłka i piję herbatkę na laktację a tam koper jest i rumianek też. Tosia owszem pierdzi jak najęta...czasami te bączki lepiej wychodzą czasami gorzej.....ale mamy tematy fajne 😁 😁 kupy i pierdziochy 😁 😁 😁 kto by pomyślał........... 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
daniela napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
daniela napisał(a):
A tak z innej beczki zjadłam właśnie sos pomidorowy z pulpetami......ze słoika...........i teraz się modlę oby Tosi nic nie było brzuszkowego i wysypkowego.......... 🤨 ech........... 😞


Ja jadłam własnej produkcji i nic mu nie było ale ja się tak nie katowałam jak niektóre z was i Rysiowi nic nie było poza 4 dniami kolki ale nie w takim wydaniu jak u Tosi. Daniela może Ty zrób sobie herbatę z rumiankiem i koperkiem i pij dużo. Rysiowi pomagało. Rumianek na trawienie, koperek na pierdzioszki. Ryszard koperku nie cierpi a mi smakuje i tak w dużym kubku 0,5 l torebka herbaty, torebka rumianku, 4 łyżeczki koperku. I wiatry miał takie jak dziś na dworze 😁


Kornelka ja już jem kminek z rana 1łyżeczkę,jem gotowane jabłka i piję herbatkę na laktację a tam koper jest i rumianek też. Tosia owszem pierdzi jak najęta...czasami te bączki lepiej wychodzą czasami gorzej.....ale mamy tematy fajne 😁 😁 kupy i pierdziochy 😁 😁 😁 kto by pomyślał........... 🤪 🤪


mówią,że na stare lata człowiek dziecinnieje 🤪 a z ta promocją pieluch to ciała dałam w takim razie bo kupiłam Dada 3 za tyle ile tam kosztują i jest ich 64. Trudno .....ale i tak dzięki 😘

jola to idiota jakiś nie biznesmen. Tak się z ludzmi nie postępuje, cham i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kornelka7 napisał(a):
Oj brunia ja Wam współczuję. Aż mi się smutno zrobiło, taka zołza bez serca. Niby dobrze robi a tak żeby bolało... W kużni powinna pracowac 😠

Ale wiesz co jest najgorsze? Że tylko polskie dziecki z takim płaczem wychodziły!! Wstrętne rasistowskie babsko!! Jak sobie pomyśle że za 4 tyg powtórka z rozrywki to mnie trzęsie 😞
Nawet nie pozwoliła mi go ubrac w gabinecie tylko na zimny korytarz mnie wysłała!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jola no to was załatwili, jak tak można, szok 😮 😮
Brunia biedny Oli niektórzy powinni mieć zakaz pracy w służbie zdrowia...........
Kornelka no robię sobie koperek do picia i kurde będę chyba jak Tosia pierdziochy puszczać non stop 🤢 😜 😁 😁 ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jola ten facet to jakiś idiota. jak ktoś zamawia sale to powinna być a nie że komus innemu wynajął. Może ktos mu wiecej zapłacił albo znajomy jakis? Nie dziwie sie że jestes zła. Też bym sie wkurzyła a tej sali bez okien w żadnym razie nie bierz. Mogłas sie zapytać czemu tamtym nie dał takiej sali?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
brunia86 napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
Oj brunia ja Wam współczuję. Aż mi się smutno zrobiło, taka zołza bez serca. Niby dobrze robi a tak żeby bolało... W kużni powinna pracowac 😠

Ale wiesz co jest najgorsze? Że tylko polskie dziecki z takim płaczem wychodziły!! Wstrętne rasistowskie babsko!! Jak sobie pomyśle że za 4 tyg powtórka z rozrywki to mnie trzęsie 😞
Nawet nie pozwoliła mi go ubrac w gabinecie tylko na zimny korytarz mnie wysłała!


nosz ku.... Następnym razem to jej powiedz żeby poszła rowy kopac. I nie daj się ani o centymetr za próg wypchnąc az do papięcia ostatniego guzika w ubranku dziecka. Sama wiesz kiedy wyjśc. Jezu i znó do niej a może jest tam inna babka która szczepi. No ja bym jąchyba zagryzła. Ale mną poniosło no co za sz....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brunia ale świnia z tej baby!!! na zimny korytarz?! no jak tak można 😠 😠
Kornelka ja ostatnio też kupiłam 3jki z Dady i dostałam jeszcze z niemiec pakę 92sztuk a Huggiesy kupię 4ki na zapas, pieluch nigdy za wiele 😁 😁 😁 tylko ciekawe od ilu kg są 4ki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka- karmię tylko piersią i wprowadzam dziś system co 2 i pół godziny- wszystko było by ok. gdyby nie był przyzwyczajony do ciągnięcia cyca jak ma spać.

brunia- no masakra, biedny maluszek. A z tym ubieraniem szkoda gadać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
daniela napisał(a):
Brunia ale świnia z tej baby!!! na zimny korytarz?! no jak tak można 😠 😠
Kornelka ja ostatnio też kupiłam 3jki z Dady i dostałam jeszcze z niemiec pakę 92sztuk a Huggiesy kupię 4ki na zapas, pieluch nigdy za wiele 😁 😁 😁 tylko ciekawe od ilu kg są 4ki


Patrzyłąm ale nie pamiętam bo i nie starałam się zapamiętac. Wywnioskowałam, że to jeszcze sporo czasu upłynie zanim 4-ki kupię. Tylko miejsce mi będą zajmowały i u mnie ciasno. Nie wiem dgzie Rysio będzie się uczył chodzic 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kornelka wiesz ja sie zastanawiam nad zmianą ośrodka tzn. w moim ośrodku są 4 różnie jakby przychodnie. Każda ma inną nazwe i mojego m jest w innej i moja koleżanka co ma dziecko w wieku Olusia w innej i one były bardzo zadowolone. Ta koleżanka była w poniedziałek to były dwie pielęgniarki i zagadywały do małej i w jednym momencie delikatnie dały szcepionki od razu w obie nóźki. Mała nawet nie pisnęła. A tu? Już nie pierwszy raz jestem niezadowolona. Jak byłam w ciąży to źle sie czułam to nie miałmi kto ciśnienia zmierzyc bo lekarze i pielęgniarki w tym samym momencie na obiad poszli. Cyrk poprostu. Pogadam dzisiaj z moim m i chyba jutro pójde zmienic przychodnie.
Mały nadal szlocha a juz 2 godz mineły.... 😞 Przeciez ja ją ukatrupie za 4 tyg bo tylko ona jest od szczepien w tej przychodni 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka7 napisał(a):
daniela napisał(a):
Brunia ale świnia z tej baby!!! na zimny korytarz?! no jak tak można 😠 😠
Kornelka ja ostatnio też kupiłam 3jki z Dady i dostałam jeszcze z niemiec pakę 92sztuk a Huggiesy kupię 4ki na zapas, pieluch nigdy za wiele 😁 😁 😁 tylko ciekawe od ilu kg są 4ki


Patrzyłąm ale nie pamiętam bo i nie starałam się zapamiętac. Wywnioskowałam, że to jeszcze sporo czasu upłynie zanim 4-ki kupię. Tylko miejsce mi będą zajmowały i u mnie ciasno. Nie wiem dgzie Rysio będzie się uczył chodzic 😉 😁


http://huggies.frisco.pl/catalog/group/03120400 Daniela proszę bardzo 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...