Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
Ha no to widze że dobrze dzisiaj trafiłam Justyna
A tak w ogóle to mój m też narzeka ze nie posprzątane, ze z psem za zadko chodze bo on by chodził częsciej ale niestety nie może a ja nie mam sumienia bo chodze z nim 4 razy dziennie i to tak krótko, szkoda gadac dobrze ze w poniedziałek sciagaja mu gips i w piatek idzie do pracy bo nie moge juz na niego patrzec, u nas po narodzinach tez sie zmieniło, ale sama nie wiem czy to przez tą nogę złamaną czy przez narodziny synusia, wszystko sie skumulowało, a jeszcze musze zapłacic podatek do skarbówki, bo zle zinterpretowałam przepis dotyczacy sprzedaży mieszkania, no oczywiście on by to lepiej zinterpretował ale sie nie wtracał bo doszedł do wniosku ze ja sie tym mam zajac, masakra, no ale nie bede sie przejmować, bo chyba razem z noga zagipsowali mu jedną półkulę mózgową ta bardziej rozwinięta i zostawili tą tą mniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jola to co zjadłaś czyt.princesse i wafelki pojawi się w mleku w przeciągu 2-6godzin gdzieś kiedyś wyczytałam....
a Tosia na buźce dostała takie małe czerwone kropeczki taka kaszka jakby- jedne są bardziej czerwone inne mniej co to? potówki?? bo na ciele nic nie zauważyłam......hmm może Madzia przeczyta tego posta i mi powie ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Daniela nic nie zrobiłaś na obiad??? Rany boskie opuszczasz się 🙂
Haha ja też nic nie zrobiłam, pewnie moja małżowina bedzie niepocieszona, ale dostałam okres i leje sie ze mnie jakbym przynajmniej była po drugim porodzie i jeszcze w dodatku gardło mnie boli, wiec poprostu mi sie nie chce i juz haha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniela napisał(a):
Jola to co zjadłaś czyt.princesse i wafelki pojawi się w mleku w przeciągu 2-6godzin gdzieś kiedyś wyczytałam....
a Tosia na buźce dostała takie małe czerwone kropeczki taka kaszka jakby- jedne są bardziej czerwone inne mniej co to? potówki?? bo na ciele nic nie zauważyłam......hmm może Madzia przeczyta tego posta i mi powie ??


Daniela ciężko tak powiedzieć jak nie widzę ale jeśli faktycznie nie ma ich na innych częściach ciała to być może są to potówki. Wiesz nasze maleństwa teraz bardziej się ślinią, często pokarm się ulewa i to może być przyczyną pojawiających się potówek. Przemywaj buźkę solą fizjologiczną albo zwykłą przegotowaną wodą. I oczywiście obserwuj czy te krosteczki nie pojawiają się gdzie indziej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 napisał(a):
Siehankowa a jak pępuszek Ksawierka???? Chowa się????

mam wrazenie ze się zmniejsza 😉 pytałam 4 róznych lekarzy o nią i na szczesc 😉ie kazdy powiedzial to samo, ze jest minimalna i zeby nic z nią nie robic, ze raczej sama się wchłonie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
daniela napisał(a):
Jola to co zjadłaś czyt.princesse i wafelki pojawi się w mleku w przeciągu 2-6godzin gdzieś kiedyś wyczytałam....
a Tosia na buźce dostała takie małe czerwone kropeczki taka kaszka jakby- jedne są bardziej czerwone inne mniej co to? potówki?? bo na ciele nic nie zauważyłam......hmm może Madzia przeczyta tego posta i mi powie ??


Daniela ciężko tak powiedzieć jak nie widzę ale jeśli faktycznie nie ma ich na innych częściach ciała to być może są to potówki. Wiesz nasze maleństwa teraz bardziej się ślinią, często pokarm się ulewa i to może być przyczyną pojawiających się potówek. Przemywaj buźkę solą fizjologiczną albo zwykłą przegotowaną wodą. I oczywiście obserwuj czy te krosteczki nie pojawiają się gdzie indziej.


madzia czuwasz nad nami 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa, jak sobie radzisz z zasypianiem Szymka? nadal domaga się cyca? Ksawier nauczył się tak teraz w szpitalu i tez walcze z odzwyczajaniem go. Po kąpieli wieczorem sam ładnie usypia, ale w dzień za kazdym razem chce cyca 😮 próbuje oszukiwac go smoczkiem, ale cwaniak mały wypluwa i krzyczy 😎 ale ze mamuske tez ma upartą, to jak na razie ja wygrywam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justyna no my póki co nie planujemy rodzeństwa dla Alicji
Mapa dzięki za odpowiedź i oklask dla Ciebie za wytrwałość z tym karmieniem
Daniela czasem dobrze jest się pokłócić aby mogło być lepiej
Foga Ty to jestes babka w deche a Twoje teksty że faceci to pustaki to sobie często powtarzam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Szybciutko jeszcze Wam napiszę co mój dziś powiedział.
Zpostawiłam Rysia z córką i pojechałam po wyniki. Wpadłam przy okazji do sklepu po kapcie i dzwoni mój osobisty ale płaciłam za kapcie więc mówię ze zaraz oddzwonię i słyszę jego głos ,, kur.... zaraz oddzwonie" myślał, że nie słyszę 😉 Oddzwaniam i mówię że wszystko słyszałam, a co słyszałaś? co powiedziałeś. A co powiedziałem? Słowo na K. nieładnie z Twojej strony. Ale wszystko w spokojnym i wesołym tonie. I pyta czy może dzisiaj wyjśc. No w zasadzie możesz, tylko gdzie i z kim. Z tym i tym, mówi ale jeszcze nie wiedzą gdzie. To udaję niezadowolenie że z ,,tym,, więc mówi - no ale i z ,,tym,, ( tu wymieniamy imiona) No dobrze jak chcesz wyjśc to wyjdz, najwyżej jak ja bedę chciała gdzies wyjśc to ty z Rysiem zostaniesz. I WIELKIE ZDZIWIENIE ,, Jak to, gdzie ty chcesz wyjśc???" - ,,Narazie nigdzie bo Rysio jeszcze mały" - ,, NO ALE GDZIE, POWIEDZ" -,, jeszcze nie wiem, jak będę wiedziała to ci powiem" - ,, A jak mi sie rozpłacze?" i tu nie wytrzymałam i zaczęłam się śmiac. Mi też przecież płacze powiedziałam.
O i tyle. Ja to tylko łańcuch na długośc kuchnia za dobre sprawowanie, przedłużony do pokoju. Wszystko bez awantury ale ja to sobie wcześniej przemyślałam i zamierzam 1 weekend w miesiącu rezerwowac dla siebie. Nie sobota czy niedziela lecz sobota i niedziela. Nie wiem tylko gdzie tu wybyc ale cos wymyślę. Sposobem z nim muszę bo się inaczej pozabijamy 😉
Ryszard zasnął 😁 tak go siostra wybawiła, że po jedzeniu nie spał 😁 nawet przed nim tańczyła żeby nie płakał a teraz śpi w łóżeczku i nawet się nie obudził jak go tam wkładałam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...