Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

witam was mamusie dziś mam wielkiego banana na buzi- mój Szymek "wrócił" jeden dzień walki i daliśmy radę 🙂

magdalena- z Szymka też klusia jest 😉
Justyna- Norbi słodki- ja nie umie capnąć małego na ładnym uśmiechu 😞
daniela- poznamy się za rok w Łebie 🙂
Kornelka- ucałuję Szymka jak tylko wstanie 🙂 a ta fotka z modlitwa rewelka
mapa- ja Szymka od początku karmię z jednej- jemu to wystarcza
Pati-śliczne zdjęcie w avatarze. A Nadia nie jest chora, bo jeśli tak może dlatego wymiotuje. Mój mały też tak miał katarek raz zwrócił
Inez- przystojniak z Tymka
Foga- zdrówka dla małej
aniołek- i dobrze mu powiedziałaś 🙂
Diviana- ale mała strojnisia 🙂
marta-lion- dobrze powiedziane, pewnie po paru godzinach by wymiękli i chcieli wrócić do pracy
Paninka- też boję się pierwszego okresu- mnie do tego stopnia bolało, że wymiotywałam:/
Justyna- my też chyba na jednym bobasie skończymy, no chyba że się pojawi przez przypadek to będzie. A schaboszczaka już podjadałam i z Szymkiem ok. 😉
jolajola- ja Szymka nakarmiłam przed mszą wpakowałam do wózka i prawie całą mszę przespał.
siehankowa- właśnie chciałam się pochwalić, że odzyskałam mojego dawnego kochanego synka. Wczoraj protestował bardzo ale dziś było już o niebo lepiej. Nawet sam w łóżeczku zasnął 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
jolajola81 napisał(a):
Diviana napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
Diviana napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
milium napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
milium to ty musisz swojego małża jeszcze obsłuzyc jak by nie było.


No właśnie dobrze że chociaż sam się myje haha


kiedys ktoras z nas napisala ze faceci by chcieli by im nawet paste na szczoteczke nakładac 🤪 🤪


Ja nakładam poważnie 🤪 🤪 🤪 ale obiadów nie gotuję 😎


Zartujesz?! Powiedz że żartujesz 🤪


Nie żartuję 😁

Diviana oszczędza na pascie wie ile mu nałożyć 🤪


Ja pikolę 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
A u mnie ta pasta idzie jak chleb i nie wiedziałam dlaczego 🤪 🤪 🤪
Diviana masz i Ty oklaska 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka7 napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Diviana napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
Diviana napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
milium napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
milium to ty musisz swojego małża jeszcze obsłuzyc jak by nie było.


No właśnie dobrze że chociaż sam się myje haha


kiedys ktoras z nas napisala ze faceci by chcieli by im nawet paste na szczoteczke nakładac 🤪 🤪


Ja nakładam poważnie 🤪 🤪 🤪 ale obiadów nie gotuję 😎


Zartujesz?! Powiedz że żartujesz 🤪


Nie żartuję 😁

Diviana oszczędza na pascie wie ile mu nałożyć 🤪


Ja pikolę 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
A u mnie ta pasta idzie jak chleb i nie wiedziałam dlaczego 🤪 🤪 🤪
Diviana masz i Ty oklaska 🤪


ale wy wariatki jesteście- uwielbiam was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
madalena20 napisał(a):
Foga trzymaj się kochana dzielnie i nie odpuszczaj temu burakowi prezesikowi pożal się Boże 🤔 😮 No i najważniejsze dużo zdrówka dla Jagódki. 🥴

Daniela a propo tego powołania 😉 to ja pracowałam swego czasu w aptece moja mama mnie wkręciła. Na początku przychodziłam jako pomoc : metkowałam i rozkładałam na pułki lekarstwa, potem awansowałam hehe i pomagałam farmaceutkom przy obsługiwaniu, donosiłam lekarstwa o które mnie prosiły, zapisywałam do zeszytu, które trzeba zamówić na końcu to nawet obsługiwałam ale tylko pacjentów kupujących lekarstwa nie na receptę 🙂
Na początku robiłam w wakacje, potem przychodziłam za moją mamę, która w tym czasie była na urlopie aż w końcu normalnie. Zrezygnowałam bo miałam straszliwych pracodawców i nie szło tam na dłuższą metę pracować. Psycha siadała. hehe No i w sumie wykształcenia nie miałam takowego. Była opcja się dokształcać ale w miedzy czasie dostałam propozycję do biura rachunkowego, ekonomicznego wykształcenia też nie posiadam jestem samoukiem i tak pracuję w księgowości od 2003 roku. 🤪


Moje uszanowanie i gratulacje i oklask za to wszystko 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wróciłam z Rysiem i jak się domyślacie wszystko jest ok 🙂 🙂 🙂 🙂
Troszkę żelazo małe i 2 kropelki przez miesiąc mam podawac a medyk zapamiętał Rysia i powiedział, że dziś nie jest taki blady.zek ale jaki to ja od Magdy wiem bo on nic nie powiedział
Na szyii ma naczyniaczek ale jaki to ja od Magdy wiem bo on nic nie powiedział, przecież ma leczyc nie gadac 😉 Nie neguję go bo on chyba takąm ma naturę spokojną i małomówny chyba jest. Ja go poznaję bo korzystałam z innej obsługi ale z synem do niego chodze.
Oczki - do okulisty bo jak przepisze cos i znów lipa to szkoda moich pieniędzy i oczywiście dziecka, tak więz znów się wybiorę dwa razy pewnie bo raz po numerek a drugi z dzieckiem.
Kaszelek - płuca czyste, gardło ok i tyle. Może pokarm, może xxxxx, może yyyyyy, może......
Ogólnie mam zdrowe dziecko to się nie czepiam już niczego ale ten kaszelek to bym u innego sprawdziła bo mi się to dziwne wydaje.
No i resztę wyników w normie. To spokojna jestem ale czujna będę.
Kawy sie teraz napiję zanim mój gebels wróci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja mojemu pasty nie wyliczam ale zakrecac tubke po nim musze 😉 😉 i szafki zamykac ( ale to juz rzadko bo bardzo dlugo walczylam i juz sie pilnuje 😁)

a z was wszystkich sie usmialam...
ja Lilke tesciowej podrzucilam i wybywam z domu....do biedronki 🤪 🤪 tak zaszaleje dzisiaj 😉 😉

Kornelka bardzo sie ciesze ze rysio zdrowy!!! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
WITAJCIE MAMUSIE I DZIECIACZKI 🙂
Ale my dziś się naspacerowałyśy 🙂 było super 🙂pomimo zimna 🙂
niestety nie wiem co pisałyście 😞
Jak ja bym chciała aby sobota już mineła!!!!!!!! chciałabym ją przespać zwłaszcza popołudnie!!!!!!!!!!!!!!!!!teściowa zaprosiła swoich znajomych aby pochwalić się wnuczką!!!!!!!pytałam się dziś mojego czy będę musiała siedzieć z nimi cały czas??przecież przychodzą do rodziców to mi powiedział, że oni przychodzą do małej to ja od razu "Maryś zapraszałaś kogoś? 🙂"
nie wiem jak zniosę jutrzejsze popołudnie i siedzenie z teściami popijającymi sobie i uśmiechanie się!!!!!!!!!! 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
powiedzcie mi czy jak wasze maluchy strzelą konkretną kupę to są prędzej głodne?


hmmm ja mam wrażenie, że mój to cały czas jest głodny i nie sposób wprowadzić karmienia co 3 godz 🤪 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
madalena20 napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
powiedzcie mi czy jak wasze maluchy strzelą konkretną kupę to są prędzej głodne?


hmmm ja mam wrażenie, że mój to cały czas jest głodny i nie sposób wprowadzić karmienia co 3 godz 🤪 🥴

ja też jakoś nie mogę wprowadzić systemu.. czasem udaje się co dwie godziny, ale czesto w miedzy czasie dokarmiać muszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny dziękuję za zainteresowanie 😘
Jeśli chodzi o te 3 godziny to super jeśli uda się zagadac dziecko. Po prostu przeyrzymac go. Ja zaczęłam to stosowac i widzę rezultaty, Jest mi lżej i łatwiej coś zrobic. Ale to wszystko dzięki Wam bo sama to bym błądziła i drogi nie znalazła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka7 napisał(a):
Ja nie mogę 🙂 Pytam mojego czy w końcu dziś jedzie a on mówi ,, nie wiem, trochę mi się nie chce" 🤨 Nie rozumiem, czyżby nie chciał z Rysiem zostac sam 🙃


hmmm może ma cykora hihih mój ostatnio mnie rozśmieszył jak robiłam obiad a Szymek zaczął płakać bo jego odpowiedź na moje pytanie "Dlaczego jak ja się nim zajmuje to nie płacze a jak tylko on go przejmuje to po kilku minutach jest syrena, odpowiedział..."bo ja jestem jego mamą" hehe 😮 🤢 nie no a on to kim jest chyba ojcem hehe czyżby miał jakieś wątpliwości 😮 😮 to są faceci jak ich nie przywołasz do porządku to na głowę Ci wejdą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydzia gdzieś czytałam że już kilka minut po kupce maluch może domagać się jedzenia.Mój czy tak ma? Czasami tak czasami nie więc głowy nie dam ze jedno ma coś wspólnego z drugim 🙂
Kornelka czyżby twoj mały podstęp się udał? Chyba twój m naprawde przestraszył się wizji sam na sam z Richardem 😁
z moim Mariuszem nie mam takich problemów.Jeśli chce gdzieś wyjść sama to bez problemu,nie mówie o weekendowym wypadzie ale np kawka u siostry jak najbardziej.Uwielbia się nim zajmować,i jest taki dumny z synka.Jemu się oczyska cieszą nawet jak mały bąka puści 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
madalena20 napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
Ja nie mogę 🙂 Pytam mojego czy w końcu dziś jedzie a on mówi ,, nie wiem, trochę mi się nie chce" 🤨 Nie rozumiem, czyżby nie chciał z Rysiem zostac sam 🙃


hmmm może ma cykora hihih mój ostatnio mnie rozśmieszył jak robiłam obiad a Szymek zaczął płakać bo jego odpowiedź na moje pytanie "Dlaczego jak ja się nim zajmuje to nie płacze a jak tylko on go przejmuje to po kilku minutach jest syrena, odpowiedział..."bo ja jestem jego mamą" hehe 😮 🤢 nie no a on to kim jest chyba ojcem hehe czyżby miał jakieś wątpliwości 😮 😮 to są faceci jak ich nie przywołasz do porządku to na głowę Ci wejdą.


Ot i święte słowa. Mój to twierdzi że jak rysio będzie miał12 lat to z mamusią bedzie się kompał,bo ja mówiłam że jak rysio starszy będzie to z tatusiem w wannie będzie się pluskał. Ten mój to jajcarz taki że hej 🤪 Jak tylko mały zapłacze to siup małego mamie daje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka7 napisał(a):
Magda skoro jeszcze jesteś to zapytam bo przeglądałam teraz wyniki moczu i tam jest napisane poj. kolonie drożdży. Nie jest to jakis grzyb?


Kochana niestety może to świadczyć o zakażeniu. Bakterie, drożdże, pasożyty nie występują w prawidłowym moczu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...