Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

aniolek82 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Moniczek sto latek dla Bartusia 🤪 🤪 🤪

[IMG]http://i796.photobucket.com/albums/yy246/animarpa/private/tort2.jpg[/IMG]


I ode mnie też 😉 😉 😉 😘

i ode mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anya Twój Michałek ma to samo co Nadia tylko ona je 5 min w dzień i tez z lewej piesi nie chce ssać 😞I też myślałam,że coś nie tak zoim pokarmem...ale kurwancka chyba Nadia wchodzi w ten skok rozwojowy i moze dlatego...A co do butli to ja karmię piersią , ale przynajmniej raz dziennkie karmię Nadię pokarmem z butelki,żeby umiała i nie widzę ,żeby z cycka nie chciała...
lydzia jakoś nie analizowałam czy po konkretnej kupie lepszy apetyt bo Nadia w każdą pieluchę robi mniej więcej tyle samo, tylko niekiedy zdarzają się nam większe awarie...
milum witaj po przerwie 🙂
Kornelka zdjęcie z modłami REWELACJA 🙂 🙂
Madziu mój osobisty też ma wymówkęprzed zabawianiem małej mówi tak "jak zacznie płakać to przecież cyckanie dam nie??? "DZIĘKUJĘ ZA PIĘKNE PODPISY POD ZDJĘCIAMI NA SIERPNIÓWECZKACH 🙂

a u nas wczoraj był dziń marudy mała cały dzień od 7 do 22 nie spała porządnie tylko może z 5 drzemek kilka minutkowych ucinała 😮 W nocy nawet nieźle było bo jak usnęło około 22to obudziłą się dopiero 2.30 a potem 5 i 7 . Dziś mąż w domu to mała grzeczna pobawiła się ze mną posłuchała bajek i zasnęła w międzyczasie jak nadrabiałam zaległości znów się obudziła i teraz leży w łóżeczku może zasnęła 🙂
Daniela jakja miałam katar doktor kazała mi chodzić w masce ,żeby nie roznosić ale wątpię żeby Gabi chciała w masce chodzić cały czas 😞
Moniczek moc uścisków i zdróweczka dla Bartusia 🙂
Jeżeli chodzi o sprzątanie iuwag męża to nigdy mi uwagi niezwraca bo u nas to ja mam schiza i cho dwa dni muszę w całym domu dokłądnie umyć...Co prawda kosztem niekiedy małej bo ją zaniedbywałam z rana , ale teraz zmieniłam system i sprzątam popołudniu jak mąż w domu a z rana na czyściutkiej podłodze rozkłądam Nadi matę i bawimy się grzechotkami i czytam jej bajki 🙂 Dziś nawet tak jej się podobało jak czytałam,że się uśmiecjhała a potem usnęła na podłodze 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki!
Hmm ale tu dziś.....słodko 😉

U nas nocka z dwoma pobudkami, ale ta druga była 1,5 godzinna, bo jak już Jagoda się najadła, to nie chciało jej się spać i co ją położyłam, to ona w płacz 🤢 Ponosiłyśmy sie trochę i usnęła... no jak ja odzwyczaić od tego noszenia???

Teraz śpi i nawet udało mi się chatę ogarnąć..no z wyjątkiem sypialni, bo nie chciałam Jagody odkurzaczem budzić...

U nas znowu w dzień zimne kaloryfery.. ech szkoda gadać...

Moniczek sto latek dla Bartusia 🤪 i miłej zabawy na kinder party 🙂

Cholera, znowu wczoraj wieczorem zapomniałam kupić ziemniaki i teraz nie mam co jeść.... a co do wczorajszej zupy "burkowej" to m jak wrócił, popatrzył do gara, spróbował i spałaszował wszystko, zamiast bigosu mamusi, twierdząc, ze super zupa wyszła 🤢 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczynki 🙂
Ale tu dzisiaj wesoło 🤪 A żyrafa Diviany wymiata 🤪 Miałam tak jak Brunia - siedzę i patrzę co to za plama, a tu nagle ta żyrafka 🤪
Wszystkiego najlepszego dla Bartusia 😘
A mnie się maleńka teraz pierwszy raz od rana uśpiła i wypadałoby gary umyć, a tu chęci brak 🥴
Kornelka, ale wypasiona biblioteka, dużo bym dała żeby mieć taką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STO LAT DLA BARTUSIA

również sto late dla Hani już 2mce 🤪

Ja już posprzątałam,okazało że na 17 goście się zapowiedzieli ale miałam nosa żeby firany uprać 😁 😁 😁 byłam na małych zakupach z dziewczynami i Tosia godzinkę na dworku pospała....teraz robię obiadek zaraz będziemy szamać.
Brunia ja sobie karmi kupiłam....... 😁 co prawda to nie winko ale zawsze coś 😁 😁 ja też już dawno nie piłam więc po lampce pewnie sztywna bym była 😁 😁
Diviana ja też patrze na tą zieloną plamę i se myślę hmmm coś się Divianie nie udało a tu......żyrafa 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
100 lat dla Bartusia i wszystkiego naj... dla Hani
Diviana ja myślałam, że kliknąc trzeba i klikam a tu mi żyrafka oczko puszcza, że ja gapa jestem 😁
Dziękuję za miłe słowa 🙂
U mnie znów do d... Daniela jak ja Cię rozumiem.... Ręce mi opadły normalnie. Osobisty powiedział, że jak psa przy dziecku zobaczy to im gardła poderżnie. Aż mną trzęsie bo choc staram sie nie mogę zrozumiec jego nienawiści do psów i kotów. I serce mnie ogromnie boli i łzy do oczu się cisną...Jak ja Wam zazdroszczę gdy oglądam zdjęcia z psami i dziecmi obok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też się dołączam do życzen dla Bartusia i Hanusi 😘 😘 😘
Dałam ss małej i śpi 😮 jak nigdy taka spokojna w dzień, nawet sobie poleżała nie że tylko na rękach i wczesniej godzinę spała i teraz już godzinkę śpi jak na nią to dużo 😮 😮 😮 i nie wiem czy to ten lek czy kminek bo też dziś zjadłam ach zupełnie inne dziecko jak ją te bąki tak strasznie nie męczą, co prawda prężyła się też troche ale nie tak jak wcześniej i nie wiem czy po prostu odsypia cały tydzień czy może faktycznie to działa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana i Daniela ja nie wiem jak Wy ten kminek jecie 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲
Matko ja dopiero drugi dzień z rzędu go stosuje bo poprzedni popierdo...mi się i nakupiłam tymianku jak głupi sera bo coś pomyliłam 😮 i nie mogę po prostu na wymioty mnie bierze i zanim połknę to tak się namorduje że szok i wodą popijam ale po kilka razy nie po prostu ciągnie....mam nadzieję,że się przyzwyczaję...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Pati jak twoje plamienia, bo mnie niestety też dopadły 😮 😮 😮 I nie wiem czy przeczekać czy wyrzucić tabletki do kosza?


No ja mam niestety 😞 i to takie sporawe jak okres 🤢 Tylko nie wiem czy nie dlatego,że pominęłam jedną tabletkę 😞
A czemu wyrzucić chcesz? Poplamisz i przestaniesz kiedyś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pati123 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Pati jak twoje plamienia, bo mnie niestety też dopadły 😮 😮 😮 I nie wiem czy przeczekać czy wyrzucić tabletki do kosza?


No ja mam niestety 😞 i to takie sporawe jak okres 🤢 Tylko nie wiem czy nie dlatego,że pominęłam jedną tabletkę 😞
A czemu wyrzucić chcesz? Poplamisz i przestaniesz kiedyś 🙂
Hehe no ja mam minimalne, ale mam. Czemu wyrzucić hehe? No wiesz ja i tak kiedyś muszę znaleźć bardziej przyszłościowy środek antykoncepcyjny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczynki.
Bylismy w Pierdonce,kupilam chusteczki i pampersy.A zapomnialam kupic rajstopki,a takie fajne byly,juz mialam je w recach ale Mariusz mi gdzies zginal i zawrot glowy.
Po drodze na kawe do siostry.Trojka dzieci wiec wrzaski piski krzyki 🙂 efektem byl placz Norbiego.Szybko do domu,godzine biedak jeszcze plakal.Zaraz poczytam co naskrobalyscie przez caly dzien.
Tesknilam za wami ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Pati123 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Pati jak twoje plamienia, bo mnie niestety też dopadły 😮 😮 😮 I nie wiem czy przeczekać czy wyrzucić tabletki do kosza?


No ja mam niestety 😞 i to takie sporawe jak okres 🤢 Tylko nie wiem czy nie dlatego,że pominęłam jedną tabletkę 😞
A czemu wyrzucić chcesz? Poplamisz i przestaniesz kiedyś 🙂
Hehe no ja mam minimalne, ale mam. Czemu wyrzucić hehe? No wiesz ja i tak kiedyś muszę znaleźć bardziej przyszłościowy środek antykoncepcyjny.


aj tam aj tam 🙂 Ja też na początku miałam minimalne a potem coraz większe 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pati123 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Pati123 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Pati jak twoje plamienia, bo mnie niestety też dopadły 😮 😮 😮 I nie wiem czy przeczekać czy wyrzucić tabletki do kosza?


No ja mam niestety 😞 i to takie sporawe jak okres 🤢 Tylko nie wiem czy nie dlatego,że pominęłam jedną tabletkę 😞
A czemu wyrzucić chcesz? Poplamisz i przestaniesz kiedyś 🙂
Hehe no ja mam minimalne, ale mam. Czemu wyrzucić hehe? No wiesz ja i tak kiedyś muszę znaleźć bardziej przyszłościowy środek antykoncepcyjny.


aj tam aj tam 🙂 Ja też na początku miałam minimalne a potem coraz większe 😞
No własnie 🙂 Ja nie bardzo bym chciała czekac na te coraz większe 🙂 Muszę skonsultować to z naszą farmaceutką 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem temacik z rana,,nonono 😁
brunia a kaca nie masz po winku? Mi wczoraj drinka zrobili ale nie odwazylam sie wypic.Przez ten okres 😠 na szczescie dzis juz lepiej jest,nie zamula mnie tak.
moniczek 100lat dla Bartka 😘 😘
aniolek jak twoj m chce przejsc na tetre to czemu nie 🙂 tylko niech to bedzie jego broszka,pranie tego itp itd 😁
ann ja mam caly czas wrazenie ze Haniolek to sama siedzi na tym zdjeciu w awatarku 😁
pati dobre z tym tymiankiem hihi 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...