Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dzień dobry kochaniutkie 🙂
U nas nocka oki Normalnie ta rutyna chyba małemu pomogła bo od jakiegoś czasu mamy tylko jedną pobude w nocy ok 3-4 a potem już o 8 i po tej butli znowu spi 🤪 normalnie teraz wiem o co mu chodzi np w dzien daje mu butle potem pogadamy troszke a potem zaczyna popłakiwac i wczesniej nie wiedzialam czemu i nosiłam, bawilam a tu chodziło o spanie 😁 On tylko chciał żeby mu dac święty spokój i odłożyć go... Jeny jak to ciężko czasami dojśc do porozumienia 😁

Divanka zdrówka życzymy malutkiej 🙂
Siehankowa piękny ten Twoj synuś
Daniela Twoja Tosia to bossska laleczka 🙂 Kurcze jak ja kocham małe dziewczynki 😁
Marta na Twoją córcie to od kilku dni tak patrze i nawet mojemu m pokazałam co by sie nastawił ze może za pare latek zmajstrujemy taką 🙂
Bo normalnie jak teraz te kolki się skończyły, to mój synuś to aniolek i tak jakby zmieniam zdanie 🙂 Tylko ten mój osobisty(spodobało mi się to 😁 BO my ślubu nie mamy a ten m to tak jakby mąż co nie? ) ma 8 rodzeństwa i ma jakaś blokade w głowie że 2 dzieci w domu to za dużo hehe
Nas była 3 i nie zmieniłabym tego na bycie jedynaczką. 🙂 ale może kiedyś zmieni zdanie 🙂
[coloMiłego dnia kobietkir=blue][/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
brunia86 napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
marta-lion jak to mówią u nas na śląsku "dobry koń to i w marasie pociągnie" 😁 😁
Diviana- zdrówka dla Ali.
siehankowa- ale środa to dzień loda, a nie sobota 😉


hehe u nas mówią ''dobry koń to i po błocie pójdzie'' 😁
Hehe no jak komuś to błoto czy maras odpowiada bardzo proszę. Mi nie 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Daniela huśtawka już kupiona 🙂 Hania na zdjęciu w awatarku na niej leży 🙂
Ogólnie jestem zadowolona. Po pierwsze dlatego, ze jest wielofunkcyjna - teraz Haniołek ma leżaczek, a później huśtawkę i krzesełko do karmienia 🙂 Po drugie co tu duzo mówić - podoba mi się cena 🙂
Marta ja z tobą zostanę na sierpnióweczkach 2011 🙂 Nigdzie indziej się nie wybieram 😁
U nas też się mówi, że dobry koń to i po błocie pociągnie 🤪 Ale osobiście też bym wolała nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też nie pisała bym się na "brodzenie w błocie"

A ja wysłałam Ryfla na spacer z młodym i już ich nie ma półtora godziny. A ja zrobiłam jabłecznik, pranko powiesiłam, poprasowałam i teraz mam chwilę na kawę, i forum 🙂 Już nie pamiętam kiedy spędziłam tyle czasu sama 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

U nas pierwszy dzień i nocka bez babci (czyli mojej teściowej, która wróciła do kraju). Miałam straszną gulę ze stresu, że sobie nie poradzę, ale daliśmy radę 😁 No i mój m. się uparł, że koniec usypiania na rękach i powoli wprowadza tą metodę. O dziwo malutki zasypia sam 😲 Ale to pewnie dlatego, że dziś w nocy on wstawał do małego, jak ja mam dyżur to jest inaczej 😞

Miłego dnia dziewczynki 🙂

P.S. U nas się mówi, że ''Dobry kapitan to i może czerwone przepłynie'' 😜. Ale ja również nie preferuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tu dzisiaj cichuteńko......my dalej się męczymy z bolącym brzuszkiem 😞 kurde ser odpada, brokuły odpadają, papryka też.............i na dodatek buźka Tosi wysypana 😞 zauważyłam że po nocy ta wysypka jest bledsza a w dzień robi się okropna i czerwona nie wiem co to 😮 a na ciele nie zauważyłAm krostek...tylko buźka, szyja i kark.....Siehankowa jak tam u Was z wysypką?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
daniela napisał(a):
aaa i jak możecie proszę napiszcie jak ten krochmal robicie to ją wykąpię w tym
Ja na pół litra wody wsypywałam 2 stołowe łyżki mąki ziemniaczanej.
Gotowałam i potem taki kisiel wlewałam do wanienki z wodą.
Nie używaj gotowych krochmalów Daniela, gotuj sama. Bo w tych gotowych to nie wiadomo co jest.

PS. Na początku przy ogromnej wysypce to kąpałam Julkę w tym i rano i wieczorem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
daniela napisał(a):
aaa i jak możecie proszę napiszcie jak ten krochmal robicie to ją wykąpię w tym
Ja na pół litra wody wsypywałam 2 stołowe łyżki mąki ziemniaczanej.
Gotowałam i potem taki kisiel wlewałam do wanienki z wodą.
Nie używaj gotowych krochmalów Daniela, gotuj sama. Bo w tych gotowych to nie wiadomo co jest.

PS. Na początku przy ogromnej wysypce to kąpałam Julkę w tym i rano i wieczorem.


Dzięki Marta właśnie kupiłam mąkę ziemniaczaną i zaczynamy akcję krochmal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my mieliśmy dziś gości i Szymek się popisał cały czas płakał, tylko goście się stracili małemu humorek wrócił. Stwierdziłam, że to mogło być przez głos wujka, bo ma strasznie donośny.

Mój maluch od paru dni chce pożreć swoją łapkę- wasze też tak mają?

daniela- ja Ci współczuję, nie wiem co bym zrobiła gdyby mój Szym tak reagował
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosia już po 18 została wykrochmalona 😜 do tej pory cichutko leżała sobie w łóżeczku a teraz coś piszczy.....chyba usnąć nie może.....
Lydziaa a u nas wczoraj goście byli to Tosia przespała wizytę............

A tu moja starsza z kotkiem 🙂 Tak wczoraj oglądała The Voice...aż zasnęła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
wpadłam na chwilkę bo mały zasnął a mam jeszcze chwilkę przed spacerem z psem 🙂
weekend spędziłam bardzo aktywnie w końcu doprowadziłam pokój Michałka do porządku i będzie można przenieść za niedługo łóżeczko ale chyba poczekamy z tym do czasu aż mały większość nocy zacznie przesypiać a nie co 1,5h pobudki bo mi nogi do d...y wejdą 😜
Daniela słodkie zdjęcie twojej córci i kici 🙂 Tosi mi szkoda że tak cierpi i Ciebie że nie możesz nic jeść 😞 mam nadzieje że szybko Wam to minie 🙂
Lydziaa mój to ciągle ma rączki w buzi a dokładnie to je ciągle ssie 🤢

Mam pytanie jakie butrlki polecacie bo ja miałam jedną z aventu (była przy laktatorze) i strasznie z niej cieknie 🤢 a chciałam zobaczyć jak mój maluch będzie jadł z buteki normalnie komedia oprócz tego że był cały mokry ( wina butelki) to ze smoczniem nie wiedział za bardzo co robić głównie to gryzł dziąsełkami 😜 dobrze że moich cycków tak nie traktuje 🙃 a poza tym tam jest jedna dziurka a w cycuchy to lecie z pięciu strumieni na raz więc jak ciągną to pewnie nie czuł że coś leci 😜 😜
Inez ty ściąginiętego mleka nie podgrzewasz prawda? A zdarza ci się że ściągniesz pokarm i stoi przez godzi albo 2? Jesli tak to podgrzewasz poźniej czy wylewasz??
Pati widze że masze maluchy jedzą podobnie 🙂 🙂 a powiedz mi jak Nadia przybiera? bo Michał w tamtym miesiącu to ponad 1 kg a teraz w ciągu 3 tyg. tylko 500g 🤢
miłej nocki mamuśki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anya odciągnięte mleko czasami podgrzewam, bo dla małego księciunia jest ono za zimne i wypluwa, gdy wyjmę z lodówki to oczywiście zawsze podgrzewam w kąpieli wodnej. Gdy nie zje do końca, to resztę chowam do lodówki. A czytałam, że odciągnięty pokarm może stać 4 godziny, ale nigdy tyle u mnie nie stał. Staram się zaraz wstawiać do lodówki. W lodówce może być 24 godziny. A! I mleka ściągniętego o różnych porach nie wolno mieszać.

A mojemu dziś znowu moje mleko nie podeszło. Nie wiem, co ja takiego zjadłam 😮 Od urodzenia zdarzyło się to 3 raz. Wcześniej jadłam już te rzeczy co dzisiaj, jedyne urozmaicenie to było dodanie koperku do sosu beszamelowego 🤢

Butelki polecam Dr Brown's. Ja mam taką, antykolkową
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/401/303882.jpg/][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/9505/303882.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
DZień dobry
U nas nocka całkiem fajna, co prawda mała nie chce od razu zasypiać ale zostawiłam ją dzis samą w łóżeczku zasmoczkowałam i sama zasnęła, choć przez nianię na poczatku słyszłam że trochę marudziła.
Daniela u mnie Ala jest cały czas wysypana na buzi i dekolcie to ponoć jakieś przewlekłe uczulenie na coś co jem cały czas, ma też takie czerwone linie na zgięciu rączek. Odstawiłam biszkopty ale nic nie dało, nie wiem może za mało czasu. Teraz będę odstawiać produkty pszenne bo może na gluten z pszenicy uczulona, a co do wprowadzania nowych pokarmów to ja jeszcze nie wprowadzałam 😞 raz jak zjadłam 3 orzechy laskowe to ją mocno wysypało, w dodatku jak ona cały czas jest wysypana to nie wiem co ją uczula a co nie 😞 😞 😞
My dziś chyba udamy się do medyka jak to mówi Kornelka bo mała kaszle 😞
A może któraś z Was chce kupić nianię?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...