Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
lydziaa84 napisał(a):
o a teraz dla odmiany Szym chce mnie zjeść- no cały czas musi mieć coś w tej swojej paszczy


🤪 🤪 🤪 oj lydzia, Ty to wesoła dziewczyna jesteś 🤪 🤪
A ja odebrałam co zamówił osobisty. Pamiętałam, że w poniedziałek coś kurier przywiezie i tak się zastanawiałam co 😮 🙃 a ja konika morskiego chciałam i już mam dla Rysia 😁 😁 Tak zachwalałyście, że dzieci przy nim ładnie śpią a ten i bez niego ładnie śpi 😁 Może na mnie podziała i na moją sklerozę 😉 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
lydziaa84 napisał(a):
tak Paninka taka parafina


dziekuje 😘

justyna polozna mi pokazala jak moge sprawdzic w domu ( tzn. kciukami przejechac po kregoslupie i zobaczyc czy slad prosty zostaje ) ale cala ta reszte to robila taka starsza pani ktora jak Twoja babcia cale zycie to robi 🙂sama w zyciu bym sie nie odwazyla jej naciagac i mierzyc 🥴


aaaa i Lilianka dziekuje za komplementy... 😘 😘 😘

i kupilam krem penaten ( chcialam cos ochronnego zeby Lilce przed wyjsciem na dwor buzie smarowac) i pani w aptece to mi dala...ale do Was mam duzo wieksze zaufanie niz do niej...nadaje sie czy nie bardzo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aneczkare22 napisał(a):
W końcu udało mi się was doczytać.W sobotę humorki wam dopisywały,hehehhe.Mój Filipek też dzis troszkę marudny i zaczyna kasłać,oby tylko nie był przeziębiony.
A my jutro na USG główki,juz się denerwuje,żeby było wszystko ok.


A czemu na usg główki jedziecie? Każdy tak powinien dziecko przebadac? czy zalecenia takie macie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka7 napisał(a):
aneczkare22 napisał(a):
W końcu udało mi się was doczytać.W sobotę humorki wam dopisywały,hehehhe.Mój Filipek też dzis troszkę marudny i zaczyna kasłać,oby tylko nie był przeziębiony.
A my jutro na USG główki,juz się denerwuje,żeby było wszystko ok.


A czemu na usg główki jedziecie? Każdy tak powinien dziecko przebadac? czy zalecenia takie macie?


aneczkare miała ciężki poród jak dobrze pamiętam kleszczowy i dlatego takie zalecenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
brunia86 napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
brunia86 napisał(a):
Kornelka ja karmie butlą i zawsze pod brudke pieluszke podkładam. Ale to chyba nie pomaga. A rzeczywiście te krostki pojawiają się i potem znikają.Ja myslałam że to potówki i niczym nie smarowałam ale tego coraz więcej się pojawia...Posmarowałam teraz sudokremem i zobaczyłam że na szyjce też ma.Ale jakby mniej może dlatego mniej że mój pulpecik odparzał sobie szyjke i sypie mu po kąpieli pudrem? Nie wiem


Ja też tak robię ale na szyjce to nie ma krostek. Na odparzenia dobry jest Bepanthen maśc. Ja ją zastosowałam jak się małemu roweczek odparzył bo we śnie się zfajdał i tak spał dośc długo. Po jednym smarowaniu już skóra była normalna. A na potówki to ten sudokrem chyba jest dobry bo on wysusza. Tak na marginesie my też możemy go stosowac po depitacji mariolki, nie robią się te krostki które są nieprzyjemne 😜


Hmm ja mojemu smarowałam sudokremem rowek bo on czasami puszcza pierdki z maluśką niespodzianką i też się odparzył. Ale kupie dzisiaj ten bepanthen bo widziałam w aptece i tu tez można kupić 🙂


ja mam ten sam problem,zauważyłam ,że Filipkowi na szyji pod brodą pojawiły się czerwone krostki i nie wiem czy posmarowac sudocremem czy lepiej przemyć wodą z sodą??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka7 napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Kornelka dostałaś oklaska, żeby nie było 13 tylko 14 🙂


🙂 🙂 Dziękuję 😘 😘 a 13 to jakoś lubię 🙂 🙂 Oooo wstał 🙂 Idę.


Kornelka ja się urodziłam 13 stycznia a 13 października brałam ślub 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
madalena20 napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Kornelka dostałaś oklaska, żeby nie było 13 tylko 14 🙂


🙂 🙂 Dziękuję 😘 😘 a 13 to jakoś lubię 🙂 🙂 Oooo wstał 🙂 Idę.


Kornelka ja się urodziłam 13 stycznia a 13 października brałam ślub 🤪 🤪


🤪 🤪 to fajnie masz 😁 i gratuluje przy okazji bo przegapiłam Wasza rocznice 😘
To masz i Ty oklaska za te trzynastki 🙂 na marginesie to uwazam ze urodzeni 13 to farciaze 😉 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
przypomnialo mi sie....Magda jak nakarmie rysia to wysle jakies.


oki nie ma sprawy a moim małżem się nie przejmuj i tak najwięcej do powiedzenia w tym domu mam ja 🤪


haha to mi się podoba 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a u nas się nieciekawie robi 😞 Tosia oprócz tego kataru, pokasłuje ..zapewne przez owy katar 😞 zasnąć jej ciężko.....marudna jest....cholera jasna 😠 😠
a jak Fridą jej odciągam to tak płacze no masakra.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...