Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

tez chcialam to obejrzec ale nam dekoder padl 😠 😠
babcia mi o tym mowila,tylko (jak to ona) powiedziala ze to bedzie o tym jak kobitka miala 10 (!) dzieci i nie urodzila ich wszystkich od razu tylko w odstepach 🤪 😁 😁
po takiej reklamie program mnie zaciekawil a teraz..tylko ośmioraczki?nudy.. 🤪 😁 😁

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/1001160v.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/2203/1001160v.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Norbi tłumaczy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
jolajola81 napisał(a):
Justyna891 napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Justyna891 napisał(a):
bede taki jak tata
ja lece bo jestem mega wkur**!!! 😠 😠 😠

a to dlaczego?


na swojego m
😠 😠 😠
oooo niech mi sie nie pokazuje

to az tak zle?
Eeeeeeeeeee tam 🙂
Posłuchajcie konika i będzie ok 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Justyna891 napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Justyna891 napisał(a):
bede taki jak tata
ja lece bo jestem mega wkur**!!! 😠 😠 😠

a to dlaczego?


na swojego m
😠 😠 😠
oooo niech mi sie nie pokazuje

to az tak zle?
Eeeeeeeeeee tam 🙂
Posłuchajcie konika i będzie ok 😜 😜 😜


Oho...głodnemu chleb na myśli 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marta-lion napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Justyna891 napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Justyna891 napisał(a):
bede taki jak tata
ja lece bo jestem mega wkur**!!! 😠 😠 😠

a to dlaczego?


na swojego m
😠 😠 😠
oooo niech mi sie nie pokazuje

to az tak zle?
Eeeeeeeeeee tam 🙂
Posłuchajcie konika i będzie ok 😜 😜 😜


ok? Wlaczylam rysiowi w lozeczku do snu, ten marudzi troche, w koncu ryczec zaczał. podszedt osobisty do syna, wyjał z łozeczka i mowi ,, co przyjacielu, konik cie wkur...?" 🤪
ja tego mast cos tam, nie ogladam. jakos tych programów do siebie podobnych jest za duzo według mnie. wole na forum pobyc jak sie da oczywiscie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My juz po kapieli i Filipek spi,ale wypił mało mleczka-tylko 30.Ale popołudniu juz nie kaszlał.Przed spaniem wywietrzyłam pokój.
A ja za tydzień umówiłam się do lekarza,bo znowu cos nie najlepiej sie czuje.Mam nadzieję,że znowu się tam nic nie robi.
marta z Juleczką bedzie na pewno wszystko ok
dziewczyny stosujecie jakieś kremy do twarzy dla waszych maluszków??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
daniela napisał(a):
Aneczka ja nic nie stosuję ale trzeba będzie chyba zacząć bo coraz zimniej. Dla Gabi używałam z Nivea krem na każdą pogodę tylko nie wiem od ilu mcy on jest, czy już można go stosować


ja w szpitalu dostałam z Hippa i tam nie jest nic napisane od kiedy można stosować i tak się zastanawiam czy mogę małego wysmarować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj wy zbereźnice tylko wam lody i koniki w głlowach 😁 😁 😁 😁

Paninka- jak nie mam kremu pod ręką to całą buźkę mu tym smaruję- parafina podobno nie uczula. A zeszło mu chyba po 3 czy 4 dniach. No i pamiętaj o wyczesywaniu tego.
Daniela- u łysków chyba łatwiej ciemieniuchę wytępić- najgorzej z wyczesywaniem, szczotką się nie da :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć !!
Nie mam niestety czasu was czytać i pisać z wami... przeziębienie Jagody jest absorbujące,,, a teraz leże obok niej i nasłuchuję, bo jakoś co chwila tak dziwnie łapie oddech, jakby się zaciąga 🤢 już by mogło to ją puścić..bidulka meczy się strasznie a na widok fridy płacze.... lekarkka kazała nasivil tylo 4 dni stosować i teraz nie wiem, czym pomagać jej udrozniac nosek... a tak w ogóle, tp boję się by to nie poszlo dalej, bo taj=k dziwnie maleństwo teraz oddycha
Dziewcxzyny a po jakim czasie mam iść do lekarza do kontroli po tym przeziębieniu, bo nie pytałam iteraz nie wiem... dodam, że byliśmy w zeszły czwartek na wizycie....

Daniela - mam nadzieję, że nasze dzieciaczki w końcu opuści to paskudztwo...
Marta - życzę powodzenia w pracy nad mięśniami Juleczki..

ech.. spróbuję zasnąć, choć boję się jak jagoda będzie oddychać.. mama nadzieję, że będzie ok

Dobranoc kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aneczka ja też ma taki krem z hippa i smaruje małego i generalnie nic sie nie dzieję, ale mialałam też taki z musteli i bardzo dobry polecam.
Magda dziekuje za miłe słowa i mam nadzieję że ta rehabilitacja pomoże.
Marta mój synuś też ma asymetrie główki i nadmierne napięcie mięśniowe. Masakrą jest dla mnie robienie mu tych ćwiczeń Vojty, krzyczy i płacze jak nie wiem. Szkoda mi go strasznie.
Mówie Wam juz dobranoc i mam nadzieję że jutro będe miała chwile aby do Was zajrzeć. Buziaczki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczór 🙂
Coś dziś nie miałam czasu na forum. Czytałam Was, ale nie miałam kiedy odpisać.
Próbowałam akcji ''spanie w łóżeczku'', ale to masakra jakaś. Po 5 podejściach na razie się poddałam. Normalnie Tymek jest niemożliwy. Śpi na rękach jak zabity a tylko go położę do łóżeczka (bardzo powoli i cały czas przy piersi) to pokręci się, oczy otwiera i w płacz. Raz to nawet nie zdążyłam wstać i od razu oczy otworzył 😮 Ręce mnie bolą 😞

SPOKOJNEJ NOCY 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
lydzia powodzenia na usg i gratulacje z okazji 3 rocznicy 😁
aneczkare głowa do góry, wszystko będzie dobrze. Trzymamy kciuki z Ryszardem 🙂
Inez oj kochana Tobie to cierpliwości życzę i mocniejszego snu Tymonkowi 🙂
Nakarmiłam głodomorka o 5.40, spał całą noc 🤪 Drugi raz tak zrobił 🙂 Po kąpieli zjadł 180 na trzy razy, popił wodą i zasnął do białego rana 🤪
Ja ten program o ośmioraczkach oglądałam ale nie od początku ale jak zobaczyłam tą gromadkę.... 🤪 🤪 🤪 o matko tyle dzieci 🤪 poukładane jedno przy drugim 🤪 Tak to fajnie wyglądało 🤪 Justyna a jednak ani babcia ani ja nie miałyśmy racji 😉 😁 ale babcia była bliżej 🙃
Idę jeszcze się kimnę bo cały dzień przede mną 😉 🙂 aaa, osobisty zamówił wczoraj monitor ale zapytał czy pytałam o opinię na tych moich forach 🙂 Tak myślałam, że jednak się domyśla, że sie zalogowałam 🙂 A i powiedział w niedzielę, że spędzam przy kompie więcej czasu niż on 😉 🙂 I zastanawiam się co u Elezzybo też jej dawno nie było. Aaa i jeszcze sen dziwny miałam-pożar mi się śnił. Jakaś masowa zagłada jak WTC. Waliły się mury a ja po ludziach się wspinałam do góry żeby wyjśc i znalazłam markowe buty i założyłam żeby mi się lepiej uciekało. Z kimś tak uciekałam ale nie wiem z kim az mnie osobisty obudziła jak do pracy wychodził.
No to do usłyszenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...