Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
ann5353 napisał(a):
Kornelka śliczne fotki ma Rysiu na sierpnióweczkach 🙂


Dziękuję ann 🙂 muszę sama je obejrzec bo w tel to takie malutkie a dziś jakoś nie mogę się z niczym ogarnąc. Obiad teraz jem, patrzę w monitor i czekam na posty jak kotek na myszkę 😁 no uzależnienie jak nic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kornelka7 napisał(a):
ann5353 napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
A to moja pysia nie miała jeszcze 2 miesięcy.
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/508/20111006205157.jpg/][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/2219/20111006205157.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


ŚLICZNA TA TWOJA MALUTKA 🙂


jola popieram zdanie kolezanek, śliczne stworzenie z Emilki 🙂 🙂

a dziękujemy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marta-lion napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
hm
Ale przecież byłaś u pediatry na szczepieniu, więc gdyby miał ale, to by ci powiedział.
Moja Julka też tak podnosiła głowę jak nie miała 2 miesięcy jeszcze.
A Emilka długo tak potrafi ją utrzymać?

No dosyć długo.
Nie wiem Jola co ci powiedzieć ja z początku myślałam, ze to fajnie bo silna.
Ale szybko mnie wyprowadzili z błędu.
Moge ci tylko powiedzieć, że mam identyczne zdjęcie Julki w wieku 1,5mc.

Jednak jeśli się nie mylę (a może sie mylę :blink 🙂 u jo-aneczki pediatra nic nie powiedział, a jednak rehabilitant zauważył i też ćwiczą.

Mi nikt nie powiedział a byłam ostatnio 3 razy u lekarza co tydzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kornelka7 napisał(a):
ann5353 napisał(a):
Kornelka śliczne fotki ma Rysiu na sierpnióweczkach 🙂


Dziękuję ann 🙂 muszę sama je obejrzec bo w tel to takie malutkie a dziś jakoś nie mogę się z niczym ogarnąc. Obiad teraz jem, patrzę w monitor i czekam na posty jak kotek na myszkę 😁 no uzależnienie jak nic 😁

Wierz mi Kornelka, że ja niekiedy mam podobnie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ann5353 napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
ann5353 napisał(a):
Kornelka śliczne fotki ma Rysiu na sierpnióweczkach 🙂


Dziękuję ann 🙂 muszę sama je obejrzec bo w tel to takie malutkie a dziś jakoś nie mogę się z niczym ogarnąc. Obiad teraz jem, patrzę w monitor i czekam na posty jak kotek na myszkę 😁 no uzależnienie jak nic 😁

Wierz mi Kornelka, że ja niekiedy mam podobnie 🤪


ja tez 🤪 🤪 🤪 🤪

a Rysio cudny chlopak! i Emilka piekna dziewczynka 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo i bardzo dobrze Marta, że w końcu się ktoś ze mną nie zgodził bo nie długo to sama bym się wkręciła, że ze mnie jaka znachorka czy cuś... 🤪 Widzisz ja tak napisałam bo jak pamiętam nasza pani neurolog jak byłam z Kubą na kontroli to tak mi powiedziała i nie dodała, że tak się może dziać przy wzmożonym napięciu. Dlatego ja byłam pewna, że jeśli nie dźwiga głowy leżąc na pleckach razem z tułowiem to znaczy, że obniżone koniec kropka. No to teraz chylę czoła i dziękuje za cenną naukę 🙂 hihihi 😉
Nooo i jeszcze raz podkreślę, jak ja się cieszę, że WAS MAM KOCHANE MOJE. 🙂
Marta masz oklaska a co 😜 i Buziaka też 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paninka napisał(a):
ann5353 napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
ann5353 napisał(a):
Kornelka śliczne fotki ma Rysiu na sierpnióweczkach 🙂


Dziękuję ann 🙂 muszę sama je obejrzec bo w tel to takie malutkie a dziś jakoś nie mogę się z niczym ogarnąc. Obiad teraz jem, patrzę w monitor i czekam na posty jak kotek na myszkę 😁 no uzależnienie jak nic 😁

Wierz mi Kornelka, że ja niekiedy mam podobnie 🤪


ja tez 🤪 🤪 🤪 🤪

a Rysio cudny chlopak! i Emilka piekna dziewczynka 😘 😘 😘


Paninka dziekuję 🙂
Jak tak macie to czemu się nie odzywacie 🙃 tylko czatuje jedna na drugą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paninka napisał(a):
ann5353 napisał(a):
A tu 🤪:
http://allegro.pl/show_item.php?item=1814690990
Moja ma P 15


one nadaja sie na zime czy takie na teraz?

Wiesz co - ja ją w sumie na zimę kupiłam, ale ponieważ ma dziurki, mam zamiar zakładać pod nią cienką czapkę bawełnianą. Tak to one są ciepłe, tylko trzeba czymś uszka przesłonić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ann5353 napisał(a):
Paninka napisał(a):
ann5353 napisał(a):
A tu 🤪:
http://allegro.pl/show_item.php?item=1814690990
Moja ma P 15


one nadaja sie na zime czy takie na teraz?

Wiesz co - ja ją w sumie na zimę kupiłam, ale ponieważ ma dziurki, mam zamiar zakładać pod nią cienką czapkę bawełnianą. Tak to one są ciepłe, tylko trzeba czymś uszka przesłonić.


to ja sie skusze...tylko tyle tych kolorow ze nie wiem czy dam rade sie zdecydowac 🙃...cudne sa 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ann za sprawą Paninki i ja zwróciłam uwagę na Haneczkę a ona taka ładna... 🙂 🙂 Czapeczkę ma tez fajną i ładnie w wózeczku mama ją opatuliła 🙂
Ja kupiłam Rysiowi też pilotkę taką na chłodne dni i co się okazało... doszłąm dziś do wniosku że jej nie lubi bo drugi raz mu ją założyłam i zamiast spac to się wiercił i płakał i taki niespokojny był. Czapa mu na czoło i oczy trochę wchodzi i wtedy kęci głową jakby ja sobie zdjąc chciał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂
My juz po badaniu.Z główką wszystko ok,strasznie sie z tego powodu cieszę.Nastepna wizytę mamy w styczniu.Pani doktor od razu osłuchała Filipka i jest wszystko w porządku.A ten kaszel może byc spowodowany tym,że Filip ma nadmiar śliny.
Jedynie to co mnie zmartwiło,że ma troszkę niską hemoglobinę.Nadal mamy brać witaminę B,a jak się skończy ta pani doktor zapisała Cebionmulti.
I druga sprawa,mamy ćwiczyc z Filipem,żeby jak najwięcej leżał na brzuszku,ale żeby główkę miał z prawej strony,bo troszkę mu ucieka na lewą stronę i tak samo ze spaniem,mamy zwracać uwagę na której stronie śpi.
Mały waży 5500 🙂
Co do leżenia na brzuszku to Filip umie juz przekręcać główkę i przez kilka sekund ją unieść.Chociaż średnio lubi leżeć w takiej pozycji.
aasia dziekuje,za odpowiedź w sprawie tego kremu,dziś pierwszy raz go uzyłam i zobaczymy jakie będą efekty.
Dziewczyny w jakich płynach kapiecie maleństwa??Bo ja na poczatku myłam oilatum i się nie sprawdziło,potem w johnson baby i mały ma troszkę szorstką skóre i zastanawiam się co kupić??
Dla Bartusia, Jagódki, Tosi i Ali dużo zdrówka życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
uffff doczytałam Was w końcu 🙂 Ale naskrobałyście toż to szok 🙂
Zdrówka dla chorutkich dzieciaczków życzę .
jolajola śliczna córunia 🙂 Kurcze ja juz kiedyś pisałam że ten mój bąbel od urodzenia głowe wysoko i długo trzyma 😞 mam nawet taki filmik jak 3 dni po porodzie on przekłada główke z jednej strony na drugą jak lezy na brzuchu i tak kilka razy. Teraz to już normalnie trzyma głowe na brzuchu jak leży i np w tv patrzy i to bardzo długo. Martwie się bo oni tu powiedzieli że wszystko ok. Pediatra nawet go nie połóżył na brzuszku tylko za rączki podniósł do siedzenia.A mówiłam mu ze tak trzyma głowe i ze się wygina często jak go na plekach kłade w łuk do tyłu...
Ale już mam umówioną wizyte u neurologa w Polsce to zobaczymy bo martwi mnie to...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...