Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

A my już po odwiedzinach, właśnie goście poszli..bardzo sympatycznie było 🙂
A Tosia jak zasnęła jakoś po 16 tak śpi do teraz z przerwą po 18 na karmienie 😲 😮 😮 chyba ją wezmę na śpiąco na zmianę pamperka przebiorę w piżamkę i jak się nie wybudzi to dzisiaj mycia nie będzie......
Ann fajna huśtawka, oparcie regulowane super....daj znać jak przyjdzie jak się sprawuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati co do kminku to mi nie przeszkadza ale może dlatego że ja UWIELBIAM suchary wojskowe z kminkiem (mniam)...tylko kurdele dawno ich nie jadłam 😞
A Tosia zrobiła dzisiaj kupkę której...nie było wogóle słychać 🤪.....a zawsze to jak z armaty 😁 😁 nie chcę zapeszać ale kminek chyba działa, bączki idą ....jednego dnia lepiej drugiego gorzej ale poprawa jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek wszystkiego najlepszego dla Bartusia z okazji 2 urodzin 🙂 Dużo dużo zdrówka i samych pogodnych dni 🙂
ann dla Haneczki też wszystkiego co najlepsze 🙂

a mnie jak wzięło od rana na śliskie tematy tak trzyma do teraz hihihi nooo tylko mam nadzieje, że nie będę musiała zapisywać się do wątku sierpnióweczki 2012 🤪 🤪

oki ja zmykam bo mi jeszcze mój osobisty ucieknie 🙃 🤪 🤪

Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My po urodzinach- Szymek pod koniec miał już dość, za dużo się działo. No i ogólnie w ciągu dnia bardzo mało spał.

100 latek dla Bartusia i Haneczki

marta-lion jak się bierze tabsy to są plamienia, ale potem przechodzą i jest ok.
daniela- my czasem Szymka na śpioszka kąpiemy 🙂
magdalena- skoro Cię dalej trzyma to życzę stosunkowo udanej nocki 🙂 Mój osobisty też zapowiedział, że dziś Alicję robimy hehe (nie ze mną te numery)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
a mnie jak wzięło od rana na śliskie tematy tak trzyma do teraz hihihi nooo tylko mam nadzieje, że nie będę musiała zapisywać się do wątku sierpnióweczki 2012 🤪 🤪

oki ja zmykam bo mi jeszcze mój osobisty ucieknie 🙃 🤪 🤪

Dobranoc

madzia, upojnej nocki 😁 a jak się obawiasz "sierpniówek 2012" to zawsze mozecie poprzestać na lodach 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
siehankowa napisał(a):
DOBRANOC 😉
Ot i w avatarku Siehankowej chłopak dla mojej dziewczyny 😁 😁 😁

ja tam jestem za 😁 😁 😁 mamusia fajna to i córeczka wyrośnie na fajną babeczke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
kurcze ja mam problem żeby Szymkowi zrobić fotkę jak się śmieje. Jak tylko biorę aparat to patrzy poważnie" co to jest"

hehe, a Ksawier wręcz przeciwnie, jak widzi aparat to szczerzy się jak szczerbaty na suchary 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Doberek 😁

Tosia zbudziła się przed 4 i się rozbudziła....pokotłowała się w łóżeczku i chyba już śpi 🤪 a mi się spać odechciało...........więc zaglądam do Was patrzę a Wy znowu o..........lodach 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry
U nas niestety długi sen był zwiastunem choroby 😞 mała ma zatkany nosek i kaszle 😞 jutro pójde z nią do lekarza. W nocy spałam chyba 4-5 godz bo ciągle do niej wstawałam, a ona przez ten katar spać nie mogła biedna, teraz usneła mi na rękach.
Pati ja jak Daniela uwielbiam suchary z kminkiem więc dla mnie przełknięcie bez problemu, a i moge sie pochwalić wygrałam aukcie na szmatke przytulanke takiego hipcia jak u Danieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Jak nam się wątek przeniesie na sierpnióweczki 2012, to z kim ja tu będę pisać 🥴 🥴 🥴

Siehankowa Ksawcio cudo, no i blisko mamy do siebie 🙂 A zdjęcie naprawdę fajniutkie. Chyba Julce nad łóżeczkiem powiesze, niech się wpatruje 🙂

Lydzia ja wiem że przy tabsach bywaja plamienia, choć ja od dawna biorę tabsy i nigdy mi się nie zdarzyły. A w nosie mam tabsy przy których i tak brykac nie mozna , bo plamienia są.

Diviana zdrówka dla Alicji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana zdrówka dla Ali, oby szybko minęła choroba...a co do tej przytulanki to ona na prawdę duża jest w porównaniu do innych.
Zapraszam na kawkę 😉

A Tosia dzisiaj bardzo marudna, wczoraj pozwoliłam sobie na brokuły w sosie i chyba to jest przyczyną jej marudzenia...... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...