Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

Kornelka7 napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
daniela napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Daniela a co ty na obiad zrobiłaś?


A NIC 😁 😁


🤪 🤪To tak jak ja 🙂

och wy leniuchy 🤪 😜 😜 😜


jola nie leniuchy tylko oszczędne w ruchach 😁

🤪 🤪 😁 😁 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka - dobry tekst o tej oszczędności 🤪

Wiecie co normalnie k...ica mnie strzeli... po tych kilku dniach niegrzania i deszczach odsłoniłam zasłonę w pokoiku, w którym rzadko bywamy bo jest tam najzimniej i patrzę a tam na ścianie wielka mokra plama i czarna wilgoć 😠 😠 😠 no szlag mnie trafił...nie dość, że ten dureń prezes nie grzeje, to jeszcze od ściany mnie zalewa i wilgoć wylazła 😠 😠 😠
Nie orientujecie się może czy można jakoś tego gościa pociągnąć do odpowiedzialnośći?? Bo kurcze muszę teraz jakoś to zwalczyć..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja też dziś jestem oszczędna w ruchach 😁 😁 😁 😁
Paninka współczuje porodu ale daliście rade 🙂
Siehankowa super że z Ksawierkiem dobrze 🙂
dziś nie poznaje syna jak zasnął o 10 to tylko o 12:30 wstał na jedzenie 7 min i przebranie gaciorów i spi do teraz chyba najwyższy czas go obudzić bo w nocy to juz wcale się nie wyśpię 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Foga napisał(a):
Kornelka - dobry tekst o tej oszczędności 🤪

Wiecie co normalnie k...ica mnie strzeli... po tych kilku dniach niegrzania i deszczach odsłoniłam zasłonę w pokoiku, w którym rzadko bywamy bo jest tam najzimniej i patrzę a tam na ścianie wielka mokra plama i czarna wilgoć 😠 😠 😠 no szlag mnie trafił...nie dość, że ten dureń prezes nie grzeje, to jeszcze od ściany mnie zalewa i wilgoć wylazła 😠 😠 😠
Nie orientujecie się może czy można jakoś tego gościa pociągnąć do odpowiedzialnośći?? Bo kurcze muszę teraz jakoś to zwalczyć..


ja nie pomoge niestety bo sie na tym nie znam, domek mam wlasny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
daniela napisał(a):
Jola to co zjadłaś czyt.princesse i wafelki pojawi się w mleku w przeciągu 2-6godzin gdzieś kiedyś wyczytałam....
a Tosia na buźce dostała takie małe czerwone kropeczki taka kaszka jakby- jedne są bardziej czerwone inne mniej co to? potówki?? bo na ciele nic nie zauważyłam......hmm może Madzia przeczyta tego posta i mi powie ??


Daniela ciężko tak powiedzieć jak nie widzę ale jeśli faktycznie nie ma ich na innych częściach ciała to być może są to potówki. Wiesz nasze maleństwa teraz bardziej się ślinią, często pokarm się ulewa i to może być przyczyną pojawiających się potówek. Przemywaj buźkę solą fizjologiczną albo zwykłą przegotowaną wodą. I oczywiście obserwuj czy te krosteczki nie pojawiają się gdzie indziej.


Dzięki na to nie wpadłam a faktycznie to może być przyczyna...Tosia się bardzo ślinić zaczęła i kurcze też ulewa sporo............. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do obiadu to też malżowi nic dziś nie ugotuję.. wczoraj mamusia dała mu garnek bigosiku to niech teraz go je 🙂 Ja takiego dobrego na pewno mu nie ugotuję 🤪 A sobie chciała zrobić krupnik, bo coś mnie naszło, ale nie miałam ziemniaków a z małą pani dr zakazała na dwór wychodzić, więc rzuciłam więcej kaszy... i teraz wyszło mi gęste danie wyglądem przypominające żarcie dla burka do budy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze MADZIA tak sobie pomyślałam że Ty z powołaniem się minęłaś....bo jeśłi dobrze pamiętam to w księgowości siedzisz a ja myślę że na farmację powinnaś skoczyć 😉 myślę że dobry lekarz byłby z Ciebie 🙂
Kornelka masz ode mnie oklaska 🤪 za opowieść bardzo mi się podobała rozmowa twa z osobistym i Foga Tobie też oklask za jedzenie 😁 😁 😁 😁 ale mnie ubawiłaś.... 🤪 🤪 🤪 jedzenie jak dla burka 😁 😁 i Milium tez oklask za mycie męża..... 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kornelka7 napisał(a):
milium napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
milium to ty musisz swojego małża jeszcze obsłuzyc jak by nie było.


No właśnie dobrze że chociaż sam się myje haha


kiedys ktoras z nas napisala ze faceci by chcieli by im nawet paste na szczoteczke nakładac 🤪 🤪


Ja nakładam poważnie 🤪 🤪 🤪 ale obiadów nie gotuję 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Foga napisał(a):
A co do obiadu to też malżowi nic dziś nie ugotuję.. wczoraj mamusia dała mu garnek bigosiku to niech teraz go je 🙂 Ja takiego dobrego na pewno mu nie ugotuję 🤪 A sobie chciała zrobić krupnik, bo coś mnie naszło, ale nie miałam ziemniaków a z małą pani dr zakazała na dwór wychodzić, więc rzuciłam więcej kaszy... i teraz wyszło mi gęste danie wyglądem przypominające żarcie dla burka do budy...


haha Foga dobra jesteś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Diviana napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
milium napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
milium to ty musisz swojego małża jeszcze obsłuzyc jak by nie było.


No właśnie dobrze że chociaż sam się myje haha


kiedys ktoras z nas napisala ze faceci by chcieli by im nawet paste na szczoteczke nakładac 🤪 🤪


Ja nakładam poważnie 🤪 🤪 🤪 ale obiadów nie gotuję 😎


Zartujesz?! Powiedz że żartujesz 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kornelka7 napisał(a):
Diviana napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
milium napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
milium to ty musisz swojego małża jeszcze obsłuzyc jak by nie było.


No właśnie dobrze że chociaż sam się myje haha


kiedys ktoras z nas napisala ze faceci by chcieli by im nawet paste na szczoteczke nakładac 🤪 🤪


Ja nakładam poważnie 🤪 🤪 🤪 ale obiadów nie gotuję 😎


Zartujesz?! Powiedz że żartujesz 🤪


Nie żartuję 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Diviana napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
Diviana napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
milium napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
milium to ty musisz swojego małża jeszcze obsłuzyc jak by nie było.


No właśnie dobrze że chociaż sam się myje haha


kiedys ktoras z nas napisala ze faceci by chcieli by im nawet paste na szczoteczke nakładac 🤪 🤪


Ja nakładam poważnie 🤪 🤪 🤪 ale obiadów nie gotuję 😎


Zartujesz?! Powiedz że żartujesz 🤪


Nie żartuję 😁

Diviana oszczędza na pascie wie ile mu nałożyć 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
Diviana napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
Diviana napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
milium napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
milium to ty musisz swojego małża jeszcze obsłuzyc jak by nie było.


No właśnie dobrze że chociaż sam się myje haha


kiedys ktoras z nas napisala ze faceci by chcieli by im nawet paste na szczoteczke nakładac 🤪 🤪


Ja nakładam poważnie 🤪 🤪 🤪 ale obiadów nie gotuję 😎


Zartujesz?! Powiedz że żartujesz 🤪


Nie żartuję 😁

Diviana oszczędza na pascie wie ile mu nałożyć 🤪

😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga trzymaj się kochana dzielnie i nie odpuszczaj temu burakowi prezesikowi pożal się Boże 🤔 😮 No i najważniejsze dużo zdrówka dla Jagódki. 🥴

Daniela a propo tego powołania 😉 to ja pracowałam swego czasu w aptece moja mama mnie wkręciła. Na początku przychodziłam jako pomoc : metkowałam i rozkładałam na pułki lekarstwa, potem awansowałam hehe i pomagałam farmaceutkom przy obsługiwaniu, donosiłam lekarstwa o które mnie prosiły, zapisywałam do zeszytu, które trzeba zamówić na końcu to nawet obsługiwałam ale tylko pacjentów kupujących lekarstwa nie na receptę 🙂
Na początku robiłam w wakacje, potem przychodziłam za moją mamę, która w tym czasie była na urlopie aż w końcu normalnie. Zrezygnowałam bo miałam straszliwych pracodawców i nie szło tam na dłuższą metę pracować. Psycha siadała. hehe No i w sumie wykształcenia nie miałam takowego. Była opcja się dokształcać ale w miedzy czasie dostałam propozycję do biura rachunkowego, ekonomicznego wykształcenia też nie posiadam jestem samoukiem i tak pracuję w księgowości od 2003 roku. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...