Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

Diviana napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Bo samą koszulkę kupiłam w H&M a koszulę w szmateksie 😁 🙂 🙂


To pewnie ja pomyliłam ☺️

A ja już sama nie wiem kto ma rację. A tu jest to co ja mam koszulka i getry i love dad, bo to ogólnie w komplecie było, ale tam jest napisane, że to piżama, a ja mu to zakładam normalnie 😁 😁 tylko te getry do spania. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
A mi się bardzo podoba ta sukienka i się zastanawiam czy kupic czy nie http://szafka.pl/c573246-sukienkaroz80-marynarski-styl-kokarda.html

Mi się podoba superr 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
z tym autem to sie dopiero dzisiaj okaze czy jest czego gratulowac czy moze glupote zrobilismy jak od mechanika m. wroci ale dziekuje! 😁
Lilka tez dziekuje za zyczenia...odpukac juz nie mam marudy tylko mojego kochanego spioszka...caly spacer przespala teraz nadal w wozku na dworku spi 🙂 🙂

a jak sie nazywa ten zel na dziaselka o ktorym kiedys pisalyscie...od soboty strasznie lapki Lilka pcha do buzi slini sie bardziej niz zwykle jak jej gryzaka dalamto namietnie i z duza sila go gryzla...macalam jej te dziaselka...niby cos tam poczulam ale jak przyswiecilam latarka to tylko takie przekrwione troszeczke ma ale zabka nie widac 😉 no ale na wszelki wypadek chce kupic zeby byl w domu w razie czego 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć 🙂
Siehankowa ja bodziaki z długim rękawem z takim napisem w pepcco widziałam 🙂 Co prawda były male rozmiary bo najpewniej za [późno poszłam 😞 ale może u Ciebie coś wynajdziesz 🙂
Marta jak zwykle dzięki za info odnośnie piłek i baseniku też przymierzam się do jego zakupu 🙂 Tylko nie wiem czy juz czy jeszcze poczekać...
A ja wczoraj od znajomych przywiozłam zestaw gimnastyczny z kolorowymi zawieszonymi zabaweczkami i wczoraj wypralam zabawki przzetarłam pałąki i Nadi dziś się bawiła 🙂 🙂 Jestem mega zadowolona bo nie będę musiała wydawac pieniążków może wreszcie nauczę się oszczędzać bo podobno ciężkie czasy idą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka chyba bobotic ??
Andzelika ale masz przystojniaczka 🙂
Divana sukienka śliczna, ja bym brała 🙂
Milium duuużo zdrówka 😘
Tosia ma dziś dzień śpiocha 🤪 Ja uciekam po Gabi do przedszkola, nie piszcie zbyt dużo 😁 😁 😜
Marta a ten basen z piłkami to super pomysł i jaka frajada dla dzieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja się włączę - ten żel to Dentinox N (u nas bez niego ani rusz) - o wiele lepszy niż Bobodent.
Polecam też taką szczoteczkę silikonową nakładaną na palec do masażu dziąsełek - można nią aplikować żel http://allegro.pl/baby-ono-szczoteczka-do-masazu-dziasel-sklep-i1927342418.html
Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...