Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
dzień dobry
A ja właśnie troszkę posprzatałam domek,i chciałam trochę odkurzyc salon,ale Filip zasnął,wiec muszę poczekać.
Wieczorem dałam Filipowi kleik i jak zasnął o 20 to obudził się o 3,więc nie jest źle,potem była pobudka o 6 i o 8.
sto lat dla Lilki 😘
I teraz zauważyłam,że Rysio też miał swoje święto,więc buziaki dla niego 😘
pati ja mam syrop na ulewanie Gastrotuss,ale rewelacji po nim nie ma.Ja daję trzy razy dziennie,15 minut przed karmieniem,o ile mi się to uda.Bo czasami Filip jest taki głodny,że nie zdążę go przytrzymać.
I dzwoniłam do lekarza i mamy wrócić do zagęstnika,no i mogę podawać kleik ryżowy lub kaszkę kukurydzianą dwa razy dziennie.Bo to moję dziecię ostatnio by non stop jadło 🤪 🤪
milium zdrówka ci życzę
diviana ładne zdjęcie
Co do dziąsełek to my stosujemy bobodent 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Haha ja też wczoraj dostałam taki zestaw gimnastyczny używany a mój Witoldo zachwycony tym jest.
Daniela dziękuję za oklask 😘 i dziękuję wszystkim za życzenia zdrówka 😘
Jem sobie właśnie suchy chleb i zobaczę jak sie to skończy w toalecie czy może nie przeleci ze mnie to tak szybko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
milium napisał(a):
Haha ja też wczoraj dostałam taki zestaw gimnastyczny używany a mój Witoldo zachwycony tym jest.
Daniela dziękuję za oklask 😘 i dziękuję wszystkim za życzenia zdrówka 😘
Jem sobie właśnie suchy chleb i zobaczę jak sie to skończy w toalecie czy może nie przeleci ze mnie to tak szybko.

Czyli wczoraj był dzień obdarowywania zestawami gimnastycznymi 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
włączę się do was na chwilkę, doczytałam zaległości, ale nie zdążę już popisać.
Odnośnie mleka na noc to przyznam szczerze, że ja nie widzę różnicy - zarówno po piersi jak i po mm H śpi tyle samo (czyli ok. 9 godzin 🙂 )
A któraś z was pisała (wybaczcie, nie pamiętam kto, chyba Anya albo Aneczka:blush 🙂, że martwi się tym, że dziecko po piersi nie je przez 3-4 godziny.
U mnie to standard. Ja w zasadzie nigdy nie karmię częściej niż co 4 godziny.
A co do wprowadzania deserów owocowych i zupek - to ja też jeszcze nie dawałam. W piątek byliśmy u pediatry i powiedziała nam, żeby po skończeniu 4 miesiąca zacząć podawać. Tak więc ja zrobiłam już zapasy ale jeszcze tydzień czekamy.
Moim skromnym zdaniem, nie ma większego znaczenia czy będzie to skończony 4 miesiąc, 3,5 miesiąca czy 4,5 miesiąca, ale dostosuję się do zaleceń lekarza 😉
Diviana - ty podałaś namiar na kupon rabatowy Emu za 5 złotych. Myślisz, że to jest jakaś super oferta, zniżka o 70 złotych? Wydaje mi się, że jak poszukasz na all to znajdziesz te buty w niższej cenie. Jak dla mnie to Emu mają przesadnie wysoką cenę, no ale cóż, płaci się za markę 😞
Ale podobno bardzo wygodne są 🙂
Paninka - pochwal się nową bryką 😁 A Ann i Pati - pochwalcie się prezentami
Co do przesyłek dla was - postaram się jutro pojechać na pocztę. Przepraszam, że tak zwlekam, ale doba jakoś mi się ostatnio skróciła 🤢
Pozdrawiam wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miałam Wam napisać, że zgapiłam od mojej teściowej super pomysł na bombki. Ręcznie robione. Kupiła takie bombki styropianowe w różnym rozmiarze ( w kaufladzie za 20 szt - 4 zł), i z takiej organtyny, wycina takie trójkąty składa i szpilkami przypina miejsce przy miejscu i wtedy wychodzi taka materiałowa bombka (Kuba się śmieje, że wygląda to jak myjka do kąpania), ale efekt jest niesamowity, ja mam zamiar robić złote i fioletowe ( u nas w Jysku jest ten materiał) i jeszcze coś takiego z cekinami. Tylko, że my będziemy mieli taką średnia tą choinkę, a ona ogromną więc się narobi 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana własnie miałam wcześniej pisać o tych butach Emu, ja takowe mam brązowe, pomijając już fakt, że są na prawdę wygodne jak cholera, to są jeszcze mega ciepłe, zimą całą ciąże w nich obiegałam i nie trzeba było grubych skarpet 😁 😁 (w sumie nie znalazłam cieplejszych), są nieprzemakalne, bo takie nie firmowe przemokną, ja jestem z nich bardzo zadowolona, teraz 2 rok będę w nich śmigać. Są jeszcze z firmy Ugg, to też takie z wyższej pułki, nie przemakają itp. a nie wiem czy nie są czasem tańsze. A tak jak Jo-aneczka napisała myślę, że na all znajdziesz tańsze niż w sklepie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moniczek napisał(a):
aneczkare ładne zdjęcie w awatarku
ja też podałam już na nockę mleczko z kleikiem ryżowym 🙂 Tosi smakuje,a w następnej kolejności zjemy marchewkę ale to tak za tydzień 😜


🙂
a ile dajesz tego kleiku??Mojemu Filipkowi też smakuje 🙂
A ja dziś dałam mu troszkę jabłuszka z marchewką,na początku krzywa mina,ale potem mu smakowało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jo-aneczka nie ma za bardzo czym sie chwalic...miala byc primera cos w tym stylu
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.resmoto.com/a_car/nissan/opisy/primera/wagon/nissan_primera_kombi_01.jpg&imgrefurl=http://www.resmoto.com/a_car/nissan/opisy/primera/primera_wagon.php&h=768&w=1024&sz=162&tbnid=HBrl4fW_N1Y6EM:&tbnh=92&tbnw=122&prev=/search%3Fq%3Dprimera%2Bkombi%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=primera+kombi&docid=-D0JeTWxWqCfVM&hl=pl&sa=X&ei=i0vKTtPOKsjd4QTA_42kBQ&ved=0CDgQ9QEwAw&dur=1669

ale m. jednak wybral stara fieste 3-drzwiowa na dodatek 😮taka tylko zielona
http://www.google.pl/imgres?q=fiesta&hl=pl&sa=X&qscrl=1&nord=1&rlz=1T4ACAW_plPL365PL365&biw=1366&bih=533&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=4hgN9aNYUbgcDM:&imgrefurl=http://www.autogaleria.pl/tapety/index_date.php%3Fdata%3D2005-06-28&docid=0jxkfbQeIC4jcM&imgurl=http://www.autogaleria.pl/tapety/img/ford/ford_fiesta_xr2i_1990_01_s.jpg&w=800&h=600&ei=MEzKTrGJCqj14QT8oMBc&zoom=1&iact=rc&dur=125&sig=110137063385456799214&page=4&tbnh=143&tbnw=205&start=36&ndsp=10&ved=1t:429,r:6,s:36&tx=145&ty=99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aneczkare22 napisał(a):
moniczek napisał(a):
aneczkare ładne zdjęcie w awatarku
ja też podałam już na nockę mleczko z kleikiem ryżowym 🙂 Tosi smakuje,a w następnej kolejności zjemy marchewkę ale to tak za tydzień 😜


🙂
a ile dajesz tego kleiku??Mojemu Filipkowi też smakuje 🙂
A ja dziś dałam mu troszkę jabłuszka z marchewką,na początku krzywa mina,ale potem mu smakowało 🙂


2 płaskie łyżeczki na 150ml mleczka
Paninka autko całkiem fajne i aby jeździlo i się nie psuło 😎
Jola ja jeszcze nie smaruję dziąseł - jak się wdała w rodzeństwo to późno ząbki wyjdą a na razie nie ma symptomów ząbkowania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jolajola81 napisał(a):
A wy już smarujecie dziąsła swoim dzieciom?


ja nie smaruje ale Lila ostatnio mocno grzebie w tej buzi, pod palcem niby cos czuc ale nie widac...chce cos kupic zeby w domu bylo na wszelki wypadek

moniczek co do auta to ja chcialam wieksze, bardziej rodzinne...ale to jest mega ekonomiczne i m. do pracy glownie bedzie jezdzil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka, autko fajne. Z twojego punktu widzenia to pewnie lepiej by było, żeby było 5-cio drzwiowe (wygodniej by było zapakować Lilę), ale skoro ma służyć głównie do dojazdów do pracy to na pewno się sprawdzi.
Ja też bardzo chciałam mieć mały samochodzik, właśnie po to żeby dojeżdżać do pracy (i parkować!!!), ale teraz przy dwójce dzieci to już raczej nieopłacalny zakup 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jolajola81 napisał(a):
aneczkare22 napisał(a):
jola ja smaruje

ale twoj filipek marudzi czemu mu smarujesz?


Pani doktor nam kazała,powiedziała,że wkrótce mogą pojawić się ząbki.Filip cały czas ładuję ręce do buzi i jak mu dam gruchawkę to też wkłada.Ten bobodent też jest aby zapobiec stanom zapalnym jamy ustnej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aneczkare22 napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
aneczkare22 napisał(a):
jola ja smaruje

ale twoj filipek marudzi czemu mu smarujesz?


Pani doktor nam kazała,powiedziała,że wkrótce mogą pojawić się ząbki.Filip cały czas ładuję ręce do buzi i jak mu dam gruchawkę to też wkłada.Ten bobodent też jest aby zapobiec stanom zapalnym jamy ustnej.

u mnie jakoś marudzi i tez wklada raczki do buzi i zabawki nie daje juz rady placze dzis. tesciowa poszla do apteki kupi cos na dziasla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aneczka dziękujemy 🙂
Paninka autko wydaje się ekonomiczne i oby takie było, niech Wam służy jak najdłużej,wiadomo-bezawaryjnie 🙂
Rysio też łapki do buzi pcha i ślini się ale ja nie stosuję zadnego żelu, po prostu nic.
jo-aneczka czy Ty pracujesz w sądzie? jeśli mogę zapytac 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...