Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
dzień dobry
sto latek dla Tosi - niech skończą sie kłopoty z brzuszkiem i dużo zdrówka dla Oliwki
Marta zdrówka dla Majeczki - a może ząb?Bart przy 6 niedawno miewał i 39 stopni
Madzia jak dobrze że m ma się lepiej a dla Ciebie medal

Foga sleep&play sprzwdzaja się u starszych dzieciaczków bo mogą przeciekać - przynajmniej u mnie tak było
a my używamy dady i są w porządku choć teraz kupiłam huggies w promocji
Marta zdolna kobieta jesteś nono - super te karnety

to ja zapraszam teraz na kawkę - może jeszcze ktoś dołączy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

Witajcie kochane moje 🙂

Daniela
zdróweczka dla Tosieńki. I żeby te wstrętne kolki poszły już w zapomnienie. OOO i Oliweczka ma już 4 miesiące sto lat i buziaki 🙂 😘 😘
Paninka dla Lilianki spóźnione ale szczere życzonka, zdrówka i samych radosnych dni.
Kornelka Szymek odpukać nie choruje i nie ma tych bezdechów ale potrafi się dławić i to często swoją ślinką czy ulanym mlekiem. Więc muszę na niego ciągle uważać.
milium nie ma problemu nie zawracasz mi głowy. Chętnie wstawię Twoje zdjęcia na sierpnióweczki.

Ja się wzięłam w garść i to szybko bo jak by było mało mój m następnego dnia po tych przebojach miał wyrywany ząb, bo wypadła mu plomba a ząb połamany na trzy części i biedaczek ciągle chodzi zalany krwią tak mu z niego cieknie. Oj nacierpi się ta moja wredota 🥴 Do piątku jest na zwolnieniu więc mam teraz trójkę dzieci. Ale kto jak kto ja nie dam rady 🤔 Muszę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, to ja też się dołączę do życzeń dla Tosi i Oliwki.
Oliwka jest najstarsza z naszych forumowych dzieciaczków, już 4 miesiące - łał.
A Tosi życzę, podobnie jak inne mamy, zakończenia problemów z brzuszkiem. Oby granica tych 3 miesięcy okazała się prorocza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):
Foga może w szpitalu?





hmm może 😮 😮 😮 😮

Kaszkę już wpierniczyłam - tzn. spróbowałam 😎 bardzo dobra, bananowa.. i co tę kaszkę podaje się taką gęstą dzieciaczkom po 4 miesiącu?? MOżna np. na Boże Narodzenie, jeżeli Jagoda skończy 19 grudnia 4 miesiące??? Kurcze, ja to normalnie zielona jestem jeżeli chodzi o żywienie niemowląt....

A wczoraj wycisnęłam (bo nie mam laktatora) z piersi 25 ml mleka do kieliszka i zostawiłam na noc, by sprawdzić, czy jest tłuste i teraz nie wiem... bo tej "śmietanki" oddzieliło się dosłownie 1,5 mm a reszta to takie trochę rzadsze mleko i teraz nie wiem co to znaczy..... że moje mleko nie jest syte dla Jagódki czy jak????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam,
a ja mam dalej doła 😠 😠 😠 😠 i martwię się czy ten mój mały bąbel się najada i czy przybiera na wadze. A od tego zamartwiania razcej pokarmu wiecej niebedę miała. poza tym to chyba łapię jesienno/zimową depresje. A jeszcze wczoraj mnie trochę m. wkurzył 😠 😠 😠 😠

mam nadzieje że u was lepiej niz u mnie 😉 😉 😉 😉 😉
a teraz poczytam co pisałyście wczoraj, moze mi się humor trochę poprawi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zupka marchewkowa z ryżem jest..........mdła, w ogóle bez smaku ale może Jagodzie będzie smakowała. No cóż.. paczuszka zjedzona.. miała być dla dziecka a matka wciągnęła wszystko - musiałam spróbować ☺️ ☺️ ☺️jak coś, to przecież Jagodzie kupię. Przynajmniej wiem jak to smakuje 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paloma21 napisał(a):
witam,
a ja mam dalej doła 😠 😠 😠 😠 i martwię się czy ten mój mały bąbel się najada i czy przybiera na wadze. A od tego zamartwiania razcej pokarmu wiecej niebedę miała. poza tym to chyba łapię jesienno/zimową depresje. A jeszcze wczoraj mnie trochę m. wkurzył 😠 😠 😠 😠

mam nadzieje że u was lepiej niz u mnie 😉 😉 😉 😉 😉
a teraz poczytam co pisałyście wczoraj, moze mi się humor trochę poprawi....


Paloma - no to mamy ten sam problem..bo ja też zaczynam się zastanawiać czy Jagoda nie jest głodna. Wcześniej wstawała w nocy 2-3 razy na jedzenie a teraz jest to co 1,5 - 2 godziny i strasznie łapczywie je.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂
sto lat dla Oliwki i Tosi 😘 😘 😘 😘
U nas w nocy pobudka o 2.15 a potem o 6.
marta karnety super 🙂
foga ja juz podaję małemu kleik ryżowy,jest gęsty,ale przez smoczek mały daje rady,mam ten wieloprzepływowy.
No i dzis znowu jedliśmy troszkę deserku,ale małemu smakowało 🙂
andżelika a jaką ta kurtkę kupiłaś w hausie??Bo ja też kupiłam na zamek,taką popielatą.
Co do mleka,to ja kupuje nutramigen za 10 zł na receptę.A nan HA u nas po ok 27 zł a nawet 29 zł 😮 😮
Obiadek już dzis poszykowany.Dziś przepis siehankowej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze, nie dam rady tego nadrobić. Ktoś skutecznie co chwilke odrywa mnie od kompa 🙂 🙂 🙂 🙂
dziękujemy za zyczenia. 🙂
100 latek dla Tosi 🙂
ann Bartuś Kasi1984 urodził sie przed Oliwka 😉 🙂
Widzę, że powoli rozszerzacie menu dzieciaczków. 🙂 Jakie deserki im dajecie??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
foga mój jadł w dzień co 2 godziny a w nocy przesypial 6-8 godzin (w ciągu dnia było 6-7 karmień), a jak pani doktor kazała go i nie robić przerw dłuzszych niż 4 godziny, to teraz też jest 6-7 karmień w ciągu dnia i muszę go na te karmienia budzic. i jak do tej pory jadł ładnie przez jakieś 20 - 25 minut to teraz karmienie trwa 15max20 w między czasie jest usypianie i budzenie się, jakas masakra, bo ja się tylko stresuje 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paloma21 napisał(a):
foga mój jadł w dzień co 2 godziny a w nocy przesypial 6-8 godzin (w ciągu dnia było 6-7 karmień), a jak pani doktor kazała go i nie robić przerw dłuzszych niż 4 godziny, to teraz też jest 6-7 karmień w ciągu dnia i muszę go na te karmienia budzic. i jak do tej pory jadł ładnie przez jakieś 20 - 25 minut to teraz karmienie trwa 15max20 w między czasie jest usypianie i budzenie się, jakas masakra, bo ja się tylko stresuje 😠 😠 😠 😠 😠 😠


Paloma ja czytałam że jak dzieciaczek ma 5 kg to już nie trzeba go wybudzać na karmienie i w myśl tej zasady ja przestałam małą wybudzać choć na początku też miałam takie zalecenie, a Dominik za mało waży?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo dziewczyny zapomniałam Wam napisać wczoraj wieczorkiem dostałam sms od agapurka2. Napisała, że miała wiele problemów zdrowotnych i finansowych ale już stanęła na nogi i jest już z mężem w Niemczech. Przeprasza, że się nie odzywała ale nie miała dostępu do internetu. Postara się w tygodniu skoczyć do kafejki i trochę nadrobić stracone chwile z nami. Bardzo jej brakuje naszych dobrych rad. Pozdrawia z Filipem i przesyła mamom i maluszkom buziaki. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniolek82 napisał(a):
Kurcze, nie dam rady tego nadrobić. Ktoś skutecznie co chwilke odrywa mnie od kompa 🙂 🙂 🙂 🙂
dziękujemy za zyczenia. 🙂
100 latek dla Tosi 🙂
ann Bartuś Kasi1984 urodził sie przed Oliwka 😉 🙂
Widzę, że powoli rozszerzacie menu dzieciaczków. 🙂 Jakie deserki im dajecie??????


Ja jeszcze nie podaję, Ala pierwszy posiłek dostanie na Boże Narodzenie bo wtedy 4 miesiące skończy, ale chyba najpierw to samo jabłuszko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Foga co do pampersów dada to Ala miała na nie uczulenie dostała wysypki na pupie i faktycznie cuchną plastikiem, ja kupiłam pampersy w carefour Helen Harper chyba pisało że produkt polski i one nie mają tej zielonej wkładki tylko są białe tak jak 2 i one dobre są choć czasem przeciekąją (bo gumki mają jakby słabsze) no ale cenowo są ok więc już wolę ją dodatkowo przebrać niż zbankrutować na pampersach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milium napisał(a):
Madziu już wysłałam parę fotek 😉
Foga a powiem Ci że mi te dady też strasznie śmierdza, ale jak je wyciągnęłam z paczki i sie wietrza to są spoko, ale kupiłam dwie sztuki z rossmanna i jestem zadowolona jak skończa mi sie dady to zmienie na rossmanna.


milium
chyba coś Ci się pomerdało z fotkami bo napisałaś, że jedno jest z prababcią ale ja tam nie widzę takowego 😮 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...