Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witam 🙂
Marta zdróka dla Majki i super że Julcia wie że ma nóżki 😜 też bym już chciałą by Misiek już wiedział że ma to może by nie wkładał rączek do buzi 🤢
Diviana zdrówka dla Ali
Ja ostatnio jak byłam u pediatry to mój mały ważył 5400 i miał 68 cm
Kurcze nie wiem czy zdażyłam na zabawki w ddtvn ale za to dowiedzieliśmy się gdzie jest punkt g 😜 🙃
a Dziweczyny super macie zdjęcia na sierpnióweczkach 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

A widziałam i nic odkrywczego ta pani psycholog o zabawkach nie powiedziała.. to że mają one być dopasowane do płci, wieku i temperamentu dziecka wiemy wszystkie, więc nic ciekawego was nie ominęło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 🙂

Wszystkim chorym bobaskom życzę szybkiego powrotu do zdrowia. A Tym, które się szczepią bezbolesnego ukłucia 🙂
milium przy grypie żołądkowej najlepszy sposób jest banany i rozgazowana coca-cola. Dobrze też jest pić napar z czarnej borówki. Oczywiście łykajcie przyjazne bakterie tj. probiotyki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

U nas wczorajszy wieczór masakra. Tosia podsypiała i budziła się a od 22 do 23 wydzierała się wniebogłosy, podejrzewam że to po ogórku konserwowym zjadłam do obiadu 1szt. 🤢 🤢 🤢
Chrzestny był było miło i sympatycznie.
Z Gabi rano byłam na bilansie 6latka ale to jakaś masakra to"badanie" a raczej jego brak 🤢 🤢 😠

Wszystkim chorym mamom i maluszkom DUŻO ZDRÓWKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

My dziś na 14:45 na szczepienie. Dzwoniłam rano i dowiedziałam się o te pneumo - koszt 225 zł. całe szczęście 😁 A nie kurde 380 🤢

I mam pytanie, bo nie wiem czy szczepić na te rotawirusy, szczepiłyście?

Zdrowia dla maluszków i mamusiek 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry
Marta, Diviana- zdrówka dla maluszków (większych i mniejszych )
Ann, Moniczek- to chyba dzis coś w powietrzu siedzi- mnie też głowa boli
Miliom- zdrówka dla was

A Mimon biedaczek nie moze dzis pospac- jak mu sie udało to zołza z dołu (czyt. teściowa) zaczeła taka dyskusje, ze sie obyudził 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Andzelika napisał(a):
Dzień dobry 🙂

My dziś na 14:45 na szczepienie. Dzwoniłam rano i dowiedziałam się o te pneumo - koszt 225 zł. całe szczęście 😁 A nie kurde 380 🤢

I mam pytanie, bo nie wiem czy szczepić na te rotawirusy, szczepiłyście?

Zdrowia dla maluszków i mamusiek 😘 😘
Ja za penumo płacę 265zł, za rota 289 ostatnio.
I tak ja szczepiłam na rota. Na pneumo będę szczepić dopiero jak Julka skończy pół roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej zdiewczynki daaaawno mnie tu nie bylo. Wszytko przez ta moaja mala rozdarciuche.Mam juz dosc jej krzykow cale dnie. Gdzie ja z nia nie bylam kazdy mowi ze zdrowa a krzyczy cale dnie i nic nie spi.Masakra. Myslalam ze po 3 miesiacach minie ale jak sie okazalo nie minelo. Czekam az skonczy 4 🙂 Mla chora tez ma od 3 tyg katar a od tygodnia tez kaszel. Nie wychodze z nia z domu bo miala miec szczepienie ale odwolalismy bo jest chora przelozylismy ale dalej jest przeziebiona wiec jeszcze musimy poczekac.Ja szczepilam na rotawirusy i jestem zadwowolona bo moj maz czesto od pacjentow cos do domu przynosi 😞 Teraz tez mala zarazil bo innej mozliwosci nie ma.
Szkoda ze nie moge czesciej zagladac ale czesto nawet mam problem zeby sie ubrac bo mala tak sie drze ze sie krztusi.Jak nie wyladuje w szpitalu psychiatrycznym 🙂 to psotaram sie zagladac jak tylko bede miala kiedy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milium napisał(a):
Madziu zaraz skocze po banany i colę, mam nadzieję że pomoże, bo już mi ręce opadają ehh, dziękuję za radę 😘


rozumiem Cie świetnie, bo to choróbsko to najgorsze co może być. A jeśli chodzi o Witusia to zasada często myć ręce za nim się go dotyka wtedy jest szansa ze nic nie złapie. I zapobiegawczo podawaj mu te probiotyki np. lacido baby 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek a co dziś pichcisz -- bo ja zupełnie nie wiem co zrobić 😮 Mam jakąś pangę albo jakiś filet mrożony a pomysłu na tę rybę wcale 🤢 🤢 🤢
Evelina -a może mala wyczuwa twój niepokój i płacze?? Spróbuj do niej bardzo spokojnie mówić i robić koło niej wszystko bardzo powoli.. może troszkę się wyciszy?? A jak karmisz?? MOże jest głodna???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂
A ja właśnie zrobiłam sobie taka małą kawkę,a więc zapraszam 🙂
U nas nocka ok.
Ja już obiadek podszykowałam,poprasowałam i teraz siedzę z moim kochanym Filipkiem 🙂
Zdrówka dla wszystkich chorych dzieciaczków 😘 😘
I jak najmniej łez i krzyku dla wszystkich szczepionych dziś maluszków.
siehankowa ale twój maluszek duży chłopak,w szoku jestem.Filip jest od niego starszy,a o wiele mniejszy i lżejszy.
mapa fajnie,że tak ładnie two dzidziśs przybiera 🙂
Ide przebrać Filipa,bo się obżygolił 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...