Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Kornelka co do wagi to ja nie wiem kiedy mi spadło na 45,7 bo ostatnio się ważyłam i było prawie 48....no i tak se myślę chyba już mi więcej nie spadnie, co?? 🤔
A moja Tosia oj coś marudna dzisiaj.......
Paninka ja myślę że super prezenty wymyśliłaś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

Paloma21 napisał(a):
Diviana napisał(a):
Boziu co ja bym dała za taką wagę ...


nie przesadzaj!!!! wyglądałabyś jak kościotrup 😮 😮 😮 😮

popieram 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Daniela Ty aktywny tryb życia prowadzisz, w sensie, że jesteś w ruchu. Obrotna dziewczyna jesteś. Ja widzę że mi ewidentnie ruchu brakuje, takiego innego niż przy dziecku. Zima idzie to raczej już nie powinnaś wagi gubic. Jesli dobrze się czujesz to super, tylko pozazdrościc Ci figurki 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka moja siostra ma 3 lata i jak weszła moja mama z nią do centrum handlowego, to nie poleciała pierwsze do zabawek tylko do H&M na ciuchy, a jak zobaczyła biżuterię to nie mogli jej odciągnąć 😁 😁 I tylko się pytała - to się opłaca? a to ? 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moja wiktoria to taka powazna raczej jest strasznie....zawsze jak ja pytalam co chce dostac ( na gwiazdke urodziny dzien dziecka) to mowila ksiazki...to kupowalam slowniki bajki encyklopedie...no ale ile mozna...teraz chcialabym jej niespodzianke zrobic ale nie mam pomyslu...moze allegro mi cos podpowie 😉 😉 😉

a jak wiktorynka ( jak byla mala to mowila ze tak ma na imie) miala 3 latka to przyszla z plecakiem do mnie i sepleniac powiedziala - ze studiuje na wszelki wypadek personalia zeby nie bylo zenady 😉 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paninka napisał(a):
marta z czego Emilka ucieszylaby sie?

Paninka moja Emilka swego czasu chciała pamiętnik na hasło taki:http://all.../pamietnik-barbie-mattel-na-haslo, ale on tani nie jest. Zresztą odradziłam jej, bo Majka walnie w niego dwa razy i przestanie działać. Ale kupiłam jej ten "niewidzialny" długopis, bo ona zwykły pamiętnik ma. Emilka dostanie jeszcze kurtkę, ale sama chciała i nauszniki 🙂
Ona chce jeszcze lalkę, bo dzień przed wigilią ma urodziny o taką http://all.../lalka-rozalka, ale ja sama nie wiem czy Emilka nie za duża na lalki 😮. Z drugiej strony teraz jak nie ma m. bardzo mi pomaga, to może jej kupię. Wolę kupic jej lalkę niż badziewie.
O ona wspominała coś jeszcze o play dooh, ale potem swtwierdziła że nie, bo plastelina sie wymiesza i lipa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Diviana napisał(a):
Z moich doświadczeń z dziećmi 8 latki często już lubią jakieś ciuszki z modną gwiazdą montaną, Biberem, Gomez lub różne zestawy z gwiazdami typu piórnik, notes ołówek itp, fajna też taka mata do tańczenia co Daniela Gabi kupiła


no ta mata predzej bo ona faze na ta montane itp. to juz przeszla...teraz najchetniej zakladalaby wszystko z czaszkami albo takie dorosle ciuchu...nie ma mowy o rozu kwiatkach misiach itp.
marta dzieki za propoxzycje...wiki lalkami jakos nigdy specjalnie sie nie bawila...teraz poznosila ze strychu wszystko ale dla Lilki bo jak podrosnie to ma te lale odziedziczyc....ale pamietnik fajna sprawa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Co do maty do tańczenia, my kupiliśmy Emilce dwa lata temu. Leży w szufladzie. Fajna ale okazała się niebezpieczna. Ślizga się na panelach, a trzeba dość szybko tańczyć. Drogie to było i powiem nie warto.

A ja dla Julki o tym myślałam, bo ona taka roztańczona 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
Cześć dziewczyny- dziś miałam nie miłą pobudkę- babcia przegrała z chorobą w sobotę pogrzeb 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞

Oj przykro mi Lydzia 😘 😘 😘 Trzymaj się 😘 😘 😘 😘 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz to co nadrobiłam
Daniela- zaraz poszukam przepisu i Ci podam
Siechankowa- to ja jeszcze pajacyka dorzucę na dokarmianie
http://www.pah.org.pl/nasze-dzialania/8/pajacyk
na obiad polecam schab pod pierzynką, jak co to podam przepis.

Oj wy to macie z tymi facetami- mój na szczescie jest wszystkożerny

A ja jeszcze okresu nie miałam i mam nadzieję, że prędko się nie pojawi

Foga- Szymon też jest na „Ne” jak się wkurza 😁 a jak placze to mu czasem mammma wyjdzie- Ragf się śmieje, że nie woła

Pati- napisza proszę, czy będziesz się jeszcze zajmować tymi krokodylami, bo widzę, że sporo dziewczyn rezygnuje i w razie w musiała bym się za czymś innym rozejrzeć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Cześć dziewczyny- dziś miałam nie miłą pobudkę- babcia przegrała z chorobą w sobotę pogrzeb 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞

Oj przykro mi Lydzia 😘 😘 😘 Trzymaj się 😘 😘 😘 😘 😞 😞


Dzięki- tłumaczę sobie, że dla niej tak lepiej, bo rehabilitacja po udarze to masakra, a ona byłą taka kobietą, która nie chciała być dla nikogo ciężarem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...