Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
ann5353 napisał(a):
Paninka na TLC? Tam niekiedy fajne programy są... Ostatnio tam oglądałam Jestem w ciąży i... albo Niespodziewane ciąża czy coś takiego...


no sa oczywiscia kanaly warte ogladania...ale niektore to wogole paranoja...jak pomysle ze moja dziecko zaraz usiadzie przed telewizorem i bedzie ta glupoty ogladac to az mi sie cisnienie podnosi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
Andzelika napisał(a):
ann5353 napisał(a):
Paninka na TLC? Tam niekiedy fajne programy są... Ostatnio tam oglądałam Jestem w ciąży i... albo Niespodziewane ciąża czy coś takiego...

Ciąża z zaskoczenia - lubię to, ale trochę niepojęte jest dla mnie żeby przez 9 msc nie wiedziec

No właśnie 🤪 O ten program mi chodziło 🙂 Dla mnie też to troche dziwne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga ja już od 4dni nie byłam ale to dlatego że Tosia coś pokaszluje i ma katarek a ten kaszel to nie wiem czy ją pobolewa gardło, czy kaszle od tego że lapki non stop pcha do buzi... gorączki nie ma wiec nie ide do lekarza w jeszcze wieksze zarazki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paninka napisał(a):
ann5353 napisał(a):
Paninka na TLC? Tam niekiedy fajne programy są... Ostatnio tam oglądałam Jestem w ciąży i... albo Niespodziewane ciąża czy coś takiego...


no sa oczywiscia kanaly warte ogladania...ale niektore to wogole paranoja...jak pomysle ze moja dziecko zaraz usiadzie przed telewizorem i bedzie ta glupoty ogladac to az mi sie cisnienie podnosi 😉

Na którymś z tych kanałów jest taki program Mała miss. Normalnie masakra co te matki z tymi dziewczynkami tam robią... Pełne makijaże, sztuczne rzęsy... Paranoja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze wy tego rzeźbicie
Szym dostał kaszke- ale mu zasmakowała. Dałam mu parę łyżek i zaczał sie drzec, ze chce jeszcze, ale wpakowałam mu cyca i tez jest ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO ja od dwóch dni nie byłam ale strasznie wieje... W tej moje gondoli ochraniacz prawie w ogóle przed wiatrem nie chroni, niziutki jest... Ale chyba autem do babci skoczymy... zobaczę jeszcze.. na razie mam cały czas tą schize z krótszą nóżką Jagody.. normalnie wydaje mi się troszkę lewa krótsza od prawej.... u ortopedy było ok.. ale mamy iśc na kontrolę w połowie grudnia...Normalnie boję się, że coś się pogorszyło a jeszcze jak pooglądałam na necie te różne rozwórki na bioderka to juz całkiem załamka 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Foga Ty nic nie czytaj!!!! mi tez ostatnio ktos powiedzial ze Lilce oczko ucieka 😮 😮 i mimo ze 3 miesiace patrze w te slepia i nigdy tego nie widzialam to i tak uwazniej jej sie zaczelam przygladac 😮 i tez czasem mialam wrazenie ze jednak robi zeza 🤪 🤪 mimo ze nie robi ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Foga napisał(a):
NO ja od dwóch dni nie byłam ale strasznie wieje... W tej moje gondoli ochraniacz prawie w ogóle przed wiatrem nie chroni, niziutki jest... Ale chyba autem do babci skoczymy... zobaczę jeszcze.. na razie mam cały czas tą schize z krótszą nóżką Jagody.. normalnie wydaje mi się troszkę lewa krótsza od prawej.... u ortopedy było ok.. ale mamy iśc na kontrolę w połowie grudnia...Normalnie boję się, że coś się pogorszyło a jeszcze jak pooglądałam na necie te różne rozwórki na bioderka to juz całkiem załamka 😞 😞

Mnie się wydaje,że ci jakaś ciocia powiedziała o tej nóżce, a ty się biedna teraz przejmujesz.Jakby coś było nie tak to ortopeda by to na pewno zauważył.. Raczej by się nie skróciła od ostatniej wizyty...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga- jeśli u ortopedy było ok to napewno jest dobrze, mała może ma jedną nóżkę bardziej podgiętą i sprawia to takie wrażenie. Zobaczysz na kontroli póki co się nie przejmuj na zapas.
Wpada ktoś na ciacho bo właśnie kroję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paninka napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
Paninka widzisz Ty zapobiegliwa jesteś a ja nawet nie pomyslałam żeby jakiś kupic. No w ubiegłą sobotę oglądałam co na półce stoi i tyle. Zawsze mi się wydaje że jeszcze zdążę a jakbym wtedy jakąś kaszkę kupiła to dziś bym Rysiulkowi dała a tak nie ma nic w domu. Nawet żywego jabłka 😮


ja mysle ze u mnie to nie zapobiegliwosc ale raczej niecierpliwosc ☺️ ☺️ ☺️ no poczekalabym na Ciebie ale chyba nie dam rady powstrzymac...tak juz sie nakrecilam ze 14 doczekac sie nie moge 😉 😉 😁 😁

Paninka bo na piechotę do naszego wiejskiego bałaganu pójdę i nie wyjdę aż kaszki mi nie dadzą a przed chwila karmiłam Rysia, szedł zadowolony tata i ....... po karmieniu..... 50 zjadł i basta. Doczytam pózniej bo kwęka, może jednak sie zastanowił i zje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga a ciocia ortopeda? 😮 Lekarz chyba wie lepiej, więc się nie stresuj, a widzieć widzisz bo się za bardzo przyglądasz - głupot Ci nagadali i się wkręcasz. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Foga napisał(a):
Dziewczyny a wychodzicie z dzieciakami na dwór jak taki mocny wiatr wieje?? Bo ja już sama nie wiem czy iśc czy nie???

Foga mi pielęgniarka środowiskowa powiedziała żeby nie wychodzic z dzieckiem jak padał deszcz i jak wiatr mocny wieje. Wiadomo, pogodę też trzeba umiec wyczuc ale jak wieje to ja nie wychodzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Foga napisał(a):
NO ja od dwóch dni nie byłam ale strasznie wieje... W tej moje gondoli ochraniacz prawie w ogóle przed wiatrem nie chroni, niziutki jest... Ale chyba autem do babci skoczymy... zobaczę jeszcze.. na razie mam cały czas tą schize z krótszą nóżką Jagody.. normalnie wydaje mi się troszkę lewa krótsza od prawej.... u ortopedy było ok.. ale mamy iśc na kontrolę w połowie grudnia...Normalnie boję się, że coś się pogorszyło a jeszcze jak pooglądałam na necie te różne rozwórki na bioderka to juz całkiem załamka 😞 😞

Foga bo Ci tyłek skopię normalnie!!!! nie masz co czytac????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika nasivin dla dzieci na bank a otrivin to nie wiem
a ja mam dosyć, Tosia drze się cały czas....znowu brzuch 🤢 🤢 🤢 się wykoncze chyba a plecy wolają o pomoc.....
Szkodnik nr 1 pojechal na weekend do babci więc ciut luzu bedzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...