Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
siehankowa napisał(a):
marta-lion napisał(a):
siehankowa napisał(a):
marta, i kolejny piękny avatarek 🤪
Kuszę Cię 😁 😁 😁

juz dawno mnie skusiłaś 😁 niestety w tym roku brak terminów 🥴 więc czekamy do stycznia...
Nie ma sprawy, w ferie wyjeżdżamy, ale pozatym 🙂 🙂 🙂
A czekaj piszesz o foto?
Ot ja blondynka 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

marta-lion napisał(a):
siehankowa napisał(a):
marta-lion napisał(a):
siehankowa napisał(a):
marta, i kolejny piękny avatarek 🤪
Kuszę Cię 😁 😁 😁

juz dawno mnie skusiłaś 😁 niestety w tym roku brak terminów 🥴 więc czekamy do stycznia...
Nie ma sprawy, w ferie wyjeżdżamy, ale pozatym 🙂 🙂 🙂
A czekaj piszesz o foto?
Ot ja blondynka 🤪 🤪 🤪

hahah, to żesmy sie dogadały 😁 😁 😁 😁 tak, o foto 😉 a w odwiedziny to myslę, że może przyszły tydzien?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My sie wkoncu musimy zebrac bo czekac i czekac to..najpierw ee poczekajmy z zalatwianiem do porodu,pozniej a niech sie troche odchowa bedzie wiecej czasu,teraz mielismy sie zabrac po chrzcinach. I tak mielismy w 2013 wziac slub tylko zalatwianie odkladalismy bo sie nie spieszylo,w miedzyczasie zmajstrowalismy Norbiego 🙂 i teraz juz nie ma wolnego czasu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siehankowa napisał(a):
justyna, wesele super sprawa - choć ja swojego nie miałam - już kilka lat sie zbieramy i zebrać nie możemy 😁 ale może kiedyś... 😜 z tym, że podobnie jak Ty - na sama myśl, o tej całej bieganinie to mi sie odechciewa 🙃 najlepiej jakby ktoś wszystko załatwił, a my w suknie i heja - ceremonia a pozniej impreza 😁
Hehe dziewczyny, trzeba inaczej do tego podejść. My brzebąkiwalismy o slubie w Święta Bożego Narodzenia 2009 właśnie. Zawsze przed pracą oglądalismy informacje w DDTVN i tam pokazywali Gubałówkę, mój mąż mówi zawsze chciałaś mieć ślub w Zakopanem, ile by to kosztowało? Hehe musiałybyście zobaczyc moją minę. Ale wzięłam jego słowa na powaznie, napisałam kilka emailów, zadzwoniłam w kilka miejsc. I w sierpniu 2010 bralismy ślub po góralsku 🙂
Możecie mi nie wierzyć, ale wszystko załatwiłam przez net i telefon. Dokumenty do USC wysłałam kurierem 🙂
I nic bym nie zmieniła wszystko było takie jak sobie wymyśliłam, nawet kwiaty zamawiałam w Krakowie przez tel 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień Dobry 🙂
U Nas wszystko dobrze. Oliwce wrócił apetyt 😁 😁 😁 😁 Wczoraj na kolację zjadła 120ml mleczka z kleikiem 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 A za dwie godziny znowu była głodna 😮
Jutro mamy szczepienie więc na pewno będzie ważenie. Ciekawa jestem ile moja klucha teraz waży. Niby nosi rozmiar 62 ale ostatnio dostała od znajomej bluzeczkę na 68 i była na nią za wąska 😲 😲 😲 😲 🤪 MASAKRA 😁 😁 😁
Teraz spróbuję troszke Was doczytać.................... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
siehankowa napisał(a):
justyna, wesele super sprawa - choć ja swojego nie miałam - już kilka lat sie zbieramy i zebrać nie możemy 😁 ale może kiedyś... 😜 z tym, że podobnie jak Ty - na sama myśl, o tej całej bieganinie to mi sie odechciewa 🙃 najlepiej jakby ktoś wszystko załatwił, a my w suknie i heja - ceremonia a pozniej impreza 😁
Hehe dziewczyny, trzeba inaczej do tego podejść. My brzebąkiwalismy o slubie w Święta Bożego Narodzenia 2009 właśnie. Zawsze przed pracą oglądalismy informacje w DDTVN i tam pokazywali Gubałówkę, mój mąż mówi zawsze chciałaś mieć ślub w Zakopanem, ile by to kosztowało? Hehe musiałybyście zobaczyc moją minę. Ale wzięłam jego słowa na powaznie, napisałam kilka emailów, zadzwoniłam w kilka miejsc. I w sierpniu 2010 bralismy ślub po góralsku 🙂
Możecie mi nie wierzyć, ale wszystko załatwiłam przez net i telefon. Dokumenty do USC wysłałam kurierem 🙂
I nic bym nie zmieniła wszystko było takie jak sobie wymyśliłam, nawet kwiaty zamawiałam w Krakowie przez tel 🙂

wow, marta, to moze ja sie zgłosze do ciebie w przygotowaniach do ślubu 😉 ślub , po góralsku - wypas 🤪 tez zawsze o takim marzyłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Justyna stwierdził że jak Kuba będzie studiował to da mu wszystko, a że teraz wynajmujemy mieszkanie i płacimy komuś to się nie opłaca, bo w sumie szkoda wkładać kasę w czyjeś mieszkanie, chociaż i tak remontowaliśmy prawie całe. On jest dyrektorem na kopalni, a to jest taka kasa, że z palcem w dupie go stać.

fiuu, fiuu - dyrektor kopalni - to faktycznie do biednych nie należy 😜
ja tez uwazam, ze lepiej nawet wziąć kredyt na mieszkanie i spłacać co miesiąc, niz wynajmowac... bo w sumie te same pieniądze, a przynajmniej nie ładuje się komuś w kieszeń...
my kupilismy okazyjnie 2 lata temu mieszkanie , z tym ze musielismy brac kredyt - na szczescie nie duzy, bo tylko na 4 lata (ale tak jak pisałam - okazyjna cena)... i przez 2 lata, po mału rękami mojego m. remontowaliśmy... w sumie troche kasy poszło... ale jestem szczęsliwa, że mając 27 i 29 lat, mamy swoje mieszkanie, samochody, dzieciaczka - i sami dorobilismy sie wszystkiego 🙂 ale nie raz mój m. mówił "jaka szkoda, że nie urodziłem się w bogatej rodzinie" 😁 😁 😁 bo niby mówią, że pieniądze szczęścia nie dają - ale to tylko bogaci tak mówią 😁

Wiesz Siehankowa hehe wiadomo, że kasa daje szczęście i to jakie 😁 😁 Masz co chcesz o nic się nie prosisz, a jak się jest dobrym człowiekiem to i zło Cię nie tknie, ale myślę że wszystko z głową, a nie winszowanie że jest się lepszym od kogoś.
Żona mojego wujka (no ciotka) może z czystym sumieniem powiedzieć, że kasa nie daje szczęścia, wyszła za mąż za bogatego, a teraz się kłócą na maxa, i to w sumie nie z winy wujka, bo on bardzooo spokojny jest, ona taka walnięta (a to psycholog). Tyle, że wujek nie chce podjąć żadnej decyzji ze względu na dziecko, a ona wie że jak z nim nie będzie to będzie biedę klepać, jak kiedyś. A teraz się własnie winszuje co to nie ona, a wieśniara jakich mało. Tak to jest dupna dama, a słoma z butów wystaje 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siehankowa napisał(a):
marta-lion napisał(a):
siehankowa napisał(a):
marta-lion napisał(a):
siehankowa napisał(a):
marta, i kolejny piękny avatarek 🤪
Kuszę Cię 😁 😁 😁

juz dawno mnie skusiłaś 😁 niestety w tym roku brak terminów 🥴 więc czekamy do stycznia...
Nie ma sprawy, w ferie wyjeżdżamy, ale pozatym 🙂 🙂 🙂
A czekaj piszesz o foto?
Ot ja blondynka 🤪 🤪 🤪

hahah, to żesmy sie dogadały 😁 😁 😁 😁 tak, o foto 😉 a w odwiedziny to myslę, że może przyszły tydzien?
Hehe oki 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siehankowa napisał(a):
marta-lion napisał(a):
siehankowa napisał(a):
justyna, wesele super sprawa - choć ja swojego nie miałam - już kilka lat sie zbieramy i zebrać nie możemy 😁 ale może kiedyś... 😜 z tym, że podobnie jak Ty - na sama myśl, o tej całej bieganinie to mi sie odechciewa 🙃 najlepiej jakby ktoś wszystko załatwił, a my w suknie i heja - ceremonia a pozniej impreza 😁
Hehe dziewczyny, trzeba inaczej do tego podejść. My brzebąkiwalismy o slubie w Święta Bożego Narodzenia 2009 właśnie. Zawsze przed pracą oglądalismy informacje w DDTVN i tam pokazywali Gubałówkę, mój mąż mówi zawsze chciałaś mieć ślub w Zakopanem, ile by to kosztowało? Hehe musiałybyście zobaczyc moją minę. Ale wzięłam jego słowa na powaznie, napisałam kilka emailów, zadzwoniłam w kilka miejsc. I w sierpniu 2010 bralismy ślub po góralsku 🙂
Możecie mi nie wierzyć, ale wszystko załatwiłam przez net i telefon. Dokumenty do USC wysłałam kurierem 🙂
I nic bym nie zmieniła wszystko było takie jak sobie wymyśliłam, nawet kwiaty zamawiałam w Krakowie przez tel 🙂

wow, marta, to moze ja sie zgłosze do ciebie w przygotowaniach do ślubu 😉 ślub , po góralsku - wypas 🤪 tez zawsze o takim marzyłam 🙂
Kasia możesz mi nie wierzyć, ale cały slub z weselem i noclegiem dla nas i gości załatwiłam przez internet i telefon. Było super. Zaczełam w połowie stycznia, na koniec czerwca miałam wszystko zapięte na ostatni guzik, bo wyjeżdżaliśmy na cały lipiec do teściów.

PS. No i miałam już 2 dzieci, Maja była w styczniu taka jak Julia teraz 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siehankowa zmienilas juz fotelik dla Kswiego? cos jakies foto kojarze ze mial "starszy" fotelik. Moj juz ledwo wchodzi do tego do 13 kg,a jak jest w kombinezonie to wogole musze go upychac i tak pomyslalam jak Ksawier jezdzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justyna891 napisał(a):
Siehankowa zmienilas juz fotelik dla Kswiego? cos jakies foto kojarze ze mial "starszy" fotelik. Moj juz ledwo wchodzi do tego do 13 kg,a jak jest w kombinezonie to wogole musze go upychac i tak pomyslalam jak Ksawier jezdzi 😉


Aniołku super Oliwcia przybiera słodzienka taka jest
U nas jest odwrotnie na szerokość wszytko wisi tylko na długość sie nie mieści już niektóre ubranka na 68 się nie mieści bo nogi ma za długie 😁 w foteliku samochodowym też mamy problem bo nogi poza fotelik wystają i ma ja do siedzenia przyparte i się wkurza bo jej niewygodnie 🤨
Co do ślubów to ja też wszystko przez internet załatwiałam bo praca w Warszawie a wesele na Suwalszczyźnie, wszystko da się zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna891 napisał(a):
Siehankowa zmienilas juz fotelik dla Kswiego? cos jakies foto kojarze ze mial "starszy" fotelik. Moj juz ledwo wchodzi do tego do 13 kg,a jak jest w kombinezonie to wogole musze go upychac i tak pomyslalam jak Ksawier jezdzi 😉

nie, jeszcze nie 😉 cały czas ma ten sam ale tez juz ledwo wchodzi 😜 z tym, ze ja jak gdzies jedziemy to ubieram go cienko i przenosząc do auta przykrywam po prostu kocem, a w aucie odkrywam, zeby nie przegrzał się 😉 dzięki temu tez ma więcej miejsca 😜
a ksawi nosi ciuszki w rozm. 74 i 6-9mies. i one są takie "na styk" 😮 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry!!!

siehankowa a Ty juz uzywasz pieluch 4? moze biedronkowych? ja kupilam 4 paczki teraz w promocji i zastanawiam sie jakie sa...

Paloma ja mam takie dvd http://allegro.pl/odtwarzacz-dvd-046-manta-usb-czytnik-nowe-prezent-i1989672393.html

odtwarza wszystko jak leci...mysle ze na upartego to video nawet by poszlo 😉 😉 i ma usb i wejscie na karty, jak z karty zdjecia sie oglada czy z plyty to troche wolne jest ale ogolnie to mamy je 3 lata i jest ok moze wygladem nie powala...duze tez jest...my placilismy za nie 3 lata temu kolo 200zl teraz widze ze jest juz duzo tansze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka, jeszcze z 3 się męcze, bo ostatnio założyłam 4 z dada, ale wisiały w kroku jak nasikał... i chyba musze na jakiś czas na 4 z pampersa się przezucić, bo one są troszke mniejsze niz 4 z dada...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Andzelika napisał(a):
siehankowa napisał(a):
a tu coś o marzeniach bogatych dzieci pomózmy im 😁 😁 😁

ps-oczywiście nie obrazając nikogo, bo wiadomo, ze są i normalni bogaci 🙂

Matko 😮 Ale były by jaja gdyby ktoś poważnie pomógł 😁 😁 😁


🤪 🤪 🤪 to co dziewczyny wpłacamu po 1 zł 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Andzelika napisał(a):
siehankowa napisał(a):
a tu coś o marzeniach bogatych dzieci pomózmy im 😁 😁 😁

ps-oczywiście nie obrazając nikogo, bo wiadomo, ze są i normalni bogaci 🙂

Matko 😮 Ale były by jaja gdyby ktoś poważnie pomógł 😁 😁 😁


🤪 🤪 🤪 to co dziewczyny wpłacamu po 1 zł 🤪 🤪 🤪

Hehehe. 😁 😁 Po co od razu tak hojnie, ja tam po 10 groszy bym stawiała. Pomalutku aż do skutku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Andzelika napisał(a):
Diviana napisał(a):
Andzelika napisał(a):
siehankowa napisał(a):
a tu coś o marzeniach bogatych dzieci pomózmy im 😁 😁 😁

ps-oczywiście nie obrazając nikogo, bo wiadomo, ze są i normalni bogaci 🙂

Matko 😮 Ale były by jaja gdyby ktoś poważnie pomógł 😁 😁 😁


🤪 🤪 🤪 to co dziewczyny wpłacamu po 1 zł 🤪 🤪 🤪

Hehehe. 😁 😁 Po co od razu tak hojnie, ja tam po 10 groszy bym stawiała. Pomalutku aż do skutku 😁


No w sumie tak ja to taka rozrzutna ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...