Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Paninka napisał(a):
moniczek gratulacje 😘 😘 ja jakos nie moge zabrac sie za siebie ☺️ 😠 ☺️ 😠



ja az patrze na ta 6 weidera po tym co moniczek napisala.
mam 49 kg dla mnie to malo i zle sie z tym czuje.Jeszcze troche i mi tylek zaginie 😁
Chce przytyc ale tez ksztaltowac cialo,a swojego brzucha to blee nie lubie,w sensie ze rozstepow 😞 Ale od samego patrzenia na obrazki nic nie zdzialam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
Paninka napisał(a):
moniczek gratulacje 😘 😘 ja jakos nie moge zabrac sie za siebie ☺️ 😠 ☺️ 😠



a ja bardzo chcę tylko że mi coraz trudniej 😮 ale staram się - jak za dużo ważę to od razu odzywają sie moje stawy i mówią że nie mają siły dźwigać wieloryba 🤪
a tak serio to trzeba się postarać gdyż niebawem zostanę "ryczącą czterdziestką" hahaha
ciekawe tylko że moje starszaki to takie chude że połamać można 😮

matko - jestem ciekawa czy jak się nie ruszę to obiad będzie??? 🤔 pewno małż będzie chciał pizzę zamówić bleee a mi tak się nie chce ruszyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi tam nawet nie w głowie formowanie sylwetki... skoro m się podoba to wystarczy a jak komuś coś nie pasuje to niech nie patrzy 😉 Najważniejsze to zaakceptować samą siebie 😉 Ale moniczek gratuluję bo wiem jakie to dla Ciebie ważne 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniczek gratulacje i trzymam kciuki za dalszy spadek 🙂
Milium poprawiłaś mi humor chociaż troszkę tą historią 🤪 bo już widzę jak ten twój m się wystrachał hahahha

u mnie dół ogólny.....forsa, m "zafascynowany" budową i nic go więcej nie interesuje.....święta się zbliżają......ech szkoda gadać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danielka nie smuc sie nio.... 🙂 😘 przy remontach to pieniadze jak woda leca..
Foga ja tez sie swojemu (niby) podobam ale sama ze soba zle sie czuje.Przed ciaza to codziennie slyszalam ze jestem naj a teraz musze sie prosic o jakiekolwiek komplement 😠
Ale jeszcze zobaczy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój K zaś mówi, że kocha mój tyłek, chociaż nie wiem co w nim fajnego 😁 😁 😁
Ja tam się rozstępami nie przejmuję, prawie każda baba je ma, więc mi to tam, nie mam zresztą dużo.
A jak byłam raz na solarium to nawet mniej widać, ale jakoś nie mam czasu latać i się opalać 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika ale mnie wywalilo ze caly brzuch mialam,w szpitalu sie dziwili ze pierwsze dziecko rodze bo taka "zoorana" jestem. teraz jak brzuch sie wchlonal to nie widac tak strasznie. Ale ja wiem ze sa. Ale Julka slodka jest 🙂 a ty na kazdym zdjeciu inaczej wygladasz 😁 ty kameleonie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój mały zasnął, a ja muszę odkurzać odpalić 😁 Ale nie budzi się nigdy.

I już 2 raz zalałam łazienkę 😁 Tym razem K się kąpał rano i wyjął węża odpływowego z pralki, aja załączyłam pranie i woda na ziemię poleciała. Bogu dzięki, że to parter 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Na biegu odpiszę. Dziekuję dziewczyny dostałyście po oklasku tylko Andzelika znów nie bo mnie ktoś ubiegł i Paninka bo też mnie ktoś ubiegł 😁
Dałam Ryśiowi marchewkę, zajadł bez rewelacji a nawet się pluc nauczył 😁 mleka gatunek już nie chciał. Położyłam go na kocu, pampersa zdjęłam, odwróciłam się by wyrzecic go do kosza, robię tył zwrot i zdziwko 😮 Nie tak leżał 🙃 Przełożył się na brzuch i znów nie widziałam, ale akcja musiała byc szybka 🤪 jeszcze rajstopy miał w kolanach i wcale mu to nie przeszkodziło 😮 Dobra, uciekam, zapomniałam, że zupę rybną miałam gotowac ale chyba z niej zrezygnuję bo jutro i tak m może miec dzień trochę inny bo ma coroczną imprezę w pracy tylko o dziwo jakoś pierwszy raz bez osób towarzyszących. Więc jak do pracy pojedzie to pewnie wróci w sobotę bo po pracy do rodziców pojedzie a wieczorem na impreze. Nie lubi takich spędów a ja miałam nadzieję, że zobaczę sie wreszcie z ludzmi z którymi pracowałam. Pytał mnie czy ma iśc, ale zrobił to w taki sposób, że mi się to bardzo nie spodobało, wiec mi wszystko jedno w tej chwili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paninka napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
Paninka napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Paninka napisał(a):
mapa w szpitalu mi mowili ze do miesiaca ale polozna moja twierdzi ze do 4 wszytko jest ok a potem trzeba sie martwic

Mój Julek, jak się urodził to miał zeza, a do tego płaską twarz jakąś, ja tak płakałam, że będzie zezowaty, a położne ze mnie ubaw niezły miały 😁 😁

A to mnie teraz zdziwko złapało.............. Rysio teraz dopiero zaczyna zezowac jak przybliża sobie to na co patrzy. Ja myślałam, że to tak może byc a wy tu że nie. Ooo to byłoby dopiero 😠


Kornelka jak przybliza mu sie przedmiot to normalne ze zeza robi...dorosly przeciez tez...chodzi o to ze oczka uciekaja caly czas 😘

Nie, jemu nie uciekają, tylko się zbiegają, ja zeza nie robię no jak 🙃 😁


chodzilo mi o To co justyna napisala...ze jak przyblizasz sobie cos do nosa to samo sie zezuje 😁 😁 😁 i kropka 😉 😉 😉

😁 😁 ok 😁 kropka 😁ale moja 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny. Jak dobrzej, że jesteście co rano lapa odpalam to mi się humor poprawia jak was czytam 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Foga- myślałam, że sikory to ptaki, a nie krowy hi hi
Moniq
- zdrówka dla Maryśki
Andrzelika- na ruskie ja się wpraszam 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejna wspaniałą noc- spał ponad 4 godziny i pewnie spał by dalej gdyby mojemu psu łazik się nie włączył i zaczął drapać podłogę akurat koło łóżeczka Szymcia- myślałam, że go ubiję 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałam Jagodzie pierwsze jabłuszko.. z bobovity.. hmm szału nie było a nawet plucie... może jeszcze nie jest na to gotowa.. i cholera nawet w tym słoiczku chemia.. wyczytałam w składzie że jabłuszka są ale kwas cytrynowy i przeciwutleniacz też.......... Teraz coś się jej odbija i kupa idzie.. czyżby już po jabłku sraczka......... ech, chyba sobie na razie daruję nowości...... Dopiero przecież jedna historia z kupą się skończyła.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Daniela ja miałam zapytać.. bo chyba coś mnie ominęło.. sorki, jeżeli to pytanie głupie.. Ty rzeczywiście jakiś stary pałacyk remontujesz czy po prostu jakiś domek poniemiecki.. bo cały czas się głowię gdzie tam tyle okien jest......?? Sorki, jeżeli to wścibskie pytanie, jeżeli nie masz ochoty to nie odpowiadaj ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZEŚĆ MOJE KOCHANE 🙂
Przepraszam,że Was troszke zaniedbuje ale jest dokładnie tak jak pisze ann lecze sie z zakupocholizmu...
Na prawde co siadam do kompa to odpalam mamusie i allegro po prostu schiz na maksa i bez przerwy coś zamawiam i latam na poczte placić....nie mam umiaru w kupowaniu... 😮 😞 Dlatego mijam kompa szerokim łukiem...
a wczoraj pierwszy raz wyrwałam sie na miasto i mała zostawiłam z mężem a sama poszłam na tipsy 🤪 🙂 😁 😎
W domu generalne posprzatanie było więc pazurki ładne już mogę mieć , bo na święta tylko troszkę ogarne na tip top domek i spakuję się bo jedziemy do rodzicow 🙂
u nas dobrze...mala rwie sie do siadania na maksa 😮 gada coraz więcej i fajniej i jest na prawde bardzo rozumna 🙂 Jak z nia zagaduje to cieszy sie całym cialem i wyraźnie pokazuje co jej sie podoba a co nie 🙂 ślini się na maksa i pcha do buzi wszystko ale ząbkow na razie niet...ostatnio popiłam soku jabkło mięta to miala luźniejsze 3 kupki ,a na drugi dzień juz bylo spoko...więc podejrzewam,że od własnie soku,a wczoraj popiłam soku jablko banan marchewka i dziś w nocy problemy z bązkami miała ale jakoś dala radę i ie płakala tylko niespokojna była....
Mam pytanie do mam dokarmiających mm czy Wam też pokarmu coraz mniej 🤢 😮?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Lydzia, ale on to taką poważnie twardą zrobił.. No nie wiem, wiadomo że będzie "cięższa" ale nie wiem czy aż tak jest ok.

Brzuch go nie bolał chyba, bo by płakał.
I 2 razy zrobił tą kupkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
Pati- a skutecznie się leczysz??


Staram sie jak mogę, ale ,że mam jeszczecvoś kupić sobie na święta to szukam i po drodze i walczę z pokusamji..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry kochane
My już dzis po spacerku 🙂 Filipek ładnie spał,obudził sie o 4.30 mleczko i spanko do 8.20 🙂Wyspaliśmy się dziś.
daniela diviana aniolek 😘 😘 😘
Ja tez nie wiem jak u nas będzie jak będziemy musieli co miesiąc płacić niani,na razie jeszcze o tym nie myśle.Jedynie co mnie przeraża,że mąz ma umowę do końca sierpnia i mam nadzieję,że mu przedłużą.
moniczek dużo zdrówka
Ja się dziś ucieszyłam bo okazało się że na święta kasa wpłynie i jeszcze na wigili w pracy w sobotę dowiedziałąm się,że ze związków za małego mi się kasa należy,a ja o tym nie wiedziałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...