Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
aniolek82 napisał(a):
aneczkare a czemu ci smutno????? 😞
moniq Buziaki dla Marysi z okazji dwóch miesiączków 🙂 😘 😘 😘
My jeszcze podtrzymujemy główkę Oliwce


chyba dopada mnie depresja jesienna,zimno,szybko ciemno sie robi.I tak w ogóle,to z moim męzem tak mało sie widujemy ostatnio.Bo on ciagle pracuje.Wiem,że robi to dla mnie i Filipka,ale mi też brakuję przytulenia i żeby z kims pogadać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosia też już wykąpana, leży w łóżeczku i cosik marudkuje...moi wracają z basenu....
Aneczka nie łam się....mojego męża też mało widuję,dużo pracuje a jak już jest no to zmęczony...ten wypad z Gabi na basen to muszę chyba wpisać w kalendarz.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dopiero dziś mówię dzień dobry 😉
Madalenka - stawiam się do kolejki co by ci poklaskać za twojego posta. Wzruszający 😘
Pierdonka - hi, hi, hi, Kornelka- jeśli pozwolisz zaanektuję to powiedzonko do swojego słownika.
Anya - a ja się zastanawiałam gdzie dziewczyny widzą twojego "anioła-stróża". A on w avatarku obok Miśka sobie siedzi 🙂 Nooooo, pełny respekt.
Ech, no i zapomniałam co jeszcze chciałam napisać. Muszę wrócić się do waszych dzisiejszych postów 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aneczka jak to Cię pocieszy to mój pracuje od 8 rano do 8-9 wieczorem a ja cały dzień praktycznie sama siedze. Teraz jest tesciowa ale normalnie to nawet nie mam do kogo buzi otworzyc i przez cały dzien gadam tylko z Olim a wygląda to tak aggggguuuu mówi on i aaaaggggguuu mówie ja 🙂 Tez mi smutno ale co zrobić? Popatrzna dzidzie i pomyśl że to dla niej to wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
DOBRY WIECZÓR 🙂
Cały dzień Was czytałam, ale nie miałam kiedy napisać.

Magda jesteś naprawdę kochana, dziękuję za miłe słowa 😘 😘 😘

Daniela Tymek śpi albo w pajacu na gołe ciało albo body z długim rękawem plus półśpiochy.
brunia Twoja teściowa niezła jest 😁 Ciekawa jestem jakby miała wyglądać ewentualna sytuacja ''czyszczenia komina'', że idziesz do niej i mówisz ''mamo zatkaj uszy bo będziemy robić niegrzeczne rzeczy''? I może jeszcze miałabyś powiedzieć ile to będzie trwało i kiedy może już je odetkać? 😁 😁 😁
Foga ja mam taki sam problem jak Ty z tym zasypianiem. Mój Tymek śpi jak zabity...ale na rękach. Chcę go odłożyć to koniec, najpierw oczy jak pięć złoty a potem płacz. Dziś spał na mnie 2 godziny a teraz jak połamana chodzę. W nocy nie ma problemu, tylko w dzień 😮 😮 😮

Synek jeszcze śpi ale mam nadzieję, że zaraz się obudzi bo trzeba go wykąpać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anya- bardzo dobrze, jak tylko wracamy ze spaceru to musi Szymka przywitać, a jak płacze to zaraz jest koło niego i sprawdza czy wszystko ok.. Najlepiej ostatnio trzymałam Szymka i klepałam go po pupie jak płakał a pies koło mnie i na mnie warczy- obrońca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foga ja na nc Nadi zakładam bodyraz z długim raz z krótkim zależy jakie mam i kaftaniki śpioszki i dodatkowo owijam ją w cieplutki kocyk kładę pod kołderką 🙂 Wcześniej jej w kocyk nie owijałam, alezauważyłam,że jak ma cieplej to dłużej śpi 🙂
Diviana super Alicja przybiera 🙂
A propo temperatury u mnie jest 20-21 stopni w całym mieszkaniiu...a w ogóle to Daniela pisałaś o przegrzaniu...jak objawy mówią o przegrzaniu? jakie są konsekwencje??
Madzulka 🙂 oklaski po stokroć dla Ciebie za to podsumowanie każdej z nas 🙂 🙂aleodczekać muszę w kolejce 🙂
Paninka daj znać jak Lilusia zniosła szczepienie trzymam kciuki oby bez gorączkim było 🙂
Moniq1984 moja Nadie kąpiemy w foczce więc nie odpowiem na twoje pytanko 😞

a my dziś w poradni prelaksacyjnej byłyśmy, oj długo by pisać...w konsekwencji usg nie było bo nie bylo potrzeby, tylko zbadał nas jakiś ortopeda wszystko jest ok...

Dziewczyny jak jest z szczepieniem na rotawirusy? W kalendarzu szczepień pisze,że 2 miesiąć, a nam mówili,że następnym razem czyli jak Nadia będzie miała 12 tygodni...tonie za późno czy nie powinnam się wcześniej zgłosić z nią do pedatryona niebawem 2 miesiące skończy...
Madziu wysłałam Ci na maila zdjęcia z sesji mojej Nadii 🙂
w ogóle cały dziń Was próbowałam doczytać i dopiero teraz jak Nadia wykąpana to miałam możliwość 🙂 i Chciałam się pochwalić,że Nadia podniosła dziś po raz kolejny główkę i podparła sie na przedramionach 🙂 jestem z niej dumna 🙂
I tym optymistycznym akcentem mówię DOBRANOC 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
madalena20 napisał(a):
Dzień Dobry niesamowite moje 🙂 😉

Ja również ogromnie się cieszę, że jesteście 🙂


Martę uwielbiam za te pikantne skojarzenia i świetne poczucie humoru. I za to, że po prostu jest. I tak jak powiedziała Pati fajnie mieć taką siostrę syjamską 🙂
Kornelka jest naprawdę niesamowita z tymi swoimi tekstami 🙂 i zarazem urocza w tych swoich wpadkach technicznych na forum 🙂
ann5353 poprawia mi nastrój opowieściami o "szkodnikach", swoim "osobistym" itp. No i jest dla mnie wzorem, że warto próbować do trzech razy sztuka hihihi 🤪 🤪
Foga jest the best babeczka...a jej małż ma ogromne szczęście, mimo że dostaje mu się po głowie ale przynajmniej ma żonkę z temperamentem. No ale nic dziwnego bo to przecież moja imienniczka 🙂
Daniela jest dla mnie ostoją cierpliwości, łooo matko jak ja tak bym chciała 🙂
jo-aneczkaprzesympatyczna kobietka, jej rady są zawsze cenne i takie życiowe.
Paninka co ja mogę napisać...same wiecie świetna dziewczyna, bez niej nasze forum było by nie pełne. No a jej opowieści o małżu i jego pająkach hehe no wymiata po prostu i tyle.
moniczek to dla mnie wzór super mamy i pani domu. Jej rodzinka musi być prze szczęśliwa. Podziwiam ją.
siehankowa ehhh jej zazdroszczę urody i zajefajnego nastawienia. Bije od niej takie szczęście i ciepło rodzinnego domu.
jolajola to poukładana osoba, wszystko musi być na swoim miejscu, ale za razem jest świetną słuchaczką i można na nią liczyć. A to jest wyjątkowa umiejętność.
Patunia cukiereczek, taka kochana babeczka jej posty są takie miłe i zawsze podtrzymują na duchu, sama tyle przeszła a mimo tego potrafi być szczęśliwa i spełniona. Ze świecą szukać takiej osoby 🙂
Inez nasz uroczy śpioszek 🙂 Pomimo, że jej najbliższa rodzina jest daleko od niej i w sumie na co dzień może liczyć tylko na siebie i małża to sprawia wrażenie zorganizowanej i silnej dziewczyny.
lydziaapogromczyni ZUS-u...ehhh mam nadzieje, że wygra tą sprawę i im dokopie hehe. To dopiero trzeba mieć upór i determinację, pomimo deficytu czasowego i poprzestawianego życia o 180 stopni dzięki nowo narodzonemu dziecku.
mapajest dla mnie jak dobry duszek 🙂 Dzięki niej uśmiech nie schodzi z ust. 🙂 Zawsze umie pocieszyć i dodać otuchy.
aniołek wielki szacun należy się tej skromnej kobitce 🙂 A jakie ma duże serducho!!! Ma siłę i wolę walki, dla swojej córeczki jest w stanie zrobić wszystko dosłownie i w przenośni. Nie wiele młodych mam ma takie zaparcie i nie popada w depresję. Wielki szacun 🙂
Justyna uśmiechnięta dziewczyna, do rany przyłóż 🙂 Świetnie dobiera słowa 🙂 A z jaką pasją opowiada 🙂 No i do tego z moich terenów dziewczyna...nooo wiadomo bo tu mieszkają fajne babeczki 🙂
brunia mimo zmagań z teściową dzielnie się trzyma, ma anielską cierpliwość dziewczyna heh 🙂 Może dlatego, że wszystkie nerwy przelewa na posty u nas na forum 🙂 Brawa dla niej.Aaaa i dzielnie zmaga się z zagraniczną służbą zdrowia nie koniecznie lepszą od naszej. Ale w kasze nie daje sobie dmuchać.
Crazzy hmmm dawno jej u nas nie było... ciekawe co się z nią dzieje. Sympatyczna kumpela. Również daleko od rodziny a mimo to daje radę a jej nastawienie to iść z podniesioną głową do przodu i żadne przeciwności nie straszne.
Eleezza nasza wróżka wspaniała 🙂 ma dziewczyna siłę przekonywania... noo ja z pocałowaniem ręki myślałam, że mi wywróżyła córunię hehe a tu klops i jest synek hihih eeetammm i tak ją lubię. Trzymam za nią i jej córunię mocno kciuki i wierzę, że będzie dobrze.
Divianka oooo to jest twarda sztuka chodź na pierwsze wrażenie sprawia dziewczynę cichą i skromną to drzemie w niej potencjał silnej osoby. Ma duszę artystki i wielkie zdolności manualne. Swoje gniazdko urządziła jak jakaś projektantka wnętrz. Co do najdrobniejszych szczegółów. Brawaa się należą.

Wybaczcie, bo kogoś na pewno pominęłam ale wszystkie jesteście ZAJEBISTE tylko może mniej wyraziste i mało się udzielacie na forum 🙂 Ale na pewno WAS nie zapomnę. BUZIOLE KOCHANE MOJE 🙂 😘 😘 😘
Ale mnie na zwierzenia naszło hehe a pisze tego posta już drugi dzień bo dużo dla mnie znaczycie i chciałam to jakoś ładnie w słowa ubrać 🙂

No MADZIU faktycznie się napisałaś 🙂
mi jest bardzo przykro, że nie mogę z WAMI częściej bywać 😞 ale ja z teściową nie jestem w stanie wysiedzieć w domu więc dużo czasu spędzam poza domem 🙂 a jak już w nim jestem to Marysia pochłania cały mój czas, bo przecież nie dam jej teściowej do popilnowania, bo potem będą wypominki, że ona bawi a ja na kompie siedzę...
Ale mam nadz, że za jakiś miesiąc to się zmieni, że mała się już będzie umiała sama sobą zająć na jakiś czas 🙂
DOBRANOC MAMUSIE 🙂
POZDRAWIAM WSZYSTKIE SERDECZNIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa, ja będę chodziła z Ksawierem na basen-u nas w sąsiedniej miejscowości są takie kursy - koszt 300zł, nie mało, ale ja myślę, ze warto 😉
a tak w ogóle, to oglądałam zdjęcia na sierpnióweczkach - sexi mama z ciebie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co, byłam dzisiaj z Ksawierem w szpitalu po wypis i jak tylko weszlismy na oddział to bidulek od razu w płacz 😲 a jak tylko wyszlismy od razu przestał... bidulek mój... obiecałam mu, że więcej go juz tam nie zabiore 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...