Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

existence napisał(a):
k8_online napisał(a):
Witajcie Kochane
existence u mnie w pokoju Julki jest dokladnie 23,7 stopni i Malutka leżakuje w bodziaczkach z golymi nozkami i skarpetami i owinieta jest w "pseudo rozek" zrobiony z poszwy na kołderke 😎
wydaje mi sie ze body, pajac i kolderka to troche duzo warstw... ale kazdy Maluch jest inny 😉

a na noc pod kołderkę taki sam strój?

Bodziaczki ma z dlugim rekawkiem, ale tak nozki nadal sa gołe 🙃 na noc wystepuje w tym samym stroju, a jak sie rozkopie w nocy i lezy z golymi nogami na wierzchu to budzi mnie charakterystycznym kwekaniem, wstaje przykrywam ją tj. zawijam w rozek i spi dalej 😁
nie uzywam kołderki 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to faktycznie wypadanie wlosow moze trwac 6-9 miesiecy a jak sie karmi piersia to dluzej 😮 o rany to siehanowa znalazlas dobry artykul 😠
jo-aneczka a ile te ampulki kosztuja 🙂 myslalam o vichy,zeby moze sobie kupic, ale wlasnie zapomnialam o tej firmie co piszesz moze poszukam na allegro, ale to i tak trzeba uzywac przynajmniej 3 mesiace zeby zauwazyc roznice.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
My po spokojnej nocy ale Rysio nie zrobił kupki od niedzieli bo o pólnocy była a do dziś nic i właśnie mąż zadzwoniłi powiedział że jabłka pieczone dobrze robią na kupkę i dlatego dawali nam w szpitalu. Doczytałam troszkę ale mały się budzi i szybciutko napiszę coś a potem rezerwacja cyca 🙂
Inez witajcie w domu 😘
Pisałyście tez o wysoko podnoszonej główce.... Rysio już w szpitalu podnosił ją bardzo wysoko według mnie i tak robi cały czas tzn jak trzymam go żeby mu się odbiło albo na brzuszku położe. Kurcze trochę się wystraszyłam bo nie sądziłam że może byc to problem neurologiczny.
Uciekam już. MIŁEGO DNIA. Może uda mi się pózniej zajrzec. Pa pa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kornelka7 napisał(a):
Dzień dobry 🙂
My po spokojnej nocy ale Rysio nie zrobił kupki od niedzieli bo o pólnocy była a do dziś nic i właśnie mąż zadzwoniłi powiedział że jabłka pieczone dobrze robią na kupkę i dlatego dawali nam w szpitalu. Doczytałam troszkę ale mały się budzi i szybciutko napiszę coś a potem rezerwacja cyca 🙂
Inez witajcie w domu 😘
Pisałyście tez o wysoko podnoszonej główce.... Rysio już w szpitalu podnosił ją bardzo wysoko według mnie i tak robi cały czas tzn jak trzymam go żeby mu się odbiło albo na brzuszku położe. Kurcze trochę się wystraszyłam bo nie sądziłam że może byc to problem neurologiczny.
Uciekam już. MIŁEGO DNIA. Może uda mi się pózniej zajrzec. Pa pa.


na której stronie jest o tej główce, bo Ania też wysoko podnosi... a ja nie mam za bardzo czasu żeby nadrobić zaległości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jo-aneczka napisał(a):
Dzień dobry wszystkim niewyspanym i wyspanym (czy są takie?) mamusiom,


ja nie mogę narzekać, nakarmiłam małego o 22 pomarudził godzinkę i poszedł spać. później obudził się o 2 i 7 na jedzenie (mały laktatorek opróżnia mnie w ciągu 10-15 minut i usypia) i śpi jeszcze 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
existence napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
Dzień dobry 🙂
My po spokojnej nocy ale Rysio nie zrobił kupki od niedzieli bo o pólnocy była a do dziś nic i właśnie mąż zadzwoniłi powiedział że jabłka pieczone dobrze robią na kupkę i dlatego dawali nam w szpitalu. Doczytałam troszkę ale mały się budzi i szybciutko napiszę coś a potem rezerwacja cyca 🙂
Inez witajcie w domu 😘
Pisałyście tez o wysoko podnoszonej główce.... Rysio już w szpitalu podnosił ją bardzo wysoko według mnie i tak robi cały czas tzn jak trzymam go żeby mu się odbiło albo na brzuszku położe. Kurcze trochę się wystraszyłam bo nie sądziłam że może byc to problem neurologiczny.
Uciekam już. MIŁEGO DNIA. Może uda mi się pózniej zajrzec. Pa pa.


na której stronie jest o tej główce, bo Ania też wysoko podnosi... a ja nie mam za bardzo czasu żeby nadrobić zaległości


existence zaraz poszukam. małego karmię przy kompie zeby zaległosci nadrobic. cos na dziewiecdziesiatek którejs. poczekaj chwile.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marta-lion napisał(a):
Jestem z powrotem.
Szczepienie przełożone na środę następną ze względu na to ż w domu panował katar z gorączką.
Julka rośnie zdrowo, waży teraz 4190g.
Mamy jednak skierowanie do neurologa 😞, Julia jak na swój wiek za wysoko podnosi główkę. Wygląda to tak jakby była bardzo silna, ale to mylące. Może to wskazywać na wzmożone napiecie mięśni grzbietu i wymagać ćwiczeń. Ech... 😞 😞 😞


exsistence od strony 90 poczytaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, idziemy do lekarza i pierwszy raz nie wiem co założyć małemu... za oknem szaro buro i ponuro a do tego tylko 15 stopni 🤢
myślicie, ze body z krótkim, na to bluzka z długim i ogrodniczki wystarczą? noi czapusia obowiązkowo 🙂 bo w sumie to jedziemy samochodem, ale po lekarzu do siostry w odwiedziny jedziemy i tam małego na dwór będe wystawiac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siehankowa napisał(a):
kurde, idziemy do lekarza i pierwszy raz nie wiem co założyć małemu... za oknem szaro buro i ponuro a do tego tylko 15 stopni 🤢
myślicie, ze body z krótkim, na to bluzka z długim i ogrodniczki wystarczą? noi czapusia obowiązkowo 🙂 bo w sumie to jedziemy samochodem, ale po lekarzu do siostry w odwiedziny jedziemy i tam małego na dwór będe wystawiac...

Ja to oliwke dzisiaj tak opatuliłam, że az włoski miała mokre tak sie spociła 😲 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
kurde, idziemy do lekarza i pierwszy raz nie wiem co założyć małemu... za oknem szaro buro i ponuro a do tego tylko 15 stopni 🤢
myślicie, ze body z krótkim, na to bluzka z długim i ogrodniczki wystarczą? noi czapusia obowiązkowo 🙂 bo w sumie to jedziemy samochodem, ale po lekarzu do siostry w odwiedziny jedziemy i tam małego na dwór będe wystawiac...

Ja to oliwke dzisiaj tak opatuliłam, że az włoski miała mokre tak sie spociła 😲 😲 😲

właśnie dlatego nie chce przesadzic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siehankowa napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
kurde, idziemy do lekarza i pierwszy raz nie wiem co założyć małemu... za oknem szaro buro i ponuro a do tego tylko 15 stopni 🤢
myślicie, ze body z krótkim, na to bluzka z długim i ogrodniczki wystarczą? noi czapusia obowiązkowo 🙂 bo w sumie to jedziemy samochodem, ale po lekarzu do siostry w odwiedziny jedziemy i tam małego na dwór będe wystawiac...

Ja to oliwke dzisiaj tak opatuliłam, że az włoski miała mokre tak sie spociła 😲 😲 😲

właśnie dlatego nie chce przesadzic 😉
Na tą pogode jak u nas za oknem to ja bym jeszcze jakąś bluzę włożyła. Nóżki możesz kocykiem zawsze dokryć jak trzeba. A bluzę zdejmiesz, jeśli okaże się że za dużo ma na sobie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kornelka7 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Jestem z powrotem.
Szczepienie przełożone na środę następną ze względu na to ż w domu panował katar z gorączką.
Julka rośnie zdrowo, waży teraz 4190g.
Mamy jednak skierowanie do neurologa 😞, Julia jak na swój wiek za wysoko podnosi główkę. Wygląda to tak jakby była bardzo silna, ale to mylące. Może to wskazywać na wzmożone napiecie mięśni grzbietu i wymagać ćwiczeń. Ech... 😞 😞 😞


exsistence od strony 90 poczytaj.


dzięki za link
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
siehankowa napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
kurde, idziemy do lekarza i pierwszy raz nie wiem co założyć małemu... za oknem szaro buro i ponuro a do tego tylko 15 stopni 🤢
myślicie, ze body z krótkim, na to bluzka z długim i ogrodniczki wystarczą? noi czapusia obowiązkowo 🙂 bo w sumie to jedziemy samochodem, ale po lekarzu do siostry w odwiedziny jedziemy i tam małego na dwór będe wystawiac...

Ja to oliwke dzisiaj tak opatuliłam, że az włoski miała mokre tak sie spociła 😲 😲 😲

właśnie dlatego nie chce przesadzic 😉
Na tą pogode jak u nas za oknem to ja bym jeszcze jakąś bluzę włożyła. Nóżki możesz kocykiem zawsze dokryć jak trzeba. A bluzę zdejmiesz, jeśli okaże się że za dużo ma na sobie.

tak zrobie, założe zapinany na guziczki sweterek, albo wezmę taką cienką kurteczkie wiatrówke 🙂 dzieki za rade 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k8_online napisał(a):
existence - tak jak na fotce w avatarku 🤪 🤪 🤪
to moja kochana śpiąca Kreweteczka 😘


K8 - mi nasze dzieciaczki zawinięte w rożki przypominają raczej paróweczki w hot-dogach 😁 😁 😁

Marta - wysłałam ci maila

Jola - nie pamiętam ile kosztowały te ampułki. Poza tym kupowałam je 6 lat temu, więc cena i tak się zdezaktualizowała 😉
Używałam ich przez max 1 miesiąc, a nie 3 miesiące tak jak piszesz.
Co do kosmetyków Vichy - to jak mam niezbyt dobre zdanie na ich temat. Jak dla mnie przereklamowane i nie warte swojej ceny. Ale ampułek do włosów nie próbowałam - może zmieniłabym zdanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
k8_online napisał(a):
existence - tak jak na fotce w avatarku 🤪 🤪 🤪
to moja kochana śpiąca Kreweteczka 😘


K8 - mi nasze dzieciaczki zawinięte w rożki przypominają raczej paróweczki w hot-dogach 😁 😁 😁


hahahahahhahahaa hot-dogi - w sumie... 😁 🙃 😁 masz rację 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry.
Zalapalam dola,dzisiaj wszystko jest przeciwko mnie.Noc nie przespana,maly budzil sie co chwile z placzem na dodatek caly zsikany.Nie wiem co robie zle,staram sie mocniej docisnac pampersy i nic.W dzien to samo na dodatek cale lozko zmoczone.Nie mialam sil prac wszystkiego w recach wrzucilam wszystko do pralki jak wyjelam to sie poplakalam.Przescieradlo puscilo wszystko zrobilo sie szare-kaftaniki pieluszki tetrowe i nowe spioszki 😞 😞 😞 prawie wszystko.Ustawilam jeszcze raz cykl ludze sie ze moze to sie dopierze.To jeden z gorszych dni 😞 mam ochote usiasc i plakac z bezsilnosci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już po prawie godzinnym spacerku ale jest pieruńsko zimno 😮 tzn bardzo lodowaty wiatr u nas wieje....ja ubrałam Tosi body na krótki rękaw, bluzkę z długim i rozpinany sweterek, na nóżki skarpetki i spodenki z podszewką i przykryłam kocykiem + nakładka na wózek. Po rozebraniu nie stwierdziłam przepocenia 😉
Justyna trzymaj się jutro będzie lepszy dzień 🙂 A co ile przebierasz małego?? ja kiedyś słyszałam że "siusiaka" jakoś się układa żeby pielucha nie przemokła ale nie wiem czy to prawda bo ja mam 2dziewczynki 😉
Aasia powodzenia u lekarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justyna891 nie przejmuj się a jak masz potrzebę to sie wypłacz. 😉 Ja też mam nie raz takie dni, potrafię karmić małą i ryczeć 🤨 🤨 🤨 A jesli cie to pocieszy to tez połowę rzeczy małej mam szarych bo ostatnio nastawiałam jej pranie a nie zauważyłam ze Krzysiu wrzucił swoje ciemne gacie do pralki 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...