Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Foga napisał(a):
aa i jeszcze ma dziś do mnie przyjechać facet z księgarni bo zamówiłam książki za ok 400 zł.. a tu wypłaty nie ma, bo zus uważa, że nie trzeba co miesiąc płacić a w portfelu 100.... z konta oszczędnościowego nie mogę wypłacić i dupa........... Ciekawe co mu powiem....chyba poświecę oczami...


odeślij go do zusu 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

Foga ja 3jek już jakieś 3tyg używam...na początku były przy duże ale przynajmniej jak Tosia kupę walnęła to się nic nie wylało.....
Ja już poodkurzałam, barszczyk się pichci, teraz powieszę pranko i podłogi muszę "przelecieć" bez skojarzeń proszę.... 😁 😁 i na kawkę też się piszę 🙂
Paninka no no no różnica niezła,.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paloma21 napisał(a):
Foga napisał(a):
aa i jeszcze ma dziś do mnie przyjechać facet z księgarni bo zamówiłam książki za ok 400 zł.. a tu wypłaty nie ma, bo zus uważa, że nie trzeba co miesiąc płacić a w portfelu 100.... z konta oszczędnościowego nie mogę wypłacić i dupa........... Ciekawe co mu powiem....chyba poświecę oczami...


odeślij go do zusu 😠 😠 😠 😠


a wiesz, że o tym nie pomyślałam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Foga napisał(a):
Ciekawe co z Kornelką, bo coś się nie odzywa???? Hmm brakuje tu jej ...........
No i Crazzyy, Elezy, Malstep i innych dziewczyn...........


agapurka tez sie nie odezwała od porodu 🤔

ja juz posprzatałam, kawki wypic nie moge bo mleka nie mam wiec ubieramy sie i lecimy na spacerek!!! papa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂
DZIĘKUJĘ KOCHANE ZA ODPOWIEDZI 🙂
a
agusiak ja piję z hippa , a co do doradcy laktacyjnego tu raczej kogoś takiego nie ma 😞 nawet położna środowiskowa była tylko raz i w sumie nie za wiele się dowiedziałąm....Jak możesz podeślij mi na sierpnióweczkach numer może do niej zadzwonię....
Aniołek boże Wy to się macie...Mam nadzieję,że jak Oliwka skończy ten trzeci miesiąc to te wszelkie niedogodności brzuszkowe Wam miną ,tego Wam z całęgo serca życzę....bo na prawdę nie macie łatwo....ja to nie wiem jak to jest matko w ciąży się zamartwiasz żeby donosić, teraz przeżyws=aszn każdy płacz maleństwa....oj a to dopiero słodkie początki...a co do bawarki to herbata z mlekiem tak? jeżeli to to , to ja nie mogę bo Nadia ma skazę białkową 😞 Za to co wieczór pijję karmi ...
STO LATEK dla solenizantów!!!!!!!!!!
Co do pampersów ja też już zamierzam kupić 3 bo moja Nadia ma pulchne nóżki po mamusi i po 2 widać odciski wokół udek więc muszę zmienić,żeby jej nIc nie ściskało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agusiak- ja mam ściągnięte z netu kołysanki- jak chcesz mogę spróbować ci je przesłać
Pati- trzymam kciuki za owocną walkę 🙂 Moja Babcia i mama mówią, że łuski kakaowe są dobre na laktację (kupiły mi je ale mi nie podchodzą) smakuje to trochę jak kakao z wodą i mlekiem
100 LATEK DLA TRZYMIESIĘCZNIAKÓW 🙂
Paninka- jak się Miminek urodził i moi rodzice odwiedzili nas w szpitalu, to tata tak patrzy i mówi a co z tymi sukienkami i do mamy- musimy Se Marte strzelić 🙂
Foga- zawsze możesz udawać, że Cię niema 😉 A co do pampersów nie ma dużej różnicy- Szym już lata w 3-kach i jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas leje od dwóch dni non stop 😞

Co do bawarki. Hmmm.... Ja piję od kilku lat, ale nie z powodu laktacji tylko mąż mnie nauczył.
Swoją drogą w Anglii wszyscy piją herbatę z mlekiem i nikt w niej nie doszukiwał się takich właściwości, więc jak dla mnie wątpliwe jej działanie w kierunku laktacji. U siebie nie widzę jakiejś różnicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
Dziewczyny a pampersy 3 sa dużo większe od 2, bo mam jeszcze mega opakowanie 2 a ciotka chce kupić Jagodzie też wielką pakę i nie wiem czy brać2 czy już 3???
Ja już założyłam raz 3kę pampersiaka i jest ok, spory, ale ok, ale mój ma około 6,8kg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a mnie coś po bawarce muli 🤢 nie wiem czemu bo jej smak mi nie przeszkadza ale kilka minut po jej wypiciu jest mi niedobrze.....

a Jagoda coś dziwna dziś.... obudziła się koło 8, zjadła, pogadała i usnęła przed 9 po 11stej zjadła i dalej śpi..... nie podobne to do niej......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...