Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
dzień dobry - wczoraj nie było jak doczytać ech ☺️ a dzisiaj zaś nie dam rady bo...się pakuję 🙃 🙃 🙃
jadę na 3 dni do przyjaciółki na "wiochę" odchamić się odrobinę i przede wszystkim dotlenić 😜 mam nadzieję że dopisze pogoda coby dzieciaki się nawdychały hihi
buziaki i udanego długiego weekendu życzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie.

milium ubranko super
lydziaa84 fajne zdjęcia super twoj Szymek trzyma buteleczkę 😆
i chyba wszystkie mamy ta pieluszkę nakładają no teraz to kocyk przytulankę.

A ja wczoraj po kąpieli sie męczyłam z Emilką spać nie chiała wogóle nie wiedziałam o co chodzi pobawiła się z godzinę najadła i myślałam, że zaśnie a tu nie płacz leżeć nie chciła bujałam ja też nie, aż z sił opadłam mąż mnie ratował 😉 zasneła około 23 dopiero.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolina moja mała urodziła się z wagą 3650, ponieważ miałam za mało pokarmu i mała miała żółtaczkę to po dwóch tygodniach spadła do 3190, zaczęłam ją dokarmiać i to zupełnie inne dziecko się zrobiło jak wcześniej nie mogłam jej uśpić w nocy to zaczęła po karmieniu ładnie spać, jak musiałam nocą wstawać naprawdę często tak teraz wstają ok. 2 razy, a w 6 tygodniu życia ważyła już 5 kg. Ja mam ten problem że jak się stresuje to mi pokarm zanika. Nie miej do siebie zarzutu że mały miał za mało jedzonka, ja przecież byłam pod okiem lekarzy mówiłam że mała jest głodna ale nikt mnie nie słuchał i mówili że matka wytwarza tyle pokarmu by swoje dziecko wykarmić i mam ją karmić i karmić, dopiero położna stwierdziła że można spróbować z mm, a moje dziecko przez 2 tyg swego życia było głodne i jego waga spadała. Jesteś dobrą mamą bo zauważyłaś że może być coś nie tak i zareagowałaś dzięki czemu Twój bąbelek będzie teraz szczęśliwy.
Brunia bardzo mi przykro
Paninka ja tak jak Jola czyszczę po kąpieli (o ile nie zapomnę) patyczkiem z ogranicznikiem
Daniela ja byłam wczoraj prywatnie u lekarza i mówiłam o kolkach małej i mi powiedziała że niestety u dzieci ze skazą białkową i różnymi alergiami kolki występują bardzo często i że jest to niedojrzałość układu pokarmowego
Foga tak pięknie piszesz o tych kołysankach, ja niestety nie śpiewam ale mam zamiar czytać przed snem i chyba już powinnam zacząć. Co do kombinezoniku to ja bym się nie przejmowała gadaniami najważniejsze by Jagódce było cieplutko i wygodnie i współczuje zmagań z zusem, specjalnie z dedykacją dla Ciebie http://tarnowmojemiasto1.wrzuta.pl/film/1nOk3TMjkij/kabaret_moralnego_niepokoju_-_napad_na_warzywniaka
Justyna teksty Twojej bratowej zawsze mi humor poprawiają
Jola piękny rodzinny avatarek
Mapa mi teraz idzie ok. 10 pieluch jak wcześniej mała robiła kupe prawie w każdą too nawet z 20 szło
Milium komplecik na chrzciny super ta kamizelka urzekająca a i cena bardzo przystepna
Lydzia Szymuś słodki chłopak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
agusiak- no to będę przysyłała po kilka piosenek 🙂 potwierdzaj który mail przyszedł, bo chcę wysyłać w każdym o jedną więcej 🙂

A to ubranko to mój pierwszy zakup dla chłopca- jak się Szym urodził to wzięłam kasę w zęby i poszłam pokupić mu męskie ciuszki 🙂
Dostałam wszystkie 10! 😁 DZIĘKUJĘ! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja wczoraj byłam u lekarza u pediatry prywatnie z małą ponoć jest zdrowa i kaszlem może na suche powietrze reagować mam podawać tylko wit c, za to mam z nią iść do okulisty z tym ropiejącym oczkiem.
W końcu też byłam u gina niestety się okazało że mam powiększony jeden jajnik i trzeba będzie to sprawdzić oraz że mam tyłozgięcie macicy cokolwiek by to nie było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie mamusie 🙂
Divianka tyłozgięcie macicy to nic złego, taka budowa. Ale dziwie się ze lekarz dopiero teraz to zauważył. Ja mam to samo i wiem o tym od mojej pierwszej wizyty u gina 😲 😲 😲 Oczywiście najpierw było mówione że moge miec problemy z zajściem w ciąże potem z jej donoszeniem ale obyło się bez jednego i bez drugiego 😜 😜 😜 Tylko przy okresie bardziej mnie krzyże bolą. 😉
To teraz czytam resztę....................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień Dobry Kobietki 😉

lydziaa84 napisał(a):
weszłam na sierpnióweczki i tam jest wasze foto ze spotkania 4 sierpniowych zakręconych brzuszków- kurna kiedy to było, takie piękne bębenki a teraz nasze maluchy wkraczają w 3 miesiąc 🤪


Chyba trzeba to powtórzyć 😉 teraz z dzidziusiami 😉 Moja Zosia jak idziemy przez Wileniak przy EmpikCafe to pyta się zawsze o "moje koleżanki z forum" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
KarolciK napisał(a):
Dzień Dobry Kobietki 😉

lydziaa84 napisał(a):
weszłam na sierpnióweczki i tam jest wasze foto ze spotkania 4 sierpniowych zakręconych brzuszków- kurna kiedy to było, takie piękne bębenki a teraz nasze maluchy wkraczają w 3 miesiąc 🤪


Chyba trzeba to powtórzyć 😉 teraz z dzidziusiami 😉 Moja Zosia jak idziemy przez Wileniak przy EmpikCafe to pyta się zawsze o "moje koleżanki z forum" 😉


A ja własnie wczoraj tak sobie wspominałam jak Oliwka mamusię zawsze w nocy kopała ze spać nie mogłam 😁 😁 😁 😁 😁 i tak mi sie zatęsknilo za tym uczuciem 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana a u nas właśnie kolka byłą...ech a wczoraj dalm trochę mleka do kawki i kilka biszkoptów zjadłam więc pewnie to od tego...i więcej krostek sie pokazało.... 😞 czyli mamy winowajcę... 🥴
Zakupy już zrobiłam, dzisiaj pracusiowy dzień mnie czeka. Pranie powiesiłam ,teraz drugie prasuję zaraz Gabi wróci jakiś obiad trza zrobić....ciacho upiec...posprzatać...
do później lecę bo żelazko mnie wzywa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien dobry!
a ja juz posparztalam dwa prania zrobiłam,obiad dla m. tez na zakupach byłam spacer z Lilka tez juz odhaczony...mala teraz wietrzy sie na dworze...pogoda cudna cieplutko i slonecznie 😁 😁

a co do wspomnien to ja czesto lapie sie za brzuch i czekam na kopa 😁 😁 i wczoraj bylam u ciotki Lilka na lozku u niej lezala i wspominalysmy jak przed sylwestrem przyszlam im powiedziec ze w sierpniu rodzinka sie powiekszy a tu kluska juz ponad dwa miesiace ma 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniołku tylko mi to tyłozgęcie ponoć po porodzie się zrobiło 😮
Ann ja niestety nie pomogę w sprzedawcach zabawkowych
Jola a może mała ten skok rozwojowy ma i dlatego nie chce spać
Daniela ja dziś się nie mogłam oprzeć i zjadłam piernika w czekoladzie, więc spodziewam się jutro wysypu 😞 a kolki mała ma coziennie już nawet o tym nie piszę więc pewnie w tym różnicy nie odczuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂
u nas nocka ok,pobudka o 3.40, następna o 7 🙂Martwi mnie jedynie to,że u Filipka pojawiają się takie czerwone plamy,wyglądające jak pogrzywka, na ciele i buzi i po jakieś chwili znikają.Ja juz nie wiem czy do od kosmetyków,czy od czegoś innego.Mi wczoraj lekarka kazała kupic ten emolium,ale nie wiem czy warto,bo wcześniej mały był kapany w oilatum,potem w oilan i nic takiego nie było,a plamy pojawiły się jakiś tydzień temu.Chyba go wykąpie w krochmalu,czy możecie mi podać przepis??
A co do mojej wizyty u ginekologa,wszystko jest ok,mam zrobić tylko badania krwi i moczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniołek ja to nie wiem nie znam się na macicach, nigdy mi żaden ginekolog wcześniej nie mówił że mam tyłozgięcie a teraz mi ten mówi to nie wiem 😮 😮 😮
Aneczka super że po wizycie wszystko dobrze
A ja małą na tarasie zostawiłam i śpi, ale mam stracha ze nie usłysze jak płacze siedze więc przy twartym oknie a na dodatek co chwilę chodze sprawdzić czy śpi 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry!!!
Dziękuję kochane moje za opinię na temat tego zestawu chrzcinowego, to ja sie jednak zdecyduje i to kupie mu na chrzciny, tymbardziej ze potem tez moge mu to gdzies załozyc np na swieta jak nie wyrośnie 😮 i cena tea nie jest przytłaczająca.
Tyłozgięcie macicy też mi sie wydawało że to jest wrodzone, ale nie wiem na 100% wiec nie wypowiadam sie.
Jola mój Wituś tak samo jak Twoja Emilka miał wczoraj problem z zaśnięciem i dzisiaj też dopiero zasnął teraz.
No ja posprzątałam chatkę, nawet umyłam podłogi dokładnie- na kolanach, obiad mam już od wczoraj zupkę jarzynkową, wiec mam chwilę wolną, ale zaraz ide na spacerek- mimo zakazu teściowej 😮 haha, a nocka nam minęła dobrze, o 00 pobudka a potem o 4 no i o 6 gotowość do egzystencji, oczywiście nie moja 🥴 tylko Witunia 🤪 ja byłam półprzytomna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniolek82 napisał(a):
a ja co Oliwke wystawie na wietrzenie to zaraz sie budzi 😮 😮 😮 a w domku moze spać i spać 🤪

O u mnie jest to samo jak wózek nie jedzie to nie ma spania tylko look o co chodzi ze stoimy w miejscu, wiec szybko trzeba sprawdzic, a w domu to w domu te same kąty to po co patrzec, strata czasu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...