Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

milium napisał(a):
Moj m jakiś tydzień temu kupił mi koszulinkę na noc koronkową, przezroczystą 😉 i mówi do mnie to załóż ją na noc, no więc założyłam, a mały zaczął zaraz płakać, wiec mówię ide go szybko nakarmie, jak go nakarmiłam to mnie zarzygał przy odbijaniu na maksa 😮 i tyle było po mojej sexi koszulce na noc haha- to tak odnośnie ulewania 😉


Hihi, to masz ode mnie oklask za.............. dobre chęci, by poruszyć zmysł wzroku m 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
milium napisał(a):
Moj m jakiś tydzień temu kupił mi koszulinkę na noc koronkową, przezroczystą 😉 i mówi do mnie to załóż ją na noc, no więc założyłam, a mały zaczął zaraz płakać, wiec mówię ide go szybko nakarmie, jak go nakarmiłam to mnie zarzygał przy odbijaniu na maksa 😮 i tyle było po mojej sexi koszulce na noc haha- to tak odnośnie ulewania 😉

no to seksowna byłaś hehe no najlepiej to bez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marta-lion napisał(a):
Ja Majkę całą ceremonię chrztu trzymałam w pionie twarzą do księdza, hehe oglądała sobie jegomościa. Tylko na moment polewania wodą oczywście była płasko 🙂
Nikt nie widział problemu.


bo to chyba nie problem przecież tym bardziej jak dziecko starsze i leżeć nie ma ochoty 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marta-lion napisał(a):
Foga napisał(a):
Chociaż ona na płasko nie chce być na rękach tylko w pionie...
Dlaczego przez ceremonię musi na płasko, chyba wystarczy na samo polanie wodą.

O to m chodziło Ann 😉

Zrozumiałam cię Marta 🙂 Zdziwiłam się tylko, bo pierwsze słyszę, ze dziecko ma leżeć przez cała ceremonię na rękach na płasko. Moja połowę "przesiedziała" w nosidełku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paninka napisał(a):
a dlaczego nie mozna dzieci w pionie w kosciele trzymac? ☺️mslalam ze to wszystko jedno byle rodzicom i dziecku bylo wygodnie...a co do ubranka to chyba nie jest najwazniejsze i to Tobie Foga ma sie podobac a nie ksiedzu czy ludziom na mszy 🤔 przynajmniej tak mi sie do tej pory wydawało 😉 😉 😉 wiec jeśli miałoby mi byc wygodniej z becikiem to nie zastanawiałabym sie tylko brała 🙂 😜

Paninka ja nie widziałam takiego posta że nie można tylko że nasze dzieci nie chcą leżeć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moniczek napisał(a):
Foga napisał(a):
Aniołek - ja dostałam becikowe równo po miesiącu. Może zadzwoń do niech, może jakiś dokumentów brakuje lub coś, że tak długo czekasz???


ja tez czekałam miesiąc - cosik zwlekają może lepiej zadzwoń i sprawdź co w trawie piszczy

w stolicy też miesiąc się czeka 😠

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jolajola81 napisał(a):
moniczek napisał(a):
Foga napisał(a):
Aniołek - ja dostałam becikowe równo po miesiącu. Może zadzwoń do niech, może jakiś dokumentów brakuje lub coś, że tak długo czekasz???


ja tez czekałam miesiąc - cosik zwlekają może lepiej zadzwoń i sprawdź co w trawie piszczy

w stolicy też miesiąc się czeka 😠

Hehe to ja wolę swoją "stolicę" czekałam 1 dzień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marta-lion napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
moniczek napisał(a):
Foga napisał(a):
Aniołek - ja dostałam becikowe równo po miesiącu. Może zadzwoń do niech, może jakiś dokumentów brakuje lub coś, że tak długo czekasz???


ja tez czekałam miesiąc - cosik zwlekają może lepiej zadzwoń i sprawdź co w trawie piszczy

w stolicy też miesiąc się czeka 😠

Hehe to ja wolę swoją "stolicę" czekałam 1 dzień 🙂

Jak mój m zanosił dokumenty to babka tam siedziała taka zła, że nie wiem i z łaska do niego...
chciał jej powiedzieć, że też w urzedzie pracuje, ale już się wstrzymał
bo niby ksera nie miała 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ann5353 napisał(a):
U nas teraz weszła moda na przynoszenie dzieci do chrztu w nosidełkach, a że jest to praktyczne, to sama się skusiłam 🙂

Ja też miałam w nosidełku, ale wpiętym do stelarza wieć to tak jak wózek w sumie było aż 6 wózków, ale było cisno 🤢 na szczescie już po...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jolajola81 napisał(a):
ann5353 napisał(a):
U nas teraz weszła moda na przynoszenie dzieci do chrztu w nosidełkach, a że jest to praktyczne, to sama się skusiłam 🙂

Ja też miałam w nosidełku, ale wpiętym do stelarza wieć to tak jak wózek w sumie było aż 6 wózków, ale było cisno 🤢 na szczescie już po...

U nas jest mała parafia, więc były tylko dwa chrzty 🙂 Ale też się cieszę, że już po 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My chrzest planujemy w maju.
A co do chrzczenia większych dzieci to u rodziców na wsi chrzcili 3 latka, przez całą msze był grzeczny się rozglądał itp. a jak był moment polewania wodą dzieciak na cały głos "cholera jaka zimna" ha ha ha od tego czasu we wsi się śmieją że trzeba chrzcić dzieciaka co jeszcze nie mówi bo może obciachu narobić 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Diviana napisał(a):
My chrzest planujemy w maju.
A co do chrzczenia większych dzieci to u rodziców na wsi chrzcili 3 latka, przez całą msze był grzeczny się rozglądał itp. a jak był moment polewania wodą dzieciak na cały głos "cholera jaka zimna" ha ha ha od tego czasu we wsi się śmieją że trzeba chrzcić dzieciaka co jeszcze nie mówi bo może obciachu narobić 🤪 🤪 🤪


🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...