Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Siehankowa trzymam kciuki.

Daniela dałabyś hehe zobacz jak my dajemy Madzia, Moniczek, i ja 🙂

Paloma ja pieluchowałam od urodzenia do 4 tygodnia zycia Julkę. Takie zalecenie po usg w szpitalu, tam robili w 1 dobie. Na wizycie kontrolnej było super a startowaliśmy z jednym bioderkiem IIc. Czy poprawiło się ot tak czy od pieluchowania kto wie. Ale jakby mi teraz kazali pieluchowałabym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
ann5353 napisał(a):
Co do pieluchowania - bioderka nam wyszły ok i nie pieluchuję. Pieluchowałam Norberta, ale to było 11 lat temu i nie miał dużej wady. Przy drugiej wizycie wszystko było juz ok, ale czy od pieluchowania czy samo z siebie to już nie wiem.


u nas to raczej tylko podejrzenia, ale profilaktycznie kalał układać często na brzuszku i pieluchować. 7 listopada mamy USG i wtedy dowiemy się czegoś więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marta-lion napisał(a):
Siehankowa trzymam kciuki.

Daniela dałabyś hehe zobacz jak my dajemy Madzia, Moniczek, i ja 🙂

Paloma ja pieluchowałam od urodzenia do 4 tygodnia zycia Julkę. Takie zalecenie po usg w szpitalu, tam robili w 1 dobie. Na wizycie kontrolnej było super a startowaliśmy z jednym bioderkiem IIc. Czy poprawiło się ot tak czy od pieluchowania kto wie. Ale jakby mi teraz kazali pieluchowałabym.

Marta to proszę napisz mi jeszcze jak pieluchować, bo ja od lekarz usłyszałam tylko że dodatkowo mam mu zakładać pieluchę flanelową 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No my po badaniu przesiewowym brzuszka, wszystko jest oki.
Siehankowa biedny Ksawier znowu szpital 😞 ale napewno znajdą tam przyczynę tej wysokiej próby wątrobowej, trzymam kciuki!!!!!
Inez ja też wcinam nachosy z sosem serowym w kinie, ale teraz to nie wiem kiedy sie wybierzemy
Daniela ja jeśli będę się decydować na drugie dziecko to też chcę mieć różnicę wieku 6lat, taka jest między mną i moją siostrą i jest oki, a też nie wyobrażam sobie dwóch małych bąblów w domu, zresztą każdego dnia podziwiam dziewczyny że dają radę, ale może ja taka niezorganizowana jestem.
Karolcia, Paloma no i Agusia witajcie po przerwie, a Agusia wczoraj o Tobie myślałam.
A Witunia wykąpany, nakarmiony i zasnął sobie w łóżeczku spokojnie, po karmieniu trzymałam go na rękach to sie wyrywał, to go położyłam do łóżeczka a on od razu uśmiech- chyba go za bardzo usamodzielniłam i już mnie nie kocha- eh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paloma21 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Siehankowa trzymam kciuki.

Daniela dałabyś hehe zobacz jak my dajemy Madzia, Moniczek, i ja 🙂

Paloma ja pieluchowałam od urodzenia do 4 tygodnia zycia Julkę. Takie zalecenie po usg w szpitalu, tam robili w 1 dobie. Na wizycie kontrolnej było super a startowaliśmy z jednym bioderkiem IIc. Czy poprawiło się ot tak czy od pieluchowania kto wie. Ale jakby mi teraz kazali pieluchowałabym.

Marta to proszę napisz mi jeszcze jak pieluchować, bo ja od lekarz usłyszałam tylko że dodatkowo mam mu zakładać pieluchę flanelową 😮 😮 😮 😮
Paloma ja zakładałam pampersa, a na pampersa pieluchę ale tetrową. Złożoną w prostokąt, wkładałam pod koniuszek tyłeczka (nie tak zeby tyłek na niej leżał, bo wtedy dupcia byłaby nienaturalnie wyżej od reszty ciala i kręgosłup nieodpowiednio obciążony, tak mi mówili w szpitalu-coś w tym jest), a reszte tego prostokąta na brzuch. Zawsze zakładałam Julce body i zapinałam je na tej pieluszcze, tak żeby była razem z pampersem wewnątrz body. Dzięki temu ona trzymała się na miejscu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marta-lion napisał(a):
Paloma21 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Siehankowa trzymam kciuki.

Daniela dałabyś hehe zobacz jak my dajemy Madzia, Moniczek, i ja 🙂

Paloma ja pieluchowałam od urodzenia do 4 tygodnia zycia Julkę. Takie zalecenie po usg w szpitalu, tam robili w 1 dobie. Na wizycie kontrolnej było super a startowaliśmy z jednym bioderkiem IIc. Czy poprawiło się ot tak czy od pieluchowania kto wie. Ale jakby mi teraz kazali pieluchowałabym.

Marta to proszę napisz mi jeszcze jak pieluchować, bo ja od lekarz usłyszałam tylko że dodatkowo mam mu zakładać pieluchę flanelową 😮 😮 😮 😮
Paloma ja zakładałam pampersa, a na pampersa pieluchę ale tetrową. Złożoną w prostokąt, wkładałam pod koniuszek tyłeczka (nie tak zeby tyłek na niej leżał, bo wtedy dupcia byłaby nienaturalnie wyżej od reszty ciala i kręgosłup nieodpowiednio obciążony, tak mi mówili w szpitalu-coś w tym jest), a reszte tego prostokąta na brzuch. Zawsze zakładałam Julce body i zapinałam je na tej pieluszcze, tak żeby była razem z pampersem wewnątrz body. Dzięki temu ona trzymała się na miejscu.


dzięki masz oklaska i rozumiem że mała stale chodziła z tą pieluchą??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lydzia - odpisałam 🙂

A mój m miał dziś powrócić do nas do sypialni bo ponoć już jest zdrowy ale dostał zjebki i poszedł spac do salonu.....no bo dziś pierwszy raz próbowałam Jagódkę uśpić bez noszenia....ale tata tak chrapał, że za każdym razem jak przysypiała to zaraz jego charczenie ją budziło..... zrypałam go żeby na razie nie spał dopóki mała nie uśnie a ten że przecież nie chrapie......i zabrał manatki do salonu 😮 ech.......to chyba ja muszę brać jakieś leki na urojenia...bo przecież to mi się wydaje że m ryczy jak ruska wiertara 🤢 🤢

Ale nie ma tego złego......Jagódka usnęła bez noszenia przy śpiewaniu jej kołysanki "NIe piej kurku" i trzymając mnie za palec....grunt, że nie na rękach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga 😁 😁 😁 dostałaś oklaska za ruską wiertarę 😁 😁 😁 Ty to masz fajowe teksty 🤪 🤪 i nie mów o słodkim bo ja bym se też pożarła ale się wstrzymuję ze względu na Tosiny brzusio

DOBRANOC Śpijcie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noż ludzie to jednak są dziwni....ugadałam się z babka z all że wyśle mi ładniutki komplecik wierzchniego ubranka na chrzest..kurteczkę i spodnie.. więc nic już nie szukałam a ta mi teraz pisze, że jednak nie wysłała.......... ech.....

Jagodzie jakieś złe rzeczy się śnią bo co chwila taką minkę jak do płaczu robi i pojękuje - biedactwo.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...