Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Inez napisał(a):
A mój syneczek sobie śpi 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/856/zdjcie0120h.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/4258/zdjcie0120h.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


Ooo Tymcio ładnie z mamą śpi 🙂 i mojemu osobistemu też sie spodobał 🙂 Zaglądnął do mnie co robię i pyta co piszę. No jak mu powiem że o .... tym wstydliwym 🙃
Inez ja przy kasie udawałam, że nie widzę co mam na ladzie 🙃 Dobrałam jeszcze apap, żeby nie było. 🙃 😁
A i tak d... z delektowania się ciszą. Jakbym wiedziała to bym nie kupiła. Osobisty z koleg 😁ami hallowen sobie robią 😠 😠 To se popłakałam ale już mi przeszło bo tu zajżąłam. O i reprymenda bo sie od kompa uzależniłami i od korespondencji. No i będzie mni emiał pod kontrolą tzn to co z kompem robię. I już mi lepiej.Pilnowac mnie trzeba. A niech se idzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

Ja też mogłabym pisać i pisać o moich smutkach i problemach. Tylko nie wiem czemu jakoś ostatnio ciężko mi jest okazywać uczucia. Tak jakby zeszło ze mnie powietrze a wraz z nim cała chęć do życia.
Do tego ta pogoda i zbliżająca się zimna pora roku...ehhh 🥴 😞
Dobrze, że jesteście. Jak Was czytam to wiem, że mam na kogo liczyć. Podtrzymujecie mnie na duchu. Dzięki czemu mogę się podnieść i nie patrzeć za siebie. Kornelka i wiem, że jutro będzie lepszy dzień 🤪 🤪 Tego się trzymam. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja znów zaczynam wątpic. Boże no nie mogę zrozumiec pewnych rzeczy. No nie mogę i już choc się staram. Bo jak mam zrozumiec, ze w dzien i w nocy jestem sama. Już nie piszę wiecej. A wyc mi się chce... I z tym okazywaniem uczuc mam to samo Magda. Wiem że nie moge byc sama bo to mi nie słuzy a tu hallowen. Jasne, ważniejsze przecież od wszystkiego innego. Jeny kto tych ,,chłopów" zrozumie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka Pan Bóg chyba stworzył faceta, żebyśmy my kobiety nie zapominały, że jesteśmy częściej tylko na ziemi a nie w niebie 😞 niestety. 🤨 No ale z drugiej strony coś tam temu Bogu się udało... no bo dzięki temu mamy nasze skarbeczki kochane, które są bezkrytyczne i kochają nas bezgranicznie. 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No mojemu to się już aureola świeci. Za bardzo jestem zła teraz, za dużo żalu. Dzięki Madziu. Rysiu właśnie dojadł i zasnął. Już do rana smacznie powinien spac tylko te wieczory są trudne bo jest marudny, je co chwile małe porcje i płacze a spac nie chce bo głodny. I tak po troszeczku go dokarmiam, dokarmiam aż zaśnie i śpi do rana. I tu mi pomocna dłoń jest potrzebna. Ale dałam i dziś radę dam kolejne razy. Rysio jak na mamę patrzy to się tylko śmieje i ja też. Pamiętacie jek pisałyśmy o bezzębnym uśmiechu? Już jest 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien Dobry!
Dzisiaj juz u mnie swiecie delikatnie słoneczko 🙂 a to dzieki Wam i Lilce....marudziła rano w łozeczku podchodze a ona az w głos sie zasmiała jak mnie zobaczyła!!!Wam tez dziekuje za dobre słowa i wogole za wszystko...za to ze jestescie 😘 😘 😘 😘 😘

i cos sie Lilce poprzestawiało...wczesniej dopiero jak usnęła na pleckach to ja mogłam na brzuszek przekrecic a od wczoraj na pleckach marudzi steka i sie kreci a jak ja poloze na brzuszku to pol minutki i spi 🤪 🤪 🤪

a czy Wasze maluszki równo używaja obu rączek? Lilka najczesciej oglada pcha do buzi i macha prawa ,jakby o lewej zapominała albo jeszcze nie wiedziała ze to tez jej...dopiero jak jej pokaze ze ma druga rączke to sie na chwile zainteresuje....


Tymek STO LAT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justyna891 napisał(a):
paninka nie jestes niczemu winna,jestes dzielna kobitka i super radzisz sobie z Lilla.
Mi tez jakos ciezko poprosic m o pomoc,moze dlatego ze w rodzinnym domu moglam sie prosic godzinami a i tak wszyscy to olewali.A teraz mam pokazac komus ze sobie z czyms nie poradze?
o nie.. Glupia jestem bo to wcale nie jest oznaka sily tylko slabosci. Ale m czasami sam przejmuje inicjatywe bo lubi zajmowac sie malym,moze poza sytuacjami kiedy zaczyna plakac bo czuje sie bezradny. Jak same nie damy sobie pomoc to nie oczekujmy tego od innych.
Paninka i nawet nie mysl ze jestes sama. A MY? 🤪 😘


przez to ze caly czas wszystko chcialam robic sama m. teraz dziecko traktuje jako rozrywke bardziej...zajmuje sie nie kiedy ma na to ochote a nie wtedy kiedy jest taka potrzeba...bardzo lubi czas z nia spedzac alena zasadzie zabawy a obowiazki sa moja działką oczywiscie sama jestem sobie winna bo zamiast bardziej od poczatku go angazowac to sama o wszystko sie martwiłam ☺️ ☺️

a z tym radzeniem sobie to....tylko dzieki Wam jako tako mi wychodzi...gdybym nie miała takiego wsparcia, pomocy i poczucia ze zawsze moge sie poradzic bardziej doswiadczonych mam to juz na samym poczatku chyba bym polegla w tej roli 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry 🙂
Ja tylko na chwilkę. Zaraz będziemy szykować się na spacer. Wybieramy się na cmentarz bo mamy piękną pogodę więc trzeba korzystać.
Paninka a ja myślę, że i tak świetnie byś sobie poradziła, bo jesteś zaradna dziewczyna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
madalena ciesze sie ze tak we mnie wierzysz...ale moja niewiedza i brak doswiadczenia plus pseudowiedza tesciowej hmmmm...taka mieszanka moglaby zle sie skonczyc zabraliby mi to dziecko juz przy porodzie 😉 😉 😉

a tak powaznie to bez Was nawet wyprawki do szpitala bym nie miala ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

Inez 100 lat dla Tymonka 🙂
A rysunek pierwsza klasa...i ten paznokieć 🤪

Mamusie dużo sił dla Was i więcej pomocy od innych 😘
Nie da się być non stop na najwyższych obrotach -
nawet przy takim szczęściu jak własne Dziecko.
Ja w ciągu dnia jestem sama -tez czasem mam dość,
ale siłę mi daje myśl, że ok17 wróci T i do kąpieli zajmie się Małym 🙂
I w nocy przewinie czy uśpi...
Nie mówiąc o weekendach, które ubóstwiam 🙂

Teraz idę szykować obiadek bo moje Chłopaki są na spacerze 🙂


AAA możecie polecić jakiegoś użytkownika all z ubrankami dziecięcymi?
Maćko wyrasta z 62 a 68 deficyt...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry 😘
wszystkiego najlepszego dla naszego Tymcia 😘 😘 😘
inez nie dotrwalam do Widma ☺️
Dziewczyny kornelka ma racje,dzisiaj jest lepszy dzien 🙂 byle tego nie spiepszyc.Pakujmy dzieciaczki i chodzmy na spacerek zalapac dobrej energii 😜
mada wysle ci na sierpnioweczkach moj nowy nr bo tamten nie aktualny jest w tabeli ☺️
Kochane moje,moj numer jest,gdyby ktoras chociaz przez sekunde poczula sie samotna to piszcie,jestesmy tu dla siebie.O kazdej porze.
Cholera uzaleznilam sie od was... ☺️ ☺️ ☺️ 🙂
danielka tez ci zaklaszcze,bo Ty taka kochana jestes 😜
Mykam na spacerek,zajrze pozniej.
milej niedzieli kobietki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Wszystkiego najlepszego dla Tymonka 🙂
Jeśli chodzi o pomoc i radzenie sobie, to ja mam trochę tak jak Paninka - lubię robić wszystko sama i rzadko proszę o pomoc, ponieważ uważam, ze muszę wszystkim udowodnić, że nawet mając trójkę dzieci jestem w stanie sobie ze wszystkim poradzić.
Z drugiej strony jest to tez spowodowane tym, że nie mam za bardzo kogo poprosić... Oprócz osobistego. Ale jego nie proszę, bo on albo w pracy, albo remont na górze robi. Nawet w niedzielę, rzadko jest w domu, bo pracuję w pięciobrygadówce, czyli jak wypadnie.
Niby mogłabym jeszcze tatę poprosić, ale on gotować mi nie pomoże, ani sprzątać, bo sam nie za bardzo umie, Hani też nie przypilnuje, bo jeszcze jej nawet na rękach nie miał, bo sie jej boi wziąć. Stwierdził, że weźmie ja na ręce dopiero wtedy jak głowę będzie trzymać 🙂
Ale chociaż zakupy mi zrobi jak czasu nie mam, albo Igora z przedszkola odbierze. Innej rodziny ze swojej strony nie posiadam. No, oprócz 94 letniego dziadka.
Mam jeszcze oczywiście teściów i szwagra, ale oni mi nie pomagają. Teściowa co prawda ma bawić Hanię jak wrócę do pracy, ale choć nie mówię tego głośno, to nie za bardzo w to wierzę. No, ale pożyjemy, zobaczymy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A u nas powoli się ściemnia 😞
Mam wolną chwilę, więc szybko zjadłam śniadanie, wstawiłam pranie i robię obiad. Mój synek ostatnio ''zwariował''. Nie toleruje nic innego niż moje ręce. Gdy tylko m. go przejmuje jest ryk i krzyk. Ja go biorę i cisza. Je u mnie, zasypia u mnie i śpi u mnie, bo jak tylko go odłożę to od razu się kręci, otwiera oczy i płacze. Więc dla świętego spokoju śpi u mnie na rękach, a ja nie mogę nic zrobić 🤢 W nocy jest w miarę ok. Śpi w leżaczku, ale cały czas niespokojnie, mam wrażenie, że zaraz się rozbudzi więc jak słyszę, że pojękuje to go bujam. Jestem bardzo zmęczona a m. sfrustrowany. Przykro mu, że nie może uspokoić małego, bardzo się stara ale ten mały rozrabiaka chce do mamy i tyle 😮 Teraz Tymek jest wyjątkowo padnięty i śpi u m. na rękach. Już 2 nocki również spał na m. klacie. Potem m, wstaje połamany do pracy. Nie wiem co mam robić, czy to przejdzie? Czy mam nie zwracać uwagi na krzyki? Tak nie potrafię 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...