Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
madalena20 napisał(a):
Kornelka ja postanowiłam codziennie wieczorem robić brzuszki co by ujędrnić mój brzuch 🙂 Nic innego do szczęścia mi nie potrzeba. Szymek umiejętnie wysysa ze mnie wszystko co najlepsze 🙂 A przy Kubie za to ciągle jestem w ruchu.


I tu mi do głowy przyszedł dla mnie ratunek 😁 WIESIA-RACHELA o której osobisty mi już główę truje, czyli za rok będę w formie 🤪 🤪
O brzuszkach tylko myślę tzn o cwiczeniach czyli postep jakiś jest 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
Paloma dzięki, ale dla nas to spory kawałek 🙂 chodż z drugiej strony to niedaleko hm 😉

Diviana może ty sie wybierzesz do nas? 😉 😉 ja z checią bym przyjechała choćby zobaczyć twój domek śliczny 😜 ale jeszcze same nie jeździłyśmy, bo z przodu mam poduszke powietrzna jak pisałam kiedyś, a moj m nie jest chętny, aby ja wyłaczyć, ale jeszcze z nim pogadam 😉 moze nas odwiezie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam!

Czytam was ale nie mam jak pisać... Jagoda od kilku dni jest strasznie płaczliwa 🤢 krótko je przy cycu, dł€żej nie chce i się denerwuje jak jej podaję a przez to co chwila chce jeść....W nocy pobudki co 1-2 godziny na jedzenie........ i niby pokarm mam a ona sprawia wrażenie głodnej, no bo dlaczego nie śpi???? A najgorsze jest to, że za cholerę nie chce butli....... i co tu robić???????? Jestem okropnie zmęczona........... ech...........

A co do wago to ja to chyba słoń przy was....... mam 175 cm i 68 kg 🤢 a m też przekracza normy... 189 i 116 kg 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka7 napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Kornelka ja postanowiłam codziennie wieczorem robić brzuszki co by ujędrnić mój brzuch 🙂 Nic innego do szczęścia mi nie potrzeba. Szymek umiejętnie wysysa ze mnie wszystko co najlepsze 🙂 A przy Kubie za to ciągle jestem w ruchu.


I tu mi do głowy przyszedł dla mnie ratunek 😁 WIESIA-RACHELA o której osobisty mi już główę truje, czyli za rok będę w formie 🤪 🤪
O brzuszkach tylko myślę tzn o cwiczeniach czyli postep jakiś jest 🤪


No a ja z kolei jak bym miała wdrożyć z m plan o MARYSI 🙂 🤪 to chyba skończyła bym jak pomarszczony sucharek. 🤪 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka7 napisał(a):
Foga może inny smoczek jej daj, może ten przez jaki jej dajesz, po prostu jej nie odpowiada a z tego co piszesz wynika moim zdaniem że faktycznie jest nienajedzona.


nie wiem jaki mam jej dać.. mamy butelke TT i Avent.. ale nie mam pojęcia czy to smok czy może mleko.. z butli TT kiedyś popijała herbatki a teraz nie chce za nic ciągnąć......... może mleko jej nie smakuje Mamy bebilon comfort i mnie osobiście nie smakuje jest gorzkawe ale nie mnie smak oceniać.. ogólnie coś jest nie tak ..........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
Diviana gdzie kupowałaś foremki do mufinek? bo ja nigdzie nie moge znaleść 😉
A czy ktos robił może te z pudełka gotowe?
Ja jutro kończę 30 lat 🤪 jaka ja stara jestem 😜


Jola u nas takie blaszki są w sklepach "Wszystko po 4 zł" - nie wiem czy u was takowe są.. a co do wieku to ja 24 września też przekroczyłam ten magiczny próg... a stare na pewno nie jesteśmy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
Foga może inny smoczek jej daj, może ten przez jaki jej dajesz, po prostu jej nie odpowiada a z tego co piszesz wynika moim zdaniem że faktycznie jest nienajedzona.


nie wiem jaki mam jej dać.. mamy butelke TT i Avent.. ale nie mam pojęcia czy to smok czy może mleko.. z butli TT kiedyś popijała herbatki a teraz nie chce za nic ciągnąć......... może mleko jej nie smakuje Mamy bebilon comfort i mnie osobiście nie smakuje jest gorzkawe ale nie mnie smak oceniać.. ogólnie coś jest nie tak ..........


Foga często tak jest, że dziecko nie toleruje długo butelki dlatego w sprzedaży są do kupienia takie specjalne kubeczki do karmienia:
http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=kubeczek+do+karmienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Foga napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Diviana gdzie kupowałaś foremki do mufinek? bo ja nigdzie nie moge znaleść 😉
A czy ktos robił może te z pudełka gotowe?
Ja jutro kończę 30 lat 🤪 jaka ja stara jestem 😜


Jola u nas takie blaszki są w sklepach "Wszystko po 4 zł" - nie wiem czy u was takowe są.. a co do wieku to ja 24 września też przekroczyłam ten magiczny próg... a stare na pewno nie jesteśmy 🤪

Hm są sklepy... wszystko po 5zł 😜 jak to w wiekszym mieście wszystko droższe, ale każda taka blaszka po 5zł to jak bym miała kupić kilka to duzo mnie wyniesie 😉 myslałam o tych papierowych 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
madalena20 napisał(a):
Kornelka a Rysio słodko się uśmiecha 🙂 ojjj wyrośnie z niego łamacz serc 🙂 🤪


Magda dziękuję i wszystkim także 🙂 Teraz to się przyznam, że jak wstawiłaś zdjęcia z tygryskiem to popatrzyłam na Szymka i pomyślałam że to Hania ann 🙃 Bo ja robię tak że próbuję odgadnąc które to dziecko zanim posta przeczytam, w taką zgaduj zgadulę się sama bawię 😉 🙂 I zmyliła mnie czapka 😉
I wszystkie dzieciaczki mi się bardzo podobają 😘 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jolajola81 napisał(a):
Paloma dzięki, ale dla nas to spory kawałek 🙂 chodż z drugiej strony to niedaleko hm 😉

Diviana może ty sie wybierzesz do nas? 😉 😉 ja z checią bym przyjechała choćby zobaczyć twój domek śliczny 😜 ale jeszcze same nie jeździłyśmy, bo z przodu mam poduszke powietrzna jak pisałam kiedyś, a moj m nie jest chętny, aby ja wyłaczyć, ale jeszcze z nim pogadam 😉 moze nas odwiezie.

Jola, ale ja jestem mobilna i mogę do ciebie dojechać, bo dla mnie to nie problem (chyba że utknę w korku, przez drugą linie metra 😠 😠 😠 😠 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ech mam chwilkę, bo królewny zasnęły 🙂
Jakieś mamowe dzisiaj obie 🥴
Jednak to tylko chwilka bo zaraz Emilka ze szkoły wraca, ale też i m. z pracy więc kawudie wypijemy razem 😉

Jola ja tam magiczną 30 przekroczyłam 3 lata temu 🙃 🙃 🙃 I teraz sobie tłumaczę, że to 40 jest magiczną granicą młodosci kobiety 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Foga napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Diviana gdzie kupowałaś foremki do mufinek? bo ja nigdzie nie moge znaleść 😉
A czy ktos robił może te z pudełka gotowe?
Ja jutro kończę 30 lat 🤪 jaka ja stara jestem 😜


Jola u nas takie blaszki są w sklepach "Wszystko po 4 zł" - nie wiem czy u was takowe są.. a co do wieku to ja 24 września też przekroczyłam ten magiczny próg... a stare na pewno nie jesteśmy 🤪


Nie jesteście 🙂 Wiem co mówię 🤪 Ja 25 kończę swoje 🤪
Foga może byc że mleko. Ja podaję NAN 1 i problemu nie było żadnego. W szpitalu takie dzieciom dawali więc kontynuuję. W pierdonce kupuję i do puszki przesypuję bo kupiłam kiedyś w puszce specjalnie a ono chyba z żelazem było bo i cena razy dwa. W kartonie jest tańsze. Nie wiem czy już karmiłaś tym które masz bo jeśli tak to przy zmianie mleka może okazac sie że Jagodę bolał bedzie brzuszek. Czytam dalej....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jolajola81 napisał(a):
Diviana gdzie kupowałaś foremki do mufinek? bo ja nigdzie nie moge znaleść 😉
A czy ktos robił może te z pudełka gotowe?
Ja jutro kończę 30 lat 🤪 jaka ja stara jestem 😜

to w ramach odstresowania, zapraszam jutro na kawę na Wileniak 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jolajola81 napisał(a):
Foga napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Diviana gdzie kupowałaś foremki do mufinek? bo ja nigdzie nie moge znaleść 😉
A czy ktos robił może te z pudełka gotowe?
Ja jutro kończę 30 lat 🤪 jaka ja stara jestem 😜


Jola u nas takie blaszki są w sklepach "Wszystko po 4 zł" - nie wiem czy u was takowe są.. a co do wieku to ja 24 września też przekroczyłam ten magiczny próg... a stare na pewno nie jesteśmy 🤪

Hm są sklepy... wszystko po 5zł 😜 jak to w wiekszym mieście wszystko droższe, ale każda taka blaszka po 5zł to jak bym miała kupić kilka to duzo mnie wyniesie 😉 myslałam o tych papierowych 😉

jola kup silikonowe, taką jakby blaszkę. Tam jest 12 miejsc na ciasteczka. Papierowe foremki zalewasz ciastem, wstawiasz w te dołki silikonowej formy i pieczesz i wyjmujesz mufinki w papierkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marta-lion napisał(a):
Ech mam chwilkę, bo królewny zasnęły 🙂
Jakieś mamowe dzisiaj obie 🥴
Jednak to tylko chwilka bo zaraz Emilka ze szkoły wraca, ale też i m. z pracy więc kawudie wypijemy razem 😉

Jola ja tam magiczną 30 przekroczyłam 3 lata temu 🙃 🙃 🙃 I teraz sobie tłumaczę, że to 40 jest magiczną granicą młodosci kobiety 🤪 🤪 🤪


marta to nieprawda 🤪 🤪 tej granicy nie ma przecież 😉 🤪 o matko to co ja mam powiedziec..... 😉 🤪 🙃 😮 🤢 😁 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...