Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Co do wizyty u neurologa. Pani doktor jest zadowolona z Julki i jej postepów. Ma słabsze rączki, nóżki i kręgosłup, jakby napięcie się obniżyło, ale to tylko wymaga treningu. Asymetrii już nie widzi, napiecia w rączkach też nie. No niestety, ale to w sumie wiedziałam, najprawdopodobniej będziemy ćwiczyć aż do raczkowania 😞 Mówi że jest znaczna poprawa, ale wszystko wymaga jeszcze czasu.

Miło było usłyszeć, że nie zmarnowałam tych 2 mc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

No widzisz Marta 😉 Jest dobrze a bedzie jeszcze lepiej.I zaden czas spedzony przy dziecku nie jest zmarnowany 😉
Joluś ja tez sie witam 😘 😘
Paninka wspolczuje 😘
tez lece Divianke podziwiac 🙂
A jak maly zasnie to pranie wywiesic bo mam jak Daniela 😜

bylam dzisiaj na brzuszku i czytalam posty z okresu porodow.Ile emocji szczescia radosci...eh..szkoda ze nastepnych ciaz nie bedziemy przezywac razem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna891 napisał(a):
No widzisz Marta 😉 Jest dobrze a bedzie jeszcze lepiej.I zaden czas spedzony przy dziecku nie jest zmarnowany 😉
Joluś ja tez sie witam 😘 😘
Paninka wspolczuje 😘
tez lece Divianke podziwiac 🙂
A jak maly zasnie to pranie wywiesic bo mam jak Daniela 😜

bylam dzisiaj na brzuszku i czytalam posty z okresu porodow.Ile emocji szczescia radosci...eh..szkoda ze nastepnych ciaz nie bedziemy przezywac razem


kto wie 🙂 umówimy się na jeden termin i zaatakujemy naszych osobistych 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lydziaa84 napisał(a):
Justyna891 napisał(a):
No widzisz Marta 😉 Jest dobrze a bedzie jeszcze lepiej.I zaden czas spedzony przy dziecku nie jest zmarnowany 😉
Joluś ja tez sie witam 😘 😘
Paninka wspolczuje 😘
tez lece Divianke podziwiac 🙂
A jak maly zasnie to pranie wywiesic bo mam jak Daniela 😜

bylam dzisiaj na brzuszku i czytalam posty z okresu porodow.Ile emocji szczescia radosci...eh..szkoda ze nastepnych ciaz nie bedziemy przezywac razem


kto wie 🙂 umówimy się na jeden termin i zaatakujemy naszych osobistych 🤪

ooo ja się już nie piszę 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Justyna891 napisał(a):
No widzisz Marta 😉 Jest dobrze a bedzie jeszcze lepiej.I zaden czas spedzony przy dziecku nie jest zmarnowany 😉
Joluś ja tez sie witam 😘 😘
Paninka wspolczuje 😘
tez lece Divianke podziwiac 🙂
A jak maly zasnie to pranie wywiesic bo mam jak Daniela 😜

bylam dzisiaj na brzuszku i czytalam posty z okresu porodow.Ile emocji szczescia radosci...eh..szkoda ze nastepnych ciaz nie bedziemy przezywac razem


kto wie 🙂 umówimy się na jeden termin i zaatakujemy naszych osobistych 🤪

ooo ja się już nie piszę 🤪 🤪 🤪


nie mow hop 🤪 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Super Jola.

Byłam w tym Dzierżoniowie i tak myslałam, czy by Aniołkowi nie sprezentować jednak kopa. Bo ona takie dyrdymały wygaduje ostatnio. Aniołek uwierz w siebie. A co do teściowej, nawet najgłupsza teściowa nie odbierze dziecka matce. A jeśli jest głupia tym bardziej tego nie zrobi, bo "co ludzie powiedzą". Nikt Ci nie powie co masz robić. Ja jedynie z własnego doświadczenia wiem, że to tylko "gadanie". I niestety albo początek końca, albo początek jakiejś rewolucji. Nie daj sie zastraszyć, bo jak tu któraś napisała, zeżresz się od środka.
Oj miałam ci ja ochotę w tym Dzierżoniowie dzisiaj na niezapowiedzianą wizytę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Martuś gratuluję
Diviana ty już nie opowiadaj głupot

Faceci to pustaki, mój mnie właśnie dobił swoim roztargnieniem. Wczoraj z szefem pojechali w teren, gdzieś w okolice Tczewa. Mój miał dzis wracać pociagiem i się cały ranek uwijali aby on zdążył na wcześniejszy pociąg, a mój zdolny m. zamiast w pociąg do warszawy wsiad w pociąg do gdańska 😠 😠 😠 i zamiast być na 18 w domu będzie po 21 i jeszcze będę musiała jechać po niego do pociągu 😠 😠 😠 i za bilet na expres też pewnie będziemy musieli zapłacić z własnej kieszeni 😠 😠 😠 normalnie nosi mnie. Jeszcze padł mi akumulator w aucie, musze jechac zapłacic rate za okna i nie mam jak. Dobrze że KarolciaK i jej m. mieszkają blisko to mi auto przyjadą uruchomic 😉 😉
Po prostu musiałam się komuś wygadać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justyna891 napisał(a):
ann5353 napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Justyna891 napisał(a):
No widzisz Marta 😉 Jest dobrze a bedzie jeszcze lepiej.I zaden czas spedzony przy dziecku nie jest zmarnowany 😉
Joluś ja tez sie witam 😘 😘
Paninka wspolczuje 😘
tez lece Divianke podziwiac 🙂
A jak maly zasnie to pranie wywiesic bo mam jak Daniela 😜

bylam dzisiaj na brzuszku i czytalam posty z okresu porodow.Ile emocji szczescia radosci...eh..szkoda ze nastepnych ciaz nie bedziemy przezywac razem


kto wie 🙂 umówimy się na jeden termin i zaatakujemy naszych osobistych 🤪

ooo ja się już nie piszę 🤪 🤪 🤪


nie mow hop 🤪 🤪 😁 😁

popluj za ramię trzy razy i odstukaj w niemalowane 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justyna891 napisał(a):
No widzisz Marta 😉 Jest dobrze a bedzie jeszcze lepiej.I zaden czas spedzony przy dziecku nie jest zmarnowany 😉
Justyna tu nie chodzi o czas spędzony przy dziecku...
Tylko wiesz, jak mi moja pediatra tydzień temu (po 2 miesiącach ćw.) mówi, ze nie ma pprawy, a jest jeszcze gorzej.... 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześc jola 😎 🤪
Marta super wiadomośc, cieszę sie również 🙂
Kurka wodna jeszcze coś miałam napisac.... aaaa, że Tosia ma wagę fajną 🙂 Rysio 7 kg waży, dziś ważony bo też na szczepieniu byliśmy, wiec ważą powiedzmy identycznie 🙂 No a ja mam żelazo i kwas foliowy Rysiowi podawac i już się więcej mądrych rad nie posłucham. Ewentualnie wysłucham a to duża różnica. I zgubiłam obrączkę którą znalazłam, bo ....o zgrozo... nie pamiętam, kiedy położyłam na parapet, a myślałam, że mi się z palca zsunęła. I jak mi jeszcze raz ktoś, bez mojego pytania doradzac zacznie, ingerowac, chocby ociupinkę, to dom w posadach zadrży!!!!! Nie mówię tu o forum. Teraz juz się trochę uspokoiłam ale byłam taka zła...na siebie też, że się znów posłuchałam. A z pomiarów główkę Rysio ma 45 cm, klatę 43 i przybrał od ostatniego szczepienia dużo, ale za duzo nie waży, bo też słucham czasem, że mu na siłę daję, ze za dużo Rysio je, że gruby jest. Ooo wylazło ze mnie...... Może pranie wstawię albo podłogi umyje, bo jak wulkan jestem, no już taki co usypia po eksplozji 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta moglas jednak odwiedzic Aniolka.Tym bardziej ze sie dzis nie oddzywala.Chcialabym szanownego K poznac,czy tylko w "gebie" taki madry jest. 😠
Nasz Aniolek jest wrazliwa kobietka,ciezko jej sie postawic przeciwko niemu.A o przypadku zeby tesciowa zabrala dziecko jeszcze nie slyszalam.
Fakt..jednak powinien to byc poczatek rewolucji.
Ze swoim tez mam gory i doliny,jednak tez szacunek wobec siebie.Nawet w najgorszej klotni nie posunol by sie do zastraszenia.
Jak to mowili w mojej szkole wet "Krowa ktora duzo muczy malo mleka daje" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marta-lion napisał(a):
Super Jola.

Byłam w tym Dzierżoniowie i tak myslałam, czy by Aniołkowi nie sprezentować jednak kopa. Bo ona takie dyrdymały wygaduje ostatnio. Aniołek uwierz w siebie. A co do teściowej, nawet najgłupsza teściowa nie odbierze dziecka matce. A jeśli jest głupia tym bardziej tego nie zrobi, bo "co ludzie powiedzą". Nikt Ci nie powie co masz robić. Ja jedynie z własnego doświadczenia wiem, że to tylko "gadanie". I niestety albo początek końca, albo początek jakiejś rewolucji. Nie daj sie zastraszyć, bo jak tu któraś napisała, zeżresz się od środka.
Oj miałam ci ja ochotę w tym Dzierżoniowie dzisiaj na niezapowiedzianą wizytę 🙂


OJ POPIERAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus to bylo tydzien temu.Minol tydzien,a za kolejny bedzie jeszcze lepiej 😘
Wazniejsze jest zdanie rehabilitanta.

Jola ciezko bedzie sie w czasie zgrac 😜 my za 5 lat planujemy nastepne.Zeby koszty mleka/pieluch sie nie podwoily,i tez troszke odpoczac od takich wydatkow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny ktore wymienily juz smoczki na wieksze...czy wasze dzieci od razu zalapay ze nie trzeba tak mocno ciagnac?Lilka wczoraj po zmianie tak mocno zassala ze ciagle sie krztusila...dzisiaj juz jest lepiej ale nie tak jak powinno...nie wiem czy mam poczekac az sie nauczy czy zmienic na jedynke bo moze za wczesnie jeszcze 🤔 ale znowu z jedynka karmieni trwa strasznie dlugo pod koniec mleko juz zimne jest a zabrac sobie nie da bo nienajedzona krzyczy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...