Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
Ja to sobie obiecuję, że na razie zostawię all w spokoju. Ciekawe ile wytrzymam, bo takie fajne aukcję znajdujecie...
Wczoraj znowu dwa dresy zamówiłam... Ale chociaż większe... Będą na później.
A aukcję w ostatnich sekundach wygrywałam 🙂 Zaczaiłam się i oto efekt:
http://allegro.pl/show_item.php?item=1924974671
http://allegro.pl/show_item.php?item=1924526892
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madzia,jak się nie ma wsparcia w najbliższej osobie to trzeba być silnym za dwóch,czasami jednak dopada mnie słabość ale szybko się otrząsam hehe w końcu moja czwórka nie potrzebuje mamy mazgaja 😉
Diviana jakie superaśne bodziaki
mamciu jakie śliczne te stroje świąteczne
ann piękne dresiki - Haniołek będzie wystrojony 🤪
a my puszczamy bańki - jak Tosia ze skupieniem je obserwuje haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki dziewczynki 🙂
A teraz oczekuję na tą matę 🙂 Chyba nie doczeka Mikołaja, bo już miejsce na nią przyszykowałam 😁 Ale jakaś bardzo porządna firma jest w Dzierżoniowie 🙂 Wszystko fajnie opisane, szybka wysyłka i miły kontakt 🙂
Podaje linka jakby ktoś chciał coś zamówić:
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9082852
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
uuuu Jagoda orobiła dziś drugą rzadką kupę..az na plecy poszło.....czy to możliwe że po szczepionce ma rozwolnienie???


nie martw sie to od szczepionki Szymek i Julka i Haniołek tez tak mieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie gaduły 🙂
Kornelka- ja też nie mogłam zasnąć, skakałam po łóżku jak małpa, a jak zasnęłam to Szymon zaczął się budzić
Marta- trzymam kciukasy
Moniczek- nie denerwuj się, tak naprawdę to czy Ci faceci zasługują na nasze nerwy- NIE!!!! A Tosia śliczna
Diviana- super fotki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien dobry!
marta ja tez trzymam kciuki za Julke i wyniki 😘 😘 😘

Lilka juz dosc dlugo spi pod kolderka...
co do prezentow to ja chce wywolac Lilce zdjecia i wstawic w ramke np. taka
http://allegro.pl/grawerowane-ramki-z-glina-ze-statywem-i1915494489.html

tylko jakos nie moge sie zebrac zeby zamowic a wypadaloby zeby te raczki i nozki to jeszcze male byly jak je bede odbijac ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś w końcu wybieram się do mariolkologa.
No i poszłam na łatwiznę- nie zamawiam żadnych mikołajkowych ubranek tylko umówiłam się do mojej fotografki na sesję świąteczną- 3 ujęcia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek

My po szczepieniu Tosia się spłakała biedactwo teraz śpi na dworku po przyjeździe od razu do wózka ją wpakowałam. Mam nadzieję że obejdzie się bez niespodzianek.
i UWAGA WAGA TO 6900 😮 😮 jestem w szoku i Justyna teraz to się zastanawiam czy ta sukienusia faktycznie za mała nie będzie.....
Foga co do wygrywania licytacji polecam korzystać ze snajper.net ja czasami jak się aukcja późno kończy a nie chce mi się siedzieć to korzystam z tego
Idę jesć sniadanie bo jeszcze nie jadłam i kawki się napić ale najpierw relacje wam musiałam zdać i zobaczyć ile stron naprodukowałyście żeby zaległości nie mieć..oj się uzależniłam 😁 😁 😁

Trzymam kciuki za Julę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

Ja dziś sobie pospałam, aż do 10. Kuba wstał nakarmił małego o 7, nawet nie słyszałam ☺️ I tak mi się przysnęło. 😁

Teraz muszę ogarnąć chatkę, bo wczoraj nie skończyłam. Wykąpie się i idę na jakieś zakupy i pocztę.

Ann boskie te dresy 🤪

Ja też przeważnie nie licytuję, bo nie umiem. Kuba się śmieje, że tyle dni do końca było z tym elfikiem, a ja już na maksa licytuję. No, ale jak na razie wygrywam. Mam nadzieję, że nie tylko na razie, bo tych elfów mało jest. 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...