Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

ann5353 napisał(a):
Aniołka znalazłam i fb i nk 😁
I ciebie Lydziaa na nk 🙂
Ale teraz przerwę robię, bo mnie Iguś woła 🙂


No właśnie twoje fotki podziwiam 🙂 fajną masz gromadkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lydziaa84 napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
Andzelika dziekuję w sprawie łososia 🙂
Paninka Ty się nie martw, ja gorsza w te klocki na 100% Zrobiłam co zrobiłam, wyszło jak wyszło, dla mnie za słony łosoś, ale z ryżem jest ok 🙂 bo mi za pózno te przepisy dałyście 😉 🙂 ale żadna strata 🙂 wykorzystam następnym razem...o ile będzie 😉 Na piątek zupę rybną według przepisu lydzi planuję 🙂


Koniecznie daj znać czy smakowała 🙂

OK 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kochaniutkie 🙂
Ja powróciłam po tygodniu do domku 🙂 Matko prania fura, prasowanie zaległe oj oj oj 🙂 Ale co tam najważniejsze,że wypoczęłyśmy 🙂
Jak małą uśpię postaram się nadrobić i zobaczyć co tam skrobałyscie 🙂 Zauważyłam tylko zdjęcia lydzi i jej synusia z sesji 🙂 Urocze są 🙂
Kochane mam pytanko wyskoczyła mi opryszczka 😞 i chyba zaraziłam nia Nadi ma nad usteczkami taką jakby zaczątke opryszczki 😞 Czym mogę to likwidować i czy to nie zaszkodzi jakoś Nadi 😞???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
ale mi sie ta kurteczka podoba 😉 😉 😉szkoda ze dla chlopca 😉


http://allegro.pl/nowa-kurtka-tu-74-80-dla-malego-elegancika-i1951418148.html

Boska, ale dla dziewczynki też spoko 😜 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Andzelika napisał(a):
Paninka napisał(a):
ale mi sie ta kurteczka podoba 😉 😉 😉szkoda ze dla chlopca 😉


http://allegro.pl/nowa-kurtka-tu-74-80-dla-malego-elegancika-i1951418148.html

Boska, ale dla dziewczynki też spoko 😜 🙂


za ciemna troche jak dla dziewczynki....szukam czegos w podobie ale slabo mi idzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Lydzia tą miejscowość co masz wpisaną w FB to mieliśmy tam kiedyś dom, ale już dawnoo nie mamy. 😜 🙂


To ty z mojej wsi pochodzisz?? 🙂

zaraz się okaże , że byłyście sąsiadkami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Lydzia tą miejscowość co masz wpisaną w FB to mieliśmy tam kiedyś dom, ale już dawnoo nie mamy. 😜 🙂


To ty z mojej wsi pochodzisz?? 🙂

zaraz się okaże , że byłyście sąsiadkami 😁


może być ciężko bo ja tu dopiero 3 lata mieszkam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!
Zniknęłam bez słowa, bo siostra wpadła i wyciągnęła nas do babci na kopytka 🤪 A ja skorzystałam chętnie bo po 1 nie musiałam gotować obiadu a po 2 nie musiałam sama taszczyć z góry wózka 🙂

Marta - dzwoniła moja mama, że jest u niej paczka - czyli dobrze podejrzewałam, że leniowi listonoszowi nie będzie się chciało na górę iść i cwaniak zostawi u mamy.... Wieczorem jak m wróci z pracy to ją do domu przyniesie i sprawdzę, czy przewijak cały 🙂

Dziewczyny ale zaszalałyście tymi społecznościówkami......... ja nie mam podobnie jak Marta i Kornelka ani tu ani tam.. i nie chcę mieć 🙂

Dobra.. trzeba się szykować bo po ululaniu Jagody musimy wybrać się na jakieś zakupy bo wszystko nam sie pokończyło 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło kurcze, chyba rzeczywiście wszystkie siedzicie na NK i FB 😮 😮 A Jagoda jak dawno już po obiedzie nie miała długiej drzemki, tak dziś, kiedy chciałam ją wcześniej wykąpać ona śpi w najlepsze 😮....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Foga napisał(a):
Marta - dzwoniła moja mama, że jest u niej paczka - czyli dobrze podejrzewałam, że leniowi listonoszowi nie będzie się chciało na górę iść i cwaniak zostawi u mamy.... Wieczorem jak m wróci z pracy to ją do domu przyniesie i sprawdzę, czy przewijak cały 🙂
Ok to czekam na info.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...