Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

No, jestem.
Kornelka - ja wędzonego łososia nadziewam pastą serowo - czosnkową. Na tarce ucieram ser żółty (musi być twardy) dodaję majonezu i czosnku a potem tą pastę rzucam na plaster łososia i zawijam w rulonik. Jak dotąd nie miałam reklamacji, wszystkim smakuje.
Daniela - to moje krzesełko jak stoi rozłożone to zajmuje w szerz 60 cm a w głąb 80 cm, jak dla mnie to dość dużo, mimo, że mam niemałą kuchnię. Mi krzesełko zostało po starszej córci więc już nie kombinuję, ale szczerze powiedziawszy, gdybym teraz miała kupić nowe to bym wybrała coś mniejszego. Ale tak w ogól eto jest fajne - rozkłada się do pozycji lezącej więc jak młoda zaśnie nad obiadem to może sobie pokimać w foteliku 😉
Ja już je ściągnęłam ze strychu i Hania siedząc w nim na pół-leżąco wsuwa jabłka.
Moniczek - ale Tosia fajnie zajada tą marchewę. Moja Hania niezbyt chętnie zgadza się, żeby jej łyżeczkę wsunąć w paszczę 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam po Gabi w przedszkolu i u krawcowej zwęzić spodnie bo sobie kupiłam niby rozm 34-36 a jak je ubrałam to to chyba rozm 40 byl 😁 😁
Inez ja też jestem z Ciebie dumna 🤪
Ja dzisiaj na zebranie muszę 🤢 🤢
a Tosia ma dzień śpiocha śpi i śpi i śpi, słonko świeci a my jeszcze na spacerku nie byłyśmy....
i kurcze szpiedzy jak Wy się znajdujecie? 😁 😁 ja jakoś szczęscia nie mam w szukaniu ale kilka z Was już mam..... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
daniela napisał(a):
Ja byłam po Gabi w przedszkolu i u krawcowej zwęzić spodnie bo sobie kupiłam niby rozm 34-36 a jak je ubrałam to to chyba rozm 40 byl 😁 😁
Inez ja też jestem z Ciebie dumna 🤪
Ja dzisiaj na zebranie muszę 🤢 🤢
a Tosia ma dzień śpiocha śpi i śpi i śpi, słonko świeci a my jeszcze na spacerku nie byłyśmy....
i kurcze szpiedzy jak Wy się znajdujecie? 😁 😁 ja jakoś szczęscia nie mam w szukaniu ale kilka z Was już mam..... 🙂


To Diviana taki szpieg, ona zaprasza a ja ściągam od niej 😜
No, ale Ciebie sama znalazłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Mamusie 🙂
Wróciłam ze spacerku, włączam komputer a tu takie mile zaproszenia na fb 🙂 😘

Zaraz nadrabiam weekendowe zaległości,
tylko składam jeszcze najserdeczniejsze życzenia świętującym w weekend i dziś Maluchom 😘


Inez mapka super - dla mnie -'człeka' z pamięcią wzrokową fajna sprawa 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana dziękujemy 😘
A wdzianko szmateksowe - 6zł 🙂 Aczkolwiek firma next 😉

Inez wow piękny sen Tymka - też jestem z Ciebie dumna 🙂

Marta Julce gratulujemy przewrotów 🙂
I zdradź kiedy opuszczacie Pl 😉

Madalena boskie te Twoje Chłopaki 😁

Daniela
pięknie rodzinnie wyglądacie 🙂
Na kozaki i Twoje zgrabne nóżki też zwróciłam uwagę a Tosia ślicznie się prezentuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana na jakiej podstawie stwierdzili u Ali alergię na białko mleka krowiego?
Bo ma, prawda?

U Maćka niestety wychodzi alergia pokarmowa 😞
I jestem na etapie diagnozowania alergenów...
Wszystko mi jak na razie wskazuje właśnie na białko mleka...ehh!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mapa u nas było tak dziwnie bo na początku mała nic nie miała tylko bardzo ulewała i miała biegunkę to na pogotowiu powiedzieli mi że dzieci które ulewają często są bezbiałkowe i że mam ograniczyć nabiał no i jak przestałam jeść to mała ulewa ale znacznie mniej, później chciałam to przetestwać raz zjadłam kanapkę z masłem i małą wysypało na buzi takie czerwone krosteczki i za uszkami też (siehankowa pisała że jak za uszkami o ponoć alergia na mleko) i jeszcze kiedyś mąz zamiast każki ryżowej kupił mleczno-ryżową i jak zjadłam to mała na drugi dzień też delikatnie wysypana była.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana dziękuję - oklask dla Ciebie 😘
U nas właśnie bezwysypkowo, raz miał ale na brzuszku i klatce piersiowej...
No ale kupki zdecydowanie wskazują na białko 😠

Marta
w czwartek spotkanie diagnostyczne, w sobotę pierwsza rehab.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Inez napisał(a):
Widzę, że wszyscy na fcb siedzą 😁
Hehe nie wszyscy, bo ja ani fcb ani nk 😜 😜 😜

marta, to tak jak ja 😜


ja w połowie bo mam na nk 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam sprawić Kubie prezen 😜 Dziś nasza rocznica. 😁 Kupiłam mu koszulkę z reeboka i wodę perfumową z Pumy, bo w promocji była 🤨 🤨

Siehankowa butki doszły, są świetne. Masz wielkiego buziaka 🤪 😘 😘 😘 😘 Ale Julek w nich za długo nie pochodzi 😁 😁 Bo ta Jego szwaja w mega tempie rośnie 😁 😁

Inez ja również jestem z Ciebie mega dumna 🤪 🤪 wiem, jaką masz radość 🤪 ja się cieszyłam, jak głupia jak Julek przespał 1 całą noc - i pocieszę Cię, że ma tak do dziś, więc trzymam kciuki aby i u Was tak zostało 😘 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Inez napisał(a):
Widzę, że wszyscy na fcb siedzą 😁
Hehe nie wszyscy, bo ja ani fcb ani nk 😜 😜 😜

marta, to tak jak ja 😜


to ja dla odmiany tu i tu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...