Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Daniela - co do krzesełek to ja mam dwa:
- klasyczne duże, super wygodne dla dziecka, ale zajmujące sporo miejsca Chicco Polly
http://superbobo.pl/pl/p/KRZESELKO-CHICCO-POLLY-2w1KOLOR-SAFARI/2464
- małe kompaktowe, może być położone na krześle, łatwe w transporcie:
http://edziecko.sklep.pl/p1451,krzeselko-do-karmienia-babytop-thermobaby.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

Lydzia babcia nie wiedziała, że zapomniałam, bo Kuba od razu pojechał po kwiatka - zanim jeszcze do niej poszłam 🤨 😜

Hehe te dzieciaczki świetne 😁 😁 😁

My krzesełko dostaniemy na gwiazdkę - najbardziej to mi się ZEN podoba, akurat jest w promocji tutaj, bo tak to 600zł, a potem jeszcze takie też fajne, miałam mieć po mojej siostrze, ale ona miała różowe, więc fryzjerka nasza sobie już zaklepała 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta to Twoja Julka sporo je skoro i w nocy i cycka, mój Julek je 5 x po max 170 ml. Hmmm, ale pytałam lekarki to powiedziała, że dziecko samo sobie reguluje pory i ilości jedzenia 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziś i wczoraj to poważnie mi ktoś dziecko podmienił. Wczoraj poszedł spać o 24, a nie spał od 18, jak nigdy bo zawsze po kąpaniu i zjedzeniu do łóżeczka i już spał. Dziś karmiłam go zasnął mi na rękach, jak zanosiłam do łóżeczka to się obudził i zaś problem, ale położyłam na łóżku naszym, poleżałam z nim chwilę i już mu się oczka zamykały. Teraz ciekawe czy jak go przeniosę to się obudzi. 🤨 🤨

Na początku spał z nami, mamy duże łóżko, ale wtedy to spałam jak zając, teraz się boję, jeszcze mam niezłą tendencję do rzucania się po łóżku. 😁 😁
A czasami mam nawet takie sny, że w głos płaczę i się zanoszę, hehe a kiedyś jak mieszkałam jeszcze z mamą to wydarłam się na cały głoś niee 😁 😁 Wszyscy się pobudzili, nie wiedzieli co się dzieje 😁 😁 A raz próbowałam otworzyć szafę wnękową, jak drzwi, bo myślałam że do WC idę, oczywiście mama mnie powstrzymała, a ja rano nic nie pamiętałam 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
Marta to Twoja Julka sporo je skoro i w nocy i cycka, mój Julek je 5 x po max 170 ml. Hmmm, ale pytałam lekarki to powiedziała, że dziecko samo sobie reguluje pory i ilości jedzenia 🤨 🤨


Moja Hania, podobnie jak Julek, jada 5 razy na dobę. Mm robię jej z 150 ml wody (to chyba właśnie koło 170 gotowego mleka wychodzi), mm dostaje 1-2 razy dziennie a poza tym 4-3 razy dziennie dostaje cycka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra uciekam spać, bo od 5 nie śpię. Wprowadzili się nad mną jacyś nowi ludzie i taki hałas w nocy robili, że chyba cały blok ich słyszał, takie epitety leciały, że szok 😮 Jakieś trzaskania, darcie się, pies szczekał. Sąsiedzi na klatkę wyszli, bo nie wiedzieli co się dzieje. 😮 😮 Szok 😮 😮

Dobrej nocki 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A mój to od 2 dni jakoś dziwnie je, bo niedużo. Je 5 razy dziennie po 130 lub mniej 🤢
W sumie to bardziej je na raty, pociumka trochę potem już nie chce, po godzinie znowu chce 🤢
Nie wiem co się z nim dzieje. Chociaż przedwczoraj zjadł 240 i chciał więcej 😮 ale mu nie dałam. Nie wiem od czego to zależy.

Synek śpi, ja też się położę, bo pewni wstanie o 1 lub 2 i będzie bajerę kleił 😜

Więc dziś coś wcześnie, ale mówię

DOBRANOC 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jo-aneczka napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Marta to Twoja Julka sporo je skoro i w nocy i cycka, mój Julek je 5 x po max 170 ml. Hmmm, ale pytałam lekarki to powiedziała, że dziecko samo sobie reguluje pory i ilości jedzenia 🤨 🤨


Moja Hania, podobnie jak Julek, jada 5 razy na dobę. Mm robię jej z 150 ml wody (to chyba właśnie koło 170 gotowego mleka wychodzi), mm dostaje 1-2 razy dziennie a poza tym 4-3 razy dziennie dostaje cycka.
Hmmm czy ja wiem czy sporo? 😮 😮 😮 Na mleku pisze, że maluch powyżej 4 mc życia powinien zjeść 6x170ml. Więc skoro Julka zjada tylko po 130ml (4 razy) to automatycznie je więcej razy i dokłada cyca. Jak dla mnie wychodzi na to samo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry
Kornelka sto latek, chyba ostatnia z życzeniami jestem
Dla wszystkich małych solenizantów weekendowych dużo zdrówka i radości
Inez super ta mapa i nawet udało mi się Ci klasnąć
Lydzia piękne foteczki
Agapurka witaj u nas i jaki fajny strój ma Twój synek
Karolciakam współczuję wyjazdu męża ale Ty dzielna kobita jesteś i dasz rade masz dla kogo
Anya faktycznie Twój synek mało je, Alicja je co 2 godziny modyfikowanego 90 mojego 120-150, ale w nocy mało jebo nawet jak zacznie to zaraz zasypia przy cycu
Milium dziękuję za miłe słówka o Alicji też uważam że jest śliczna, a sesję zdjęciową robiłam sama
Daniela super że się chrzcimy udały, Piękna córa no i od razu widać po kim po mamusi co laska jest jak się patrzy
Co do śmiania się to Ala się śmieje na głos ale nie chichocze



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry 🙂
Inez, Ksawier wczoraj był już grzeczniejszy, tak więc nie wiem czy to zęby czy co? od wczoraj smaruje dziąsełka żelem, tak więc nie wiem...może coś pomaga...

marta, cieszę się razem z toba sukcesami julki 🙂 i dziękuje za rade co do jedzonka Ksawiera 😘
jo-aneczka, i tobie też dziękuje za rade co do jedzonka noi za przesyłke, bo jeszcze ci nie podziękowałam ☺️ 😘 😘

daniela, super, że chrzciny się udały i zdjęcia też super 🙂

karolciakam, współczuje wyjazdu m. Ale pamiętaj, że masz nas - tak więc dasz rade 😘

co do śmiechu, to Ksawier śmieje się, podobnie do tego 3 dzieciaczka z filmiku 😁 ale to trzeba go naprawde mocno rożśmieszyć 😉 wczoraj tak chichrał jak turlałam się z nim po łóżku. I jeszcze mój m. potrafi go tak rozśmieszyć łaskotaniem i różnymi minami 😁
a uśmiechy to rozdaje na prawo i lewo - do każdego sie usmiecha 😆 mój czaruś mały 😁 😁

coś jeszcze miałam napisać i juz nie pamiętam co... jutro znów jedziemy do kliniki do wrocławia... 🤢 ciekawe ile będą nas trzymać... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂
W porównaniu do Michała to Julia, Tymek, Hania i Julek to jedzą super. Michał to je max 4 x 100 ml chociaż to już w najlepszym wypadku no i pierś ale też nie za dużo. Za to w nocy karmię tak jak MArta tylko piersią ale za to Michał budzi się co 1-2 h myślałam że się nie najada ale jak daje rano butle to nie chce. Nie wiem o co chodzi 🤢 🤢 🤢 jutro pójde go zważyć 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa, a co do jedzonka to postanowiłam, że podam Ksawierowi na mikołaja - taki prezent dostanie 😉 tylko nie wiem od czego lepiej zacząć? jabłko czy marchewka? a jeżeli marchweka to ma być gotowana i zmiksowana czy starta? bo jabłko to tylko starte, prawda? i bez skórki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas weekend minął bardzo intensywnie zaczynając od piątku
Najpierw wizyta dwuch miłych cioć z bączkami, Paloma i KarolciaK dziękuję było przesympatycznie następnym razem zapraszam na cały dzień 🙂
Wieczorem przyjechała teściowa, Alutka dostała piękną sukieneczkę a ja koszulę nocną w rozmiarze XL 😠
W sobotę byliśmy na kontroli bioderek niby wszystko dobrze już nie trzeba pieluchować ale mamy nosić w nosidełku, więc Kornelciu nosidełko się przyda
Odwiedziła mnie też moja koleżanka z pracy i Alicja tak ją polubiła że śmiała się do niej w głos, może okulary jej sie spodobały 🙂 Mała tak szalała że padła spać o 16 to nawet jej nie kąpałam bo nie miałam serca budzić, nie obudziła się jak zmieniałam pampersa, to spała prawie do 7.00 z przerwami na jedzenie tylko 🤪 🤪 🤪
Wczoraj teściowa pojechała i już troszkę spokoju było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamuśki, i czy jak juz podam ksawierowi to pierwsze danie, to juz co dziennie mam podawać? czy najpier podac jeden dzien i odczekać kilka na jakąś reakcje (lub jej brak 😉 ) I o jakiej porze najlepiej podawać? noi ile?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
mamuśki, i czy jak juz podam ksawierowi to pierwsze danie, to juz co dziennie mam podawać? czy najpier podac jeden dzien i odczekać kilka na jakąś reakcje (lub jej brak 😉 ) I o jakiej porze najlepiej podawać? noi ile?

Może przez parę dni to samo podawaj - zobaczyć, jak reaguje 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!
My od soboty mieliśmy bardzo napięty grafik i nie miałam kiedy zajrzeć....
a więc:
składam zaległe życzenia dla weekendowych solenizantów - sto latek 🙂

Zdrówka i uśmiechy dla Hani i Emilci

Daniela - cieszę się, że impreza udała się 🙂 a fotka super, ty laska i te butki Twoje rzeczywiście fajowe 🙂

Inez - super mapka 🤪 Nic tylko drukować i wyruszać w trasę 🙂 Oczywiście oklask dla Ciebie.

Jak zwykle zapomniałam, co miałam jeszcze napisać ☺️

Miłego dnia życzę wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...