Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

O Boże, ale ze mnie wiśniak. Babcia mnie zaprasza na sernik, a ja nie wiedziałam że ona ma dziś urodziny 🤨 🤨 🤨 Ale wiocha. Totalnie zapomniałam 🤨 🤨 ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Daniela zdjęcie super 🙂 Bardzo ładnie wyglądałaś, ja też mimo tego, że będę chrzcić w pierwszy dzień świąt to ubieram sukienkę. A co laska muszę być, żeby się synek nie wstydził 😜

lydzia ja bym ładnie poprosiła o mleczko ☺️ Za 2 tyg lecę do Polski na jakieś półtora miesiąca więc spoko nie musiałabyś wysyłać do Norwegii 😁 Tylko napisz ile za nie zapłaciłaś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
daniela napisał(a):
dziewczyny ja wiem ze jest jeszcze troszkę czasu ale jakie macie krzesełka do karmienia albo jakie polecacie??


Ja mam krzesełko, dostałam od znajomych. Tylko, że nie wiem nawet jakiej firmy. Wiem, że jest plastikowe, beżowe i ma mięciutkie siedzenie. Jak chcesz to zrobię zdjęcie i Ci pokażę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez napisał(a):
Daniela zdjęcie super 🙂 Bardzo ładnie wyglądałaś, ja też mimo tego, że będę chrzcić w pierwszy dzień świąt to ubieram sukienkę. A co laska muszę być, żeby się synek nie wstydził 😜

lydzia ja bym ładnie poprosiła o mleczko ☺️ Za 2 tyg lecę do Polski na jakieś półtora miesiąca więc spoko nie musiałabyś wysyłać do Norwegii 😁 Tylko napisz ile za nie zapłaciłaś 🙂


Nie ma sprawy- mogę podesłać, ale ja je w czwartek otworzyłam i będzie ważne przez 3 tyg. Ale zawsze coś zdążysz wykorzystać 🙂 Podaj tylko adres na jaki je wysłać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
O Boże, ale ze mnie wiśniak. Babcia mnie zaprasza na sernik, a ja nie wiedziałam że ona ma dziś urodziny 🤨 🤨 🤨 Ale wiocha. Totalnie zapomniałam 🤨 🤨 ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️


Nie martw się babcie wszystko wybaczają 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anya napisał(a):
Marta mogłabys mi powiedzieć czy Julia nie odrzuca ci piersi? I co ile ją karmisz? Wiem że Julia ładnie przybrała na wadze więc nie masz prblemu z dokarmianiem? Nie jest wybredna? 🙂

Więc tak Julka ładnie je butlę i cyca. Ale cyc jest dla niej wartościowy w nocy, w dzień ma cycki po to by się napić. Je z butli około 4 razy dziennie i tyleż samo z cyca czasem jest pięć razy cyc. Ale ten cyc to tak róznie czasem ładnie go opróżni, a czasem pociumta i tyle. W nocy karmię ją tylko z cyca. Pozatym czasem jest tak, że woli cyca od butli, więc dostaje cyca. Nie kłócę się z nią 🤪 🤪 🤪
Ona je mleko Bebilon1 i w sumie je lubi i kupy oki więc ja nie eksperymentuję. Pisałam o zmianie mleka, bo zaczęłam od Bebilon ale Premium (jednak nie można go za długo podawać) więc po 2 puszkach zmieniłam na Bebilon1.

Uff... A ja cały dzień robiłam prezentację dla Emilki klasy na jakiś konkurs, łooo matko wiecie jak trudno nagrać z Emilką narrację. Hihra się to....

Daniela zdjęcie śliczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
no to ja tez dołączam się do życzeń dla czteromiesięczniaków. Hania leży sobie właśnie na fotelu i grucha 🙂 swojej koleżance i kolegom 🙂
Siehankowa, Lydzia, ja wczoraj podałam pierwsze jabłuszko. Na razie kiepsko idzie karmienie łyżeczką, ale powoli, powoli, dojdziemy do wprawy 😉
Mi pediatra powiedziała, że obecnie zaleca się, żeby po skończeniu 4 miesiąca podawać owoce, zupki i kaszki nawet tym dzieciom, które są wyłącznie na piersi. Podobno znaczny odsetek dzieci "na piersi" w tym wieku ma anemię, więc podawanie innych niż mleko produktów ma temu przeciwdziałać.
Lydzia - jeszcze nie zadzwoniłam do tej twojej koleżanki, ale na bank się zdecyduję na jej zdjęcia. Muszę się tylko zastanowić kiedy mogłybyśmy się spotkać, bo u mnie czas to ostatnio towar deficytowy 😞
Daniela - fajna z was rodzinka. A ty masz fajne kozaczki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
No i znów mam sukces. Julka wykonała samodzielny obrót z brzucha na plecy tak jak trzeba 🤪 🤪 🤪
I wczoraj i dziś, więc już wiem, że to nie przypadek 🙂


Marta, moja Hanka tez się obraca, ale nasz reh studzi mój zachwyt. Mówi, że dopiero wtedy gdy dziecko potrafi w pełni kontrolować obrót to możemy mówić o świadomym przewrocie. A kontrolowany obrót to taki gdy dziecko będąc "w połowie drogi" potrafi "zawrócić". Leżąc na boku potrafi się kiwać do przodu i tyłu. Nie wiem czy rozumiesz o co mi chodzi.
Moja Hanuśka jak już dojdzie do pewnego etapu to nie ma odwrotu 😞
Ale ja i tak się cieszę jak się przewraca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jo-aneczka napisał(a):
marta-lion napisał(a):
No i znów mam sukces. Julka wykonała samodzielny obrót z brzucha na plecy tak jak trzeba 🤪 🤪 🤪
I wczoraj i dziś, więc już wiem, że to nie przypadek 🙂


Marta, moja Hanka tez się obraca, ale nasz reh studzi mój zachwyt. Mówi, że dopiero wtedy gdy dziecko potrafi w pełni kontrolować obrót to możemy mówić o świadomym przewrocie. A kontrolowany obrót to taki gdy dziecko będąc "w połowie drogi" potrafi "zawrócić". Leżąc na boku potrafi się kiwać do przodu i tyłu. Nie wiem czy rozumiesz o co mi chodzi.
Moja Hanuśka jak już dojdzie do pewnego etapu to nie ma odwrotu 😞
Ale ja i tak się cieszę jak się przewraca 🙂
Hmmm u mnie to nie wygląda jak z połowy drogi nie ma odwrotu. Tylko jak porządny wysiłek. I ona np przekłada pupę, wraca, z nów przekłada. Potem dźwiga głowę, czasem głowa upada, a ona stęka i prostuje ciało już na brzuchu.
Świadomy czy nie, dla mnie to sukces. Bo wiesz jak jest. A tu stópki w buzi, teraz obrocik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos filmiku od madaleny - czy wasze dzieci się już tak chichrają?
Bo moja Hanka to bardzo niechętnie się tak spontanicznie i głośno śmieje. Uśmiechy rozdaje na prawo i lewo, piszczy z radości, ale trzeba się nieźle natrudzić, żeby zaczęła chichotać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
A propos filmiku od madaleny - czy wasze dzieci się już tak chichrają?
Bo moja Hanka to bardzo niechętnie się tak spontanicznie i głośno śmieje. Uśmiechy rozdaje na prawo i lewo, piszczy z radości, ale trzeba się nieźle natrudzić, żeby zaczęła chichotać.


Śmieje się na głos, ale aż tak się nie chichra. Ostatnio najbardziej na modzie na sukces się uśmiał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...