Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Spóznione 100 lat dla Dominika 🙂
Moniczek Tosia jaką śliczną ma kitkę i jaka ładna, wesoła dziewczynka 🙂
Agapurka witaj, nareszcie jesteś 🙂
Julek zdrówka, zdrówka, zdrówka 🙂
Magda u Szymonka 4 miesiąc o matko ale czas leci Wszystkiego naj…zdrówka dla Szymusia 🙂
Piszę na raty bo jak byłam przy kompie to ruch był zerowy, potem gości miałam wiec już zajrzec nie mogłam a tu tyle naprodukowane i solenizantów duuużo. Postaram się nie minąc nikogo.
Papuguję po Magdzie, bo bym zapomniała, Adrianek i Marcelek wszystkiego najlepszego
Dobra robię przerwę bo Inez coś wymyśliła a chcę zobaczyc. Ktoś mały mnie rozprasza więc pózniej dokończę 🙂 Wspomagam się wordem bo inaczej bym połowę zapomniała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

dzień dobry 😜
sto latek dla mojej przyszłej synowej Julci, dla Szymka, Juliuszka i Aleny 😘
agapurka, witaj 🙂
daniela, super ze chrzciny się udały 🙂
lydziaa, fotki śliczne 🤪
inez, mapka super 🤪
a Ksawier dziękuje wszystkim za życzenia 😘 😘 😘 noc mineła spokojnie, posmarowaliśmy mu dziąsełka bobodentem... dzisiaj - odpukac - tez jest spokój, ale jak to mówią - nie chwal dnia.... 😉 tak więc zobaczymy co będzie dalej 😉 a poki co uciekam robić obiadek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doczytałam 🙂
Lydzia sesja rewelacyjna 🙂 Podasz przepis na zupę rybną? Tylko tak łopatologicznie 😉
Alena, Julia, Ksawier duuużo zdrówka 🙂 🙂
Lydzia, Aneczka, jo-aneczka (też ładnie śpiewasz), Milium Dziękuję 🙂 Milium to mnie rozbawiłaś, na torcie była zielona i czerwona 😉 🙂
Daniela a mi się pomyliło, że w niedzielę chrzciny no ale cieszę się, że jesteś zadowolona, że fajnie było i że Tosia była grzeczna 🙂
Aasia, trzymam kciuki by wszystko się dobrze ułożyło 🙂
moniczek miłego wypadu 🙂
siehankowa dziekuję za zołzę bo chyba nie podziękowałam jeszcze 🙂 Buziaczki dla Ciebie 😘 😘 😘 Jeszcze nie miałam czasu się ,,dokształcic" ale poczytam na 100% tylko pózniej 🙂
Udało mi się wczoraj fryzjera zaliczyc ale po godzinie dzwoni osobisty i mówi, że Ryś mu kwęka i pyta za ile będę bo Ryś już za mną tęskni 😉 🙃 🙂 🙂
No to teraz za obiadek może się wezmę, ale mam jakiegoś lenia..... wszyscy jeszcze śpią 🙂
Wczoraj Ryś tak się bawił z ciocią, że mieliśmy z niego ubaw po pachy normalnie 🤪 Ciocia ustami gilgotała i całowała Rysiowi stopy, a ten pierwszy raz śmiał się tak głośno i długo że szok, aż piał z radości 🙂
Miłej niedzieli 🙂
........Się nie wezmę bo malusiński płacze, przebudził się.............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂
Na początek wszystkiego najlepszego dla naszych małych 3 i 4 miesięcznych solenizantów.
Siechankowa ty Ksawiera tylko piersią karmisz- nie. Kiedy chcesz mu dać jabłuszko czy cuś innego do zjedzenia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka- w więc tak idę do sklepu, kupuję ... 😁 😁 😁 😁
Do gara masełko, cebulkę i delikatnie to zmiękczam dodaję kolorowe, pokrojone papryki, (ostatnio dodałam trochę mieszanki chińskiej) mieszam to przez ok 10 minut. Zalewam rosołkiem warzywnym. Jak papryka jest w miarę miękka to dodaję pokrojoną w kostkę rybę (filet z mintaja jest ok). No i doprawiamy: papryka słodka, pieprz, kucharek, curry no i trochę śmietany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry.
Dziekujemy za zyczenia i dzis tez zyczymy..
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA SOLENIZANTOW 😘 😘
Tylko na chwile wpadlam sie przywitac,
Inez,Tak Piotrkow Trybunalski ale za bardzo nie wiem o co chodzi 😁

aaa juz wiem 😁 😁 SUPER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
Witam, ja równiez składam solenizantom Wszystkiego Najlepszego.

Wogóle to już ze sobą piszemy prawie rok i jakby nie było znamy się rok czasu 😁
no ja dołączyłam się jakos pod koniec grudnia.


o kurcze to już jedną świeczkę mamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lydziaa84 napisał(a):
Kornelka- w więc tak idę do sklepu, kupuję ... 😁 😁 😁 😁
Do gara masełko, cebulkę i delikatnie to zmiękczam dodaję kolorowe, pokrojone papryki, (ostatnio dodałam trochę mieszanki chińskiej) mieszam to przez ok 10 minut. Zalewam rosołkiem warzywnym. Jak papryka jest w miarę miękka to dodaję pokrojoną w kostkę rybę (filet z mintaja jest ok). No i doprawiamy: papryka słodka, pieprz, kucharek, curry no i trochę śmietany

🤪 🤪 co to jeta rosołek warzywny?? 😉 🤪 taki z kostki knorr np.? Ziemniaki dodajesz czy nie, jakieś kluseczki typu zacierki czy coś? No taka noga jestem 😉 😜 🙃 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

U nas nocka dobra ale ja wstałam połamana po tym sprzątaniu 😁
Zdjęcia jakieś wstawię ale jak zwykle ja nie mam żadnego normalnego 🤔 🤔 z domu tylko z kościoła i to tez nie najlepszej jakości, mój mąż to do robienia zdjęć głowy zero jakby nie ja to nic by nie było.....
Teraz szykuję obiad no i idziemy na 13.30 do kościoła
Inez oklask dany

STO LAT dla WSZYSTKICH DZISIEJSZYCH SOLENIZANTÓW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka7 napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Kornelka- w więc tak idę do sklepu, kupuję ... 😁 😁 😁 😁
Do gara masełko, cebulkę i delikatnie to zmiękczam dodaję kolorowe, pokrojone papryki, (ostatnio dodałam trochę mieszanki chińskiej) mieszam to przez ok 10 minut. Zalewam rosołkiem warzywnym. Jak papryka jest w miarę miękka to dodaję pokrojoną w kostkę rybę (filet z mintaja jest ok). No i doprawiamy: papryka słodka, pieprz, kucharek, curry no i trochę śmietany

🤪 🤪 co to jeta rosołek warzywny?? 😉 🤪 taki z kostki knorr np.? Ziemniaki dodajesz czy nie, jakieś kluseczki typu zacierki czy coś? No taka noga jestem 😉 😜 🙃 🙂


Jak masz wywar z warzyw to lepiej, a jak nie to z kostki możesz zrobić, ja ziemniaków nie dawałam, bo miałam tam dość warzyw, ale zawsze możesz kilka wkroić 🙂 Ale papryki nie żałuj daje fajny smak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa, no wlasnie zastanawiam sie kiedy podać jakies jabłuszko lub marchewke... myślałam żeby dopiero na wigilie, ale nie wiem czy nie lepiej już szybciej spróbowac? musze poradzić się marty, madzi i jo-aneczki 😁 bo one bardziej doświadczone i dzieciaczki w tym samym "wieku", a ja jakoś lubie słuchac ich rad 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
lydziaa, no wlasnie zastanawiam sie kiedy podać jakies jabłuszko lub marchewke... myślałam żeby dopiero na wigilie, ale nie wiem czy nie lepiej już szybciej spróbowac? musze poradzić się marty, madzi i jo-aneczki 😁 bo one bardziej doświadczone i dzieciaczki w tym samym "wieku", a ja jakoś lubie słuchac ich rad 😁 😁 😁


no to bedę czuwać nad waszymi dyskusjami, jak bym coś ominęła to potem dopytam- w sumie między Ksawciem a Szymkiem nie ma dużej różnicy więc będę małpować po tobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siehankowa napisał(a):
lydziaa, no wlasnie zastanawiam sie kiedy podać jakies jabłuszko lub marchewke... myślałam żeby dopiero na wigilie, ale nie wiem czy nie lepiej już szybciej spróbowac? musze poradzić się marty, madzi i jo-aneczki 😁 bo one bardziej doświadczone i dzieciaczki w tym samym "wieku", a ja jakoś lubie słuchac ich rad 😁 😁 😁
Siehankowa nasze maluchy skończyły 4 miechy. Spokojnie możesz zaczynać od małych ilości. Zrób zupkę marchewkową, albo przecier jedno-owocowy (najlepiej jakbyś wprowadzała pomału gluten w postaci kaszy mannej). Ja bym już zaczęła ale właśnie zmieniłam Julce mleko i chcę odczekać by nie było za dużo zmian na raz. Poczekam chyba tydz. A i jeśli cokolwiek wprowadzasz to zawsze jedną nowość i należy odczekać kilka dni, by sprawdzić jak reaguje maluch.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
siehankowa napisał(a):
lydziaa, no wlasnie zastanawiam sie kiedy podać jakies jabłuszko lub marchewke... myślałam żeby dopiero na wigilie, ale nie wiem czy nie lepiej już szybciej spróbowac? musze poradzić się marty, madzi i jo-aneczki 😁 bo one bardziej doświadczone i dzieciaczki w tym samym "wieku", a ja jakoś lubie słuchac ich rad 😁 😁 😁
Siehankowa nasze maluchy skończyły 4 miechy. Spokojnie możesz zaczynać od małych ilości. Zrób zupkę marchewkową, albo przecier jedno-owocowy (najlepiej jakbyś wprowadzała pomału gluten w postaci kaszy mannej). Ja bym już zaczęła ale właśnie zmieniłam Julce mleko i chcę odczekać by nie było za dużo zmian na raz. Poczekam chyba tydz. A i jeśli cokolwiek wprowadzasz to zawsze jedną nowość i należy odczekać kilka dni, by sprawdzić jak reaguje maluch.


No to w prezencie mikołajkowym mogę Szymkowi dać trochę jabłka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

siehankowa jak Ksawcio? Marudzi jeszcze czy już lepiej?

Mój synek poszedł spać o 2. Rano m. mnie szturcha i mówi wstawaj.Ja się pytam, która godz, a on, że po 9. Jennny dziewczyny ja myślałam, że to środek nocy. Nie mogłam się podnieść, więc m. obudził małego, który spał jak zabity, nakarmił, pobawił a i tak mały jak w letargu był. O 12 zasnęli i zaraz ich budzę, bo mały znowu śpi jak zabity. Gdyby on tak spał w nocy 🙃
Ale musimy być twardzi, a raczej ja bo m. przecież do pracy chodzi i to ja muszę budzić małego rano.

Miłej niedzieli mamusie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
wszystkiego najlepszego dla solenizantów!!!
Ja mam chwilkę wolnego bo m poszedł na spacer z małym i psiakiem 🙃 ciekawe jak da sobie rade 😁
Inez powodzenia i wytrwałości w porannych pobudkach 🙂 ja za to mam problem bo mały od 2 to co 2 godz się budzi 🤢
ja juz się nie mogę doczekać jak będę podawać Miśkowi słoiczki może wkońcu zacznie normalnie jeść 🙂 dziś o 10 zjadł 120 🤪 🤪 🤪 🤪 ale to by było na tyle do tej pory nic a teraz śpi na spacerze 🙂
Marta mogłabys mi powiedzieć czy Julia nie odrzuca ci piersi? I co ile ją karmisz? Wiem że Julia ładnie przybrała na wadze więc nie masz prblemu z dokarmianiem? Nie jest wybredna? 🙂
miłej niedzieli ide kawkę sobie zrobić 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
Ja już po szkole 😜 😜

Julek dziękuje za życzonka. No i oczywiście dla Ksawiego, Julci i Szymka również o i dla Aleny
Teraz dopiero zobaczyłam, że Monika miała ten sam termin i w ten sam dzień urodziłyśmy.

Ja chyba się do babci wybiorę na sernik, mniaaaaaaam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...