Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

Dzień dobry

Siehankowa trzymam kciuki
Moniq fajne fotki
Paninka kurteczka śliczna. A w kombinezon malej nie ubierasz?? a jak nakładasz kurtke to co masz na dól dla niej?
Diviana ale Alutka bedzie ślicznie wyglądać na Święta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś muszę jechać do pracy więc tylko wpadnę się przywitać.
Marta - he, he, w przenośni i dosłownie. Wczoraj wieczorkiem weszłam na fb i załadowałam tam to zdjęcie.
No i pozapraszałam dziewczyny 😉
Ja też zupełnie nie wiem jakie są ustawienia na fb, muszę kiedyś doczytać. Pewnie teraz wszyscy widzą wszystko, ale na całe szczęście niewiele tam jest.

Anya - dokarmiam bo przyczyna jest prozaiczna, mam już niewystarczająca ilość mleka. Poza tym ja już powoli wracam do pracy więc tak sobie organizuję karmienie, żeby przetrwać co najmniej 8 godzin 😉 Na razie nie jest to łatwe, ale pracuję nad tym (czyt. jeżdżę z laktatorem)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Daniela na razie tylko raz zalozylam jej kurtke ( normalnie w kombinezonie wychodzimy ale ona strasznie go nie lubi a przy kurtce tyle nie plakala...) a na dol zakladam jej rajstopki i jakies grube portki...mam kilka par jeansow dla niej z czego niektore na naprawde grubym polarku wiec na pewno nie zmarznie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

Siehankowa
trzymam kciuki 🙂

A wycieczka do Skandynawii to moje marzenie jeszcze z dzieciństwa,
od czasu przeczytania Dzieci z Bullerbyn ☺️
To co odwiedzamy zbiorowo Inez ??? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a jeszcze wracajac do listonosza to nasz tez mega leniwy...autem jezdzi ( czesto nawet swiatel w nim nie chce mu sie zapalac) a jak ma jakas paczke to staje wprost w furtce normalnie dotyka ja zderzakiem...czasem mam wrazenie ze jakby mogl to tak by stawal zeby przez okno w aucie dzwonek mogl nacisnac zeby nie wysiadac 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

kurcze odwaliłam posta i durna baba ze wsi pomyliłam klawisze i skasowałam 😠 😠 😠 😠

Wczoraj juz nie zajrzałam bo póxno wróciliśmy.Skorzystałam z okazji, że mama pilnuje Jagody i zapakowałam siostrę do auta m pomógł nam władować wyprawkę z ciuszków i gadżetów i zawieźliśmy wszystko tej dziewczynie. Popłakała się z radości ile tego i jakie śliczne.. marta ty to chyba aureolkę nad głowę dostaniesz 🤪 🤪 🤪 Przewijak (nie zniszczony podczas transportu) i reszta jak nowe 🤪 🤪 🤪
Bardzo Wam dziękujemy 😘 😘 😘

a co do k..wicy listonosza to to na pewno alejak tak dalej będzie to znosił do pracy mojej mamy to jej szefowa dostanie sraczki z ciekawości co tam do mnie co chwila przychodzi, bo już co paczka to ponoć łazi koło nich i dogaduje co to, skąd i na co.. a moja mam głupa udaje i twierdzi, że nie wie 😉 😉 😉 (Dzięki wam może sobie trochę dokuczyć szefowej 🙂 - bo to strasznie ciekwskie babsko jest 😁

siehankowa - trzymam kciuki za wizytę 😘
moniq - odmiana pozytywna, Marysia jak twoje odbicie lustrzane 🙂
Paninka - zaraz spojrzę na sierpniówki. A z tą kurteczką to śliczna jest, tylko.... jak ją zobaczyłam to zastanawiam się czy nie będzie na Lilkę za mała...... bo jakoś na malutką wygląda.. Miejmy nadzieję, że jednak się mylę 🙂
A ja jestem ciekawa tych widoków u Inez tylko niestety ich nie zobaczę bo FB nie mam i nie chcę mieć......z powodów podobnych do marty.. a wierzcie, że uczniowie w stosunku do nauczycieli potrafią być bardzo wścibscy 😉

Ann - co do tych zdjęć wojskowych to teoretycznie tak jest a praktycznie i tak wielu szczególnie tych młodych szeregowych zawodowych ładuje na społecznościówki zdjęcia w mundurach z misji i w ogóle ze sprzętem wojska, co niby powinno być tajemnicą... Mój m jest już na emeryturze ale jak tam pracował to nie mógł przetłumaczyć podwładnym, że nie wolno wszystkiego pokazywać i znienawidził nk i fb.. 😮 😮

oczywiście coś jeszcze miałam napisać ale zapomniałam...... ☺️ Powinnam ogarnąć chatę, bo jak po huraganie wygląda ale nie chce mi się ☺️ ☺️ ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mapa Święta to wszystko drożeje, ja też uwielbiam tą książkę moja ulubiona z dzieciństwa 🙂 jak jedziecie do Inez to ja też ja też chce
U nas na listonosza nie narzekam młody chłopak jest koło 20 lat i przesympatyczny wszystko pod drzwi przynosi i się śmieje że codziennie jest coś do mnie, wczoraj tez byl i mowi no dzień jak codzień ja znów u pani 🙂
Paninka moja Ala też nie znosi kombinezoniku i nie wpadłam na to by kurteczke jej założyć, chyba musze jakąś kupić i wypróbować bo mam 2 pary bardzo ciepłych spodni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do kurtek i kombinezonów, to Jagoda ich nie znosi...... ale wzięłam sie na sposób i pakuję ją w gruby śpiwór z kapturem rękawami i workiem na nogi, szybko się zaklada i mniej krzyku jest 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A mój m jest genialny 😠 Rano po przyjeździe odkręcił kran na dworze, zeby nam rurka nie zamarzła i poszedł spać. Oczywiście zapomniał mmii o tym powiadomić 😉 I teraz przylatuje sąsiadka z na przeciwka z zapytaniem czy ja wiem, że nam się woda na placu leję i juz na ulice wypływa...No oczywiście, że nie wiem 😠 Biegiem poleciałam kran zakręcić, ale ile tej wody się juz musiało od siódmej wylać... A rano jak szłam do przedszkola i sklepu to nie widziałam, bo kran za domem i woda do przejazdu jeszcze nie zdążyła wtedy dopłynąć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[jo-aneczko[color=purple][/color] - ponawiam prośbę, podaj mi proszę na sierpniówkach swój adres, Marta[color=yellow][/color] - Ciebie również o to proszę....... bo ten mój m niemożliwy jest.. ledwo paczkę otworzę to on już wynosi wszystko do pieca do garażu i nie zdążyłam ich spisać 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Foga napisał(a):
[jo-aneczko[color=purple][/color] - ponawiam prośbę, podaj mi proszę na sierpniówkach swój adres, Marta[color=yellow][/color] - Ciebie również o to proszę....... bo ten mój m niemożliwy jest.. ledwo paczkę otworzę to on już wynosi wszystko do pieca do garażu i nie zdążyłam ich spisać 🤢 🤢 🤢
Hehe cieszę się że doszło całe.
A kochana po co ci mój adres, kartki na święta będziesz pisać 😉 😉 😉

A swoją drogą mój m. zdziwił by się jakby mnie z aureolką zobaczył 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...