Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

My sobie od tego sprzedawcy kupiliśmy koszulki ze znaczkiem supermana i napisami supr mąż, super żona ale teraz już ich nie widzę a szkoda bo fajne były.. później wstawię fotki... ale fartuszki sa też spoko i inne.. lubię tam kupować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

Paloma21 napisał(a):
hej


coś mi migneło że pisałyście o chusteczkach nawilżających ja osobiście polecam je do czyszczenia wszystkiego łącznie za smarami samochodowymi, żywicą i FUGAMI - na święta jak znalazł 🤪 🤪 🤪 🤪


ło matko........ i pomyśleć, że tym delikatne pupki dzieci myjemy 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paloma21 napisał(a):
Diviana narzekałaś ostatnio że masz wiecznie pomarańczowy osad w łazience i tak się zastanawiam jaki ty masz ujęcie wody?? i czy masz filtry (osad jest sprawą dużej zawartości żelaza w wodzie)


Obawiam sie że w łazience filtrów nie mam a ujęcie wody lokalne, może faktycznie się za filtrami rozejrzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
Dobra, na razie znikam, bo nie moge na ten bałagan patrzeć 😉


w sensie bałagan w moim domu...nie tutaj...... ech chwilami wysławiam sie jak imbecyl jakiś ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Diviana napisał(a):
Myślicie że mogę wyprać matę edukacyjną i nic trzeszczącym elementom się nie stanie?


na delikatnym praniu i w 30 stopniach i na niskich obrotach wirowania prałam swoją ( w instrukcji było pranie ręczne)

a filtrów szukaj takich żebyś mogła założyć je zarz za licznikiem wody to i w kuchni będzisz miała lepszą wodę. jak będzisz chciała to mój m. robi szczegółowe badania wody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Kupie sobie taką http://www.koszulki.com/cgi-bin/shop.pl?id=31&sid=37663409&pin=42963182398035&mod=03&towar=199172&pt=52〈=pl&ppts= na 30 urodziny 🤪


Ja taką zrobiłam mężowi na 40ste 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Też się zastanawiam nad jabłuszkiem Tiny na mikolaja- fajne takie 🙂
Agapurka jaki słodki lew w awatarku- ja daję do wieczornego karmienia 1 miarkę kleiku ryżowego
u nas też kolęda później ale już roznosili opłatki
Moniq super fryzurka - uwielbiam takie ale mój małż mi zakazał
a Marysia to Twoja miniaturka
jej Paninka kurteczka śliczna
Diviana i sukieneczka śliczna
ann - fajne śpiewanie - lubię czasem posłuchać takiej muzyki
aniołek powodzenia na szczepieniu
Siehankowa wracaj szybko z dobrymi wieściami
ja też wycieram meble chusteczkami Tosi
haha no koszulki extra - szczególnie ta Diviany haha to ja mam już 19letnie 😮doświadczenie haha
a matę też prałam i nic się nie zepsuło

oj muszę i ja ogarnąć chatkę - do później
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry

Sto latek, wszystkiego najlepszego i dużo zdrówka dla

Antosi i Michałka z okazji ukończonych 4 m-c oraz dla

Elenki i Anusi z okazji ukończenia 3 m-c Buziaki dla Was
😘 😘 😘 😘


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my dziś wstalismy o 11 ☺️ witam mamusie i dzieciaczki, u nas znów slonko wiec trzeba gdzies wybyć 🙂
moniq- super wyglądasz, mogę Ci powiedzieć, że Szymon wspiera Marysię w brzuszkach, nawet na leżaczku się podnosi
jo-aneczka- przed imprezą Szymon tak się przysał, że dwa cyce opróżnił(śmiałam się, że chyba wie, że mm go czeka i wolał się napaść 🙂) starałam się mniej pić i jakoś dałam radę, ale to było raptem parę godzin. Lepiej spakuj laktator.
marta-lion czerwony robaczek zdrowo fika:P
Andrzelika- to jak już się będziesz pakować do Norwegii daj znać- lecę z tobą. No i widzę, że jet więcej chętnych 🙂 Inez- szykuj się na nalot :P
Diviana- za wodę, jak za wodę, ale ta kanaliza- koszmar
Paloma- fugi to ja sodą lecę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...