Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ann kurde ciężko mi doradzać, bo nie znam dzieci.
Ale dla chłopaka może płytę z muzyką (nie wiem jakiej i czy wogóle słucha), może grę komputerową (ale tu już cena większa). Może jakis gadżet na EURO 2012 jeśli kibic, szalik, kubek, szklankę (hehe nie na piwo), brelok itp.
Dla dziewczynki 7 letniej, hmmm ja przerabiałam pamiętnik barbie na hasło (ale tu cena), może zwykły pamiętnik-sekretnik (tańszy), ubranka dla lalki, grę planszową typu skaczące małpki itp, oczywiście moga byc puzzle (jesli lubi).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

Ann dla dziewczynki może jakieś takie dziecięce malowidła? może jakąś gre? Marta fajne pomysły podała 🙂
Inez biedny Tymcio ewidentnie coś go męczy...a on mocz miał badany i wszystko było ok? dziąsla może dokuczają? lub brzusio??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marta dzięki ci wielkie - pomysły ekstra 🙂 😘 😘 😘
Bo ten chłopak to rzeczywiście kibic 🙂 Gra w piłkę nożną 🙂
A dla dziewczynki ten pomysł z pamiętnikiem super 🙂
Ale gdzie takie gadżety na Euro kupić? Bo nie wiem czy w sklepie kupię, a mi potrzeba na wtorek. A wszystko przez to, że głupia baba jestem 😞 Dzisiaj przyjechała do nas chrzestna Hani na Mikołaja. I nie przyszło mi do głowy, że ona może przywieźć też coś chłopcom - no najwyżej po czekoladzie. A tu Norbertowi kupiła piłke Kipsty, a Igorowi klocki Lego. A ja po czekoladzie Milki z orzechami miałam 😞 😞 😞 😞 To juz sie nawet z ta czekoladą nie wychylałam, a ze wstydu to mnie brzuch rozbolał ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ Jeszcze mnie Norbert po ich odjeździe całkiem zdołował, bo mu Dawid powiedział, ze oni im takie ekstra prezenty kupili, a my dla nich nic nie mamy 😞
A mnie naprawdę do głowy nie przyszło,żeby im coś ekstra kupić, bo to nasz pierwszy Mikołaj - chrzestna jest zoną kumpla Mariusza z pracy i do tej pory wspólnych imprez Mikołajkowych nie urządzaliśmy i kupiłam prezenty tylko dla dzieci i chrześników ☺️ ☺️ ☺️
Marta masz ode mnie oklaska 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale z allegro to mi do wtorku nie przyślą, bo ja konta internetowego nie mam i mogę dopiero w poniedziałek przelewu dokonać 😞 Chyba, że znajdę sprzedawcę co mi zrobi wysyłkę w 24 godziny...
Ide szukać.
A nie macie jakiś sprawdzonych sprzedawców takich rzeczy z mega szybka wysyłką?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ann5353 napisał(a):
Ale z allegro to mi do wtorku nie przyślą, bo ja konta internetowego nie mam i mogę dopiero w poniedziałek przelewu dokonać 😞 Chyba, że znajdę sprzedawcę co mi zrobi wysyłkę w 24 godziny...
Ide szukać.
A nie macie jakiś sprawdzonych sprzedawców takich rzeczy z mega szybka wysyłką?
Ann szukaj takiego co ma wysyłkę w 24H i przesyłkę kurierską koniecznie za pobraniem. Droższa ale wysyłaja od raz, nie czekają na przelew. Wtedy na wtorek dojdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marta-lion napisał(a):
ann5353 napisał(a):
Ale z allegro to mi do wtorku nie przyślą, bo ja konta internetowego nie mam i mogę dopiero w poniedziałek przelewu dokonać 😞 Chyba, że znajdę sprzedawcę co mi zrobi wysyłkę w 24 godziny...
Ide szukać.
A nie macie jakiś sprawdzonych sprzedawców takich rzeczy z mega szybka wysyłką?
Ann szukaj takiego co ma wysyłkę w 24H i przesyłkę kurierską koniecznie za pobraniem. Droższa ale wysyłaja od raz, nie czekają na przelew. Wtedy na wtorek dojdzie.

Dzięki Martus jeszcze raz 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, to ja też się włączę w EURO 2012. Ann, jeśli masz telefon w orange to na ich stronie można kupić różne gadżety i zapłacić za nie punktami payback. Co do wysyłki to nie wiem jak szybko działają.
Ostatnio je oglądałam - fajne są 🙂

P.S. A tak w ogóle to cześć. Bo ja dziś jeszcze nie miałam okazji się przywitac. Tylko troszkę podczytuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jo-aneczka napisał(a):
O, to ja też się włączę w EURO 2012. Ann, jeśli masz telefon w orange to na ich stronie można kupić różne gadżety i zapłacić za nie punktami payback. Co do wysyłki to nie wiem jak szybko działają.
Ostatnio je oglądałam - fajne są 🙂

P.S. A tak w ogóle to cześć. Bo ja dziś jeszcze nie miałam okazji się przywitac. Tylko troszkę podczytuję

w Play 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
daniela napisał(a):
Ann dla dziewczynki może jakieś takie dziecięce malowidła? może jakąś gre? Marta fajne pomysły podała 🙂
Inez biedny Tymcio ewidentnie coś go męczy...a on mocz miał badany i wszystko było ok? dziąsla może dokuczają? lub brzusio??


Tydzień temu w pt był badany i było wszystko ok.
Wydaje mi się, że to brzusio. W nocy podkurczał nóżki i robił się cały czerwony 😞
A dzisiaj jak szlochał przez sen to wydaje mi się, że coś mu się śniło.
Teraz już nie śpi i się uśmiecha a mi się serce raduje jak głupiej 😁
Ciekawe co to będzie w nocy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez mojemu Julkowi też się zdarza, że czasem się obudzi z takim ogromnym płaczem, taki zadąsany i tak nagle, przeważnie tak nie płacze, więc myślę że mu się coś śni. Jak go przytulę to się uspokaja.

Aa dziś tak teściowej zrobił i rozebrała go, bo myślała że brzuch go boli, a jemu nic nie dolega. I nie dawała mu jeść od 13 do 18, bo nie miała zagęstnika do mleka na ulewanie i jak mu dała o 13 to mu się ulało i stwierdziła, że co miała mu dać 😮 😮 Biedny kuźwa, jak nie mam zagęstnika to daje mu normalnie - mniej żeby nie ulał. Jak mu dałam jeść to wszamał 180 pierwszy raz 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biedny julek - babcia go przygłodziła 🥴 andzelika, pochwal sie koszulkami i spodenkami 😉
a ksawier dziś taaakiego kataru dostał - pierwszy raz... w ruch poszła frida, inhalacje z soli i maść majerankowa... mam nadzieje ze pomoze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co małe ma taki świetny urok im większe tym już to traci. Co prawda ona ma nogę 26, ale sama bym takie chciała.

Mama moja była w Katowicach i właśnie było dużo przecen na dziecięce, np kurtę kupiła mojej siostrze z 130 na 65 zł, bo były kurtki -50%. To się opłaca jak nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...