Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

existence napisał(a):
Dziewczyny a jak wygląda u Wa sytuacja na wadze? Ja mam jeszcze z 8 kg do przodu i teraz jakby wolniej spada 😞 . Ile po porodzie udało Wam się dojść do wagi sprzed ciąży?

Mi został 1kg, już po samym porodzie spadło mi 10kg, po kilku dniach następne 3kg, pózniej 1kg i teraz został ten jeszcze 1 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madalena 😘 😘 😘

Jo-aneczka
czy mogłabyś mi też wysłać to tłumaczenie ulotki sab simplex?

A nasz Maluszek od kilku godzin marudny...nie może coś usnąć...
Jak nie on a ja nie wiem jak mu pomóc 😞
Teraz Mąż próbuje.

Mamusie dziękuję za odpowiedzi co do witamin 🙂

A powiedzcie mi jeszcze ten skok wzrostu ok 3 tygodnia odczułyście jakoś
czy to tak niezauważalnie następuje?

siehankowa Tobie gratuluję takiego rytmu dnia Malucha 🙂
U nas wszystko na razie rozregulowane 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa - wyślę ci na sierpnióweczkach. Skopiuję to co wysyłam Pati, ale gdybyś była zainteresowana całością to w googlach wrzuć sobie "sabsimplex ulotka" - na pewno znajdziesz.
A co do "skoku wzrostu" to przyznam się szczerze, że nawet nie słyszałam, że taki jest, więc tym bardziej go nie zaobserwowałam 😉 Ale moja Hania duża jest, więc pewnie skoczyła a nawet prezeskoczyła, bo my już jakiś czas temu zapakowaliśmy śpiochy w rozmiarze 62 do pudła 🙂

Madalena - aż mi dech odebrało jak przeczytałam. Kochana, trzymaj się mocno. I spróbuj kupić albo wypożyczyć ten monitor bezdechu - będziesz spokojniejsza. Tak jak piszą dziewczyny - nie możesz czuwać nad Szymkiem 24 h/dobę.
Kiedyś czytałam, że w niektórych szpitalach można wypożyczyć taki sprzęt. A może ktoś z twoich znajomych ma a już nie korzysta.
No i koniecznie skonsultuj się z jakimś dobrym lekarzem - przepisywanie witaminy c na problemy z bezdechem, hmmm... nie będę komentować bo się nie znam, ale coś mi tu trąci chałturą.

Kornelka - nie, w nocy nie zakładam 😉 Za to w dzień, z tego powodu, jestem niedotykalska 😁 😁 😁
Ja niedawno zaczęłam testować żel poporodowy Musteli. Ma dobre opinie wśród moich znajomych i w necie, ale póki co u mnie szału nie ma 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna891 napisał(a):
chyba zaraz znowu sie zacznie kolka 😞 Norbert sie prezy i slychac taki bulgoty w jelitach 🤢 prosze nie.... 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢


Jezu u mnie to samo 😞 Tosia dzisiaj tylko raz przespała pięknie 3godz w dzień bez marudzenia.....od ok.15 do 17 nie spała później przysnęła na niecałą godzinkę i znowu jazda 😞 Wykąpałam ją przysnęła na 10min i obudziła się z płaczem....jak ja to przetrzymam.........??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justyna i Daniela jak ja współczuję Wam i Waszym maluszkom muszą się strasznie męczyć no i Wy też przy okazji 😞
Madalena ja myślami ciągle z Tobą o Szymkiem, nie wyobrażam sobie nawet jak bardzo się teraz martwisz 😞
jo-aneczka Hanka to duża dziewczyna faktycznie, my ciągle w rozmiarze 56 a moim marzeniem na miesiąc malucha jest by osiągnęła chociaż wagę urodzeniową, ale po tym dokarmaianiu mam nadzieję że w końcu się uda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka dziękuję 😉

Justyna, Daniela
trzymam kciuki za spokojne nocki 😘

Diviana a ile i czym dokarmiasz?
Na pewno Malutka nadrobi-mój przy dokarmianiu przybierał ok 50g na dobę 😉

Kornelka ja laktator pożyczałam u dystrybutora medeli - mają u nas i sklep i wypożyczalnię.
A szukałam prze internet-kilka znalazłam.
Przy czym pożyczasz tylko silnik, a część użytkową czyli jakby część ręczną kupujesz.

A swoją drogą czy ktoś odciągał może pokarm bezpośrednio po nakarmieniu?
Ciekawa jestem ile ml to norma po opróżnieniu piersi przez malucha.

My już po kąpieli-Niuniu śpi 🙂 Choć dziś jakoś niespokojnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
evelina jak odciągnę mleko i mały nie zje wszystkiego to wkładam do lodówki i podgrzewam w kąpieli wodnej. Jedno ściągnięcie przeważnie starcza na raz albo dwa. Jeżeli nawet zostanie na więcej to już nie ''używam'', bo ściągnę nowe.

mapa ja nie ściągałam po nakarmieniu to Ci nie powiem. Mały opróżnia piersi prawie do zera 🙂

Daniela współczuję tych kolek. U mnie też są, ale nie takie jak u Ciebie. Ja też jak słyszę jak mały postękuję to modlę się żeby to nie było to. Dziś młodemu pomogła na chwilę suszarka a potem spacer. Odpukać na razie śpi od 2 godzin ale coś niespokojnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):


Mapa śliczny ten Maciuś, mam sentyment do tego imienia 😉



Dziękuję 😘
Jak na razie "Kawaler do wzięcia" 😉

Trzymam za Was z Juleczką kciuki 😉
Dacie radę Dziewczyny!!!
Choć chciałoby się tak beztrosko przez ten czas przechodzić...ale się nie da niestety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna współczuję bo my mamy to samo 😞 Mała zasnęła na jakieś 20min po czym znowu płacz a teraz z kolei leży grzecznie w łóżeczku oczy jak 5zł (znowu) i coś tam sobie kwili.....oczka czerwone, widać że śpiąca bardzo a tu nic...ocho znowu płacz idę.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kornelka7 napisał(a):
Crazzzyyy napisał(a):
Marcia dziękuję ślicznie już patrzę :*
Dziewczyny ponawiam pytanie..."czy wasze dzieciaki się uśmiechają???


Crayzzyy moj czasem tak ale to taki uśmiech 😎 😎 n 😎ieświadomy najczęściej przez sen. piszę lewą ręką, sory.


te gęby same mi jakoś wyszły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...