Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Madzia ja nigdy nie miałam monitoru ale słyszałam że Angelcare (chyba dobrze napisałam) jest bardzo polecany.

Tosia chyba odsypia bo jak usnęła po 11 tak ją wzięłam po 13 na cyca i dalej śpi. Jak się zbudzi to ją przebiorę i na dworek wyskoczymy. Jak nie ma tych paskudnych kolek to normalnie Aniołek....
W poniedziałek znajomy jedzie do Niemiec to mu powiem żeby mi Lefax kupił może on podziała.

A jutro wybieramy się na urodziny do synka mojej siostry na 2latka 🙂 Mam nadzieję że nie będzie kolek......
I mąż mi się pochorował 😞 oby na Tosię nie przeszło.... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

hej dziewczyny..
Dziękuję za odpowiedzi co do uśmiechu...poczekam jeszcze nie będę panikować
U mnie dzis nocka masakryczna..Maly budzil sie z placzem podawalam butle a ten sie prężył od kolki dławił i tym samym łykał powietrze pijąc z butli..
Fogaa wiec nie słuchaj tej rodziny ja mam w sumie 12 butelek antykolkowych są do d...Raz po jedną taką porządną Dr Browns aż w nocy jechał ! Pierś napewno lepsza bo tam powietrza nie ma a szkoda gadać o tych antykolkowych wynalazkach!
Madzia trzymam kciuki za Szymcia :* Ja mam ten monitoring bodajze Angel z 2 płytkami jestem bardzo zadowolona.. 🙂
Też słyszałam o odciąganiu tego pierwszego pokarmu..Daniela spróbuj bo może twoja mała ma nietolerancje na laktozę bo skora ma te kupki wodniste to możliwe...Mojej koleżanki córcia to ma i po odstawieniu laktozy biegunki i problemy zniknęły
Paninka ja tez dziś w nerwach powstrzymywałam się żeby nie wybuchnąć normalnie krzyczeć mi sie chciało jestem taka wykończona 😞Ty też może spróbuj kochana podać ten treściwy pokarm podać a ten pierwszy wodnisty odciągnąć można spróbować...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
U nas jest w miarę dobrze 🙂 Hania jest grzeczniutka - taki mały Haniołek z niej 🙂 🙂 🙂
Tylko tak jak u Madaleny jesteśmy w trakcie załatwiania spraw związanych ze chrztem i mam troszkę mało czasu na pisanie 🙂
Wszystkim chorym maluszkom życzymy dużo zdrówka, a tym z kolkami, aby się wreszcie skończyły 🙂 Wyobrażam sobie jak się męczą wasze dzidziusie i wy.
No i miłego weekendu dla wszystkich 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Craazzyy dzisiaj kupka jest normalna i żółta.
Tosia dalej śpi 🙂 aż się boję nocy, wzięłam ją na śpika, przebrałam dałam cycusia i dalej poszła w kimę. a ja idę się położę bo od rana coś robię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madalena, my też mamy Angelcare. Pod materac wkłada się dwie płytki i całe urządzenie podłącza do prądu. Alarm włącza się gdy nie wyczuwa oddechu przez 15 albo 20 sekund.
Odbiornik można ustawić w dwóch opcjach:
- bez żadnych dźwięków tj. urządzenie piszczy gdy nie wyczuwa oddechu, ale jak jest wszystko ok to miga zielona lampka
- z dźwiękiem - urządzenie piszczy gdy nie wyczuwa oddechu, a jak jest wszystko ok to miga zielona lampka i dodatkowo słychać "tic, tic" w miarę jak dziecko oddycha.
Ja mam monitor oddechu połączony z elektroniczną nianią, ale można też kupić bez niani.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moja mala zjadla ( cyca plus 60ml mm)pobuszowala godzinke i teraz dalej slodko spi 🙂 🙂 🙂taka ulge czuje jak wiem ze wszystko z nia ok ze az mam ochote skakac z radosci...a w tym jednym aktywnym cycu to ja mam az za duzo mleka ale obstawiam ze z jakoscia slabo 😠polozna pocieszala mnie ze moze za jakis czas on znowu wystarczy ale mysle ze tylko tak mowila zeby mnie na duchu podtrzymac 😉

zeby jej wynagrodzic ( albo zagluszyc wyrzuty sumienia) kupilam jej piekna czapeczke...jak w domu przymierzylam okazalo sie ze jest za mala 🤪
a wzielam najmniejsza bo mi sie takie duze wydawaly ☺️ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć kochane. Strasznie szkoda mi tych waszych kolkowych maluszków i mam nadzieję, że im prędko przejdzie

Magdalena- trzymam kciuki za Szymka. A co do monitora to może warto się w niego zaopatrzyć

A mój Szymek ma dziś jakieś ciężkie spanie, co chwilkę się budzi, ale pomogła mu płyta "opozycji" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maly tak slodko spi ze az sie boje zeby nie zapeszyc 🤢 wczoraj juz byl marudny o tej porze a dzisiaj normalnie spi i spi 🙂 i po kupce taaaakie baczki puszcza 😁dzieki bogu za fride bo widze poprawe,maly sie juz nie dusi przy zasypianiu.Gruszka do d... sie nie nadaje w porownaniu z frida 🙂 szkoda ze od poczatku jej nie mialam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna moja mała jak usnęła 11.05 tak śpi do teraz 😮 😮 2 razy sama budziłam ją na cycusia, przebudziła się koło 17 sama- przebrałam, nakarmiłam, pobuszowała z 10min odłożyłam ją do łóżeczka ale coś marudziła więc położyłam na brzuszek termofor a ona ... znowu zasnęła 🤪
Martwię się o noc skoro praktycznie cały dzień śpi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
daniela moze tosia odsypia ten czas kiedy brzuszek bolal...moja tez czasem cale dnie spi, dzisiaj okolo 3 godzin na razie byla aktywna, zaraz ja budze na kapanie ale w nocy mimo przespanego dnia tez ladnie spi...zycze Ci zeby i Twoja coreczka przespala ladnie noc bez bolu!

wyslalam m. do apteki po ta witamine d3 i pani dala mu tabletki 😮 🤪 w ktorych sa rozne witaminki a d3 najmniej 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniela moj troche poplakal wczesniej ale zjadl butle i dalej lula.Moze dzisiaj bedzie dobrze? mi sie wydaje ze te ich poranne kupy daly takie rezultaty 😁
mialam mu katarek wyczyscic bo go meczy po placzu ale szkoda go budzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka dzięki 😘 Wam również przespanej nocki 🙂 a ztymi witaminami to mnie rozśmieszyłaś. To Twój m nie powiedział że to dla niemowlaka?

Justyna moja Tosia wykąpana,obudziła się o 19. Teraz przysypia i się budzi coś postękuje. Położyłam jej na brzuszek termofor. Oby noc była przespana....

Idę położyć Gabi i obejrzeć The voice of Poland

Dobrej przespanej nocki dla wszystkich, bez kolek i innych niespodzianek
DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przespanych nocek kochane:*
dla Madzi w szczegolnosci 😘 😘 😘 😘 😘 bedziemy sie wszystkie modlic za was 😘
ja jestem na maksa wkur i nie wiem czy zasne.Az mam ochote na dymka 😮 😮
ehhhhh........ no nic dobrejnocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wpadłam się przywitac i życzy Wam spokojnej nocy.
Justyna nerwy nic nie pomogą, choc czasem trudno się opanowac.
Magda ja tez Wam w szczególności życze spokojnej nocy i tej i wszystkich kolejnych.
Paninka, daniela oby wasze bobaski już nie płakały.
Ja się zastanawiam nad tym moim pokarmem. Po 6 godz jestem w stanie wyciągnąc 100 przed karmieniem może trochę wiecej a po karmieniu 3 godz 50 z obu mleczarni. No to chyba dużo za mało. Coś mi się wydaje że z mojego karmienia piersią nic nie będzie.
Dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już się na dziś pożegnam.
Przespanej nocki i kolorowych snów. Oby wszystkie dzidziusie dały wam pospać.
A szczególnie mocno trzymam za Madalenkę i Szymusia no i za dzieciaczki kolkowe.
Kornelka - jakie masz śliczne zdjęcie w avatarze. A Rysio taki mini-mini. Cudniutki jest 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kornelka superowe to zdjęcie w avatarze.
Co do odciągania to ja jeżeli odciągam co 3h to wychodzi tak 90ml, teraz miałam 6h przerwy to wyciągnęłam 150ml. Mój mały jak zje setkę lub więcej to od razu zasypia i śpi jak aniołek 🙂

Taki dzisiaj kochaniutki był. Byliśmy całe popołudnie i wieczór u znajomych. Tymcio grzecznie sobie spał, obudził się na karmienie, popatrzył wokoło z ciekawością i dalej spał.
Dzisiaj rano przyszli nam wstawiać drzwi. Jechali jakimiś wiertarkami i innymi narzędziami. Był taki huk, że sama się obudziłam i patrzę szybko na Tymka. A on? Ani drgnął 😁 Jego to naprawdę nic nie rusza 🙂

DOBRANOC MAMUSIE
SPOKOJNEJ I PRZESPANEJ NOCY
😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
justyna ja nie spie 😉 Lilka kochana smacznie drzemie cala noc tez ladnie przespala Aniolek moj!
i dzisiaj chyba pierwszy raz zostawie ja na dluzej niz 10 minut 🤔 zamierzamy jechac na jakies zakupy, ja wogole nie mam w co sie ubraz, portki ciazowe z tylka mi leca 🙂, w te co nosilam przed ciaza jeszcze dlugo sie nie zmieszcze 😠 i zastanawiam sie czy ciagnac Lilke z nami czy wykorzystac to ze dostaje mm i zostawic ja z tesciowa...tylko boje sie jak ja przezyje to rozstanie 😜

wczoraj o 18 zjadlam brokula, jak do tej pory Lilce nic nie jest to chyba znaczy ze jej nie zaszkodzil?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry mamusie;-)
Nie było mnie kilka dni bo i ostatnie kilka dni są mało ciekawe u nas.Zaczynam się martwić o Frania.Co raz częściej płacze i to tak nagle i bardzo mocno krzyczy,ledwo udaje mi się go uspokoić.Jeszcze parę dni temu nie było tak żle jak teraz.Teraz dochodzi już do tego że właściwie nie płacze tylko gdy śpi,albo je,a gdy się zbudzi natychmiast zaczyna marudzić.Boję się ,że to te przeklęte kolki. Co ja mogę zrobić? tak mi go żal gdy widzę jak płacze,a nie potrafię mu pomóc.
Pisałyście kiedyś o jakichś niemieckich kropelkach na koli? Czy któreś z Was wypróbowały je? Pomogły choć w małym stopniu? Podajcie mi jakiś namiar gdzie je kupić.Bo już sama nie wiem co mam robić.jestem załamana;-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...