Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

Foga- ja Szymka specjalnie budzę jak zasypia przy cycu. To go wezmę do odbicia i potem znów cyc, potem go przewinę i cyc. Wtedy więcej się naje i dłużej śpi 😉
Magdalena to jak już się dowiesz ile waży koniecznie daj znać 🙂
Evelina- ta kumpela mówiła, że sesje kosztują od 200- 300 zł, ale to pewnie zależy od fotografa
aniołek- brzuch mi prędko spadł, ale u mnie dupsko i uda zostały :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ogarnęłam szafę od Szymurki i miałam nadzieję na spacerek, ale smyk tylko się powiercił i znów śpi 😮

A tak na marginesie- pierwsza pana za nami szkło mi się wbiło 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lydzia - ja niby też moją "borówę" wybudzam do odbicia ale ona jak już oczy otworzy to przez godzinkę w nocy nie śpimy, bo przewijamy, odbijamy, cycujemy itp...
Paninka - na razie nie dokarmiam.. wtedy, gdy pisałam że zjadła 30 to był jednorazowy "skok" ... na razie mleka mi tryska ale nie wiem.. może jest go peł a nie syci?? Chociaz tez nie bo w ciągu miesiąca maleństwo przybrało 1200 - wg lekarza, najada się.. tylko nie wiem co z tym budzeniem i krótkim snem....

Madalena- jak mała pozwoli to zaraz mykam na sierpnióweczki Was zobaczyć... aaaaaaaaaaa i oczywiście też jestem za przyjęciem Bruni do naszego "Tajnego Zgromadzenia " 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniczek a to Łobuzy jakieś! sił życzę do Bartusia może się zaraz zmęczy? 🙂
Uciekam do domku bo zmarzłam cholernie ale wiatrzycho wieje 😞
Aniołku ale Oliwka ma fajową czapę i jaki dydek wielki albo ona taka malusia 😉 🙂
Foga może spróbuj dokarmiać mm i zaobserwujesz czy mała więcej prześpi i będzie bardziej spokojna. Jak mojej Tosi nic nie męczy to przesypia po 3godz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
U nas nocka w miarę ok. Tylko u nas też jak mały się przebudzi na karmienie to trochę to trwa. Bo najpierw przebrać, potem mleko, potem odbić, jak się odbije to mam wrażenie, że synek zrobił sobie miejsce na więcej, znowu je, jak już zje to dostaje czkawki, więc znowu mleko żeby przeszło, a może w międzyczasie znowu kupa itp. Dziś trwało to półtora godziny. Ręce mi już siadały i byłam cała spocona.
Teraz maluch śpi, ale jak zwykle niespokojnie. W nocy śpi bardzo ładnie,a w dzień to by tylko na rękach leżał, co go odkładam to chwila spokoju i marudzi 😞
Dobrze, że teściowa jest, to przynajmniej mogę porobić inne rzeczy, bo ona zajmie się małym.

Magda zdjęcie na sierpnióweczkach super. Zazdroszczę figury 🙂

Zdrówka życzę wszystkim chorującym dzieciaczkom

I dziękuję za komplementy dla Tymonka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
WITAJCIE 🙂
MAM NADZIEJĘ,ŻE U WAS WSZYSTKO W PORZADKU!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
NIESTETY NIE MA KIEDY CZYTAC ANI PISAC 😞 😞 😞 😞
TERAZ LEZYMY SOBIE I PISZE JEDNA REKA 🙃 🙃 🙃
U NAS TAK SOBIE 🙂WE WTOREK IDZIEMY NA SZCZEPIENIE 🙂
JA DZIS BYLAM U PANI GINEKOLOG OGOLNI JUZ LADNIE MACICA WROCILA DO NORMALNOSCI 🙂 🙂 🙂I NADZERKA MI SIE WROCILA 😞 😞(PARE LAT TEMU MIALAM ZAMROZONA)PYTALAM O ZASTRZYKI STANOWCZO ODRADZILA!!!!!!!!PO NICH MOZE MI CALKOWICIE ZANIKNAC OKRES!!!!!!!!!!!!!!!OPISZE WIECEJ CO MI POWIEDZIALA O NICH JAK BEDE MIALA OBIE RECE WOLNE 😆
I DALA MI TABLETKI AZALIA 🙂
POZDRAWIAMY 🙂
AA PROPO CHRZTU MY PLANUJEMY NA WIOSNE 🙂
AAA WAZYLAM SIE U LEKARKI WAGA Z PRZED CIAZY 🙂 😆 😆 😆 😆WIEC TERAZ ZOSTALO MI STRACIC TO CO CHCIALAM PRZED CIAZA CZYLI JAKIES 15 KG 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Foga napisał(a):
Hmm nawet jeszcze maleństwo śpi... Poczytałam trochę i jak zobaczyłam, ile wasze dzieciaki śpią, to przeżyłam szok...... Matko ile ja bym dała za 4 godzinki snu moje malutkiej (bez płaczu i wiercenia)... ech... mam nadzieję, że jej się poprawi.. No i dalej nie umiem jej nauczyć jedzenia co 2 godziny... budzi się ok 30 minut po zaśnięciu i jedzeniu i płacze w niebogłosy, bo... chce cyca...
A jeszcze mam pytanko, bo piszecie, że wasze dzieciaczki budzą się w nocy na jedzenie i dalej śpią.. a podczas jedzenia nie robią kupki??? Bo moja jak juz się obudzi na jedzenie, to w jego trakcie zaśnie ale po chwili zrobi kupkę i jak ją przewijam, to ona się wybudza i już jest po spaniu....

Foga u mnie z kupkami jest tak samo. Na dodatek te nocne kupki podczas jedzenia są takie, ze nie mieszczą się w pampersie i muszę Anie myć i przebierać. Ale jak ją chwilkę ponoszę, odłożę do łóżka i "zaknebluję" buzię cycem w ciągu 5 minut zasypia.
Z długością spania jest różnie, nieraz zaśnie zaraz po kąpieli i cycu (8) i śpi do 11, później pobudka o 2 i 5, nieraz zaśnie dopiero o 11-12, ale budzę ją o 3 na jedzonko i potem śpi do 6-7. Te obfite kupki ma koło 2-3 godz. i do południa nic, więc jak sie budzi między 5-7 też stosuję chwilowy knebel z cyca, possie trochę i śpi grzecznie dalej. Za to jak sie rano obudzi (tak jak dziś - 7 godz.) to do 13 na zmianę cyc, lulanie, zmiana pampersa, spanie 15 min. na mojej klatce piersiowej, po odłożeniu do kołyski 10 min. snu i płacz, domaganie sie cyca itd. Śniadanie mogę zjeść koło 11, bo wcześniej to graniczy z cudem, żeby wyjść do wc. Za to jak przyjeżdża z pracy tatuś - śpi jak aniołek. Gdyby nie telefon mąż nawet by nie wiedział jak mała płacze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Foga u mnie tez jest jak piszesz, ze jak w nocy zje i zaraz zrobi kupe to przebieram i wtedy sie wybudza i bujam ja z godzine,az zasnie, a jak nie chce spac to znow cyc 🙂 ale, np wczoraj tez tak mialam i szybko zmienilam pampersa troche dokarmilam i polozylam do wozka chcialam pobujac, ale sama zasnela i spalam 3 godziny 🙂 do nastepnego karmienia.
ostatnio staram sie nawet nie bujac i tez zasypia, az dziwne. czasem kweka, bo smok wypadnie ale wtedy daje i znow zamyka oczy i spi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
existence ja tez sniadanie jem czasem o 11 , bo ruszyc mi sie nie da juz nie mowiac o niczym innym, ale ja spie czasem razem z nia w lozku jak maz wstaje przed 6 i akurat ona sie wybudza na jedzenie to ja karmie na lozku i juz nie odkladam tylko spie razem z nia przez to nadrabiam niewyspana noc, ale za to potem nie da mi sie ruszyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Za nami ciężka nocka 😞 Mała nie spała, aczkolwiek nie wiem dlaczego - nic ją nie bolało, chyba za dużo się w dzień wyspała.
Teraz też nie mogę jej uspić, a mam kupę roboty przed chrzcinami i nie wiem kiedy to mam zrobić - chyba w nocy.
Madalena - śliczne fotki 🙂 🙂 🙂
Ja również jestem za przyjęciem Bruni 🙂 🙂 🙂
Aniołek mamy takie same czapki - tylko moja jet z ciemniejszym różem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my wróciłyśmy ze spaceru. Teraz chwilka relaksu przy muzyczce...
Spróbuję za obiad się zabrać, choć nie wiem czy warto, pewnie co najwyżej ziemniaki zdążę obrać 😉
Jola - śliczną sukienusię ma twoja Emilka. A ty ją tak na co dzień ubierasz w te kiecuszki czy tylko do zdjęcia? Bo ja to mam opory przed zakładaniem Hance sukienek, mam wrażenie, że niezbyt jej wygodnie. Ja preferuję śpiochy i pochodne śpiochów 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...