Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Kuźwa,jestem zła na siebie!!!!!!!!!!! Pomyliłam daty usg bioderek-pojechałam dziś ,a okazało się, że zapisane jesteśmy owszem na 17 ale listopada!!! Tyle czasu straciłam niepotrzebnie,a gdybym zerknęła w ten świstek od zapisania to na marne bym nie jechała 🙂 Ale jak to mowią "jak nie masz w głowie to masz w nogach" ( tu akurat w kołach samochodu ) 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hey Laski:P U nas noka fatalna. mała od 19 do drógiej w nocy nie spała. Ajak zasneła to co 15 minut się budziła. ehh już niedługo padne. Mała non stop płacze i nie wiem co się dzieje. w dzień śpi po 20 minut co 3 godziny. Ja w piątek dogina lecę. A na bioderka w środę. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Co do antykoncepcji , to ja nic nie bede stosowała przez 7 lat nic sie nie wydarzyło wiec tereaz tez nie bede stosowała, po prostu bedziemy uwazali przez rok , a pozniej trzeba pomyslec o 2, bo ja stara dupa jestesm ....
Ania witaj....jak sie czujesz
słuchajcie co sie dzieje z Ania 100, Karolina od marynarza, szotka, bo cos ostatnio sie nie odzywaja ....

wysłałam smsa do Ani
Czarna nie bądź taki chojrak moja kolezanka przed ciążą nic nie stosowała cykle reguralne itp. a tu cyk 4mies po porodzie nastepne 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zajebiscie
myslalam ze ide na konsultacje a pan prof nadzw dr hab lek nauk med wyslal mnie na rtg a potem zlapal za czerep i w 2 min wyrwał(ładnie nazwane) mojego zęba ósemke 🤪 🤪
zrobil to z gracją taką ze delikatniej dzieli sie kuraka
makabra
jeszcze nie zeszlo mi znieczulenie wiec nie wiem co mnie czeka bo tak łupał w tej kosci ze pewnie bede wyc do ksiezyca
zaopatrzona w ketonal
KArmienie z cyca odwołąne do srody wiec wpiernicze kebaba jak tylko bede mogla jesc 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
agata82 napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
agata82 napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Ale obłędna ta Alicja jejciu 😘 😘 😘


a jakie ma duze usteczka 😁 😁


Maga Antek ma już narzeczoną 😉

No widzisz Agata jaka nam sie tesciowa trafila..
a a jeszcze nie poszlam i widze 😁 😁 😁


hihi 😁 spooko Antoś i to woli Laurke 😁 Alicja znajdzie jeszcze swojego amatora 🙃


spokojnie, Ala nie rozbija związków 😉 swoją drogą już dwie "pary" się stworzyły wśród wrześniwych dzieciaczków 🙂 kto wie może kiedys rzeczywiście się spotkają 🙂to by była historia 🤪 🤪 🤪


ahaha a nasze maja okazje, bo z Luiza mieszkamy w sasiadujacych miastach 😁 😁 🤪

Nasze ja mysle ze na wiosne sie spotkają jak bedą piekne bazie nad jeziorkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
dzieki jeszcze raz 🙂teraz sprobuje do jkazdego posiłku dawac te krople i zobaczymy jaki bedzie efekt bo zeby nie te koki to bym nie wiedziała ze dziecko mam !!!

TO tak jak u nas 🙂
Oby pomoglo, daj znac


kurde to chyba tylko nam trafił się "ryczuś" 🤪 🤪 🤪
ale kochamy tego ryczusia najbardziej na świecie 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
Maga super ze otworzyłas watek fotorafii juz dodalam kilka moich zdjec w tym zaraz po porodzie 😁
o do presji to tez uwazam ze to chore ale sama wiem jakie mam dołki jak mała dostaje butle w szpitalu czulam sie przez to zła matka.teraz na szczescie mam mleko w piersiach ale i tak daje malej butle czasami dla pewnosci. moja nadinka wazyła dwa tyg temu 4680 gram wiec teraz pewnie ma tez juz z 5 kilo 😁
ja kapie w oilatum jak sie skonczy to bede w johnsonie 3w1 .

my tego johnsonna uzywamy nawet w rossamnie teraz za 12 zl wyczailam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Co do antykoncepcji , to ja nic nie bede stosowała przez 7 lat nic sie nie wydarzyło wiec tereaz tez nie bede stosowała, po prostu bedziemy uwazali przez rok , a pozniej trzeba pomyslec o 2, bo ja stara dupa jestesm ....
Ania witaj....jak sie czujesz
słuchajcie co sie dzieje z Ania 100, Karolina od marynarza, szotka, bo cos ostatnio sie nie odzywaja ....

wysłałam smsa do Ani
Czarna nie bądź taki chojrak moja kolezanka przed ciążą nic nie stosowała cykle reguralne itp. a tu cyk 4mies po porodzie nastepne 😜

szczerze to bym sie cieszyła ...tylko nie wiem czy tak szybko po cesarce mozna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie, coś wogóle nie mam czasu aby tu zaglądać a jak się uda to nadrobię i już muszę lecieć... dzisiaj Szymek od 9 nie śpi, no może co jakiś czas po 10 min... w łóżeczku nie chce sam leżeć i domaga się uwagi. mam wrażenie, że dzisiaj nic innego nie robię tylko karmię i przewijam, bo kupa za kupą... teraz śpi na rękach. jestem sama i do kibelka nawet nie mam jak iść na dłuższe posiedzenie... a już mi się chce. mąż będzie dopiero o 19 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
izarybka napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Co do antykoncepcji , to ja nic nie bede stosowała przez 7 lat nic sie nie wydarzyło wiec tereaz tez nie bede stosowała, po prostu bedziemy uwazali przez rok , a pozniej trzeba pomyslec o 2, bo ja stara dupa jestesm ....
Ania witaj....jak sie czujesz
słuchajcie co sie dzieje z Ania 100, Karolina od marynarza, szotka, bo cos ostatnio sie nie odzywaja ....

wysłałam smsa do Ani
Czarna nie bądź taki chojrak moja kolezanka przed ciążą nic nie stosowała cykle reguralne itp. a tu cyk 4mies po porodzie nastepne 😜

szczerze to bym sie cieszyła ...tylko nie wiem czy tak szybko po cesarce mozna

z tego co mi wiadomo to powinno się rok odczekać, też się zastanawiam nad rodzajem anty...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
juz po wizycie , mała przybrała 200 g i wszystko ok
http://www.youtube.com/watch?v=eqAHpa2vX_Y
puszczam jej te kołysanki i usypia....jest taka kochana 🙂 🙂
Gosia ....chłopa współczuje.....wez go za łep i pogadaj albo sie zmienia albo wypierd*****, wiem ze mi jest łatwo napisac ale jest małe dziecko a on sie fochuje...., co do kolek nie pomoge bo mała nie ma a jak jest problem z gazami to infacol jest boski...


Ooo ja tą samą puszczam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Co do antykoncepcji , to ja nic nie bede stosowała przez 7 lat nic sie nie wydarzyło wiec tereaz tez nie bede stosowała, po prostu bedziemy uwazali przez rok , a pozniej trzeba pomyslec o 2, bo ja stara dupa jestesm ....
Ania witaj....jak sie czujesz
słuchajcie co sie dzieje z Ania 100, Karolina od marynarza, szotka, bo cos ostatnio sie nie odzywaja ....

a ze Smerfetką? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia ja po przyjezdzie do domu sie tak pozarlam z mezem ze zaczol sie pakowac, oczywiscie nigdzie nie wyszedl ale wiem co czujesz bo moj tez jest fochmistrzem ale musze ci powiedziec ze go tego oduczyłam juz troche jest dziecko wiec nie jest na pierwszym miejscu musi sie dostosowac i nie wszystko jest po jego mysli. tak wiec i ty nie daj sobie w kasze dmuchac bo ci na glowe wejdzie. ty masz prawo miec humory a on powinien cie wspierac i nawet jak zrobisz cos nie tak lub powiesz to powinien cie zrozumiec bo my teraz jestesmy przemeczone dziecmi to my do nich glownie wstajemy w nocy i opiekujemy sie nimi 24godziny na dobe, ja np wcale nie gotuje nie myje naczyn itd robi to moj maz jak nie ugotuje to nie zje i juz. a tak w ogole to mialam szczescie ze mam takiego meza bo poza delikatnymi sprzeczkami ciagle sie bardzo kochamy i szanujemy jedno drugie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Kuźwa,jestem zła na siebie!!!!!!!!!!! Pomyliłam daty usg bioderek-pojechałam dziś ,a okazało się, że zapisane jesteśmy owszem na 17 ale listopada!!! Tyle czasu straciłam niepotrzebnie,a gdybym zerknęła w ten świstek od zapisania to na marne bym nie jechała 🙂 Ale jak to mowią "jak nie masz w głowie to masz w nogach" ( tu akurat w kołach samochodu ) 🤪


AGATA 17 listopada jest zdecydowanie za pozno
to musi byc do 6 tyg
my mielismy na 2 listopada i nam pediatra powiedziala ze z dupy termin i isc prywatnie bo potem bedzie za pozno
ale udalo mi sie wybłagac wczesniejszy termin w rejestrsacji i idziemy w srode


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny a czy wasze malenstwa maja krotki na buzi????nie sa czerwone raczej koloru skory a wyczuwa sie je jedynie jak sie dotyka buziaka . kuzwa jutro bede szla do trzeciego lekarza u mnie w przychodni z Lilianką powiem wam ze ci pediatrzy sa do dupy do tej pory 2lekarki byly jakies takie hamskie jedna nawet okrzyczala mnie ze jej glowe zawracam ze jestem przewrazliwiona matka bo wlasnie poszlam z tymi krostkami i Lilenka strasznie ulewala jakby zwracala wszystko co zjadla.... chyba bede chodzic prywatnie bo wcale nie chca odpowiadac na pytania jakies mruki takie.jutro ide do tej trzeciej i zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
czarna79 napisał(a):
juz po wizycie , mała przybrała 200 g i wszystko ok
http://www.youtube.com/watch?v=eqAHpa2vX_Y
puszczam jej te kołysanki i usypia....jest taka kochana 🙂 🙂
Gosia ....chłopa współczuje.....wez go za łep i pogadaj albo sie zmienia albo wypierd*****, wiem ze mi jest łatwo napisac ale jest małe dziecko a on sie fochuje...., co do kolek nie pomoge bo mała nie ma a jak jest problem z gazami to infacol jest boski...


Ooo ja tą samą puszczam 🙂


a ja uwielbiam tą i Gabi chyba tez...zawsze sie wzruszam, jak to słyszę http://www.youtube.com/watch?v=6AGMDrU8fNE&feature=related
a jeszcze bardziej kocham w ich wykonaniu 🙂 http://www.youtube.com/watch?v=M1D2FElJL_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
izarybka napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Co do antykoncepcji , to ja nic nie bede stosowała przez 7 lat nic sie nie wydarzyło wiec tereaz tez nie bede stosowała, po prostu bedziemy uwazali przez rok , a pozniej trzeba pomyslec o 2, bo ja stara dupa jestesm ....
Ania witaj....jak sie czujesz
słuchajcie co sie dzieje z Ania 100, Karolina od marynarza, szotka, bo cos ostatnio sie nie odzywaja ....

wysłałam smsa do Ani
Czarna nie bądź taki chojrak moja kolezanka przed ciążą nic nie stosowała cykle reguralne itp. a tu cyk 4mies po porodzie nastepne 😜

szczerze to bym sie cieszyła ...tylko nie wiem czy tak szybko po cesarce mozna

podobno powinno sie odczekac 2 lata a min rok
lepiej nie ryzykowac bo moze peknac to co bylo szyte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
czarna79 napisał(a):
izarybka napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Co do antykoncepcji , to ja nic nie bede stosowała przez 7 lat nic sie nie wydarzyło wiec tereaz tez nie bede stosowała, po prostu bedziemy uwazali przez rok , a pozniej trzeba pomyslec o 2, bo ja stara dupa jestesm ....
Ania witaj....jak sie czujesz
słuchajcie co sie dzieje z Ania 100, Karolina od marynarza, szotka, bo cos ostatnio sie nie odzywaja ....

wysłałam smsa do Ani
Czarna nie bądź taki chojrak moja kolezanka przed ciążą nic nie stosowała cykle reguralne itp. a tu cyk 4mies po porodzie nastepne 😜

szczerze to bym sie cieszyła ...tylko nie wiem czy tak szybko po cesarce mozna

podobno powinno sie odczekac 2 lata a min rok
lepiej nie ryzykowac bo moze peknac to co bylo szyte


ja poki co nie myślę o kolejnym...nadal śni mi się poród koszmarny po nocach.... 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
czarna79 napisał(a):
izarybka napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Co do antykoncepcji , to ja nic nie bede stosowała przez 7 lat nic sie nie wydarzyło wiec tereaz tez nie bede stosowała, po prostu bedziemy uwazali przez rok , a pozniej trzeba pomyslec o 2, bo ja stara dupa jestesm ....
Ania witaj....jak sie czujesz
słuchajcie co sie dzieje z Ania 100, Karolina od marynarza, szotka, bo cos ostatnio sie nie odzywaja ....

wysłałam smsa do Ani
Czarna nie bądź taki chojrak moja kolezanka przed ciążą nic nie stosowała cykle reguralne itp. a tu cyk 4mies po porodzie nastepne 😜

szczerze to bym sie cieszyła ...tylko nie wiem czy tak szybko po cesarce mozna

podobno powinno sie odczekac 2 lata a min rok
lepiej nie ryzykowac bo moze peknac to co bylo szyte

no własnie wiem ze trzeba odczekac....min 2 lata bo ja miałam problemy z cisnieniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Louisedg napisał(a):
czarna79 napisał(a):
izarybka napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Co do antykoncepcji , to ja nic nie bede stosowała przez 7 lat nic sie nie wydarzyło wiec tereaz tez nie bede stosowała, po prostu bedziemy uwazali przez rok , a pozniej trzeba pomyslec o 2, bo ja stara dupa jestesm ....
Ania witaj....jak sie czujesz
słuchajcie co sie dzieje z Ania 100, Karolina od marynarza, szotka, bo cos ostatnio sie nie odzywaja ....

wysłałam smsa do Ani
Czarna nie bądź taki chojrak moja kolezanka przed ciążą nic nie stosowała cykle reguralne itp. a tu cyk 4mies po porodzie nastepne 😜

szczerze to bym sie cieszyła ...tylko nie wiem czy tak szybko po cesarce mozna

podobno powinno sie odczekac 2 lata a min rok
lepiej nie ryzykowac bo moze peknac to co bylo szyte


ja poki co nie myślę o kolejnym...nadal śni mi się poród koszmarny po nocach.... 🤢 🤢 🤢 🤢

Jesli mi odbije i sie zdecyduje lub los sam zaskoczy to tylko cc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
agata82 napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
agata82 napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Ale obłędna ta Alicja jejciu 😘 😘 😘


a jakie ma duze usteczka 😁 😁


Maga Antek ma już narzeczoną 😉

No widzisz Agata jaka nam sie tesciowa trafila..
a a jeszcze nie poszlam i widze 😁 😁 😁


hihi 😁 spooko Antoś i to woli Laurke 😁 Alicja znajdzie jeszcze swojego amatora 🙃


spokojnie, Ala nie rozbija związków 😉 swoją drogą już dwie "pary" się stworzyły wśród wrześniwych dzieciaczków 🙂 kto wie może kiedys rzeczywiście się spotkają 🙂to by była historia 🤪 🤪 🤪


ahaha a nasze maja okazje, bo z Luiza mieszkamy w sasiadujacych miastach 😁 😁 🤪

Nasze ja mysle ze na wiosne sie spotkają jak bedą piekne bazie nad jeziorkiem 🙂


na wiosne nawet dzieciaczki sie zakochuja hi hi 😁 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...