Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Siema laski
Noc spokojna .....
Haniu wszytskiego naj....duzo zdrówka i słodyczy ....JUlcia i ciocia Aga Tobie zyczy 🙂 🙂
Co do porodu ....to ja wspominam super .....jakbym teraz mogła zajsc w ciąze na pewno bym to zrobiła , ale niestety musze odczekac ....
Agata....połozne tak czasmi robia zeby przyspieszyc porod ....i nie wpisuja tego w karte ale na pewno to było duza dawka oksy na skurcze zeby szybko poszło , one tak robia , a co do kopa to jednemu tez chciałam zasunac, ale mowie nie bede mu robiła siary przy ordynatorze , ale jak spotkalismy sie na porodówce to go opierdoliłam .....i jak mnie nastepnym razem badała to usmiech i bardzo delikatnie 🙂 🙂 🙂( po pobycie 3 tyg na HAWAJACH wszytsich mozna sobie wychowac hi hi )
Mariola ...to co w tej karuzeli jest tylo jedna muzyczka ....
Asik z K....ten twoj murzyn to the besciak....
a teraz do lasek ktore były juz u gina....trzeba brac ze soaba na wizyte wypis ze szpitala...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
mphz napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
dziewczyny orientujecie sie jaki poziom bilirubiny jest dopuszczalny u maluszków ?

Noworodki 1 miesiąc: do 1 mg/dl (do 17,1 µmol/l)

kurde mymamy 2.58 mam nadzieje ze do zadnego szpitala nie pojdziemy , a wizyta jutro dop

wystawiaj dzidziusia jak najwiecej na sloneczko- mowia ze wowczas tez zoltaczka spada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mphz napisał(a):
czarna79 napisał(a):
mphz napisał(a):
witajcie
dziewczyny musze sie pochwalic a tak naprawde zuzie
- ZUZA OBRACA SIE Z BRZUSZKA NA PLECY 🙂
wczoraj juz 5 razy tak zrobila hehehe[/quote
moja tez , moja tez 🙂 🙂

zdolniachy! 🙂

A moja nie, za to est zdolna w niespaniu 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ANIA100 napisał(a):
mphz napisał(a):
czarna79 napisał(a):
mphz napisał(a):
witajcie
dziewczyny musze sie pochwalic a tak naprawde zuzie
- ZUZA OBRACA SIE Z BRZUSZKA NA PLECY 🙂
wczoraj juz 5 razy tak zrobila hehehe[/quote
moja tez , moja tez 🙂 🙂

zdolniachy! 🙂

A moja nie, za to est zdolna w niespaniu 🤢 🤢 🤢

hehe kochana moja za dnia tez to potrafi 🙂tylko na rekach 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
:mphz napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
mphz napisał(a):
czarna79 napisał(a):
mphz napisał(a):
witajcie
dziewczyny musze sie pochwalic a tak naprawde zuzie
- ZUZA OBRACA SIE Z BRZUSZKA NA PLECY 🙂
wczoraj juz 5 razy tak zrobila hehehe[/quote
moja tez , moja tez 🙂 🙂

zdolniachy! 🙂

A moja nie, za to est zdolna w niespaniu 🤢 🤢 🤢[/q uote]
hehe kochana moja za dnia tez to potrafi 🙂tylko na rekach 🤢

to ja odpukac mam boskie dziecko , czasmi sie zastanawaiam czy nie za mała ja nosimy na recach , ona cały czas sobie spi, budzi sie nie jedzonko , pogwarzy z 1.5 godz i znowu spi ....teraz spi w lezaczku .... 🙂 🙂kochana kruszynka...po mamusi taka grzeczna 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
asia19874 napisał(a):
izarybka napisał(a):
asia19874 napisał(a):
a pro po porodów , oglądałam wczoraj na TLC "porodówka" premiera ...porody w USA i tam to jest bajka, położne same proponują oxy i znieczulenie i tam rodzić to sobie pomarzyć a u nas nie chcą kroplówki specjalnie podpiąć 😮

apropo porodow i historii szpitalnych tyle sie tego nasluchalam ze ojjjjjj przez ponad mies 😲 ludzie maja takie dramaty......ale na ostatni dzien mialam tyle odwiedzin ze az dzziewczyny z sali w szoku byly bo a to z dziciatkiem jedna lezala a to na porodowce byly juz a to na patologie wracaly laski.
Jedna byla co w belgi rodzila tam nie placi sie za znieczulenie 🤪baja


u mnie w szpitalu też było darmowe a jak się zdecydowałam to oczywiście odradzali 😠 i mnie udobruchali 😜 i obyło się bez ... ja wspominam cały poród nie najgorzej 🙂


U mnie też, ale jak się zdecydowałam to miałam już 9cm rozwarcia i powiedzieli, że to już nie ma sensu 😮


mi w zamian przynieśli butle z gazem 🤪 😁 i mudżyn z tekstem "jak paliłaś konopię to tak samo się masz gazem zaciągać " 😮 🤪

😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Siema laski
Noc spokojna .....
Haniu wszytskiego naj....duzo zdrówka i słodyczy ....JUlcia i ciocia Aga Tobie zyczy 🙂 🙂
Co do porodu ....to ja wspominam super .....jakbym teraz mogła zajsc w ciąze na pewno bym to zrobiła , ale niestety musze odczekac ....
Agata....połozne tak czasmi robia zeby przyspieszyc porod ....i nie wpisuja tego w karte ale na pewno to było duza dawka oksy na skurcze zeby szybko poszło , one tak robia , a co do kopa to jednemu tez chciałam zasunac, ale mowie nie bede mu robiła siary przy ordynatorze , ale jak spotkalismy sie na porodówce to go opierdoliłam .....i jak mnie nastepnym razem badała to usmiech i bardzo delikatnie 🙂 🙂 🙂( po pobycie 3 tyg na HAWAJACH wszytsich mozna sobie wychowac hi hi )
Mariola ...to co w tej karuzeli jest tylo jedna muzyczka ....
Asik z K....ten twoj murzyn to the besciak....
a teraz do lasek ktore były juz u gina....trzeba brac ze soaba na wizyte wypis ze szpitala...

Aga oxy to nie było, bo oxy miałam non stop podłączone...
To było coś po czym poczułam se jak na niezłej bani 🙂 🙂 🙂 i przez chwilę ( jakieś 2 minuty) czułam sie jak młody bóg 🙂
Z reszta wszystko mi jedno co to było, ważne że już jestem po tym koszmarze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
szuwartyna napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
hej 🙂
u nas nocka ok, pobudki co 3,5 godziny, o 00.00, o 3.30 i ok.7.00 🙂 teraz jeszcze dosypia.

Wczoraj nie jadłam w ogóle nabiału ani nie piłam mleka i brzuszek Michałka nie był już taki twardy. Poobserwuję go jeszcze parę dni, ale najprawdopodobniej powodem wieczornego płaczu u Michała były własnie gazy z tych produktów mlecznych.

Jutro jedziemy do ortopedy 🙂

ja od dzisiaj tez odstawiam nabial, zrobil mi takie show wczoraj (generalnie od 4 dni jęczy), kupilam Infacol, zobczymy czy pomoze mu sie nieco odgazowac. bidulek nawet na spiaco stęka ;( jestem w rozpaczy :/
wspolczuje Wam dziewuszki ..jak moja troche sie nieraz spina i czerwieni to mi serce peka ,a co dopiero takie meczarnie i cierpienie Oseskow... 😞 sprobuj Bobotic jak tenInfacol nie zadziala,u nas daqje rady 🙂powodzenia
P.S -Ola polubila strasznie herbatke Hippa koperkowqa-az milo tak sie opija nia 🙂hihi 100ml na raz wydoila wczoraj 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Siema laski
Noc spokojna .....
Haniu wszytskiego naj....duzo zdrówka i słodyczy ....JUlcia i ciocia Aga Tobie zyczy 🙂 🙂
Co do porodu ....to ja wspominam super .....jakbym teraz mogła zajsc w ciąze na pewno bym to zrobiła , ale niestety musze odczekac ....
Agata....połozne tak czasmi robia zeby przyspieszyc porod ....i nie wpisuja tego w karte ale na pewno to było duza dawka oksy na skurcze zeby szybko poszło , one tak robia , a co do kopa to jednemu tez chciałam zasunac, ale mowie nie bede mu robiła siary przy ordynatorze , ale jak spotkalismy sie na porodówce to go opierdoliłam .....i jak mnie nastepnym razem badała to usmiech i bardzo delikatnie 🙂 🙂 🙂( po pobycie 3 tyg na HAWAJACH wszytsich mozna sobie wychowac hi hi )
Mariola ...to co w tej karuzeli jest tylo jedna muzyczka ....
Asik z K....ten twoj murzyn to the besciak....
a teraz do lasek ktore były juz u gina....trzeba brac ze soaba na wizyte wypis ze szpitala...


to są chyba 3 melodie lecące jedna po drugiej, ale nie jestem pewna, w każdym razie nie można przełączyć na inna. nie sprawdze bo baterie mi padły... ale psiaki słodkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiu moja tez ja lubi! zreszta ja jej podpijam troche ☺️ moja nadii polubiła lezaczek!
zasypia przy wibracjach i bujaniu a jak tylko wibracje wylacze to z krzykiem na mnie hehe 😁
powiedzcie mi co ja mam podkladac nadii pod głowke aby nie obracala jej na prawa strone? poduszka ruloniki nic nie dziala bo obraca i tak glowe 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
po wczorajszym aktywnym dniu Szymek zasnął o 23 i spał do 5.30!!! jak nigdy, ale jak się przyssał do piersi to ciągnął 40 min. z drugiej ściągnęłam przy okazji 50 ml, bo nabrzmiały przez noc. może tym sposobem uda mi się do 6 listopada uzbierać mleka i nie będzie potrzeby sztucznego podawać 🤪 ile Wasze dzieci piją Waszego mleka na raz? pyt. do tych co odciągają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ANIA100 napisał(a):
ja jak szukałam pomocy dla małej to jeden lekarz mi nie wystarczył, miałam opinie kilku innych a i tak dalej nerwy,ja wolę też posprawdzać.

A macie wpisaną grupę krwi dziecka w książeczce zdrowia ?, bo ja nie mam i nie wiem czy podają czy nie ?.

gr krwi robia jak jest zagrozenie dla dziecka jakies i pisze ze 2x musi byc oznaczona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
asiu moja tez ja lubi! zreszta ja jej podpijam troche ☺️ moja nadii polubiła lezaczek!
zasypia przy wibracjach i bujaniu a jak tylko wibracje wylacze to z krzykiem na mnie hehe 😁
powiedzcie mi co ja mam podkladac nadii pod głowke aby nie obracala jej na prawa strone? poduszka ruloniki nic nie dziala bo obraca i tak glowe 🥴

ja zmieniłam stronę łóżeczka i kładę z drugiej strony, ale moje stoi jedną stroną do ściany i to zadziałało 🙂 podobno działa też podłożenie kg cukru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hey u nas kiepsko. Mała ma zapalenie ucha i znowu antybiotyk bierze 😞(( Śpi bardzo dużo bo ma czopki na gorączkę i uspokojenie. Narazie nawet zaszczepić jej nie mogę i jak przez dwa tygodnie nie zwalczy organizm infekcji to wgl nie będę mogła jej szczepić. 😞 Bardzo mi małej szkoda. Do tego wszystkiego mała ma jeszcze problemy z tarczycą i to od tego te zapalenie ucha. Ehhh.. Tak mi ciężko, że nie mogę jej pomóc. A jak pytam się lekarzy o wszystko to mi każą czekać i czekać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...