Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Kurwać no mówiłam że zjebany dzień 😞


chlapne dzis redsa z kolezanka moze sie troche zluzuje bo zwariuje

jeszcze lece po emolium krem specjalny do apteki bo malutka ma krostki i pani dr nie wyglada to ani na potowki ani na tradzik tylko na alergiczne.... i jak by sie zwiekszalo albo sie robily strupki to moze byc skaza...:/ mam smarowac emolim zrąbała mnie za Ziajke
no to pobiegłam zamowiłam niech bedzie

oby to wszystko sie ulozylo dobrze
tak sie boje tej wizyty u neurologa 😞 🤨 🤨

do jutra czy cos 😘


Lui ,tu masz super cenke,bo w aptece to duuuzo drozej kupowalam ,a tu tez bede zamawiala 🙂krem jest rewelacja
http://allegro.pl/emolium-krem-specjalny-75ml-gratis-i1899976249.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
iza1313 napisał(a):




Louisedg napisał(a):
Jestesmy po wizycie u Pediatry... 😞 😞 😞

Niestety powikłania niedotlenienia sie pojawiły
Straszono nas zaburzeniami koordynacji ruchoej... i sie sprawdziło

Słusznie niepokoiłam sie zbyt szybkim rozwojem małej
że sama sie przewraca jak chce ze podnosi i trzyma glowe bardzo dlugo
ze podnosi cały tłów.....
dzis przy badaniu praktycznie usiadła...

ma wzmozone napiecie miesniowe

a ja tak sie cieszylam szybkim rozwojem 😮

dostalismy skierowanie do neurologa
ale nie bedziemy czekac
walimy prywatnie i do neurologa i na rehabilitacje
bedzie tez trzeba duzo w domu cwiczyc, dobrze ze mam piłke

jest to stan przejsciowy i rehabilitacja to naprawi ale jednak pani dr powiedziala "mam nadzieje"
wiec znow wyszlam z placzem a maz zbadl
moja kolezanka jest fizykoterapeutka juz mi naswietlila co mniej wiecej nas czeka uspokoila ze bedzie ok

powiedziala ze najwazniejsze ze tak szybko wykryte bo czasem lekarze tego nie sprawdzaja a rodzice wychwytuja dopiero ok pol roku..



hej moj tez ma wzmozone napiecie miesniowe, pierwsza rechabilitacja za nami, tez byl lekko niedotleniony przed porodem

uhm...


i jak efekty? wyrównało się?? jak to zniósł? bradzo płakał widac bylo ze go boli jak cwiczy?



nie boli to sa delikatne cwiczenia, po jakims czasie plakal ale dlatego ze byl nie wyspany tego dnia. teraz cwiczymy w domu sami i za tydzien znowu idziemy, to nie tak szybko, mysle ze kilka miesiecy bedziemy chodzic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tak w ogole to hej.. juz dawno mnie nie bylo na tyle, zeby cos napisac.. podczytuje co piszecie, ale strasznie mi ciezko, bo mam duzo roboty na zajeciach... nie jezdze az tak czesto, ale tyle projektow jest do zrobienia, ze serce mi sie lamie jak musze pracowac a ktos inny pilnuje mi Tośka 😞 jak wracam do domu to czuje taki bol, ze kilka godzin bez niego bylam.. 😞 wiem, ze sama sobie tak wybralam i myslalam, ze ciezko bedzie, ale nie wiedzialam, ze az tak ciezko dziecko zostawic 😉
poza tym nieustajace odciagani chyba daje mi w kosc, bo juz wszyscy mowia, ze wygladam na przemeczona.. wydaje mi sie, ze to przez to, ze trace tyle na pprodukcje mleka 😜 bo Antoś naprawde jest grzecznym dzieckiem i az tak sie urobic nie trzeba.. a maz jak mnie widzi przy laktatorze to mowi, zebym juz skonczyla, bo sie martwi 😞 ale jak tu skonczyc, skoro tyle o to walczylam? 😁 i juz schudlam okropnie i waze z 49kg.. 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
tak w ogole to hej.. juz dawno mnie nie bylo na tyle, zeby cos napisac.. podczytuje co piszecie, ale strasznie mi ciezko, bo mam duzo roboty na zajeciach... nie jezdze az tak czesto, ale tyle projektow jest do zrobienia, ze serce mi sie lamie jak musze pracowac a ktos inny pilnuje mi Tośka 😞 jak wracam do domu to czuje taki bol, ze kilka godzin bez niego bylam.. 😞 wiem, ze sama sobie tak wybralam i myslalam, ze ciezko bedzie, ale nie wiedzialam, ze az tak ciezko dziecko zostawic 😉
poza tym nieustajace odciagani chyba daje mi w kosc, bo juz wszyscy mowia, ze wygladam na przemeczona.. wydaje mi sie, ze to przez to, ze trace tyle na pprodukcje mleka 😜 bo Antoś naprawde jest grzecznym dzieckiem i az tak sie urobic nie trzeba.. a maz jak mnie widzi przy laktatorze to mowi, zebym juz skonczyla, bo sie martwi 😞 ale jak tu skonczyc, skoro tyle o to walczylam? 😁 i juz schudlam okropnie i waze z 49kg.. 🤢 🤢



Kobieto giniesz w oczach!!!!!!! 😮 😮rzeczywiscie karmienie a raczej to ciagłe odciaganie daje Ci porzadnie w kosc 😮:blink
a tesknoty nie zazdroszcze !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam mamusie ze Szczecina 🙂
mam do sprzedania mnóstwo ubranek po mojej córce w rozmiarze 62-68-74
wśród nich znajdują się:
BODZIAKI
BLUZY
PAJACE
DRESIKI
RAJSTOPKI
SKARPETKI
KOMBINEZONY ZIMOWE
ŚPIWORKI DO SPANIA
CZAPECZKI I WIELE WIELE INNYCH

AUKCJE KOŃCZĄ SIĘ JUŻ ZA KILKANAŚCIE GODZIN
ceny ubranek zaczynają się już od 3,90 i nie mają cen minimalnych
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=6008355
POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
kamiska napisał(a):
mam pytanko
a jak mozna ocenic czy dziecko ma wzmozony czy obnizone napiecie miesniowe sprawdzaja to przy wizytach kontrolnych czy jak /?

aha i jeszcze jedno czy wasze dzieciaczki tez maja jeszcze wizyty w poradni neonatologicznej?/bo my bylismy jak maly skonczyl miesiac i w styczniu znow mam sie pokazac 🤢

sama w domu mozesz to obczaic juz ze cos nie tak jak za szybko podnosi glowe, tułów albo tylko na 1 strone ciagle daje , nie powinno sie jeszcze dziecko swobodnie obracac z boku na bok itp
a pediatra na wizycie kontrolnej powinien wychwycic I SKIERUJE DO NEUROLOGA
ale terminy żałosne bo na nowy rok wiec lepiej nie sępić na zdrowiu i biec prywatnie

ja sobie nogdy nie wybacze ze nie dalam kasy jak rodzilam, a mialam .. 🤢 🤢 😞 a teraz nadal sie to kurwa za nami ciagnie
pewnie u gina we wtorek tez sie okaze ze mi macica wypada albo chuj wi co bo akie luzy i ból tam kosci sie nie zeszly ehhh

Louisedg mi tak głupio z tego powodu co Ci wczoraj pisałam,żebyś sie nie martwiła i cieszyła tym że mała tak szybko sie rozwija 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wróciłyśmy od Pani Doktor..Emilka waży 4700..wszystko ok.tylko niby bioderka lekkie ograniczenia mają,ale mówiła że to raczej normalne u takich maluszków...do ortopedy sobie pójdziemy,ale raczej prywatnie bo pewnie długo czekać nawet ze skierowaniem..jutro popytam i będe wiedziała co i jak 🙂


Dziewczynki współczuje Wam ogromnie!!! będe trzymała kciuki za Wasze Pociechy wszystko będzie dobrze!!trzeba w to wierzyć!!! baaa!!!!!!!!! MUSI BYĆ DOBRZE!!!!!!!!!! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
hejka
ale smutne wiesci na forum, biedne te wasze dzieciaczki ale wszystko bedzie ok!
kamiska wiem ze pali bo wlasnie mam go nalozonego i zaraz umre z goraca haha
umowilam sie na banki chinskie na rozstepy we wtorek babka przyjedzie do domu podobno boooli jak nie wiem mial ktos stycznosc?
rzeski zrobione 🙂

to się chyba rozni od zwyklym tym ze są jakoś przesuwane po skorze jak zwykle bolą to te pewnie tez trochę 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosix89 napisał(a):
Maga napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
hej dziewczyny co slychac?my bylysmy w szpitalu od soboty do dzisiaj. 😞


jeju co sie dzieje z tymi wrzesniowymi dzieciaczkami!? 🤢 🤢 czemu w szpitalu?

w sobote Jagodka zwymiotowala krwia.............................. 😞 😞 😞

a ja pier....co się dzieje??? Dziewczyny ja nie wiem 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosix89 napisał(a):
Maga napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
hej dziewczyny co slychac?my bylysmy w szpitalu od soboty do dzisiaj. 😞


jeju co sie dzieje z tymi wrzesniowymi dzieciaczkami!? 🤢 🤢 czemu w szpitalu?

w sobote Jagodka zwymiotowala krwia.............................. 😞 😞 😞


coooo 🤢 🤢 🤢 ale juz lepiej?.,, 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja pierdziu 😮 cóż się dzieje 🤢 co się dzieje z naszymi maleństwami 😞 ? eh ... masakra !
Kochane tak jak Wy trzymałyście kciuki za mnie I Tymonka tak i my mocno trzymam za Was i wasze Szkrabiki Kochane 😘 😘 😘 Będzie dobrze 😘

ja po wizycie ... wsio ok , nie było tak strasznie , mam tablety na 3 m-ce a potem pomyślimy nad wkładką 🤔 musze o niej poczytać bo nie wiem o co kamann z taką antykoncepcją ! Miała któraś z Was założoną ???

Milej nocy 😘 😘 😘 trzymajcie się dzielnie !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Dziewczyny trzymam kciuki za zdrówko wszystkich naszych wrześniowych bobasków i wierzę, że wszystko będzie dobrze!!!

Ja tylko na chwilkę , dziś się nie udzielałam , bo mam od rana taką migrenę, że rzygam dalej niż widzę 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢


trzym się Agatka , przesrane ... nie dość że noga to i głowa do tego 🤢 powinnaś gdzieś iść z tymi bólami bo Cię faktycznie zbyt często męczą 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...