Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
osrałyscie moje pyt dot co moge dac za wit na Mateuszowi bo leko mi kaszle i kicha??!!!! 😠 😠

moja tez ciagle kicha moze to na kielicha hi hi .....serio ja wit jej nie daje , ale s lyszałam ze od paprotki , wiec z bolem serca wczoraj oddałam rodzica i dzisiaj tylko raz kichneła....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
osrałyscie moje pyt dot co moge dac za wit na Mateuszowi bo leko mi kaszle i kicha??!!!! 😠 😠


Dorata moja jak kichała i okropny kaszel, to wezwałam dwóch lekarzy,malutka zdrowa a miała w domu za sucho i wydzielina si,ę zbier 😜 jak każdemu tylko nie umie z nią sobie jeszcze poradzić,
dlatego nawilżamy chatę a ją dwa razy inhaluję i jest już super.

Ja w tym okresie przeziębieniowym do herbatki wkraplam kilka kropli wit. c. , od czasu do czasu podajemy wapno. tak nam powiedzieli, a jeszcze smaruję mustelą piersi i plecki aby się jej łatwiej oddychało. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Jestem. Musialam zrobic ogien, kurna palic sie nie chcialo, nakopcilo sie w calej chalupie!!! 😠 😠 😠jak ja zazdroszcze dziewczynom, ktore nie musza palic, tylko kreca galka od grzejnika.... 🤔 🤔

ha albo nie kręcą wcale 🙂
ja mam non stop 23 stopnie bez grzania


i co sie chwalisz co??? 😠 ja musze znowu do pieca zapieprzac 😠 😠

moze dodam ze 560 zl czynsz co miesiac to juz gorzej 🥴 🥴


no niby tak, ale jak ja policze swoje oplaty razem, podatek, woda, drewno na zime, 2000 zl na wegiel itd to nie wiem czy mam taniej. Na wiosce w sklepach tez jest drogo, nie ma takich promocji co w marketach, a zeby jechac trzeba wlac paliwo. Jak pracowalam na dojazdy wydalam 350 zl, za smieci tez place 50 co miesiac... mysle ze to podobnie by wyszlo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
osrałyscie moje pyt dot co moge dac za wit na Mateuszowi bo leko mi kaszle i kicha??!!!! 😠 😠

moja też kicha,na poczatku myslałam ze to przez suche powietrze,w domu sie kurzy itp dlatego jej czesto psikalam nosek woda morska ale teraz slysze jakiesz szmerki w nosku wiec dzisiaj drepcze do apteki po jakies kropelki aby sobie wdychala i cos do noska

jesli chodzi o witaminy to pediatra nam polecił cebion,3 kropelki do mleka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
osrałyscie moje pyt dot co moge dac za wit na Mateuszowi bo leko mi kaszle i kicha??!!!! 😠 😠

moja też kicha,na poczatku myslałam ze to przez suche powietrze,w domu sie kurzy itp dlatego jej czesto psikalam nosek woda morska ale teraz slysze jakiesz szmerki w nosku wiec dzisiaj drepcze do apteki po jakies kropelki aby sobie wdychala i cos do noska

jesli chodzi o witaminy to pediatra nam polecił cebion,3 kropelki do mleka


no ja tez dam mu cebion a nosek oczyszczam i smaruje mascia majerankowa a na noc nasmaruje mu stopki i plecki spirytusem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
laurka2011 napisał(a):
mam do was pytanko tez za kazdym razem po praniu prasujecie wszystkie ciuszki laczkie z pieluchami? a rano tez obmywacie dzidzie i smarujecie oliwka 2razy dziennie cala?


ubrania prasuje ,pieluch juz nie ☺️no chyba ze mam wiecej czasu to tez a ja wcale nie smaruje oliwka bo zatyka pory na skórze a dziecko takie małe oddycha cala skóra ja kapie łodego w emolium albo oilatum i nie ma potrzeby smarowania czym kolwiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Dorcia cebion i nasivin na katar i woda morska i po katarku 🙂

Madziara super że wsio ok z Nadinką 🙂 😁 jakie te ramki 😮 ???


takie co raczke albo stope dzieckas mozna odbic w gipsie i w rami wstawic Anulcia kiedys link wrzuciła do nich z allegro

a to jest świetns sprawa,chciałam Hani odbić stópke i raczke po jej urodzeniu ale mąz sie uparł ze kupi lepsze na allegro i tak już zleciał prawie drugi miesiąc 😁 juz mu zapowiedziałam ze na świeta musimy kupic ten gips bo został mi sie jeden pusty kwadrat namalowany na scianie specjalnie na jej stopke i raczke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Dorcia cebion i nasivin na katar i woda morska i po katarku 🙂

Madziara super że wsio ok z Nadinką 🙂 😁 jakie te ramki 😮 ???


takie co raczke albo stope dzieckas mozna odbic w gipsie i w rami wstawic Anulcia kiedys link wrzuciła do nich z allegro

a to jest świetns sprawa,chciałam Hani odbić stópke i raczke po jej urodzeniu ale mąz sie uparł ze kupi lepsze na allegro i tak już zleciał prawie drugi miesiąc 😁 juz mu zapowiedziałam ze na świeta musimy kupic ten gips bo został mi sie jeden pusty kwadrat namalowany na scianie specjalnie na jej stopke i raczke 🙂


pierwsze slysze o takim gipsie ale super pomysl 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
laurka2011 napisał(a):
mam do was pytanko tez za kazdym razem po praniu prasujecie wszystkie ciuszki laczkie z pieluchami? a rano tez obmywacie dzidzie i smarujecie oliwka 2razy dziennie cala?

ubranka prasuje i pieluchy tez. rano Hani przemywam buzie i pupke,nie oliwkuje jej tylko po kapieli biore troche pudru i smaruje faldki na szyjce,pod paszkami i dupcie a kremikiem smaruje buzie. raz w tygodniu kapie mała w oilatum aby skórke bardziej natłuścic a tak to ja myje w mydełku z nivea bo akurat mam wszystkie kosmetyki z tej marki ale mysle zeby kupic jakis fajny balsam do ciałka za niedługo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Dorcia cebion i nasivin na katar i woda morska i po katarku 🙂

Madziara super że wsio ok z Nadinką 🙂 😁 jakie te ramki 😮 ???


takie co raczke albo stope dzieckas mozna odbic w gipsie i w rami wstawic Anulcia kiedys link wrzuciła do nich z allegro

a to jest świetns sprawa,chciałam Hani odbić stópke i raczke po jej urodzeniu ale mąz sie uparł ze kupi lepsze na allegro i tak już zleciał prawie drugi miesiąc 😁 juz mu zapowiedziałam ze na świeta musimy kupic ten gips bo został mi sie jeden pusty kwadrat namalowany na scianie specjalnie na jej stopke i raczke 🙂


no swietna tyle ze na allegro jak widac szajs sprzedaja swojego czasu my Kubie kupilismyw smyku taki gips gdzie sam ramki mogł zrobic i mamy jego 6 letnia raczke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Dorcia cebion i nasivin na katar i woda morska i po katarku 🙂

Madziara super że wsio ok z Nadinką 🙂 😁 jakie te ramki 😮 ???


takie co raczke albo stope dzieckas mozna odbic w gipsie i w rami wstawic Anulcia kiedys link wrzuciła do nich z allegro

a to jest świetns sprawa,chciałam Hani odbić stópke i raczke po jej urodzeniu ale mąz sie uparł ze kupi lepsze na allegro i tak już zleciał prawie drugi miesiąc 😁 juz mu zapowiedziałam ze na świeta musimy kupic ten gips bo został mi sie jeden pusty kwadrat namalowany na scianie specjalnie na jej stopke i raczke 🙂

ta super sprawa ale nie kupujcie od niego
http://allegro.pl/grawerowana-ramka-z-glina-na-odcisk-chrzest-inne-i1937333087.html

brrr glinka do dupy trzeba bedzie zrobic zdjecia i włozyc zamiast tego..;/ ze tez ja nie przeczytalam tych jego komentarzy tylko z dupa juz kupowalam maz mnie znow zjebie;/ 😠

co do ubranek ja nie prasuje juz od xx czasu moze dwa razy jej prasowalam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...