Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
agamu napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
agamu napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
wiecie co stwierdzam ze nie ratuje już laktacji... nie mam siły to co podje z cycka to podje a reszte dokarmie fakt szkoda bo fajnie jest tak blisko być z dzieckiem .. ale ja naprawde sily juz nie mam


Ja też tak uważam, nic na siłę. Tyle czasu karmiłaś i nic złego ser nie stanie, jak już nie będziesz...moja jest na mm prawie od początku i nie narzekam...ona jest najedzona, a i ja się nie denerwuję.


własnie o to chodzi ze on wiecznie nienajedzony a tak to zje te 150 i na 3h conajmniej spokój bo i ja sie mecze i on


i dlatego ja bym przeszła na mm bez zastanowienia 🙂

już od trzech dni dokarmiany wczoraj na noc ledwo co odciagnelam 80 mojego a 90 dojadł mm


ja jak mojemu dawałam to też póżniej dokarmianie było więc stwierdziłam że pierdosze taki interes , jak uważasz ? ale ja bym też dawała mm , najwyżej co uciągniesz to podaj żeby miał witaminek od Ciebie a jak całkiem pokarm zaniknie to butla i po sprawie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
Witam.
Nie było mnie troszkę, bo przeżywam dramat. Moja mamusia umarła!!!! We wtorek był pogrzeb, a dziś po raz pierwszy wszyscy wrócili do pracy i do szkoły. Zostałam sama z Pawełkiem.Nie chciałam nic pisać, bo już nie mam siły o tym myśleć, ale patrze na jej zdjęcie i nie wiem co ze sobą zrobić. Zawsze o 11 rano przychodziła do mnie na kawę!!!nie umiem znaleźć sobie miejsca wiedząc, że dziś nie przyjdzie.... musiałam do was wejść, muszę jakoś zabić myśli.


Aniu.. moje kondolencje... wspolczuje bardzo... trzymaj sie i szukaj oparcia w rodzinie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asia19874 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
agamu napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
agamu napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
wiecie co stwierdzam ze nie ratuje już laktacji... nie mam siły to co podje z cycka to podje a reszte dokarmie fakt szkoda bo fajnie jest tak blisko być z dzieckiem .. ale ja naprawde sily juz nie mam


Ja też tak uważam, nic na siłę. Tyle czasu karmiłaś i nic złego ser nie stanie, jak już nie będziesz...moja jest na mm prawie od początku i nie narzekam...ona jest najedzona, a i ja się nie denerwuję.


własnie o to chodzi ze on wiecznie nienajedzony a tak to zje te 150 i na 3h conajmniej spokój bo i ja sie mecze i on


i dlatego ja bym przeszła na mm bez zastanowienia 🙂

już od trzech dni dokarmiany wczoraj na noc ledwo co odciagnelam 80 mojego a 90 dojadł mm


ja jak mojemu dawałam to też póżniej dokarmianie było więc stwierdziłam że pierdosze taki interes , jak uważasz ? ale ja bym też dawała mm , najwyżej co uciągniesz to podaj żeby miał witaminek od Ciebie a jak całkiem pokarm zaniknie to butla i po sprawie


no tylko jakie treazz mleko bo kupilam bebilon comfort , tak tylko wlasnie na dokarmienie , a na taka dluzsza mete to nie wiem wy amcie pepti , ale pytalam sie o pepti pediatry to pw ze mi nie wypisze bo cos tam wiec dupa boje sie o kupy wlasnie zeby nie mial problemów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziekuje za slowa otuchy. Wiecie co jest najgorsze? Ze byla tak mloda!!! miala dopiero 45 lat. Moj najmlodszy brat ma 11 lat i juz jest sierota!mogla jeszcze tyle zyc!!! nie warto badac sie na raka, ona sie badala, chorowala na jakas inna odmiane, ktorej nie znali i nie mogli wykryc. Dzien przed jej smiercia dowiedzielismy sie jak jest tragicznie....
przeprawszam, ze smece, bo wy tu o weselszych sprawach - o szczepieniach, ale musialam sie wygadac, bo wszystko inne dla mnie przestalo miec znaczenie....a ida te straszne swieta!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
izarybka napisał(a):
Louisedg napisał(a):
i co i rycze jak bóbr 🤢
co jest?

e nic
sama se bylam na forum to zamuliłam przez ten serial bo mi sie przypomnialo jak to u mnie bylo w zeszlym roku w 10 tc 🤢
juz mi przeszlo
pakuje paczuszki do wysyłki
Lui nie lukaj za siebie,patrz na to co jest,planuj i ciesz sie z tego co bedzie 🙂 😘 😘 😘


a staram sie staram ale czasem wlasnie tak mi sie zamuli bo to sie nie da zapomniec
sama se planuj 😁 😁 😁 😁


Lui , to specjalnie dla ciebie uwielbiamy, mąz teraz tańczy z niunią śpiewa, za oknem śnieg ...... zaraz idziemy kąpać ślicznotkę, http://www.tekstowo.pl/piosenka,marlon_roudette,new_age.html

macie snieg?? 🤪 🤪
moze ja tez mam ale nie wiem bo mam zalepione okna bo nadal rusztowanie bauahah wyjde jutro a tam zima a ja nie wiem 😁

no u mnie tez był snieg wczoraj a dzis lipa leje dysc 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
dziekuje za slowa otuchy. Wiecie co jest najgorsze? Ze byla tak mloda!!! miala dopiero 45 lat. Moj najmlodszy brat ma 11 lat i juz jest sierota!mogla jeszcze tyle zyc!!! nie warto badac sie na raka, ona sie badala, chorowala na jakas inna odmiane, ktorej nie znali i nie mogli wykryc. Dzien przed jej smiercia dowiedzielismy sie jak jest tragicznie....
przeprawszam, ze smece, bo wy tu o weselszych sprawach - o szczepieniach, ale musialam sie wygadac, bo wszystko inne dla mnie przestalo miec znaczenie....a ida te straszne swieta!


Kochana nie śmiecisz ! wylej żal z siebie !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniulka25 napisał(a):
dziekuje za slowa otuchy. Wiecie co jest najgorsze? Ze byla tak mloda!!! miala dopiero 45 lat. Moj najmlodszy brat ma 11 lat i juz jest sierota!mogla jeszcze tyle zyc!!! nie warto badac sie na raka, ona sie badala, chorowala na jakas inna odmiane, ktorej nie znali i nie mogli wykryc. Dzien przed jej smiercia dowiedzielismy sie jak jest tragicznie....
przeprawszam, ze smece, bo wy tu o weselszych sprawach - o szczepieniach, ale musialam sie wygadac, bo wszystko inne dla mnie przestalo miec znaczenie....a ida te straszne swieta!


straszne to choróbsko... 😠 😠 i nie ma na niego lekarstwa to jest najgorsze ze miala jeszcze tyle zycia przed soba .... naprawde bardzo mi przykro 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
asia19874 napisał(a):
jakie macie termomerty ?? bo chcemy kupić elektroniczny ale nie wiemy jaki ???

ha Olga wygrała ! 😆 dobrze że nie ta głupkowata Ania 😮


jakis z miekka koncowka malz kupil 😉


heh ok 🙂


ale u nas nie ma problemu, bo Anto jest grzeczny przy mierzeniu, bo lubi miec gola pupe 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
dziekuje za slowa otuchy. Wiecie co jest najgorsze? Ze byla tak mloda!!! miala dopiero 45 lat. Moj najmlodszy brat ma 11 lat i juz jest sierota!mogla jeszcze tyle zyc!!! nie warto badac sie na raka, ona sie badala, chorowala na jakas inna odmiane, ktorej nie znali i nie mogli wykryc. Dzien przed jej smiercia dowiedzielismy sie jak jest tragicznie....
przeprawszam, ze smece, bo wy tu o weselszych sprawach - o szczepieniach, ale musialam sie wygadac, bo wszystko inne dla mnie przestalo miec znaczenie....a ida te straszne swieta!


Aniu po to jesteśmy, żeby się wygadać i żeby wysłuchać...to zawsze pomaga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniulka25 napisał(a):
i nie mam juz pokarmu....[/quote

słuchaj to normalne po takich stresach tym sie nie przejmuj a pawełek nie bedzie miał i tego za złe na pewno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
dziekuje za slowa otuchy. Wiecie co jest najgorsze? Ze byla tak mloda!!! miala dopiero 45 lat. Moj najmlodszy brat ma 11 lat i juz jest sierota!mogla jeszcze tyle zyc!!! nie warto badac sie na raka, ona sie badala, chorowala na jakas inna odmiane, ktorej nie znali i nie mogli wykryc. Dzien przed jej smiercia dowiedzielismy sie jak jest tragicznie....
przeprawszam, ze smece, bo wy tu o weselszych sprawach - o szczepieniach, ale musialam sie wygadac, bo wszystko inne dla mnie przestalo miec znaczenie....a ida te straszne swieta!


straszna choroba.. bliskiej mi osobie sie udalo wygrac z nia.. a Tqoja mama taka mloda.. bardzo mi przykro..
a kto zaopiekuje sie bratem kochana..?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
agata82 napisał(a):
zrobiłam okład z kwaśniej śmietany b to wyciąga ale nawe nie miała spuchniętej nóżki...nie wiem od czego ten płacz 🤢


po ukłuciu bardziej wrażliwa nozia była i temu ten płacz pewnie , zobaczysz co będzie dziś ..


mysle, ze bedzie ok. ostatnio tez po kapieli sie rozwyła a pozniej było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo smutno mi sie zrobilo ,
aż nawet nie chce myslec co ania czuje to musi byc taki ból
dwa lata temu moja przyjaciółka stracila tak mame tez byla mloda 42 lata a 5 miesiecy pozniej tate bo umarł z tęsknoty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
Aniulka przyjmij moje najszczersze wyrazy współczucia 😞 pisz do nas ,rozmawiaj jeśli to Ci choć troche pomaga w bólu my zawsze wysłuchamy ,powiemy dobre słowo


moje też, przykro mi strasznie aż się poryczalam, nie moge nic sensownego napisac..........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ANIA100 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Ania pytam sie po raz 3 hi hi cy napisałas cos do goscia w sprawie tych zdjec ze taka lipę odwalił ....
A co do prezentow co masz upatrzone dla M


co do prezentów dla mojego to mam upatrzone są to specyficzne prezenty bo stojak na wina, w tym przypadku wykorzystany bedzie na nalewki, ktore moj robi praktycznie ze wszystkiego, to takie jedno z hobbi z reszta my wiele rzeczy robimy sami i ze swoich produktow.
odnawiam tez brakujaca ksiazki do biblioteczki, tym bardziej ze jest mala to mam nadzieje ze zalapie faze czytania i zakupuje pozycje nienackiego i verne, a na koniec to perfum million bo ma byc na naszych kontach. : woohoo: 😁 🙂

dlaczego specyficzne jak lubi ....miałas mi dac jakis przepis na nalewki ....a tak mi sie zachciało cos dobego na rozgrzanie he he


w przepisach z tego co pamietam na brzuszku dawalam 🙂

to musze poszukac


tak tak tylko skad ty o tej porze roku znajdziesz liście wiśni, aronie, itp...... 🤪 🙃 🙃 🙃,

ale poczekaj jak maz wroci to on poda mi przepisy na cuda teraźniejsze, 🙂

dzieki Ania....a robicie cos na słodko typu ajerkoniak ...


tak caly zestaw jajecznych, czekoladowych a teraz wszyscy spijają kokosowy takie malibu jak lubisz.
wlasnie moj ma jutro robic kokosowe dla swojej tesciowej czyli mojej mam bo sobie zarzyczyła
a ja mu na mikolaja kupilam jeszcze aromaty w tym kokosowy udalo mi sie wynalexć i napewno wyprobuje ich dodac. .

wow ja chce ja lubię takie rzeczy oczywiscie jak skoncze karmić ja zawsze robię karmelowe tzn gotuje puszkę mleka słodzonego i po schłodzeniu mieszam z pół litra wódki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
Witam.
Nie było mnie troszkę, bo przeżywam dramat. Moja mamusia umarła!!!! We wtorek był pogrzeb, a dziś po raz pierwszy wszyscy wrócili do pracy i do szkoły. Zostałam sama z Pawełkiem.Nie chciałam nic pisać, bo już nie mam siły o tym myśleć, ale patrze na jej zdjęcie i nie wiem co ze sobą zrobić. Zawsze o 11 rano przychodziła do mnie na kawę!!!nie umiem znaleźć sobie miejsca wiedząc, że dziś nie przyjdzie.... musiałam do was wejść, muszę jakoś zabić myśli.

wyrazy współczucia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...