Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
GOSIXto Twój mąż ma nerwice???dobrze zrozumiałam???
no teraz napewno jest Ci ciężko ale dasz rade i od razu skladaj wniiosek o alimenty i nie miej obiekcji !!!bo z pustego to i Salomon nie naleje!!!!!!!!!!


no wlasnie Gosia.. to wy juz nie mieszkacie teraz razem? skladaj o alimentty jak najszybciej, jesli sie nie dogadaliscie. bedzie Wam pomagal?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
prosze jakiego interesa zrobilam
wlasnie doszly
są cudne 😁 nóweczki za darmoszke!
http://allegro.pl/nowe-rajstopki-dl-dziewczynki-i1954660482.html

ale interesa trzasnełas....super...ja dzisiaj wygrałam za 15 zł akwarium i sie cieszyłam jak głupia , a pozniej czytam cena min nie osiagnieta

😁 😁
no heh jak licytujesz to ci wyskakuje ze nie osiagnieta
jak nie wyskoczy tzn ze nie ma
nie kazdy pisze w tytule ze bcm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
qrwa wczoraj zapowiedziała sie moja kolezanka z pracy na dzisiaj i miała byc koło 11 , 11:30 i nie zadzwoniła ,nie przyszła jestem wsciekla bo moj M ma dzisiaj wolne i z ranca moglismy na zakupy jechac 😠kiedy jest mniej ludu i wogóle jak chamka sie zachowała nie dajac znac ze np. jej nie bedzie 😠 dzien stracony!!!!!!!!!!!!

o żesz jak kurwa nie nawidze takie zachowania
ja to bym juz kolezanki nie miala jak bym wygranela wrrrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
agata82 napisał(a):
dziewczyny do kiedy podajecie witaminę K?
do konca 3mies trzeba ale ja mam jeszcze musze skonczyc chyba z 15ddni


no właśnie się astanawiam bo mam k i d razem i jeszcze mi trochę zostało.podawać samo d czy jeszcze skończyć to opakowanie/
dzwoniłam do lekarki ale teraz jej nie ma 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agata82 napisał(a):
izarybka napisał(a):
agata82 napisał(a):
dziewczyny do kiedy podajecie witaminę K?
do konca 3mies trzeba ale ja mam jeszcze musze skonczyc chyba z 15ddni


no właśnie się astanawiam bo mam k i d razem i jeszcze mi trochę zostało.podawać samo d czy jeszcze skończyć to opakowanie/
dzwoniłam do lekarki ale teraz jej nie ma 🤨


nam zostalo kilka ampulek i podamy do konca a pozniej tylko d 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
prosze jakiego interesa zrobilam
wlasnie doszly
są cudne 😁 nóweczki za darmoszke!
http://allegro.pl/nowe-rajstopki-dl-dziewczynki-i1954660482.html

ale interesa trzasnełas....super...ja dzisiaj wygrałam za 15 zł akwarium i sie cieszyłam jak głupia , a pozniej czytam cena min nie osiagnieta

😁 😁
no heh jak licytujesz to ci wyskakuje ze nie osiagnieta
jak nie wyskoczy tzn ze nie ma
nie kazdy pisze w tytule ze bcm

no własnie nie było dopiero na koniec wiesz....po zakonczoneh aukcji no ja pierd***a zawsze było ze cena min nie osiagnieta , zaskoczyło mnie to bo duzo rzeczy kupuje na allegro i pierwszy raz sie z tym spotkałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
w ogole to zapomnialam napisac-Tosiu jz jakis czas sobie sam bierze ode mnie zabawki i sobie grzechocze/macha nimi i dzis wzial grzechotke i jak sie zamachnal to prosto w czolo 🙃 a ja ochranialam mu brzuszek, bo z reguly w niego celuje 😁 i mama musiala calowac glowke, bo plakal 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
prosze jakiego interesa zrobilam
wlasnie doszly
są cudne 😁 nóweczki za darmoszke!
http://allegro.pl/nowe-rajstopki-dl-dziewczynki-i1954660482.html

ale interesa trzasnełas....super...ja dzisiaj wygrałam za 15 zł akwarium i sie cieszyłam jak głupia , a pozniej czytam cena min nie osiagnieta

😁 😁
no heh jak licytujesz to ci wyskakuje ze nie osiagnieta
jak nie wyskoczy tzn ze nie ma
nie kazdy pisze w tytule ze bcm

no własnie nie było dopiero na koniec wiesz....po zakonczoneh aukcji no ja pierd***a zawsze było ze cena min nie osiagnieta , zaskoczyło mnie to bo duzo rzeczy kupuje na allegro i pierwszy raz sie z tym spotkałam

aaaha
no jak wyskakiwalo ze nie osiagnieta to juz wiadomo
juz bedziesz wiedziala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Ania ....a co tam u Pawełka .....juz duzy chłopak ...
ta

tak. Jest taki cudowny. Gada ciagle jak najety i cagle sie smieje!!!Ostatnio mialam dla niego malo czasu, cagle byl u jakiejs ciotki, ale teraz juz musze wrocic do rzeczywistosci i zajac sie moja myszka!
A co do chustawki, pamietacie ze ja kupilam... przyszla w dzien mamy smierci.... jest rewelacyjna! Pawelek ja uwielbia. Ciagle chce sie bujac 😮

daj linka kochana


proszę:
http://allegro.pl/arti-hustawka-krzeselko-lezaczek-beauty-luxe-5k-i1943915971.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej. przez jakiś czas nie bede do was zaglądać,psycha mi siada,Hania ma kolki w dzień. Miała przed chwila taki atak że aż biedna mi sie zanosiła od płaczu. Wymordowana usneła.
Idziemy jutro do pediatry o porade i może zmienimy mleko,może ono też ma poniekąd wpływ na jej bóle brzuszka i zielone kupy-sama już nie wiem.
Do usłyszenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...