Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
hej. przez jakiś czas nie bede do was zaglądać,psycha mi siada,Hania ma kolki w dzień. Miała przed chwila taki atak że aż biedna mi sie zanosiła od płaczu. Wymordowana usneła.
Idziemy jutro do pediatry o porade i może zmienimy mleko,może ono też ma poniekąd wpływ na jej bóle brzuszka i zielone kupy-sama już nie wiem.
Do usłyszenia.
😞 trzymaj sie Leginsiku i czekamy na c.d opowiadania pt.''Był sobie Leginsik'' 🤪 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
mój M pojechał na zakupy no i jak wrócił mówi do mnie wiesz pałek z kurczaka nie było to wziołem ćwiartki z kurczaka zapakowane po 2 sztuki ale były strasznie drogie bo 2 ponad 10 zł wiec ja oczy wywaliłam i mówie to coś jest nie tak!!!!patrze i widze Cwiartki z kaczki 😁 😁 😁no i tym sposobem bedziemy mieli na obiad kaczke w jabłkach 🙂tak własnie wysłać faceta na zakupy 😜 🙂

buhahaha 😁 😁 😁 😁 😁 kaczka tez dobra my kiedys jak byłam mała mielismy kupe kaczek co niedziela było tylko trochu twardsze mieso niz kury 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My juz po szczepienieu ....matko boaska ...przezyłam to jakos , Julka dzielna kobita jak ja ubierałam w kombinezon to juz po płaczu ....teraz siedzi w bujaku i bajke oglada ....i Wasze dzieci tez sie zsuwaja z bujaków , ona ugona sie na nogach i ciach ciach i juz nozki jej wisza i sobie macha ...no to jest laska....
Legins ...trzymaj sie kochana ....juz niedługo wszytsko minie ....
Wiem ze zostanę zlinczowana ha ha ale wezme to na klate bo takie jest moje zdanie .....Wiem ze to od dawien dawna i tak juz jest skonstruowany człowiek ....ale dla mnie to było najgorsze ten cyc.w początkowym macierzynstwie ( bo karmiłam miesiąc)..po prostu szok , jak sciagała sobie mleko i patrzyłam na nie to myslałam ze 🤪 🤪 .....szkoda było mi małej ,,,,jak ona moze to pic ....albo ktos przychodził a ja do drugiego pokoju zeby małą z cyca nakarmic , z cyca w ktorym nic nie było , biedna sie męczyła ....takie jest moje zdanie i nic na siłe jak to Asik napisała ....z gówna ...... 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
My juz po szczepienieu ....matko boaska ...przezyłam to jakos , Julka dzielna kobita jak ja ubierałam w kombinezon to juz po płaczu ....teraz siedzi w bujaku i bajke oglada ....i Wasze dzieci tez sie zsuwaja z bujaków , ona ugona sie na nogach i ciach ciach i juz nozki jej wisza i sobie macha ...no to jest laska....
Legins ...trzymaj sie kochana ....juz niedługo wszytsko minie ....
Wiem ze zostanę zlinczowana ha ha ale wezme to na klate bo takie jest moje zdanie .....Wiem ze to od dawien dawna i tak juz jest skonstruowany człowiek ....ale dla mnie to było najgorsze ten cyc.w początkowym macierzynstwie ( bo karmiłam miesiąc)..po prostu szok , jak sciagała sobie mleko i patrzyłam na nie to myslałam ze 🤪 🤪 .....szkoda było mi małej ,,,,jak ona moze to pic ....albo ktos przychodził a ja do drugiego pokoju zeby małą z cyca nakarmic , z cyca w ktorym nic nie było , biedna sie męczyła ....takie jest moje zdanie i nic na siłe jak to Asik nabisała ....z gówna ...... 🙂 🙂



AGA super ze Julcia tak dzielnie zniosła szczepienie 🙂jest dzielna po mamusi 🙂 😆 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
My juz po szczepienieu ....matko boaska ...przezyłam to jakos , Julka dzielna kobita jak ja ubierałam w kombinezon to juz po płaczu ....teraz siedzi w bujaku i bajke oglada ....i Wasze dzieci tez sie zsuwaja z bujaków , ona ugona sie na nogach i ciach ciach i juz nozki jej wisza i sobie macha ...no to jest laska....
Legins ...trzymaj sie kochana ....juz niedługo wszytsko minie ....
Wiem ze zostanę zlinczowana ha ha ale wezme to na klate bo takie jest moje zdanie .....Wiem ze to od dawien dawna i tak juz jest skonstruowany człowiek ....ale dla mnie to było najgorsze ten cyc.w początkowym macierzynstwie ( bo karmiłam miesiąc)..po prostu szok , jak sciagała sobie mleko i patrzyłam na nie to myslałam ze 🤪 🤪 .....szkoda było mi małej ,,,,jak ona moze to pic ....albo ktos przychodził a ja do drugiego pokoju zeby małą z cyca nakarmic , z cyca w ktorym nic nie było , biedna sie męczyła ....takie jest moje zdanie i nic na siłe jak to Asik nabisała ....z gówna ...... 🙂 🙂


dokładnie aga nikt cie nie zlinczuje bo kazdy ma swoje zdanie, i wiecieco powiem wam w sekrecie ze ciesze sie ze powoli laktacja ucieka bo nie bede sie stresowala jak do szkoly bede chodzila normalnie bede mogla sie wyspac a nieod 4 rano sciagac 🤪

a julka to twarda sztuka dzielna dziewuszka 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja tam sie nie przejumuje- karmie tylko cycolkiem i wystawiam go nie patrzac czy ktos na mnie patrzy- cyz mam gosci, czy jestem w gosciach, czy w galerii...nawjawzniejsze jest dla mnei ze moje dziecko wowczas jest glodne i chce je nakarmic. nie wychodze z pomieszczenia. wiadomo- na poacztku dziwne to bylo jak w pokoju byl np. moj tesc, ale teraz juz sie tym nie przejmuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):

ŻE TAK BRZYDKO POWIEM z gówna bata nie uwijesz 🙂itak dlugo karmilas Kochana,bez wyrzutow:*

Aśka rubik 🤪haha
😘 😘 😘 a Ty niewydymna jezzzdez! 😜


jaka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
mój M pojechał na zakupy no i jak wrócił mówi do mnie wiesz pałek z kurczaka nie było to wziołem ćwiartki z kurczaka zapakowane po 2 sztuki ale były strasznie drogie bo 2 ponad 10 zł wiec ja oczy wywaliłam i mówie to coś jest nie tak!!!!patrze i widze Cwiartki z kaczki 😁 😁 😁no i tym sposobem bedziemy mieli na obiad kaczke w jabłkach 🙂tak własnie wysłać faceta na zakupy 😜 🙂
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 dobre! smacznego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):

ŻE TAK BRZYDKO POWIEM z gówna bata nie uwijesz 🙂itak dlugo karmilas Kochana,bez wyrzutow:*

Aśka rubik 🤪haha
😘 😘 😘 a Ty niewydymna jezzzdez! 😜


jaka 🤪


NIEWYDYMNA,BO JA JĄ PRZYATAKOWAŁAM JAKIŚ CZAS TEMU ☺️ ☺️ 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
hejo
noga popuściła 😁 jest o niebo lepiej (żeby nie zapeszyć 🤔 🤨 )
TYmonek 3 noc z rzędu śpi mi do 6.40 😁 czyżby dobre czasy powróciły 😆
Aguśka nic się nie martw 🙂 na pewno Julka dzielnie zniesie szczepienia 😘 ...fakt okropne to jest jak dziecko się cieszy a tu bach i ryk 😮 u nas to oprócz szczepień mamy te badania "ortopedyczne"u ortopedy 🤢 masakra jaki jest płacz 😞 na szczęście następną wizytę mamy w styczniu .

to chyba M masował he he....
a daj spokoj nie moge o tym myslec....


mamy ciche dni 😠 więc mu się nie dałam tykać 😉
dobrze będzie 😘 😘 😘 !
u nas tez wojna od poranka 😮 😮 😮 😠


u mnie to codziennie ale odrazu zgoda mi wiecznie cos nie pasuje .. jestem straszna
ja tez ale nie dam sie kurde! 😠 🤨 😁 😁 😁 jednak za szybko ulegam,a nieraz mysle qrwa nie odezwe sie ...no i smiac mi sie potem chce z tych jego podchodow ... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agamu napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):

ŻE TAK BRZYDKO POWIEM z gówna bata nie uwijesz 🙂itak dlugo karmilas Kochana,bez wyrzutow:*

Aśka rubik 🤪haha
😘 😘 😘 a Ty niewydymna jezzzdez! 😜


jaka 🤪


NIEWYDYMNA,BO JA JĄ PRZYATAKOWAŁAM JAKIŚ CZAS TEMU ☺️ ☺️ 🤪 🤪


ahaaaaa 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
mphz napisał(a):
czarna- jula dzielna babka 🙂

ja juz składałam Zuzce zyczonka z okazji 3 m-cy .....razem z szymoniek dzisiaj
A Julka mam nadzije ze nic nie bedzie po pierwszej nic nie było wiec mysle ze moze teraz tez nie ....

dziekujemy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
hejo
noga popuściła 😁 jest o niebo lepiej (żeby nie zapeszyć 🤔 🤨 )
TYmonek 3 noc z rzędu śpi mi do 6.40 😁 czyżby dobre czasy powróciły 😆
Aguśka nic się nie martw 🙂 na pewno Julka dzielnie zniesie szczepienia 😘 ...fakt okropne to jest jak dziecko się cieszy a tu bach i ryk 😮 u nas to oprócz szczepień mamy te badania "ortopedyczne"u ortopedy 🤢 masakra jaki jest płacz 😞 na szczęście następną wizytę mamy w styczniu .

to chyba M masował he he....
a daj spokoj nie moge o tym myslec....


mamy ciche dni 😠 więc mu się nie dałam tykać 😉
dobrze będzie 😘 😘 😘 !
u nas tez wojna od poranka 😮 😮 😮 😠


u mnie to codziennie ale odrazu zgoda mi wiecznie cos nie pasuje .. jestem straszna
ja tez ale nie dam sie kurde! 😠 🤨 😁 😁 😁 jednak za szybko ulegam,a nieraz mysle qrwa nie odezwe sie ...no i smiac mi sie potem chce z tych jego podchodow ... 🤨

ja jestem nieugieta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij to


×
×
  • Dodaj nową pozycję...